Ks. Adam Skwarczyński: Modlitwa do Świętej Rodziny

30 października 2018 roku Michel Rodrigue, znany w Ameryce Północnej kaznodzieja, otrzymał Orędzie Boga Ojca. Oto jego fragment: «Ja jestem waszym Ojcem, to są Moje słowa. Pragnę, aby każda rodzina miała w centralnym miejscu wyobrażenie Świętej Rodziny – poświęcony obraz, figurkę albo żłóbek. Kara z nieba nie uderzy w rodziny oddane Świętej Rodzinie. Ogień z nieba będzie karą za straszne grzechy […]. Muszę teraz pozwolić, by przyszło wiele plag, żeby ocalić z niewoli szatana tak wiele dusz, jak tylko jest to możliwe. Dałem świętemu Józefowi, obrońcy Świętej Rodziny, władzę ochrony Kościoła, Ciała Chrystusa. Będzie on jego obrońcą podczas prób tego czasu. Najświętsze Serca Jezusa, Maryi i Józefa będą tarczą dla waszych domów i rodzin oraz waszym schronieniem podczas nadchodzących wydarzeń. Ktokolwiek będzie działał zgodnie z Moją wolą, będzie bezpieczny. Potężna miłość Świętej Rodziny objawi się wszystkim».

MODLITWA

Panie Jezu Chryste, głęboko wierzymy, że Twoje ostateczne przyjście na ziemię jest bliskie. Chcesz oczyścić z grzechów ludzkie serca i w nich zamieszkać, a świętym ludziom dać oczyszczoną ziemię, jakby na nowo stworzoną. To co grzeszne, brudne i skażone przez szatana i oddanych mu ludzi, musi zostać z niej usunięte, a stanie się to wśród wielu cierpień i kataklizmów. Aby nasza rodzina mogła przejść przez nie bezpiecznie, powierzamy się Wam, Jezu, Maryjo i Józefie święty, ze wszystkim co mamy i czym jesteśmy. Niech ta miłość, która łączyła Wasze serca na ziemi, a teraz opromienia całe Niebo, ogarnia nas i nasze życie. Ufamy, że pod Waszą opieką zdołamy przetrwać nawet najcięższe próby i wyjść na światło Nowego Świata, w którym Wasze Trzy Zjednoczone Serca będą dla wszystkich słońcem i modelem życia. Wierzymy, że pod Waszą opieką na odnowionej ziemi nasza rodzina dojdzie do wielkiej świętości, by cieszyć się razem z Wami chwałą Nieba i śpiewać wraz z Aniołami: Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Dobrze by było rozważyć III, IV lub V tajemnicę Różańca (część radosna)

Od Administracji strony:
Pod każdym wpisem pojawiają się w komentarzu nasze codzienne modlitwy. Wśród nich od 1 stycznia ub. roku pojawia się ta poniższa, ułożona przeze mnie modlitwa. Przypadek? U Pana Boga nie ma przypadków…

Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

62 odpowiedzi na „Ks. Adam Skwarczyński: Modlitwa do Świętej Rodziny

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  • Joan pisze:

   Kochani, ja sie na nikogo nie denerwuje ani nie zloszcze, wrzucilam material, ktory jest wartoaciowy do analizy. Gdybym tylko mogla tlumaczyla bym to dniem.i noca zeby Pani admin i kazdy mogl ztozumiec. Ale nie dam rady naprawde. To co mam to trzymac tylko dla siebie? Jak bylam ostatnio w Polsce to bylam zaskoczona jak Polacy znaja angielski i wierze, ze tutaj sa tez osoby ktore znaja i beda mogly cos z tym zrobic. Jak najbardziej rozumiem Pani admin obawy, ale sami widzicie, ze ciezlo jest odpowoeziec na kazde slowo Pani admin bez tlumaczenia calosci. Dlatego tez powiedzialam, ze jesli nie czuje sie z tym bezpiecznie to moze usunac i naprawde sie nie obraze. Kochani jestescie jedyna powazna grupa, ktora podejdzie do tego rozsadnie, to gdzie jeszcze mam to wyslac??? Ludzie pukaja sie w glowy jak im mowi o przeswietleniu sumien, i mysla ze to jakies bajki z apokalipsy za 1000 lat.
   A co do ubioru siostry to ona to tlumaczy w innych videos wystarczy wejsc na mariannews na youtubie o tam wyjasnia dlaczego nie nosi habitu.

 2. Joan pisze:

  Kochani, Tutaj Siostra Zakonna, byla Karmelitanka ktora jest w trakcie zalozenia nowego zgromadzenia „Mother of God”, mowi dlaczego przeswietlenie dusz moze nastapic w tym roku, nawet w lutym. Niestety po angielsku, ale moze sie znajda osoby ktora mogly by przetlumaczyc. Ja gdybym nie miala rodziny i pracy to bym siedziala dniem i noca i tlumaczyla.

  Naprawde polecam

  • Damian pisze:

   Zamieszczam poniżej krótkie/niedoskonałe streszczenie tego filmu dla zainteresowanych. Z góry przepraszam za wszelkie błędy w tłumaczeniu. Jeśli coś jest nie tak, to proszę o skasowanie komentarza.

