Ks. Dominik Chmielewski: Maryja nigdy nie przegrywa! To jest Jej ruch, to jest Jej dzieło!

[Maryja] nigdy nie przegrywa. Nigdy. To nie jest mój ruch. To jest Jej ruch. Ja dzisiaj mogę w każdej chwili się spakować. Jak mi moi przełożeni powiedzą: „Niech inny z kapłanów poprowadzi ten ruch”, nie ma problemu, bo to nie jest mój ruch. To jest Jej ruch. To jest Jej dzieło!

Bracia!Bardzo piękne jest to doświadczenie przemian, jakie dokonują się w naszych wspólnotach. Wiecie, że jednym z najpiękniejszych darów Ducha Świętego jest zobaczyć przemieniające się serca z sytuacji beznadziejnych do bycia świętym. I my tego doświadczamy. I dlatego też diabeł się straszliwie boi naszej wspólnoty, bo wie, że przegrywa nasze dusze… wie, że przegrywa nasze dusze. I będzie posługiwał się nawet tymi, którzy w różny sposób będą zwiedzeni; żeby za wszelką cenę rozwalić to, co jest dziełem Matki Bożej.

Ten ruch jest dziełem Matki Bożej. Matka Boża każdego tutaj przyprowadza osobiście. Jestem o tym całkowicie przekonany. Tu nikt nie jest przypadkowo. I to nie z księdzem Dominikiem czy kimkolwiek innym się walczy. To z Nią się walczy chcąc rozwalić ten ruch, który przynosi tak wielkie owoce nawróceń wśród setek i tysięcy chłopaków. Ona nigdy nie przegrywa. Nigdy.

To nie jest mój ruch. To jest Jej ruch. Ja dzisiaj mogę w każdej chwili się spakować. Jak mi moi przełożeni powiedzą: „Niech inny z kapłanów poprowadzi ten ruch”, nie ma problemu, bo to nie jest mój ruch. To jest Jej ruch. To jest Jej dzieło”.

Ks. Dominik Chmielewski
Bydgoszcz, 9 października 2022 r.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

34 odpowiedzi na „Ks. Dominik Chmielewski: Maryja nigdy nie przegrywa! To jest Jej ruch, to jest Jej dzieło!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencję miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen
  Święci Aniołowie i Archaniołowie – BROŃCIE NAS I STRZEŻCIE NAS. AMEN!

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!
  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  Modlitwa do św. Józefa pochodząca z 1700 roku

  „Chwalebny Patriarcho, Święty Józefie, w którego mocy jest uczynienie możliwym tego, co niemożliwe, spiesz mi na pomoc w chwilach niepokoju i trudności. Weź pod swoją obronę sytuacje bardzo poważne i trudne, które Ci powierzam, by miały szczęśliwe rozwiązanie. Mój ukochany Ojcze, w Tobie pokładam całą ufność moją. Niech nie mówią, że przyzywałem Ciebie na próżno, a skoro z Jezusem i Maryją możesz wszystko uczynić, ukaż mi, że Twoja dobroć jest tak wielka, jak Twoja moc. Amen”

  Akt oddania Jezusowi, podyktowany mistyczce siostrze
  Marii Natalii Magdolnej z obietnicą 5-ciu łask


  Owe pięć obietnic: „Wbrew pozorom żaden z ich krewnych nie pójdzie do piekła, ponieważ w chwili, gdy ich dusza odłączy się od ciała, otrzymają łaskę doskonałej skruchy. Jeszcze w dniu ofiary wszyscy zmarli członkowie ich rodzin zostaną uwolnieni z czyśćca. W chwili śmierci będę u ich boku i omijając czyściec, zaprowadzę ich dusze przed oblicze Trójcy Przenajświętszej. Ich imiona wyryją się w Sercu Jezusa i w moim Niepokalanym Sercu. Poprzez swoją ofiarę, połączoną z zasługami Chrystusa, uchronią wiele dusz przed wiecznym potępieniem, a wielu innym będą świadczyć dobro aż do końca świata”.

