Zakończmy Rok św. Józefa tym wyjątkowym nabożeństwem – św. Józefie chroń nas przed tym, co prowadzi nas do złego

Zapraszamy do odbycia nabożeństwa miesięcznego na zakończenie Roku św. Józefa! To już ostatnia szansa, aby w tym wyjątkowym czasie modlić się do św. Józefa o potrzebne łaski. To piąta odsłona rekolekcji w poprzednich edycjach uczestniczyło ponad 29 tysięcy osób! Otrzymaliśmy mnóstwo pozytywnych komentarzy i świadectw.

Dołącz i koniecznie powiadom innych, niech także Twoi bliscy skorzystają z łask Roku św. Józefa!

 O NABOŻEŃSTWIE 

Nabożeństwo będzie odprawiane od 8 listopada do 8 grudnia 2021 r. Modlitwy zajmują 10-15 minut. Będą transmitowane w mediach społecznościowych oraz jak zawsze rozsyłane na nowenny.pl!

Autorem nabożeństwa jest Bartolo Longo – błogosławiony Kościoła katolickiego. Jest on także autorem nowenny pompejańskiej. Pod wpływem wspaniałego cudu św. Józefa w Pompejach, napisał książkę „Miesiąc ku czci św. Józefa”. Spotkało się ono ze wspaniałym odbiorem. Miliony ludzi na całym świecie poznało św. Józefa właśnie dzięki tej publikacji

–– JAK DOŁĄCZYĆ? ––

 1. Otrzymuj na E-MAIL zapisując się tutaj: http://nowenny.pl/listopad-ze-sw-jozefem
 2. SUBSKRYBUJ/OBSERWUJ ten kanał na fb: https://www.facebook.com/RokJozefa/
 3. ZAMÓW książkę, jeśli chcesz się modlić samodzielnie:
  książka: rosemaria.pl/miesiac-ku-czci-sw-jozefa-nabozenstwo

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

17 odpowiedzi na „Zakończmy Rok św. Józefa tym wyjątkowym nabożeństwem – św. Józefie chroń nas przed tym, co prowadzi nas do złego

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. wobroniewiary pisze:

  Fragment wywiadu OJCA LIVIO w Radio Maryja z MARIĄ PAVLOVIĆ-LUNETTI 25 października 2021 r.

  Marija: Do Medziugorja przybyła dzisiaj pielgrzymka z Francji, z Arcybiskupem Paryża. Jest pewna nowość: Medziugorje zostało uznane za czerwoną strefę, mimo to pielgrzymi przybywają. Październik jest miesiącem maryjnym. Przybywa wielu pielgrzymów z Chorwacji, a także wielu pielgrzymów hiszpańskojęzycznych. Przybywają mimo wszystko. Ogłoszono czerwoną strefę bo rzekomo jest dużo zachorowań na covid. A to nieprawda. Pytałam pielgrzymów z Ameryki Łacińskiej, którzy byli na rekolekcjach, wszyscy przeszli testy i pytałam również lekarkę, czy to prawda, że jest tak wiele przypadków covid. Powiedziała mi, że przypadki zachorowań są bardzo nieliczne. Nie wiem, dlaczego Medziugorje i Bośnia-Hercegowina znalazły się na tej liście. Występuje grypa, ale nie covid. To jest okres, kiedy robi się chłodno, ludzie się przeziębiają i zawsze więcej chorują. Nie widzę powodu, dla którego znaleźliśmy się na tej czarnej liście, a może czerwonej. Najważniejsze jest to, że Matka Boża nas kocha, przyszła i przemówiła do nas.

  Ps. Za 2 dni dam cały wywiad

  • Ania G. pisze:

   Kochani bardzo was proszę o modlitwę bo źle się dzieje u nas na granicach na Podlasiu.

   • wobroniewiary pisze:

    Tak, czytam i …zamieram. Sama mam 25 km do granicy wschodniej

    • Fede pisze:

     Sama od rana chodzę z myślami… Wojna… Od dziś włączam do codziennej modlitwy Litanię do Świętego Andrzeja Boboli. Akurat jeszcze weszłam na stronę iskry i czytałam przesłanie Tomasza dotyczące wojny… To się naprawdę zaczyna.

    • wobroniewiary pisze:

     Mi niepotrzebne przesłanie Tomasza
     „Nie ma takiego problemu ani osobistego, ani rodzinnego, ani narodowego, ani międzynarodowego, którego by nie można rozwiązać przez różaniec” (s.Łucja z Fatimy)

    • Fede pisze:

     Jak wygląda sytuacja jest chodzi o powołania żołnierzy polskich? Jeśli mój Mąż odbył służbę wojskową 12 lat temu to jest możliwe że w ciągu tych dni mogą wezwać go do obrony państwa?

 3. Oko pisze:

  Módlmy się dziś za żołnierzy i Polskę, nasze granice… Jeśli dziś przejdzie 1000 jutro przyjdzie 1000

 4. bea pisze:

  Szczesc Boze prosze wszystkich o modlitwe za mojego syna Patryka o modlitwe zniewolony choroba psychiczna albo neurologiczna otwarl sie na masaz thaiski i krople homeopatyczne
  dziekuje wszystkim za westchnienie Jezu Ratuj

 5. Beata Pawelczyk pisze:

  Dziękuję

  pon., 8 lis 2021, 10:28 użytkownik W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej napisał:

  > wobroniewiary posted: „Zapraszamy do odbycia nabożeństwa miesięcznego > na zakończenie Roku św. Józefa! To już ostatnia szansa, aby w tym > wyjątkowym czasie modlić się do św. Józefa o potrzebne łaski. To piąta > odsłona rekolekcji w poprzednich edycjach uczestniczyło ponad 29 tysięc” >

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s