   =======

   Na początku siostra się przedstawia i mówi, że pochodzi ze zgromadzenia Karmelitanek, ale jest w trakcie zakładania nowego zgromadzenia. Siostra omawia Ostrzeżenie przytaczając słowa proroków. Mówi o tym w takich słowach:
   Daje nadzieję
   Daję dobre spojrzenie na siebie, żeby się oczyścić
   Bóg chce naszego dobra, nie potępienia
   Informacje o Fatimie – świadectwo o tym, że wtedy 1000 osób doświadczyło Ostrzeżenia
   informacje o anglikaninie nawróconym na katolicyzm. Wspomnienie jego przepowiedni czasów ostatecznych
   Anna Maria Taigi – mówi o Ostrzeżeniu
   Marie Julie Jahenny – stygmatyczka, która też mówi o Ostrzeżeniu, ma być na wiosnę w lutym albo marcu. Ma być dość ciemny dzień, żebyśmy się skoncentrowali na Ostrzeżeniu.
   Faustyna – mowa o przepowiedni gdzie znak krzyża się pokaże na niebie i światłość otoczy cały świat. Ta światłość przyjdzie z ran Zbawiciela.
   Ostrzeżenie będzie jednym z ostatnich dni starej ery grzechu
   Informacje o prorokini popularnej w południowej Ameryce oraz MBM – że prawdopodobnie jest fałszywym prorokiem
   Ostrzeżenie przed fałszywymi prorokami – w momencie objawień w Lourdes 50 innych dziewcząt też miało objawienia (w domyśle nie od Boga) w podobnych okolicznościach

   Po Ostrzeżeniu będzie wiele prześladowań Antychrysta
   Elizabeth Kindelmann – mówi o Ostrzeżeniu i o nowej Piędziesiątnicy
   Ojciec Gobbi – o aniole apokalipsy
   Maria Esperanza – o Ostrzeżeniu

   Garabandal – siostra zaznacza, że te objawienia nie są oficjalnie zatwierdzone, ale dużo o nich opowiada

   2 miesiące po Ostrzeżeniu będzie widzialny znak, umacniający wiarę
   siostra mówi, że Ostrzeżenie powinno się pojawić w okolicach 2014, ale zostało powstrzymane jeszcze na pewien czas, żeby się przygotować. Wspomniane jest też sporo o tym, że potem kościół zostanie zjednoczony.

   To wszystko się będzie działo gdy komunizm wróci znowu (powołując się na to co zostało przekazane w Garabandal). Siostra przytacza fakty, że być może już to się dzieje.

  • Zbig314 pisze:

   Dla zainteresowanych podpowiadam, ze można włączyć napisy automatyczne tłumaczenie na język polski. To automatyczne tłumaczenie nie jest doskonale nie radzi sobie z słowami jak Garabandal, Środa popielcowa, Wielki czwartek, nazwy własne. ale umożliwia zrozumienie trudnych treści o których mówi film.
   Aby uruchomić automatyczne tłumaczenie w YouTube, trzeba
   Włączyć Napisy
   W Ustawienia wybrać język polski

 3. Joan pisze:

  Tutaj ta sama Siostra mowi o tym jak odroznic falszywych prorokow od prawdziwych. Moim zdaniem wyjasnia to najlepiej ze wszystkich konferencji jakie slyszalam na ten temat I warto by Ks Adam a takze Tomasz posluchali tego.
  Dodatkow mowi jak szkodliwe jest czytanie ich oredz i „proroctw”

  • wobroniewiary pisze:

   Ja nie znam angielskiego – a do tego nie rozumiem tego zdania
   „Dodatkow mowi jak szkodliwe jest czytanie ich oredz i „proroctw” – czy mówi o ks. Adamie?

   • Joan pisze:

    Nie, mowi o tym ze szkodliwe jest czytanie falszywych prorokow i dlaczego ….Nic nie mowi o ksiedzu Adamie. Ale uwazam ze warto zeby tego posluchali, bo podaje tez pewne wskazowki co do prawdziwych oredz.Poza tym moze warto nawiazac z ta Siostra kontakt, ona studiuje ks Gobbiego i czasy ostateczne od lat.

    • wobroniewiary pisze:

     Przepraszam, ale większość czytelników nie zna ang., my tu jesteśmy Polakami i jak ktoś chce coś z Anglii czy Ameryki to proszę z tłumaczeniem

     A co do dat – te zna tylko Bóg!

    • Joan pisze:

     Ja sie dziele tym co moge i uwazam, ze wartosciowe. Duzo Polakow zna angielski i zawsze sie mozna z nimi podzielic. Ta siostra nie podaje zadnej daty, wiec prosze nie oceniac materialu, przed zapoznaniem sie z trescia do samegi konca. Ja chce byc uczciwa co do tego co daje mi Bog i dziele sie tym, nie trzymajac tego tylko dla siebie. Ale Pani admin moze zrobic z tym co chce i pozostawiam to Pani w wolnosci serca. Ja zrobilam co nalezalo do mnie. Pozdrawiam

    • wobroniewiary pisze:

     „Ta siostra nie podaje zadnej daty,”
     „mowi dlaczego przeswietlenie dusz moze nastapic w tym roku, nawet w lutym”

     Nie znam angielskiego – ale te dwa sprzeczne zdania są po polsku

   • Joan pisze:

    Szanowna Pani, To jest Pani strona i prosze zrobic z tym co Pani ze chce. Ja jak kiedys stane przed Bogiem to nie chce uslyszec wiedzialas a mimo tego nie podzielilas sie. Gdybym nie miala takiego ponaglenia na podzielenie sie, osobiscie bym tego nie zrobila, zeby uniknac wlasnie takich dyskusji. Ale wrzucilam, zeby byc fair wobec Boga, a Panstwo moga sami ocenic i zrobic z tym co chca. Pozdrawiam

    • J. K. pisze:

     @Joan zrozum, Pani Ewa bierze na siebie OGROMNĄ odpowiedzialność, prowadzi dusze i musi mieć wszystko sprawdzone za czym cokolwiek pozna.Pozdrawiam ❤

    • Paulina pisze:

     Obejrzałam filmik Warning or Ilumination. Siostra opiera się m.in. na objawieniach w Garabandal i pojawiającej się tam dacie cudu, który ma nastąpić w dwa miesiące po ostrzeżeniu. Miesiącem cudu, wg. widzącej będzie kwiecień. Zatem ostrzeżenie nastąpi w lutym. Siostrze prawdopodobne wydaje się, że nastąpi to w Środę Popielcową. W 2020 Środa Popielcowa wypada 26.02

    • eska pisze:

     Odnośnie 26.02.2020.
     Środa Popielcowa wydaje się być adekwatnym dniem na prześwietlenie sumień i pokazanie nam, ile mamy powodów, by posypać głowę popiołem i przeprosić Boga.
     26.02 będziemy kończyć część błagalną za dzieci nienarodzone. Koniec cz. błagalnej to też dobry moment (i często taki właśnie wybierany jest przez Maryję) na złamanie/zatrzymanie/odwrócenie omadlanego problemu/sytuacji. Byłby to bardzo symboliczny moment na zatrzymanie spirali aborcji poprzez pokazanie wszystkim jej zła.
     To takie moje luźne skojarzenia. Natomiast mam takie odczucie, że ostatnio Pan Bóg przemawia do mnie różnymi mniej lub bardziej delikatnymi „aluzjami” jakby podpowiadając, że czas jest naprawdę bardzo bliski. Mówię tu o takich znakach, które ks. Chmielewski opisał w nagraniu na yt „Słuchanie Bożego głosu”.
     Nie wiem, czy inni też odczytują podobne prywatne „aluzje” i znaki, ale ja coraz bardziej zaczynam mieć poczucie, że właśnie ten rok jest bardzo możliwą datą Ostrzeżenia.
     Oczywiście nie biorę tego za pewnik, bo na pewno wie tylko Bóg, niemniej prawdopodobieństwo uważam za duże.

   • Maggie pisze:

    Nie mogę słuchać, gdyż to prawie godzinna mowa, a mam limitowany czas internetowy (prawie przekroczony na tydzień). Przedstawia się jako założycielka karmelu, już nie pamiętam, chyba w 2012 r (bo w głowie mi nie wiele pozostało, po paru minutach słuchania) i zdaje się że gdzieś w Minnesota.

    ⚠️Osobiście jak @Rita też zauważyłam zmiany nakryć głowy i strojów … to zastanawia DLACZEGO,
    przecież po skromności i habitach poznaje się , z którego zakonu etc.. a do tego .. to pierwsze różowawe nakrycie głowy przypomniało mi … ręcznik jaki tutaj kiedyś dostałam i nie pamiętam gdzie/kiedy się zużył (nie żartuję). Mówi płynnie, pewnie i szybko o prześwietleniach jakie miały i będą mieć miejsce i o Fatimie, ale w pewnym momencie z jej ust pada zdanie, że nie wszyscy zebrani widzieli cud Słońca … tylko co któryś – nawet nie wiem czy to prawda i sorry ale wyłączam IPad.

    Acha, na początku, bezimiennie wymieniła, jakby mimochodem, że jest ktoś, kto mówił o prześwietleniach (z miejsca pomyślałam o ks. Adamie … ale równocześnie miałam pytanie: dlaczego ona nie poda nazwiska, ani chociaż kraju itp danych .. rozumiałabym problem z wymową nazwiska .., ale nie było nic bliższego nt tej osoby).

    Nie denerwuj się Joan, ale mi osobiście , wystarczy Pismo Święte, modlitwa, kazania naszych księży i ks.Adam, to co zatwierdzone oraz różnego rodzaju przyziemne życiowe trudności … zaś prześwietlenie ma ogarnąć każdego żyjącego człowieka, więc nie ominie mnie, jeśli będę jeszcze na Ziemi 💕 Joan, wspominasz, że ona mówi o szkodliwości czytania fałszywych proroków .. a przecież to nie jest obojętne, bo jak coś „brudne, to można się ubrudzić” …
    💕

    • Maggie pisze:

     Acha, wyżej, w końcowym moim zdaniu, zmienił się sens, kiedy zjadło „NIE”, bo było i powinno wydrukować: „.. .. że ona NIE mówi o szkodliwości czytania fałszywych proroków…”
     ta sztuczka ze zniknięciem NIE z mego IPada mi wystarczy … bo kiedy zjadł to „NIE”, wyszło, że ona ostrzega…

     Joan, jesteś osobą bardzo uczuciową, pragnącą Dobra, a to wystawia Ciebie na ataki rożnych „proroków”, rozpoznających Twój altruizm, uczciwość i zapał w niesieniu Dobra. Nie obrażaj się ale i nie zachęcaj … Nowe zgromadzenie karmelitańskie? … kiedy w Niagara Falls – Ontario, Karmelitanki zamykają klasztor, z braku powołań i do tego to ma być nowe?!? pod wezwaniem … Matki Boga (Mother of God).. brzmi dla mnie co najmniej dziwnie … nota bene: na terenie Europy grasowała już MBM, tytułująca siebie Divine … i też bardzo elokwentna… czy teraz ma się pojawić „przeorysza Matka Boga lub od Matki Boga”? Jestem sceptyczna.

  • Kasia pisze:

   Dobre polecam. Dobrze jest wyjasnione jak szkodliwe jest czytanie proroctw nieznanego pochodzenia, o dyscyplinie ktora trzeba wprowadzic, oraz, ze Bog nas testuje w ten sposob czy wybierzemy Jego, a takze ze odpowiemy kiedys przed Nim. O uzaleznieniu w czytaniu proroctw niewiadomego pochodzenia.

   • wobroniewiary pisze:

    Kasiu dziękuję, a jeszcze spytam, kim jest pani, która głosi?
    To jakaś siostra zakonna, osoba świecka?
    I co mówi, że dlaczego ostrzeżenie miałoby być już w lutym?
    Ja po prostu nie chcę niepewnych rzeczy…

    • Kasia pisze:

     Odsluchalam narazie to drugie nagranie, tam o tym nie ma.

    • wobroniewiary pisze:

     A ja wysłałam Ci wczoraj oprócz relikwii św. O. Pio ….widokówkę z błogosławieństwem kapłańskim, a na tej widokówce jest właśnie Święta Rodzina 🙂

    • Rita pisze:

     Ewo,
     popieram Twoje znaki zapytania. Mamy Jezusa, Maryję, Świętych. Żyjemy w Polsce. Nawiązując do wypowiedzi Joan. Skąd mamy wiedzieć czy ta siostra nie jest fałszywym prorokiem? Oryginalnie ubrana zakonnica z oryginalną figurą na pierwszym planie. Za każdym razem inny strój. Czy w zakonach nie obowiązuje jeden rodzaj habitu? Bądźmy ostrożni.