  „Mój słodki Jezu, w obecności trzech Osób Trójcy Przenajświętszej, Twojej Świętej Matki oraz całego dworu niebieskiego, w łączności z intencjami Twojego Przenajświętszego Eucharystycznego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, ofiarowuję Ci całe moje życie, wszystkie moje Msze Święte, wszystkie Komunie, dobre uczynki, ofiary i cierpienia. Łączę je z zasługami Twojej drogocennej krwi oraz śmierci na krzyżu – dla uczczenia Trójcy Przenajświętszej, dla zadośćuczynienia za zniewagi, jakich doznał od nas Bóg, dla jedności Kościoła, naszej świętej Matki, dla księży, dla dobrych powołań kapłańskich, dla wszystkich dusz aż do końca świata. Przyjmij, o Jezu, ofiarę mojego życia i daj mi łaskę, abym wytrwał w tym w pełni wiary aż do śmierci. Amen”.

 2. Ekspedyt1904 pisze:

  Różaniec mężów za żony.
  https://www.grupa-rozancowa.pl/index

 3. Euzebia pisze:

  O.Mariusz Wójtowicz o św Teresie od Jezusa

  Siódme Mieszkanie – Twoja Twierdza Wewnętrzna – część 9

  • agicam pisze:

   Do Elżbiety i osób w podobnej sytuacji. Ja mam brata za którego szczególnie się modlę. Mam 2 niewierzących braci ale ten jeden jest w strasznym stanie. I żadnej poprawy… Mimo to nie ustaję w modlitwie a w chwilach impasu sięgam chętnie po te słowa ks. Dominika

   NIGDY NIE TRAĆ NADZIEi
   Jeśli modlisz się o kogoś jest gorzej niż przed modlitwą to znaczy że jest to bardzo dobra modlitwa.

   Jest to modlitwa która już została wysłuchana u tronu Bożego ale diabeł jest tak wściekły jego demony są tak wściekłe że zrobią wszystko by cię zniechęcić do modlitwy i walki o tego konkretnego człowieka, o małżeństwo o rodzinę o kraj czy naród.

   Więc będą cię zniechęcać tym byś zobaczył że rozpoczynając modlitwę jest gorzej niż było. Jeszcze gorzej i jeszcze gorzej,w miarę jak coraz głębiej się modlisz coraz bardziej wchodzisz w pokutę jest jeszcze gorzej.

   Brawo!!!

   O to chodzi !!! Najgorzej jest zawsze tuż przed zwycięstwem. Tuż przed przełomem.

   Dlatego nigdy nie rezygnujcie z modlitwy pokuty Nigdy nie rezygnujcie z modlitwy o kogoś,kiedy wydaje się że jest o wiele o wiele gorzej niż przed modlitwą. Nigdy nie rezygnujcie!

   Bo nie wiecie kiedy Pan daje czas łaskę zwycięstwa i przełomu.

   – ks Dominik Chmielewski

   • Elżbieta pisze:

    Bardzo dziękuję za te słowa otuchy. W głębi serca czuję że tak jest.

   • Anna pisze:

    Księże Dominiku, dziękujemy za wszystko co czynisz dla Matki wszystkich dzieci Bożych; dziękujemy za Wojowników Maryi i za tyle dobra, które dokonało się przez to dzieło w tylu sercach!
    Wielkie Bóg zapłać za wszelkie dobro!
    Niech Cię Pan błogosławi i strzeże! Amen.

 4. Victor pisze:

  Ks. Piotr Glas: W ciężkich chwilach proś Maryję Królową Aniołów, aby przysłała ci na pomoc ANIOŁÓW!!!!

  „Módl się tak, jakby wszystko zależało od Boga, a działaj, jakby wszystko zależało tylko od ciebie.“ — św. Ignacy Loyola

 5. wobroniewiary pisze:

  FENOMEN MĘSKIEGO RÓŻAŃCA – z Polski na cały świat płynie zaproszenie do wynagradzania Niepokalanemu Sercu Maryi +

  • marekk pisze:

   gdybym kochał Boga całym swoim sercem , ze wszystkich sił swoich i bliżniego swego jak On nakazuje to znając swoją nedzę nie odważylbym się przyjąć Jezusa na stojąco /poza chorobą/
   Poza tym nie wolno pod zadnym pozorem porównywać się z innymi , bo to żródlo i nasienie pychy

  • Maggie pisze:

   Właśnie przed chwilą dostałam e-mail bezpośrednio ze strony DuchaNieGas.pl
   Jestem zaskoczona skąd ? do mego adresu dotarli. 🤔Chyba to powiązanie z Wowit ? … Bo aż tyle nie wędruję po Internecie, a też podpisuję wiele petycji.
   Ks.Dominika, ks.Piotra, ks.Teodora i wszystkich innych Bożych Kapłanów, ale i tych pozostałych, oraz Kościół i hierarchów ujmuję w 3 (siódemkach) częściach Koronki Krwawych Łez – i to od długiego czasu (którą prawie codziennie odmawiam i w wielu innych intencjach).

