21 listopada 2020 – godzinna adoracja i modlitwa na całym świecie. Nie może nas zabraknąć!

21-go listopada 2020 roku, sobota, w przeddzień święta Chrystusa Króla godzinna adoracja i modlitwa na całym świecie. W obecnej sytuacji pandemii, jeśli nie mamy możliwości spotkania się w kościele, możemy dołączyć z naszych domów do wspólnej międzynarodowej adoracji

Zmartwychwstały Jezus, żegnając się ze swoimi uczniami rozesłał ich, aby na całym świecie głosili i nieśli Dobrą Nowinę. Obiecał im, że będzie z nimi „po wszystkie dni aż do skończenia świata”. Jezus jest z nami w swoich nauczaniach, łasce, świętości, a szczególnie jest z nami w celebracji Eucharystii i w Najświętszym Sakramencie, w którym wielbimy Go także poza Mszą Świętą

21-go listopada 2020 roku, sobota, w przeddzień święta Chrystusa Króla godzinna adoracja i modlitwa na całym świecie. W obecnej sytuacji pandemii, jeśli nie mamy możliwości spotkania się w kościele, możemy dołączyć z naszych domów do wspólnej międzynarodowej adoracji. W możliwie największej liczbie osób, przyłączmy się ze swoją parafią, wspólnotą, rodziną! Niech ta światowa adoracja Najświętszego Sakramentu będzie kolejną stacją naszych przygotowań do 52-go Międzynarodowego Kongresu Eucharystycznego w 2021 roku w Budapeszcie. Ponownie przeżyjmy odnawiającą moc miłości Boga!
(Péter Erdő Kardynał, Prymas, Arcybiskup Esztergom-Budapeszt)

Jezus, Król wszechświata, mówi: Weźcie w posiadanie przygotowane dla was królestwo, ponieważ daliście mi jeść i pić, przyodzialiście mnie, przyjęliście mnie, odwiedziliście mnie…

Pan obiecuje, że ci, którzy czynią dobro innym, otrzymają nagrodę w Jego królestwie.

Przygotowując się do 52. Międzynarodowego Kongresu Eucharystycznego, który odbędzie się we wrześniu 2021 r., poprzez nasze uczynki chcemy pokazać światu naszą wiarę. A do tego otrzymujemy siłę od Jezusa. Czcimy Go w Najświętszym Sakramencie, ale modlimy się też do Niego w ciszy naszego domu.

Zróbmy to ponownie, po raz siódmy razem w godzinie adoracji lub modlitwy domowej 21 listopada, w wigilię święta Chrystusa Króla. Módlmy się w tysiącach krajów świata.

Ty też się dołącz do nas poprzez stronę corpusdomini.iec2020.hu!

Więcej informacji: https://corpusdomini.iec2020.hu/?lang=pl#/

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

42 odpowiedzi na „21 listopada 2020 – godzinna adoracja i modlitwa na całym świecie. Nie może nas zabraknąć!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  • Kamil@W pisze:

   U mnie z trzech znajomych parafii – tylko jedna organizuje adorację w sobotę – ale i tak się cieszę.

  • Kamil@W pisze:

   Kochana Ewo – z okazji Twoich Urodzin – Wszystkiego Najlepszego! Niech Cię Bóg prowadzi i strzeże, Matka Najświętsza ma w opiece, a Anioł Stróż nad Tobą czuwa!
   Kwiatki się tutaj nie wklejają, więc wysyłam inaczej 🙂

  • Renata pisze:

   Ewo, z okazji urodzin życzę wielu łask bożych, opieki Maryi , wiele radości oraz siły fizycznej i tej duchowej 🙂🙏

 2. Hania pisze:

  O tym, że dla Pana Boga najmniejszy gest ma ogromne znaczenie, oraz odpowiedź Boga Ojca dlaczego niektórzy z nas są w ciemnej dolinie.https://www.youtube.com/watch?v=9_0IAXs7EPE

 3. m-gosia pisze:

  Ewa w dniu urodzin życzę Ci wszelkich łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.Dużo radości i miłości. †††

  • Witek pisze:

   Ewo,
   Niech Cie Pan błogosławi i strzeże.
   Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad Tobą i niech Cie obdarzy swoja łaską.
   Niech Pan zwróci ku Tobie swoje oblicze i nich Cie obdarzy pokojem.
   W dni urodzin, w wigilię Ofiarowania Najświetrzej Mryi Panny życzymy Ci Ewo, pokoju, zdrowia i wypełnienia Woli Bożej.
   +JMJ
   Mariola i Witek