    • pozdrawiam pisze:

     Odsłuchuję pierwszy filmik. Ta osoba w wieku 19 lat wstąpiła do zakonu Karmelitanek w stanie Minnesota, w 2011 roku ku jej zdziwieniu usłyszała wezwanie by założyć nowe zgromadzenie. Otrzymała do tego zachętę od swoich przełożonych i odpowiednie kościelne dyspensy ze swoich zobowiązań względem konstytucji zakonu. W czasie nagrywania filmiku, grudzień 2019, jest w stanie przejściowym jako osoba świecka i jest w trakcie przygotowań do założenia nowego zgromadzenia „Mather of God” – Matki Bożej.

    • Maggie pisze:

     @Wobroniewiary, znalazłam‼️, że JEST ZWOLNIONA Z PRZYSIĘGI PRZEZ WATYKAN = WIĘC JEST WOLNA BY TWORZYĆ NOWĄ KONGREGACJĘ … (trochę pachnie protestantyzmem .. może dlatego mój sceptycyzm?),
     kopiuję:
     Sr. Anne
     “Sister Anne” is presently Mary K. Farran
     Having received laicization from 33 years as a cloistered Discalced Carmelite nun. During Holy Week 2011, she heard a locution telling her that Christians were heading into a major persecution, that she was to strengthen their faith and to promote a new religious Order. In 1846, during the apparition at LaSalette, Our Lady had dictated a Rule for a new Marian congregation. Melanie explained to Pope Leo XIII that she was not the one to found the new Order because it was for the “Latter Times.” Encouraged by her superiors and sisters, Sister Anne of Yahweh left the cloister to receive two year’s training with an active religious congregation (S.O.L.T). Then the Vatican dispensed her from vows so she can be free to develop a new congregation. She returned to her home diocese of Wichita, Kansas. Under the direction of her pastor she works with lay “Theotokans” on various apostolates of the Order. She gives many talks with novel insights regarding Mary’s apparitions and their importance for our times.
     https://www.youtube.com/c/MarianNews

    • Zbig314 pisze:

     Odsłuchałem, Pierwszy film , to jest karmelitanka przez 33 lata siostra Anna, w 2011 otrzymała wezwanie od DSw aby założyć zgromadzenie Theotokos Motka Boga, jest w trakcie oficjalnego zatwierdzenia przez Biskupa. Bardzo merytoryczne wystąpienie na temat Ostrzeżenia i Prześwietlenia sumienia, w oparciu o objawienia maryjne , katolickie z ostatnich kilkuset lat. Jeszcze raz podpowiadam można włączyć napisy i automatyczne tłumaczenie na j polski w Ustawienia YouTube pod filmem
     Szczęść Boże

  • xc pisze:

   moim zdaniem tam nie ma nic zlego na tym filmiku ani kanale. pomijajac fakt ze kobietsa jest nieco zabawnie ubrana.

 4. Karolina pisze:

  Niedawno miałam natchnienie aby kupić obraz Świętej Rodziny z błogosławieństwem i powiesić go zaraz przy wejściu do domu potem jakoś przestałam o tym myśleć a dziś przeczytałam ten wpis, zaraz zamówię obraz.

 5. Maria pisze:

  Może nie na temat będę pisać , ale proszę o radę , byłam dziś na sprzątaniu kościoła , mamy taka kolejkę w parafii, jest to moje pierwsze takie sprzątanie , zawsze chodziła mama, ale do rzeczy, słuchałam kiedyś jednego Ks, który mówił ze po tym jak jest z Ołtarzem Głównym można poznać szacunek do Pana Jezusa, a u nas to jest po prostu , jeden wielki schowek -mioteł,ścierek , odkurzacz, mopy do mycia podłóg , bardzo mi się to nie podoba, powinna zwrócić uwagę Ks proboszczowie? Czy ktoś pamięta takie kazanie ,? Dziękuje

  • Kaśka pisze:

   Nie wiem… Ja bym na razie się nie odzywała, jeśli byłam dopiero pierwszy raz sprzątać kościół. Poudzielaj się trochę w parafii, może wtedy.

  • Maggie pisze:

   @Maria:
   Myślę, że nie zupełnie jako uwagę, ale TAK ❗️możesz i chyba powinnaś wypowiedzieć się na ten temat.

   Pan Jezus powyrzucał przekupniów z Domu Bożego, dlatego, że to było NIEODPOWIEDNIE MIEJSCE na handel. Ołtarz to Stół Pański i za nim nie może być miejsca na graciarnię.
   Nie ukrywaj, że męczy Ciebie i nie daje Tobie spokoju „takie lokum” za ołtarzem … bo normalnie nigdy byś nie przypuszczała, że ktoś ze sprzątających w przeszłości (❗️), znalazł pośpiesznie takie i chyba wtedy „tymczasowe rozwiązanie”, a stworzył „się” długoterminowy, „dziedziczny” lamus … w tak bliskim sąsiedztwie Tabernaculum …

   Na Twoim miejscu rozglądnęłabym się za odpowiednim miejscem/szafą/schowkiem i i zapytałabym o nie, w formie prośby/pomysłu/reorganizacji…
   Propozycja zmiany, która powinna być dokonana, więc: przemyśl jakie użyć ❗️słowa i pytania, prośby, z którymi się zwrócisz dyplomatycznie.
   Porozmawiaj może też z innymi parafiankami, zwracając uwagę na to, że musicie sobie znaleźć lepsze miejsce składowania …

 6. anna pisze:

  Moze sie czepiam, ale czy to katolicki kaznodzieja? Nie moge znalesc takiej informacji w internecie

  • Ava pisze:

   Ta Pani w 1 filmiku mówi że była karmelitanką do 2011 roku, czyli jest katoliczką. Od 2011 roku stara się o założenie nowego zgromadzenia. Ten różny strój wynika pewnie z tego, że do tej pory nie posiadła całości kościelnej aprobaty (też co do stroju, reguły etc.).
   Wysłuchałam tego uważnie i z drżącym sercem momentami. Bardzo mocne przesłanie.