 6. wobroniewiary pisze:

  Marchewka
  Na pierwszy ogień idzie marchewka. Pokroiłam ją na cienkie plasterki. Co widzę? Coś podobnego do przekroju oka. Wyraźny wzór koła i linie biegnące promieniście do centrum. To faktycznie wygląda jak tęczówka oka. I jak na ironię, marchewka jest bardzo cennym składnikiem diety i wpływa także na oczy (marchew zwiększa przepływ krwi do oka). Poza tym marchew zawiera beta-karoten, którego spożywanie zmniejsza ryzyko wystąpienia zaćmy.

  Fasola
  Kolej na fasolę, która wyglądem przypomina nerki. I warzywo to jest wykorzystywane w leczeniu nerek, wspiera ich funkcje. Jest źródłem witamin i minerałów, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania tego narządu.

  Pomidor
  Co przypomina przekrój pomidora? Wydaje mi się, że komory ludzkiego serca. Pomidor dostarcza organizmowi likopen – składnik odżywczy, który przemieszcza się z żołądka do krwi. I są zbliżone kolorystycznie.

  Winogrona
  Winogrona przypominają pęcherzyki płuc. Płuca są zbudowane z gałęzi (dróg oddechowych), które kończą się drobnymi tkankami, zwanymi pęcherzykami. Struktury te pozwalają tlenowi przenosić się z płuc do krwi. Dieta bogata w świeże winogrona zmniejsza ryzyko zachorowania na raka płuc i rozedmy.

  Orzech włoski
  Orzech włoski wygląda jak mały mózg, widać półkule: lewą i prawą. Nawet zmarszczki i fałdy są podobne do tych na mózgu. Orzechy znakomicie wpływają na poprawę funkcjonowania pamięci.

  Seler naciowy
  Łodyga selera = siła kości. W ciemnozielonej łodydze naciowej zawarte są m.in. beta-karoten, witamina E, a także fosfor i wapń. I to ten ostatni minerał wpływa na utrzymanie struktur kości w dobrej kondycji. Kości w 23% składają się z wapnia, więc gdy w organizmie brakuje tego pierwiastka, pobiera go właśnie z kości, a one tym samym stają się słabsze.

  Awokado
  Owoc awokado przypomina elementy macicy. Co ciekawe, kobieta jedząca awokado raz w tygodniu, szybciej zrzuca zbędne kilogramy, a ich spożywanie może nawet zapobiegać rakowi szyjki macicy. Awokado, rosnąc od kwiatu do dojrzałego owocu, potrzebuje 9 miesięcy. Tyle ile trwa ciąża.

  Grejpfruty, pomarańcze
  Owoce cytrusowe wyglądają jak gruczoły mleczne kobiet i rzeczywiście pomagają kobietom mieć zdrowe piersi i wspomagają przepływ limfy. No i ten kształt…

  Grzyby
  Zauważyłam, że grzyb (np. pieczarka) przekrojony na pół, wygląda jak ucho ludzkie. Jednym z zadań grzybów jest wpływ na funkcjonowanie aparatu słuchowego. Zawierają witaminę D, która dba o trzy maleńkie kości umiejscowione w uchu, które pomagają przesyłać dźwięk do mózgu.

  Żeń-szeń
  Jeśli dobrze poszukamy, możemy znaleźć korzeń o fantazyjnym kształcie przypominającym ludzkie ciało. Jest to lekarstwo holistyczne stosowane przy wielu dolegliwościach. Podsumowując, wizyta w warzywniaku może być cenną lekcją dla dorosłych i dla dzieci. Warto uczyć dzieci, że natura stworzyła warzywa i owoce z niezwykłą precyzją, tak by zawarte w nich cenne składniki odżywcze wpływały na ludzkie zdrowie.

  https://dziecisawazne.pl/warzywa-owoce/

  • Victor pisze:

   Dzisiaj wspomnienie Św. Teresy z Avila.
   Oj co ja się z nią nakłóciłem. Ale od roku jest już rozejm. Rok temu na swoje Święto przyszła z niesamowitym prezentem więc zapanował rozejm.😇😇😇😇 Ale czasowy😊😊😊😊
   Jeszcze nie spełniła do końca tego co obiecała.
   Mam nadzieję, że w tym roku nadrobi zaległości.
   W przeciwnym razie wybuchnie „nowa wojna”….

