Szkaplerzna Nowenna Oddania Maryi „9 x TAK” – dzień 8

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Szkaplerzna Nowenna Oddania Maryi „9 x TAK” – dzień 8

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. klasv pisze:

  Atomizacja społeczeństwa w służbie Nowego Porządku.
  Andrzej Kumor z Kanady. https://youtu.be/BUQPz03cVCE

 3. kris pisze:

  Proszę o wybaczenie, że wracam do tematu Wołynia, ale mam modlitwę, autor niestety, zupełnie nieznany.
  Anioły Wołynia – Modlitwa

  O Anioły Wołynia ! Tak umiłowane,
  pozbawione życia i radości,
  serca Wasze, brutalnie zostały wyrwane,
  pomimo, że były pełne ciepła i miłości.
  Wznosimy do Was ręce, modlitwą prośby i wdzięczności,
  nie płaczcie już Anioły Wołynia ukochane,
  bo łzy Wasze to łzy niebiańskiej radości.

  O Anioły Wołynia ! Tak umiłowane,
  Wasze skrzydła śnieżnobiałe od Bożej światłości,
  zostały we krwi męczeńskiej skąpane,
  mienią się teraz blaskiem biało-czerwonej godności.
  Wznosimy do Was ręce, modlitwą prośby i wdzięczności,
  nie płaczcie już Anioły Wołynia ukochane,
  bo łzy Wasze to łzy niebiańskiej radości.

  O Anioły Wołynia ! Tak umiłowane,
  tyle było w Was polskiej dumy i szlachetności,
  gdy Wasze życie zostało nagle zdeptane.
  To ludzie, nie znający litości !
  Wznosimy do Was ręce, modlitwą prośby i wdzięczności,
  nie płaczcie już Anioły Wołynia ukochane,
  bo łzy Wasze to łzy niebiańskiej radości.

  O Anioły Wołynia ! Tak kochane,
  Wasze życie było pełne pokory i skromności,
  przez samego Jezusa umiłowane,
  spoczęło w objęciach Jego miłości.
  Wznosimy do Was ręce, modlitwą prośby i wdzięczności,
  nie płaczcie już Anioły Wołynia ukochane,
  bo łzy Wasze to łzy niebiańskiej radości.

 4. AnnaSawa pisze:

  Orędzie Matki Bożej
  Trevignano Romano
  Gisella Cardia, 13/07/2021

  „Drogie dzieci, dziękuję wam, że jesteście tutaj na modlitwie. Moje dzieci, uporządkujcie swoje życie i miejcie silną wiarę, to pomoże wam dostosować się do zmian, które będą miały miejsce. Nie zdziw się tym, co dzieje się wokół ciebie, pamiętaj, że im więcej nieprawości się rozprzestrzenia, tym bardziej miłość między wami ostygnie. Gniew Boży, którego nie można powstrzymać, spadnie na tę ludzkość, ale moje wierne dzieci będą chronione. Przemiana wszystkiego będzie na twoich oczach. Bóg zawsze sprawdza twoją wiarę, a jeśli nadal tu jestem, to po to, aby pokazać ci drogę, którą masz podążać, aby być wiernym Bogu i dać ci wielkie nagrody. Moje dzieci, strzeżcie się tych, którzy proszą was o przedłożenie rzeczy tego świata przed Boga, słuchajcie dobrze, kiedy ktoś do was mówi, słuchajcie, a zrozumiecie, czy to są słowa Boga, czy nie. W tych czasach widzę, że niektóre z moich dzieci zaniedbują odmawianie Różańca Świętego z błahostek, ale raz jeszcze mówię wam: Różaniec Święty jest najsilniejszą bronią w walce ze złem. Więc pytam was dzieci: po której stronie chcecie być? Proszę was o oddawanie czci, ponieważ przyniesie to tak wiele duchowych i nieduchowych korzyści. Bądźcie jak pierwsi apostołowie, módlcie się z radością Ducha Świętego, bądźcie wierni Pismu Świętemu. Moje ukochane dzieci, dość urazy, osądów, ego i zazdrości, przede mną nikt nie jest lepszy od drugiego, wszyscy jesteście moimi dziećmi i chciałbym was poprowadzić ku światłu. Nie zasmucajcie mnie, ale bądźcie świadkami triumfu mojego Niepokalanego Serca. Nigdy nie będziesz musiał się bać, moja ochrona będzie dla was wszystkich wiernych i pokornych. Teraz zostawiam was z matczynym błogosławieństwem w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.”
  .

  • Beata pisze:

   Nie wiemy na razie, czy te orędzia pochodzą na prawdę z nieba. Ale to , że różaniec jest najskuteczniejszą bronią w walce ze złem, można przyjąć za pewnik. Tego, co się teraz dzieje na świecie, w Kościele, w Polsce i w naszych codziennych środowiskach życia, to się już zwyczajnie nawet komentować nie da. Kolejne błędy i zaniedbania, piętnowanie tradycyjnych katolików nawet w Kościele, terroryzm sanitarny i szczepionkowy, niszczenie dzieci, młodzieży i rodzin, seksualizacja i wynaturzenie na ogromną skalę…. Wszyscy tego mocno doświadczamy. Mamy tu na stronie coraz mniej komentarzy. Myślę, że dzieje się tak dlatego, że już po prostu słów brakuje…Został różaniec, zawsze dostępny, niezależnie od okoliczności. Bo nawet z Eucharystią są już spore problemy. Choćby utrudniony dostęp do Komunii Świętej do ust i na klęcząco. Często pytam – jak żyć? – jedynie z różańcem i z nadzieją, że Bóg wkrótce odpowie.
   .

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s