   Terminy opiera na objawieniach prywatnych: np. słowa Conchity z Garabandal.
   I tu mam pytanie do mądrzejszych- Garabandal nie zostało uznane przez Kościół Katolicki? Z drugiej strony zdaje się KS.Gobbi też się na nie powoływał?

   • Maggie pisze:

    Ava .. nie słuchałam całości … ale Nie mogłam wysłuchać nie tylko dlatego, że mam limit internetowy, ALE i to, że jak mówi, siedzi sobie ona w … basement (tj piwnicy/suterenie) i do tego NIE w towarzystwie kapłana, kiedy głosi, no i się przebiera w „różności” … czym stwarza aurę raczej komercyjnego „cygaństwa”. Nie widzę u niej pokory głoszenia ale tylko reklamę, a nie naukę etc. Papierów jakie przedstawia nie ma sposobu aby przestudiować by sprawdzić ich wiarygodność i aktualność … bo skoro wydane przed paroma laty❗️ to różnie może być z „pozwoleniem”. Nie znamy tych duchownych tj autorytetów od pozwolenia … zwłaszcza, że żaden z nich NIE podtrzymuje, swoją obecnością, mowy tej kobiety.. bo mam wątpliwości, czy nadal jest zakonnicą, choć afiszuje się, że chce, coś innego, ponoć karmelitańskiego, zakładać … Trzeba pamiętać o roli i obecności promotorów i weryfikatorów .., których tu brakuje.

    Czy jest ona w KK to też wielki znak zapytania … bo … karmelitka w stanie przejściowym?i to od paru lat ?
    Jehowy też się powołują na Pismo Święte … Nie mam zaufania, bo na codzień widzę różnych ludzi rekrutujących do różnych sekt i wyznań (nawet z wizytówkami) – używających wybiórczo fakty etc. Nie mam nic przeciwko Joan, ale jej determinacja przypomniała mi urzeczenie idolami … za np MZ też podążają tłumy i to dobrych ludzi, pełnych nadziei.

    Chyba lepiej poczekać … zwłaszcza, że cisza: czy ma opiekuńczego biskupa lub kierownika duchowego i to z ❗️KK (i nie z tych nowoczesnych, dopuszczających „kapłaństwo” kobiet lub zniesienie celibatu etc).
    Pokazać zabudowania klasztorne z lotu ptaka na Internecie nie jest dowodem, że ona „urzęduje” tam w „basement’. Na tej samej zasadzie mogę sciągnąć widok Queens Park i twierdzić, że tam piszę te słowa.

    Nie wykluczam, że mogę się mylić … Nie podążanie za „natchnioną” nie jest grzechem. Pismo Święte zawiera podstawowe i niezbędne do życia Prawdy i Ostrzeżenia.

    Trzymałam język za zębami, ale: Przypomniałam sobie, że raz zetknęłam się z MZ „na wizytacji” w Toronto, który chciał „nawiązać kontakt i przyjrzeć się ruchom charyzmatycznym w Kanadzie”. Pojechałam ze znajomą na Mszę Św i nabożeństwo przebłagalno-uzdrowieniowe, a że byłam w różnych latach, kiedy przyjeżdżał ks.Witko lub o.Haśnik , nie pamiętam, który z nich wtedy celebrował Mszę św. … ale na spotkanie, po Mszy Św. z nabożeństwem, zeszłam do sali w tzw basement i nie byłam zachwycona wyrażaniem uczuć religijnych w „charyzmatyczny sposób”. Słyszałam, że księża tamtej parafii, któregoś roku, przestali zezwalać na spotkania i że tamta grupa charyzmatyczna przeniosła się ze swoimi spotkaniami, chyba do parafii z włoskim proboszczem.
    .
    Jeśli coś miałoby choćby namiastkę niejasności czy kłamstwa .. lepiej odsunąć od siebie.
    Powtarzam, że nie upieram się iż mam rację .. ale nie będę się zagłębiać w monolog tej kobiety.
    💕🙏🏻❣️

   • Maggie pisze:

    @Anna trudna odpowiedź, spójrz co wpisałam pod @Joan o 03:52
    @Ava:
    to, że była karmelitanką NIE jest równoznaczne, z tym, że jest nadal katoliczką. Spójrz na apostatę Mr.Palikota czy prowokatorkę=bluźnierczynię, znaną pod pseudonimem „madonna” .. która nawet uczęszczała do katolickiej szkoły .. albo Justin’a Trudeau, głoszącego, że jest katolikiem,a który zabrania „cienia dyskusji” nt aborcji (bo wyrzuci z partii za brak loyalności), zalegalizował „ziółko rekreacyjne”, popycha na szeroką skalę eutanazję i ”żniwa organo-przeszczepowe” itd itp …
    NIE mam pojęcia kim jest ta ex-zakonnica, przed i po zwolnieniu ze ślubów zakonnych. Dlatego wyłączam się z dyskusji, A jej monologów nie będę studiować … chyba, że Kongregacja ds Wiary zdecydowanie potwierdzi ..
    Karmelitanki w Niagara Falls (Ontario) rozpadają się i co więcej znowu sprzedały ziemie klasztorne pod hotele i kasyna – nie wiem na ile czy jeszcze mają siłę przetrwania przy takich układach.

 7. wobroniewiary pisze:

  mmc2 – twoje komentarze wysłałam do ks. Adama
  Aha – modlitwa jest autorstwa ks. Adama!

  • Joan pisze:

   Tutaj sa o nim.informacje
   https://www.google.com/amp/s/maryrefugeofholylove.com/2019/09/24/biographical-information-about-father-michel-rodrigue-of-canada/amp/
   Jakis czas temu wrzucilam wam video tutaj w ktorym On mowi o wiele wiecej niz ks Adam tutaj przedstawil, ktos tez wrzucil potem tlumaczenie tego na polski.

