Brat Elia do wiernych na całym świecie w związku z pandemią koronowirusa

Włoski stygmatyk brat Elia Cataldo kieruje swoje przesłanie do wiernych na całym świecie w związku z trudną sytuacją obecnego czasu pandemii…

Pokój Pański niech zagości w sercach ludzi na całym świecie

Słowa brata Elia z 17 marca o obecnej sytuacji: „Nie bój się!

Zadaję ci ironiczne pytanie … ale czy cały ten świat zasługuje na to?
– Czy zasługujemy na to? Prosimy o łaskę, uzdrowienie, zdrowie, ale w środku mamy strach. Jesteśmy przerażeni.
Co robić?
Jeśli to wszystko Cię przeraża lub sprawia, że myślisz, że umierasz, nie siedź tak myśląc o czarnych scenariuszach. Możesz zrobić więcej niż to!
Możesz modlić się sam w swoim pokoju.
Módlcie się i bądźcie spokojni. Miejcie nadzieję, dajcie radość swojej rodzinie i błogosławcie każdy nowy dzień. Usiądźcie w spokoju i dziękujcie Panu, że w życiu nie jesteście sami, ale jesteście towarzyszem Boga, przyjacielem i powiernikiem. Módlcie się w ciszy. Pokój i dobro dla wszystkich.”
Brat Elia

Za: www.krolowa-pokoju.com.pl/slowa-brata-elia-z-17-marca-o-obecnej-sytuacji.html

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

20 odpowiedzi na „Brat Elia do wiernych na całym świecie w związku z pandemią koronowirusa

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. wobroniewiary pisze:

  W tym nagraniu br. Elia kolejny raz zaprasza nas do 10-minutowej modlitwy.
  I co? Kto tu kłamie – kolejny tłumacz czy jednak Grzegorz z Leszna?
  I on w swych kłamstwach dziwi się, że br Elia przez swoich prawników wysłał mu upomnienie za pośrednictwem tłumacza, który jest przy br. Elia?

  http://www.krolowa-pokoju.com.pl/upomnienie-prawne-dla-grzegorza-z-leszna-z-kanalu-wposludze-od-prawnikow-fra-elii-cataldo-1.html

  • Bożena pisze:

   Wczorajsze pierwsze czytanie z Księgi Daniela to jasna wskazówka Boga na obecną sytuację. Azariasz modlił się wśród płomieni i my mamy robić to samo, modlić się wśród doświadczeń , a jego modlitwa jest podpowiedzią jak to robić. Trzeba pamiętać, że Pan ciągle, dzisiaj mówi do każdego z nas i to co mówi odnosi się bardzo konkretnie do tego co dziś przeżywam, ja, ty, każdy z nas. Wracajmy do „szkoły” o. Augustyna Pelanowskiego i uczmy się jak wsłuchiwać się w Słowo,które chce do nas mówić i nas prowadzić.

 3. wobroniewiary pisze:

  Znaki czasu – Krokodyl w Wenecji? 🙈🙈🙈

 4. Beata pisze:

  Otrzymałam dzisiaj kamyki z groty Św. Michała Archanioła z Gargano oraz szkaplerz. Chciałabym przyjąć ten szkaplerz ale w obecnej sytuacji to nie wiem jak..
  Z pewnych względów to u księży w parafii będzie to raczej trudne. Mieszkam niedaleko Katowic, do Michalitów mam dość daleko. Zresztą ten koronawirus i tak trzyma nas w domach. Przyszło mi do głowy, by poprosić o poświęcenie szkaplerza w parafii, założyć go sobie a gdy sytuacja się uspokoi to wtedy udać się gdzieś do Michalitów i przyjąć ten szkaplerz już tak w pełni. Jak myślicie, czy jest to dobry pomysł?