   • Paweł pisze:

    A więc „STO LAT lat – niech żyje!…” – tu w wersji anglosaskiej:
    https://www.youtube.com/watch?v=wnmss7h5g9Y
    Albo ewentualnie trochę przy tym jazzowej:
    https://www.youtube.com/watch?v=4sZmPHJPvZE
    Lub też – w wersji przekornie „neostylistycznej” (a przez swoją ironię, „pseudo-cytatowość” oraz opozycję zarówno wobec „elitaryzmu”, jak i muzycznego „populizmu” – także niejako: „postmodernistycznej” https://en.wikipedia.org/wiki/Postmodern_music , w jakimś może związku PONADTO i z takim faktem, iż „Encyklopedia muzyki” PWN z 2006 r. nazywa POSTMODERNIZM „nową muzyką konsonującą” lub „nową tonalnością”, której podstawowym założeniem jest „aluzjonizm, tj. oddziaływanie tradycji na zasadzie skojarzeń i aluzji, często przez pryzmat ironii, oraz dążenie do zaskakujących zestawień i przenoszenia zjawisk w obcy kontekst”) [notabene: wg terminologii Bogusława Schaeffera (z jego „Dziejów muzyki”) przez NEOSTYLIZM rozumie się neoromantyzm (czyli kontynuacyjne nawiązywanie do muzycznych romantyków / „przedłużanie życia” ich stylom, np. tak jak tutaj – Chopina…) + neoklasycyzm (czyli „nowoczesne” harmonicznie nawiązywanie do muzycznego klasycyzmu lub baroku / „wskrzeszanie” ich, np. tak jak tutaj – Bacha, Mozarta czy Beethovena, albo ewentualnie – w tym nagraniu – nawet Brahmsa, który sam był neoklasykiem, i to w historii tym najwybitniejszym…)]:
    https://www.youtube.com/watch?v=kVvh9c0tEy4
    Wszystkiego najlepszego! I błogosławieństwa Bożego!

   • Renata Anna pisze:

    Niech Cie Pan błogosławi i strzeże….
    …każdego dnia Twojego życia.

 4. m-gosia pisze:

  Bez komentarza:
  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/527367-posel-ko-chciala-zakazu-udzielania-komunii-swietej

  Posłanka KO chciała zakazu udzielania Komunii świętej
  Joanna Jaśkowiak swój pomysł tłumaczy w rozmowie z „Super Expressem”

  W obecnej sytuacji epidemicznej w Polsce wszelkie kontakty tego typu są zagrożeniem. Dobrze byłoby w tym trudnym czasie, wymagającym zachowania szczególnej ostrożności, stosować się do zasad higienicznych również w przypadku udzielania sakramentu Komunii Świętej. Sytuacja jest ekstremalna, wymaga więc ekstraordynaryjnych rozwiązań

  — przekonuje.

  Interpelacja do Ministerstwa Zdrowia
  Poseł Koalicji Obywatelskiej złożyła w tej sprawie nawet interpelację do Ministerstwa Zdrowia.

  Czy Ministerstwo Zdrowia planuje wprowadzić odgórny zakaz udzielania w sposób bezpośredni sakramentu Komunii Świętej? (…) udzielanie w jakikolwiek bezpośredni sposób tego sakramentu, nawet do rąk, wydaje się zbędnym ryzykiem

  — pytała resort.

  Ministerstwo odpowiedziało, że nie planuje wprowadzać takiego zakazu. Jaśkowiak liczy jednak na to, że resort przeanalizuje jeszcze raz jej postulat.

  Liczę, że Ministerstwo Zdrowia zajmie się moją interpelacją. Wszyscy chcemy, aby epidemia jak najszybciej się skończyła

  — twierdzi.

 5. Bogusia pisze:

  Ewo,
  w Dniu Urodzin i przez cale zycie,niech spelnia sie wszystko to,co jest Wola Boza -Bog ,zawsze zsyla to co ddobre,a wiec niech Jego blogoslawienstwo,towarzyszy Ci przez cale zycie i pokolenia Szczesc Boze…!!!.Amen!

 6. kris pisze:

  Ewo,
  W dniu urodzin ;bez zbędnych słów ale prosto od serca :
  https://www.youtube.com/watch?v=JwQSzYf9VhI

 7. Katarzyna pisze:

  Ewo, wszystkiego najlepszego, urodzinowego. Błogosławieństwa Bożego i wielu łask Bożych. Dziękuję za prowadzenie tej strony dla nas wszystkich. Z Panem Bogiem.