   • Maggie pisze:

    Joan,dobrze, że znalazłaś, ale jest w tym „linku” rozdział „księga prawdy” z audio … a NIE widzę OSTRZEŻENIA .. tu, rozdział ze spisu treści, kopiuję:
    https://maryrefugeofholylove.com/the-book-of-truth-maria-divine-mercy/introduction-to-the-messages-book-of-truth-maria-divine-mercy-with-audio/
    CZY ?: herezje z zielonej „wsypy”, powinno się udostępniać ❗️i TO NA RÓWNI np z La Salette ⁉️… bo nawet jeśli to tylko spis treści TO przy siejących herezje powinno być oznaczenie … a tam wprowadzenie i inne podrozdziały….
    CZY ?: po to, żeby dowiedzieć się, że to herezje .. potrzebne jest wysłuchanie całości … i może gdzieś na końcu będzie może (?) i polemika ?
    Czy wszyscy ?: są tak uważni, że zabiorą się do lektury, a tym bardziej do wysłuchania tego audio … z dozą ostrożności i krytycyzmu ?

  • mcc2 pisze:

   Jedynym pocieszeniem jest to że wszystko wskazuje że to legalny ksiądz . działa za zgod ą MIEJSCOWEGO BISKUPA Mgr Gilles Lemay mianowanego przez Benedykta. Jego cel to zbieranie funduszy na swoje zgromadzenie które założył na Kanadyjskiej prowincjii pod lasem . A takie orędzia apokaliptyczne to chyba haczyk służący zbieraniu funduszy.

   • wobroniewiary pisze:

    Nie osąszaj a nie będziesz osądzany

   • J. K. pisze:

    @mcc2 ,,haczyk służący zbieraniu funduszy”
    Widzę że nie znasz Księdza Adama!
    Jak możesz pisać takie głupoty!

    Nie każdy ma zadanie głosić
    apokaliptyczne orędzia a ci którzy otrzymali to zadanie musza znosić takich niedowiarkow jak ty! Jeżeli nie wierzysz to się nie odzywaj ,bo mało że szkodzisz sobie to i innym!

    ,,zbierania funduszy”

    • mcc2 pisze:

     Może adminka wpuści jakieś info o ilinkach które wczoraj przesłałem , to wyjdzie że nie piszę głupot , raczej to to ty piszesz głupoty , nie sprawdzając kto to jest i głęboko ci współczuję . Np. dałem linki że na you tube że ten ksiądz występuje na tej samej konferencji z prorokiem który od początku lat dziewiędziesiatych XX wieku głosi apokaliptyczne wizje zniszczeń , wojen i głodu i się nie sprawdziły jeszcze nigdy . 10 lat temu były bardzo popularne na innej stronie z orędziami w Polskim internecie i nic z nich nie wyszło . Jest powiedzenie z kim przystajesz takim się stajesz . A ten ksiądz łączy się i współpracuje z różnymi prorkami, Naprawdę szkoda że adminka nie dała linka z kim ten amerykański ksiądz przystaje.

    • wobroniewiary pisze:

     Ks. Adam napisał mi:
     „To jest folklor południowo-amerykański, choć działa w USA. Jednak orędzie Boga Ojca jest typowo katolickie i nie widzę powodów do jakichś negatywnych skojarzeń. Protestanci ani nie czczą świętych, ani nie poświęcają obrazów czy figur.”

     Ks. jest księdzem katolickim!

     Ps. Ks. Adam zaproponował mi wywalenie wstępu i pozostawienie samej modlitwy, ale zostawiam tak jak mi przysłał

  • Joanna pisze:

   Ja znam księdza Adama od 47 lat był w mojej parafii i przygotowywał mnie do pierwszej Komunii Św zawsze taki był ascetyczny,rozmodlony z sercem na dłoni

 8. kafeteria13 pisze:

  Witajcie!
  Przesłuchałam dwa nagrania z byłą siostra karmelitanką, s. Anna od Jahwe (całość to prawie dwie godziny, dlatego podaje streszczenie), obecnie Mary K. Farran – rzeczywiście jest w trakcie zakładania nowego zgromadzenia i współpracuje z biskupem. Ma ono ponoć związek z objawieniami w La Salette i jest przeznaczone na „nasze czasy”, które jak rozeznała siostra po 30 latach w zakonie, zmierzają do wielkich prześladowań chrześcijan. Czuje się wezwana (od 2011 roku), by rozszerzać przesłanie Maryi z La Salette (jest mowa też o Apostołach Dnia Ostatecznego).
  Siostra (tak będę ją nazywać), w pierwszym nagraniu mówi o Prześwietleniu Sumień i o następującym po nim cudzie, znaku. Wzmiankuje o takich postaciach jak Elizabeth Kindelmann, Maria Esperanza oraz Garabandal. Przytacza słowa Conchity dotyczące Ostrzeżenia (o tym, że mają nastąpić za jej życia ziemskiego (obecnie ma 70 lat). Jeśli chodzi o okres, kiedy ma nastąpić Ostrzeżenie, siostra zaznacza, że nie ma zamiaru prorokować, jedynie mówi o możliwości. Tą możliwością jest (wysuwanie różnych wniosków z rozmów telefonicznych Conchity itp.) – wczesna wiosna, nawet luty.. pada ten, 2020 rok. Dlaczego ten rok? (mowa o synodzie amazońskim i innych).
  Powołuje się na ks. Gobbiego, na grzeszność epoki w której żyjemy.
  Mówi o przyjściu Nowego Świata, i o tym, że niezbędne jest oczyszczenie wcześniej starego, który jest pod dominacja szatana.