  • wobroniewiary pisze:

   Kto może poświęcić szkaplerz?
   Szkaplerz może poświęcić każdy kapłan zakonny lub diecezjalny. Obrzędu poświęcenia może dokonać również diakon. Kto może przyjąć do szkaplerza? Do szkaplerza może ważnie przyjąć każdy kapłan zakonny lub diecezjalny oraz diakon, posługując się obrzędem zatwierdzonym przez Przełożonego Generalnego Zgromadzenia św. Micha- ła Archanioła.

   https://kjb24.pl/szkaplerz-pytaniach-odpowiedziach-2/

   • Beata pisze:

    No tak wiem o tym, ale ten kapłan musi jeszcze mieć wiedzę na ten temat i być przychylnie nastawiony. A z tym to bardzo różnie bywa. Tym bardziej , że w mojej okolicy nie było i nie planuje się peregrynacji figury Michała Archanioła. Ja sama wszystkie informacje czerpię właśnie z tej strony, za co serdecznie dziękuję.

    • wobroniewiary pisze:

     Cieszę się, że strona jest przydatna 🙂

    • Quis ut Deus pisze:

     Beata, w poniższym linku jest taki tekst:
     https://www.pch24.pl/szkaplerz-sw–michala-archaniola,25689,i.html
     „Jak wygląda obrzęd jego przyjęcia?
     Jest to bardzo prosty obrzęd. Po poświęceniu szkaplerza, kapłan nakłada go przyjmującemu, wypowiadając słowa: „Bracie (Siostro), przyjmij szkaplerz św. Michała Archanioła abyś za jego nieustanną pomocą mógł żyć w świętości”.

     Zadzwoń pod numer Sekretariatu Peregrynacji (link poniżej) i niech Ci pani podpowie, czy na pewno to jest ten tekst, czy nic nie uległo zmianie:
     http://michalici.pl/strona-zewnetrzna/nawiedzenie-figury
     Ja niestety nie pamiętam, przyjmowałem już kilka lat temu.

     Jest to o tyle istotne, że wyraźnie jest napisane, że tylko poświęcenie i nałożenie wg. uznanego rytu zapewnia Ci pełnię łask płynących z jego noszenia.

     Z wydrukowanym tekstem idziesz do księdza. Jak masz obawy o jego reakcję, poproś Anioła Stróża o rozmowę z Aniołem Stróżem księdza, żeby ten wpłynął na księdza przychylne nastawienie. To zawsze działa.
     Powodzenia i daj koniecznie znać, czy się udało.

 5. wobroniewiary pisze:

  🔥 🔥 🔥 KOCHANI !!! W TAK WAŻNYM DUCHOWO CZASIE CHCEMY ZAPROSIĆ WSZYSTKIE CHĘTNE RODZINY DO ZAWIERZENIA ŚW. JÓZEFOWI !!!👈🤲👍
  MARTA ROBIN, Wielka stygmatyczka, nieustannie powtarzała, że ŚW. JÓZEF OTRZYMA W CZASACH OSTATECZNYCH POTĘŻNY DUCHOWY AUTORYTET DO OCHRONY RODZIN, KTÓRE ZAWIERZĄ SIĘ BOGU PRZEZ JEGO SZCZEGÓLNE WSTAWIENNCTWO !!! JUŻ JUTRO MOŻEMY ZROBIĆ TO RAZEM ONLINE na Fejsie, strona : AD Rekolekcje !!! 🙏👏❤️ PROSIMY O UDOSTĘPNIANIE !!! 👈👈👈

  • Agnieszka pisze:

   Czy trzeba mieć konto na Facebooku? Nie mamy w mojej rodzinie a chcielibyśmy wziąć udział.

   • wobroniewiary pisze:

    Jutro wstawię link do transmisji, transmisja będzie publiczna, to chyba nie musicie mieć konta na fb
    Rozmawiałam też z ks. Dominikiem, czy nie lepiej byłoby dać na you tubie – może się uda 🙂

    • A pisze:

     Youtube byłoby super, jeśli nie to i ja i tak codziennie tu zaglądam…
     Porozsylam:)

    • babula pisze:

     Ewo dzięki Ci !!! Zrób tak ! ostatnio coś mi się włamało na konta pocztowe i z trudem się tego paskudztwa pozbyłam. Boje się tworzyć konto na fejsie. YT korzystam bez przeszkód. To świetny pomysł.