   Wspaniała Święta.
   Kłócicie się ze Świętymi? Podzielcie się jak możecie….

   • wobroniewiary pisze:

    Ja się kłóciłam ze św. Antonim, z O. Pio nie próbowałam, bo to „gigant”, ale chyba spróbuję… 😉

    • Bożena pisze:

     Ja od lat traktuję św. Antoniego jak przyjaciela ale kiedyś pomyślałam, że chyba nie powinnam do tak wielkiego świętego zwracać się jak dotąd (czyli Antoś kochany albo Antonio) i zaczęłam poważnie przez święty Antoni. A na to mój Antonio przestał się do mnie odzywać, aż skończyłam z tą oficjalnością. No i nie mogę zrozumieć, gdy wiele osób mówi, że Antoniemu trzeba coś obiecać, gdy się go o coś prosi. Ja wszystko mam od niego za friko.

  • Fede pisze:

   Proszę przeczytać sobie relację Katarzyny Emmerich z wesela w Kanie Galilejskiej, ona tam pięknie tłumaczy o owocach i darach jaki płyną z ich spożywania. Każdy owoc ma swoją ukrytą „łaskę” spożywania. Chyba tak mogłabym to nazwać co czytałam.

   • AnnaSawa pisze:

    To niesamowite. Muszę poszukać tego tekstu. U Ewy na fb pod tym postem napisałam tak: Tajemnica przyrody stworzonej przez Boga. Mysle, ze kiedys ludzie beda jeszcze o wiele wiecej bogatsi w ta wiedze….kiedy bedzie juz odnowienie ducha i ziemi.

   • AnnaSawa pisze:

    To niesamowite, muszę koniecznie znaleźć ten fragment. U eWy na fb pod tym postem napisałam tak: Tajemnica przyrody stworzonej przez Boga. Mysle, ze kiedys ludzie beda jeszcze o wiele wiecej bogatsi w ta wiedze….kiedy bedzie juz odnowienie ducha i ziemi.

 7. Betula pisze:

  Każdy 16-ty dzień miesiąca w Sanktuarium w Strachocinie jest modlitwa za Ojczyznę za wstawiennictwem św.Andrzeja Boboli.

 8. Victor pisze:

  Jak pokonać szatana.
  Tematem filmu jest walka duchowa, a dokładnie walka z Szatanem. Autor filmu przeprowadza widza skrupulatnie przez ten problem, tłumacząc jego kontrowersyjne aspekty i udzielając wskazówek opartych na doświadczeniach Ojców Kościoła. Odwiedza najbardziej znanych egzorcystów świata, a także innych ekspertów od walki duchowej i posługi uwalniania.

  https://vod.tvp.pl/video/jak-pokonac-szatana,jak-pokonac-szatana,33979458

  Polecam. 2 godz. wartościowych treści. Na początku reklamy…..

 9. Emma pisze:

  Kiedys pisalam o reumatyzmie tkanek miekkich..
  Moja Mame tak wszystko bolalo poszla do ortopedy do szpitala a tez zlecil badanie na bolerioze ale takie dokladne okolo 6toznych badsc i wyszlo ze to ma! Chociaz nigdy nie miala rumienia..
  Dostala antybiotyk na kilka tygodni..chyba sobie tez zrobie. Prywatnie wychodzi drogo ok 200zl ale od specjalisty za free

 10. Victor pisze:

  Świętego Łukasza – autora Ewangelii i Dziejów Apostolskich – odróżnia od pozostałych Ewangelistów przede wszystkim to, że nie znał osobiście Pana Jezusa, a swą Ewangelię spisał na podstawie przekazu Jego uczniów, szczególnie zaś Apostoła Narodów Pawła, któremu towarzyszył w podróżach misyjnych. Pod różnymi względami „umiłowany lekarz” (tak nazywa go Paweł) jest postacią ciekawą i wyróżniającą się.