  Drugie video.
  Chodzi o proroctwa – prawdziwe i fałszywe.
  Sam Jezus mówi, aby nie lekceważyć proroctwa.
  Będziemy cierpieć konsekwencje, jeśli nie uwierzymy dobrym prorokom. My sami, indywidualnie, jesteśmy odpowiedzialni za to czy wierzymy, czy nie.
  Następni siostra rozróżnia jakie są objawienia podzielone wg kategorii Kościoła. Publiczne (naturalne i ponadnaturalne) oraz prywatne (osobiste i prorocze). Objawienia prywatne osobiste nie są do potwierdzenia (nie wiadomo od kogo pochodzą: Bóg czy Szatan, czas weryfikuje).
  Objawienia prywatne prorocze są dla przyszłych i teraźniejszego pokolenia. Kościół może dać jedynie nihil obstat – czyli zgodzić się na rozpowszechnianie, drukowanie, jeśli nie ma nic niezgodnego z nauką kościoła. Przytoczony jest przykład Medugorje (biskupi badają; wierni mogą szerzyć kult obecnie).
  Jak można rozpoznać fałszywe proroctwa? Tu siostra podaje m.in:
  – nie spełniło się,
  – gramatyka jest zła (przecież jest z nieba)
  – dobry prorok nie interpretuje proroctwa i inne.

  Maria MBM od Miłosierdzia jest przykładem fałszywego proroka.
  Ważne jest, aby nie obrażać Boga swoją neutralnością wobec proroctw, jeśli mam powody, by wierzyć że są prawdziwe. Ale też nie potępiać czy wywierać presje na innych jeśli nie wierzą – może łaska przyjdzie później i ta osoba przyniesie wielki owoc.
  To byłoby w skrócie. Mam nadzieje, że trochę rozjaśniłam.

 9. Basia pisze:

  Może to dziwne, co napiszę. Czytam KS. Skwarczyńskiego od 3 lat, znam wiele proroctw o ostrzeżeniu. Byłam w Madjugorie 2 lata temu i z niecierpliwością czytam orędzia Matki Bożej. ( Zauważyłam też, jak pewnie wszyscy, którzy wiedzą coś o tych objawieniach, że ojciec, który ma przekazać ważne informacje z Góry jest już w podeszłym wieku ( a ma pościć 8 dni z Mirianą).
  W grudniu dostałam od koleżanki na imieniny ikonę że św. Rodziną. Powiesiłam i KS. Po kolędzie poświęcił. Jakieś tydzień temu śniło mi się oświecenie sumień ( bardzo realistycznie), ale zdziwiło mnie, że zamiast krzyża wszyscy widzieli Św. Rodzinę. ( Nawet na ekranach telewizorów się pokazała) . A dzisiaj czytam wpis KS. Skwarczyńskiego o obrazie św. Rodziny….

 10. Basia pisze:

  Co do tego snu, to powiem jeszcze, że moja rodzina klęczała, a ja miałam taki spokój w sercu , że to już. Że już nie trzeba będzie tłumaczyć niewierzącym , że Bóg istnieje. Że to wszystko, co ostatnio przeżywałam w związku z laską nawrócenia jest sensem. Że spotkam Chrystusa…
  Miałam też świadomość, że ten moment wiąże się z jakimiś trudnymi wydarzeniami na świecie, ale się nie bałam

  • Paulina pisze:

   Basiu, dziękuję za Twój komentarz. Jest inspirujący. I życzyłabym też swojej rodzinie takiego spokoju… Niestety. To przygotowanie duchowe ciągle nie takie jak trzeba, choć pragnienie, aby zło tego świata zostało pokonane – ogromne. A obrazek Świętej Rodziny kupuję bez zwłoki. Mam postanowienie – podążać za natchnieniami, kiedy przychodzą, bo potem może być za późno.

 11. Aleksandra pisze:

  MODLITWA OJCA

  Święty Józefie, przybrany ojcze Zbawiciela, któryś wiernie wypełnił wolę Stwórcy i Zbawiciela człowieka, od którego bierze początek wszelkie ojcostwo na niebie i na ziemi, naucz mnie spoglądać Twoimi oczami na dar rodzicielskiego powołania i mego miejsca w rodzinie, abym zawsze z radością przyjmował poczęte życie, jako szczególny dar Ojca Przedwiecznego. Dopomóż mi utrzymać, wychować i uformować moje dzieci według wzoru i przykładu Syna Bożego. Naucz mnie umiejętności utrzymywania w domu rodzinnym klimatu pokoju, pobożności, zaufania, jedności i miłości, którym Ty promieniowałeś przy Niepokalanej Matce w nazaretańskim domu. Ozdobo życia rodzinnego, otocz moją rodzinę swą przemożną opieką, aby była odzwierciedleniem Najświętszej Rodziny i przynosiła chwałę Bogu, oraz pożytek innym ludziom. Amen.

  MODLITWA MATKI

  Najświętsza Maryjo Panno, Królowo Rodzin, powierzam Ci dziś na nowo moją rodzinę. Spraw Matko, niech mój dom upodobni się do Twojego domu w Nazarecie. Niech zamieszkają w nim: szczera pobożność, miłość wzajemna, pokój i wszelkie dobro.
  Uproś nam łaskę wytrwania w wierze, w wierności przykazaniom Twojego Syna i całkowite poddanie się Najświętszej Woli Ojca Niebieskiego. Zachowaj nas od głodu, chorób, nieszczęść, zwłaszcza plagi pijaństwa. Otwórz nasze serca na potrzeby bliźnich, a nasze oczy i usta zamknij na zło. Rozpal nasze serca prawdziwą miłością do Ojczyzny. Spraw Matko, aby w mojej rodzinie i parafii było jedno serce i jeden duch, abyśmy wszyscy stanowili jedno. Amen.

  MODLITWA ZA RODZINĘ

  Boże, od którego pochodzi wszelkie ojcostwo na niebie i na ziemi. Ojcze, który jesteś Miłością i Życiem, spraw, aby każda ludzka rodzina na ziemi przez Twego Syna, Jezusa Chrystusa, „narodzonego z Niewiasty” i przez Ducha Świętego, stawała się prawdziwszym przybytkiem życia i miłości dla coraz to nowych pokoleń.
  Spraw, aby Twoja łaska kierowała myśli i uczynki małżonków ku dobru ich własnych rodzin i wszystkich rodzin na świecie. Spraw, aby młode pokolenie znajdowało w rodzinach mocne oparcie dla swego człowieczeństwa i jego rozwoju w prawdzie i miłości. Spraw, aby miłość umacniana łaską sakramentu małżeństwa okazywała się mocniejsza od wszelkich słabości i kryzysów, przez jakie nieraz przechodzą nasze rodziny.