 6. wobroniewiary pisze:

  Arcybiskup Dzięga został zaatakowany w mediach przez Szymona Hołownię i Tygodnik Powszechny za to, że namawiał wiernych do przyjmowania Komunii Świętej do ust i w postawie klęczącej❗️

  Stańmy w jego obronie i podpiszmy protest! ⤵️
  Za głoszenie nauki Kościoła został ostro zaatakowany (sic!). Przez kogo? Przez ludzi uważających się za katolików, w tym przez kandydata na Prezydenta RP Szymona Hołownię. Nie czekaj – stań z nami w obronie abpa Andrzeja Dzięgi i wyślij protest, w którym domagamy się…

  • m pisze:

   Tej petycji nie można nazwać,, obroną”, już pierwsze słowa,, z oburzeniem” mi się nie podobają, katolik się nie oburza, nie broni tylko błogosławi wszystkim, szczególnie tym, którzy go atakują… szczególnie !!! . Ksiądz Arcybiskup Andrzej Dzięga nie musi się w żaden sposób bronić i wnioskując z Jego wielkiej mądrości nie będzie tego robił. Jego Osoba, Posługa, Działalność Pasterska, listy to sama Miłość, Mądrość, Wiara, Prawda. To jest Jego Obroną. Pan Bóg jest Jego Jedyną Obroną, Ochroną i Wszystkim, czy coś jeszcze do tego trzeba dodawać jakieś agresywne szkodliwe petycje? Kto chce niech podpisuje, ja tego nie podpisuje. To nie jest potrzebne, tego tylko potrzebuje zło by ludzie się sobie nawzajem przeciwstawiali, by ludzie siebie nawzajem niszczyli, by wszyscy ludzie w ten sposób od Pana Boga się oddalili, w konflikcie pogrążyli, tak działa zło…, które wam taką,, obronę” podpowiada. Tak może ,, bronić się” tylko świat, człowiek światowy, a nie człowiek Boży,, Mąż Boży” jakim jest niewątpliwie Ksiądz Abp Andrzej Dzięga. Błogosławić wszystkim, wszystkim, wszystkim… to jest jedyna prawdziwa obrona❤️❤️❤️🌼🌼🌼❤️❤️❤️

 7. wobroniewiary pisze:

  Żałoba w Bractwie Apostołów Bożych

  Fra Elia od Apostołów Bożych, ze smutkiem w sercu wraz ze swoim Bractwem, zawiadamia o nagłej śmierci s. Dominichi. Zjednoczeni w modlitwie i silni w nadziei, która nie zawodzi, powierzamy Jej duszę Bogu oczekując na zmartwychwstanie.

  Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Jej świeci, przez Miłosierdzie Boże na wieki wieków. Amen.

  http://www.krolowa-pokoju.com.pl/zaloba-w-bractwie-apostolow-bozych.html

 8. nina pisze:

  Jezus siłą mą.

 9. Paweł Konrad Chrostek pisze:

  Proszę o pomoc w powrocie do zdrowia, bliższe info na stronie:

  https://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/pawel_chrostek_404.html
  Liczę na każdy 1% podatku co roku 🙂

  Program do rozliczania Pitów:
  https://www.e-pity.pl/pity-2018/sub/program-online-epity-2019-KRS-0000270809–404

  Pomóc również można mi po przez zakup twórczości mojej Mamy na aukcji allegro:
  http://charytatywni.allegro.pl/antyki-i-sztuka?charityOrganizationPurposeId=725
  https://www.art-malarstwo.pl/

  Za wszelką pomoc bardzo dziękuję.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s