Ojciec Dolindo – Oczy, które widziały Jezusa!

„Nie lękajcie się, nie bójcie się, ale potrzeba, by potężny huragan przeszedł najpierw nad Kościołem, a potem nad światem! Kościół będzie się wydawał całkowicie opuszczony, w każdym z miejsc świata wyludniony… opuszczony przez kapłanów… wiele z kościołów będzie trzeba zamknąć! Pan utrąci swoją mocą wszystko, co przywiązuje do ziemi i paraliżuje Kościół!
[…] Kiedy zobaczycie […] Kapłanów pozbawionych wszelkich dóbr, kiedy zostaną zredukowane zewnętrzne okazałości uroczystości, to znak, że bliskie jest Królestwo Boże”

Czy O. Dolindo Ruotolo widział Pana Jezusa? Jak opisał oblicze Chrystusa? Czym są immaginette, na których kapłan zapisywał przesłania „Jezus do duszy”? Poznaj niezwykłą historię zapisaną przez Joannę Bątkiewicz-Brożek – wicepostulatorką procesu beatyfikacyjnego i kanonizacyjnego Ojca Dolindo Ruotolo

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „Ojciec Dolindo – Oczy, które widziały Jezusa!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. wobroniewiary pisze:

  Jeszcze nie macie dość herezji i kłamstw G z Leszna?
  Zapraszam do tego komentarza, gdzie „POST” pisze:
  Przepraszam,że nie w temacie,ale zamieściłem notkę zawierającą zdjęcia obrazków Koronki do Bożego Miłosierdzia z Wilna .Rok 1937 i 1940.Sądzę,że to ważne obecnie przy wysypie oskarżeń o rzekome fałszerstwo treści Koronki
  http://post.szkolanawigatorow.pl/koronke-nam-zafaszowali

  I moja odpowiedź:
  Sam widzisz, jakim kłamcą jest Grzegorz z Leszna i Miecia Kordas
  Dzięki Ci dobry człowieku za te zdjęcia + niech Ci Bóg błogosławi 🙂

  • Monika pisze:

   Można się uśmiać, bo okazuje się, że i Św. Faustyna też sypie rymami częstochowskimi. 😅 Mieczysława Kordas cytuje słowa usłyszane od Św. Faustyny, która rzekomo zarzuca kłamstwa ks. Bliźniakowi – jest to w pierwszym linku tego artykułu, pozwolę sobie przytoczyć: „Tak samo wśród kapłanów nie chce podziałów i z przykrością mówi, że wielu jest od Boga oddalonych i postępują według własnej woli pełnej demonicznej swawoli. Niech ks. Grzegorz Bliźniak nie kłamie, bo on wiele Praw Bożych łamie.”
   I wyszło szydło z worka kto tu kłamie. 🤥 Tych zdjęć nie da się podważyć. U nich słowo przeciw słowu, a tu mamy naoczne dowody.

 3. Monika pisze:

  Pozwoliłam sobie na stronie „Przymierza” napisać koment, którego pewnie nie zamieszczą, bo nie przejdzie ich weryfikacji:
  „To dlaczego nawet tu piszecie z małej litery zaimek, skoro twierdzicie, że nie wolno stosować zaimków wobec Boga, że się nie godzi a tu wyraźnie widać, że stosujecie je i to pisane z małej litery, właśnie w tym tekście powyżej: „Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci ciało i krew, duszę i bóstwo najmilszego Syna twojego…” – sami nie jesteście więc konsekwentni. „Twojego” piszemy wg zasad pisowni w języku polskim, zwłaszcza i tym bardziej, że w odniesieniu do Boga dużą literą. Sami się ośmieszacie i kompromitujecie na każdym kroku – widać to jak na dłoni. A odnośnie prawdziwości tekstu, to tu są dowody i można przekonać się naocznie jak to z tą modlitwą jest naprawdę – bo są autentyczne zdjęcia i nie da się zaprzeczyć, że ktoś zafałszował. Zwyczajnie przestańcie kłamać, to wystarczy. Wstyd, bo kolejny raz widać wyraźnie kto tu kłamie i dokładnie tak jest z innymi sprawami u waszych fałszywych proroków, których lansujecie. Pomijając fakt, że chcecie przypisywać Św. Faustynie i zgadzacie się z tym faktem, że mówi rymami częstochowskimi do Mieczysławy Kordas, czyli w charakterystycznym stylu, bo do Niej wszyscy, którzy się Jej objawiają mówią rymami częstochowskimi, które to oryginały Ona później dokładnie cytuje. Tym razem trafiło na Św. Faustynę. A tu znajdziecie źródło prawdy w tym temacie, łącznie z linkami i zdjęciami oryginałów, którym nie da się zwyczajnie zaprzeczyć, z datami i pieczątkami. Prawda zawsze wyjdzie na jaw: http://post.szkolanawigatorow.pl/koronke-nam-zafaszowali – i jak wam nie wstyd tak ludzi zwodzić, okłamywać na każdym kroku?”

  Czy to nie dziwne, że każdy kto mówi do Mieczysławy mówi rymami częstochowskimi a przekazy koniecznie muszą być rymowane? Czy sama do siebie mówi i układa te rymy? A może w Niebie wszyscy będziemy wierszem mówić a to tylko preludium?

 4. Monika pisze:

  Piękne świadectwo Dawida – naprawdę warto przeczytać:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s