 8. wobroniewiary pisze:

  Dziękuję Wam wszystkim za życzenia
  Odwdzięczam się modlitwą

 9. Edyta pisze:

  Pani Ewo,z okazji urodzin życzę Pani Błogosławieństwa Bożego,opieki Matki Bożej,zdrowia i sił do dalszej ewangelizacji ❤🌹

 10. Anna pisze:

  wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 🙂

 11. Maria Teresa pisze:

  Pani Ewo, życzę duchowego bukietu łask od Pana Boga z okazji urodzin.

 12. babula pisze:

  Dołączam do życzeń 🙂 Niech Ci Pan błogosławi, darzy wszelkimi łaskami -Ciebie Ewo i tych których kochasz (to pewnie będzie cały świat 🙂 ❤

 13. Tomaasz pisze:

  Chciałem się dołączyć do życzeń. Bożego Błogosławieństwa, ufności względem Woli Boga na każdy dzień i dużo uśmiechu 🙂

 14. Dorota pisze:

  Szczęść Boże !
  Droga Ewo w dniu Twoich urodzin życzę Ci Bożego błogosłaeieństwa i opieki Matki Bożej , Z całego serca dziękuję Ci również za prowadzenie strony dzięki której zdobyłam tak wiele cennych informacji . Bardzo często je czytam bo wiele dobrego wnoszą do mojego życia .Dziękuję .

 15. Ewelina pisze:

  Ewuś błogosławieństwa Bożego tu na ziemi, a w wieczności NIEBA 💐🙏

 16. Margo pisze:

  Szanowna pani Ewo
  Niech Pan Bog otoczy Pania tarcza wiary,uzbroi w miecz Sowa Bozego.
  Niech N.M.P. okryje plaszczem milosci.
  Niech Jezus Chrystus obmyje Najdrozsza Krwia i Woda ,kazdy kolejny dzien w Pani zyciu.
  Sto lat !!!

 17. Renata Anna pisze:


  50. rocznica odejścia do Domu Ojca o. Dolino Ruotolo, część 1.
  Kto nie ma czasu odsłuchać całości może od 9 min. Obiecuję, że nie będziecie żałować. :-)))

  • Paweł pisze:

   Bardzo ładnie brzmi to nagranie (od ok. wspomnianej min. 9:00, a dokładniej od minuty 10:10) mszalnego „Sanctus” w wykonaniu ks. Dolindo Ruotolo [w takim odrobinę – powiedziałbym – operowym stylu]. A ponieważ jutro, 22 listopada, przypadałoby wspomnienie obowiązkowe św. Cecylii (Patronki muzyków, zwłaszcza muzyki kościelnej), gdyby nie nałożyła się na nie akurat uroczystość Chrystusa Króla, więc wklejam „Sanctus” z „Uroczystej Mszy o św. CECYLII” (po franc.: „Messe solennelle de Sainte Cécile”) autorstwa francuskiego kompozytora z okresu romantyzmu – Charlesa Gounoda [tego, który skomponował słynną melodię do „Ave Maria”: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ave_Maria_(Bach/Gounod) ]:

   • Paweł pisze:

    A tu jest cała ta Msza wraz z partyturą:

    [Na youtube łatwo można znaleźć jeszcze kilka innych jej wykonań, opisanych po angielsku, niemiecku czy nawet hiszpańsku.]

 18. Krystyna pisze:

  Mam pytanie. Czy ta ogólnoświatowa adoracja będzie o konkretnej godzinie, czy można sobie dowolnie wybrać ?

 19. Ola pisze:

  Spóźnione ,ale z serca – Wszystkiego Bożego dla Pani Ewy z okazji urodzin, opieki Maryi i wielu łask Bożych w tym ziemskim pielgrzymowaniu do Nieba, a także spotykania wielu życzliwych ludzi ☺️ ❤️🌹🎂. Sto lat !

 20. wladyslaw pisze:

  …błogosławieństwa Bożego, niech Bóg obdarza wszelkimi łaskami, opieki Matki Bożej a św. Michał Archanioł ochrania panią przed atakami szatana…

 21. Sabinka pisze:

  Pani Ewuniu, obfitości łask od Najlepszego Taty 0raz serdeczności od bliżnich.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s