Nazaret moim domem – instrukcje, jak przeżyć finał akcji 2 lutego i ofiarować się Świętej Rodzinie

Finał modlitwy – 2 lutego 2021r.:

2 lutego na kanale Teobańkologii odbędą się dwie transmisje, dostępne wkrótce pod linkami, prześlij je zainteresowanym i zachęć do modlitwy:

Koronka na żywo do Bożego Miłosierdzia wraz z modlitwami zawierzenia i ofiarowania swojej rodziny Świętej Rodzinie o 15:00 (prowadzi ks. Teodor: https://youtu.be/BR1eoDkxSMg
Różaniec wraz z modlitwami zawierzenia o
20:30 (prowadzą ks. Dominik i ks. Teodor) https://youtu.be/4LY9zhXV-Gk (linki będą aktywne dopiero wieczorem 1 lutego)

2 lutego 2021 roku:

– Udział w Mszy świętej w najbliższym Maryjnym Sanktuarium, bądź w kościele parafialnym lub w domach on-line w zależności od obostrzeń.
– Zapalenie Świecy Gromnicznej, symboliczne wprowadzenie Światła Chrystusa do naszych domów.
– Zawierzenie naszych rodzin, zgromadzeń lub parafii Bożemu Miłosierdziu przez Akt ofiarowania się rodziny Miłosierdziu Bożemu i odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia lub części różańca.
– Modlitwa za wstawiennictwem Maryi i Patronów o wylanie Ducha Świętego przez odmówienie rodzinnie Hymnu: „O Stworzycielu, Duchu, przyjdź” i pobłogosławienie naszych domów wodą święconą z prośbą, aby Jezus, Maryja i Św. Józef uczynili z naszego dom swój Nazaret.

Jeśli będziesz zawierzał swoją rodzinę indywidualnie możesz skorzystać
z propozycji aktu zawierzenia rodzin Miłosierdziu Bożemu:

O Najmiłosierniejszy Boże, Twoja dobroć jest nieskończona, a skarby łask nieprzebrane. Ufamy bezgranicznie Twojemu miłosierdziu, które jest ponad wszystkie dzieła Twoje. Pragniemy, aby cała nasza rodzina żyła zawsze w promieniach Twojego miłosierdzia, które wywyższamy i błogosławimy. Niech ono dociera do naszych serc i przenika nasze wnętrza, abyśmy mogli lepiej Ciebie poznać i pokochać. Oddajemy się Twemu miłosierdziu, Boże, całkowicie i bez zastrzeżeń. Pragniemy szerzyć Twoje miłosierdzie przez spełnianie dzieł miłosierdzia tak względem duszy, jak i ciała, zwłaszcza starając się o nawrócenie grzeszników, niosąc pociechę potrzebującym pomocy, chorym i strapionym. Strzeż naszej rodziny, o łaskawy Boże, jako własności i chwały Twojej. Niech wszyscy ludzie doświadczą nieskończoności Twojego miłosierdzia, zaufają mu i wystawiają je na wieki. Amen.

Źródło: https://adonai.pl/milosierdzie/?id=71

Zajrzyj koniecznie na inne social media Teobańkologii:
https://facebook.com/teobankologia
https://facebook.com/kaplanskie
https://instagram.com/teobankologia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „Nazaret moim domem – instrukcje, jak przeżyć finał akcji 2 lutego i ofiarować się Świętej Rodzinie

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  • Ania G. pisze:

   KOCHANI jak widzicie rusza od 17.02 kolejna inicjatywa NINIWA z KS Dominikiem. Już teraz gorąco Was zapraszam do wspólnej modlitwy jak I udziału w Eucharystii i o ile to możliwe zamówienie MSZY Św wynagradzającej.

 2. wobroniewiary pisze:

  PILNE! Mega mocne przesłanie na dziś!!!
  „Prorokuj w duchu Jana Chrzciciela. Pan jest blisko!” ks. Dominik Chmielewski SDB

 3. wobroniewiary pisze:

  Dziś 1 lutego urodziny ma ks. Dominik Chmielewski. Super, gdybyście złożyli mu życzenia i pomodlili się choć krótko za niego. Dziś na transmisji różańca i modlitwy o 20:30 ze św. Szarbelem o uzdrowienie ciała pomodlimy się szczególnie za ks. Dominika 🙂
  Księże Dominiku – niech Maryja otacza Cię płaszczem swojej opieki, a Duch Święty wypełnia po brzegi! +:)

 4. Karina pisze:

  .Zycze ks.Dominikowi w dniuj jego urodzin z calego serca Blogoslawienstwa Bozego na dalszej drodze kaplanstwa .Niech Maryja ochroni Cie swoim plaszczem🙏🏻
  Bóg zaplać za Slowo Boze,ktore glosi i przez ktore wielu ludzi sie nawraca.Pasterz ktorzy ,,walczy“o owce Pana.

 5. Bogusia pisze:

  Ksieze Dominiku, takich chcemy kaplanow(!!! ) -Jestes nam POTRZEBNY,dlatego prosze Pana Boga ,o wszystko co NAJPIEKNIEJSZE dla Ciebie =BLOGOSLAWIENSTWO!
  Niech Cie Pan blogoslawi i strzeze(…)…!!!
  Szczesc Boze !!!

 6. Bogumiła z Opoczna pisze:

  Księże Dominiku.Zyczymy❤ życzymy ❤życzymy❤ życzy.y i zdrowia i szczęścia I Błogosławieństwa przez Serce Maryi🙏🙏🙏Modlitwę🌹 Komunię Świętą i Koronkę Do Krwawych Łez Maryi odmawiam 🌹By Matka Oddawala To co Jest Najbardziej Potrzebne w Latach życia Kapłańskiego…Ludzi Modlących i Duchowo łączących się każdej sekundy przez modlitwę…Wiele Łask Bożych…Miłości Od Boga Ojca i Syna Jego Przez Ducha Świętego Mateczko Daj….Sto Lat!!!🎂🎂🎂🎁🎁🎁🌹🌹🌹😇😇😇🙏🙏🙏Sercem Kocham Wszystkich kapłanów TEJ ZIEMI..CALEJ ZIEMI ….Z PANEM BOGIEM 🏵🏵🏵🌹JAK Dobrze ze Jestes🌹🌹🌹🙏🙏🙏❤❤❤😇😇😇

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s