  Pochodził on – wedle przekazu Tradycji – z Antiochii, która była w czasach rzymskich stolicą Syrii, a więc niedaleko Tarsu, z którego wywodził się Szaweł, zwany Pawłem. Wiarę Chrystusową Łukasz przyjął zapewne jeszcze przed poznaniem Pawła. Z zawodu był lekarzem, o czym oprócz świadectwa Pawłowego świadczy użycie specjalistycznych terminów medycznych występujących w dziełach Hipokratesa.
  Mógł pochwalić się gruntownym wykształceniem również w innych dziedzinach. Był biegły w literaturze i posługiwał się dopracowanym literacko językiem greckim. Przypisuje mu się nawet posiadanie kunsztu malarskiego i namalowanie kilku wizerunków Bogurodzicy – w tym naszej Jasnogórskiej. Nie potwierdziły tego wprawdzie badania, co nie zmienia faktu, iż Łukasz Ewangelista pozostaje patronem malarzy.
  Pawła poznał około roku 50 i stał się jego najwierniejszym uczniem, a od roku 58 towarzyszył mu w wyprawach misyjnych. Jako jedyny pozostał przy Apostole Narodów podczas jego aresztowania w Jerozolimie. Miał wtedy czas, by zbliżyć się z tamtejszą gminą, zaczerpnąć dokładnych informacji o życiu Zbawiciela i uporządkować chronologię wydarzeń.

  Wiele opowieści usłyszał zapewne z ust samej Bożej Rodzicielki, co by tłumaczyło fakt, iż jedynie w jego Ewangelii znajduje się dokładny opis Zwiastowania Anielskiego i wydarzeń, które po nim nastąpiły, a także faktów z dzieciństwa Pana Jezusa. Być może również od Niej usłyszał wspaniały hymn Magnificat, który Niepokalana ułożyła pod natchnieniem podczas wizyty u swej ciotki Elżbiety.

  On też bywa nazywany „piewcą łaskawości Chrystusa” (Dante), ponieważ zawarł w swej Ewangelii niewspomniane u pozostałych synoptyków ani u Jana, a świadczące o dobroci Pana (o miłosiernym Samarytaninie, o zagubionej owcy czy o niewieście, która zgubiła drachmę). Możliwe, iż zwrócił uwagę na te wątki, dzięki temu, że sam jako lekarz był wyczulony na ludzką niedolę.

  Po męczeńskiej śmierci Pawła w 67 roku nie mamy pewnych informacji o działalności Łukasza. Mówiło się, że głosił Chrystusa w Achai, Galii czy Macedonii, ale najbardziej prawdopodobny jest przekaz, iż pod koniec życia przebywał w Beocji, gdzie zmarł w wieku osiemdziesięciu czterech lat. Pochowany miał zostać w Tebach, skąd relikwie Ewangelisty powędrowały do Konstantynopola w IV wieku i spoczęły w wystawionej przez Konstantyna bazylice Apostołów. Później miały zostać przewiezione do Padwy, gdzie do dziś wierni oddają tym domniemanym relikwiom cześć.
  Kościół wspomina św. Łukasza Ewangelistę 18 października.

 11. Monika pisze:

  Andrzej Kocuba tak mi przed chwilą napisał:
  „Szczęść Boże Pani Moniko. Dzielimy się radosną wieścią o rozpoczęciu produkcji filmu „Powołany 2” 🙂 Czy moglibyśmy prosić o udostępnienie informacji o kampanii crowdfoundingowej filmu? 🙂 Będziemy bardzo wdzięczni za możliwie szerokie podzielenie się tą informacją bo FB tnie nam bardzo zasięgi 😉”
  To ten materiał – jestem przekonana, że warto jak najszerzej rozpowszechniać:
  🔥🎬RUSZAMY Z PRODUKCJĄ FILMU „POWOŁANY 2″🔥🎥
  Dołącz do grona współtwórców na http://www.pomagam.pl/filmpowolany2 !🎥 Dzięki ludziom takim jak Ty😍 może powstać kontynuacja filmu, który poruszył miliony serc!🔥🎞 Z serca dziękujemy! 🙏

  • Monika pisze:

   Wspierajmy hojnie modlitwą i groszem, w miarę możliwości. Oby powstający film dotarł do najszerszego grona odbiorców i przemieniał serca, zwłaszcza młodych, którzy teraz masowo odchodzą od Kościoła.

 12. kasiaJa pisze:

  Wczorajsza Msza Święta i nabożeństwo o uzdrowienie z Sanktuarium MB Pięknej Miłości w Polańczyku – dla Boga czas i przestrzeń nie stanowi bariery… https://youtu.be/qkIpdMscoIA

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s