  Spraw wreszcie, błagamy Cię o to za pośrednictwem Świętej Rodziny z Nazaretu, ażeby Kościół wśród wszystkich narodów ziemi mógł owocnie spełniać swe posłannictwo w rodzinach i poprzez rodziny. Amen. (Jan Paweł II)

 12. Ewa pisze:


  Obserwujemy ogromny wysyp fałszywych proroków… głosi się ewangelię sukcesu…(o. Michał Chaciński) – polecam

 13. J. K. pisze:

  @mmc2
  Ja mam piękny obrazek Świętej rodziny
  od Czcigodnego Księdza Adama Skwarczyńskiego
  Z Orędziem Boga Ojca w którym nie widzę NIC ZŁEGO.
  Jest też powyższa piękna modlitwa ułożona przez Ks. Adama, która odmówiłam razem z tajemnicami Różańca Świętego jak zaproponował Ks. Adam.
  Uszczerbku na duszy nie poniosłam.
  Ok. 20 lat temu kupiłam obraz Świętej Rodziny za swoje własne ( wszystkie ) pieniądze jakie wtedy miałam… kupiłam jak drogocenną perłę…

  A teraz jestem zmuszona to napisać:
  Jeżeli nie wierzysz prawdziwym prorokom
  że chwila przyjscia Pana jest bliska.
  Bo, uważasz że to ,,haczyk służący zbieraniu funduszy”..
  W 2014 roku od Nieba otrzymalam wielką łaskę.
  Usłyszałam aby chrześcijan zebrać w jedno bo już niewiele czasu pozostało. Dobry Bóg zwleka z ,,Godziną Damaszku”aby jak najwięcej Jego dzieci mogło się uratować. Mam wizje związane z końcem obecnego świata.
  mmc2 -czas się dopełnił nie piszę tego by posłużyć się haczykiem dla zebrania funduszy.
  Daję to świadectwo DARMO abyś uwierzył i przestał marudzić!

  • Krzysztof pisze:

   Bylem razem z tysiącami wiernych w Krakowie Lagiewnikach w listopafzie 2016 podczas Aktu Przyjęcia Crystusa za Króla i Pana, byl takze obecny Prezydent Polski i Duchowieństwo . Podobnie jak 1 kwietnia 1656 roku we Lwowie byly obecne te trzy stany podczas wyboru na Królową Polski i oddanie pod Jej panowanie narodu polskiego.

  • Maggie pisze:

   Św.JPII odszedł do Domu Ojca w 2005 roku i prosił abyśmy wytrwali, bo nadchodzą bardzo ciężkie czasy i próby. Abyśmy trwali przy naszym dziedzictwie i tożsamości, że będą straszne prześladowania ALE TO, JUŻ DŁUGO NIE POTRWA‼️
   Widzimy co się wokół dzieje i jakie zamieszanie, oraz, że mnóstwo Chrześcijan ginie na świecie.

   Widzący z Medjugorie nie są już małymi dziećmi .. a ksiądz, który ma ogłaszać ostrzeżenia też posuwa się w wieku.
   Żniwa bliskie, a robotników mało … przecież Maryja nieprzypadkowo prosi o żarliwą modlitwę za kapłanów – tzn ZA KAŻDYM i NA KAŹDYM stopniu w hierarchii Kościoła.

   • wobroniewiary pisze:

    Wczoraj w Wąwolnicy ks. Jan mówił (ale nie w homilii, stąd nie ma tego w nagraniu) – może kiedyś to przegram ze swoich nagrań…
    Ks. Jan opowiadał, jak od wielu wielu miesięcy zły duch każdej nocy wyprowadza dziewczynę na cmentarz. Ona zasypia w domu w łóżku, a budzi się każdej nocy na cmentarzu. Zły duch jej nienawidzi, targa nią, bo ona…ofiarowała siebie i swoje modlitwy właśnie za kapłanów!

    • J. K. pisze:

     Dlatego u nikogo niech nie zabraknie również modlitwy za Kapłanów.
     Niech o tym każdy pamięta i weźmie to sobie do serca.
     Modlitwa za Kapłana jest oźywczym źródłem
     Bez niej Kapłan umiera duchowo.
     Wmowiono nam , że Kapłani są tacy..a tacy..
     i nie warto się modlić.
     NIE WIERZCIE! szatan niszczy Kapłanów bysmy ich zostawili samych sobie.
     MÓDLMY SIĘ ZA KAPŁANÓW ILE TYLKO MOŻEMY.

 14. wobroniewiary pisze:

  Z maila otrzymanego przed chwilą:

  (…) Pozdrowienia z Francji!
  Kilka miesiecy temu sprobowalem sie kontaktowac z redakcja strony WOWiT przez adres wobroniewiary@gmail.com (patrz ponizej), ale bez sukcesu, wiec probuje w tej chwili przez drugi adres. Jestem teologiem i czlonkiem ekipy wokol katolickiej autorki Christine Watkins https://queenofpeacemedia.com/
  ktora niedawno opublikowala ksiazke nt. Ostrzezenia pod tytulem The Warning: Testimonies and Prophecies of the Illumination of Conscience .

  W tej ksiazce jest np. rozdzial poswiecony Ks. Michel Rodrigue, ktorego cytuje Ks. Adam w swoim najnowszym wpisie (24.01.2020). Razem z Christine Watkins studiowalismy intensywnie materialy tego kanadjyskiego ksiedza i zalozyciela Apostolskiego Braterstwa Sw. Benedykta Jozefa Labre (z aprobatem diezecji Amos w Quebec) – osobiscie sluchalem 30 kompaktow roznych jego rekolekcji. Znajac dobrze wizje Ks. Adama z ksiazki Z Aniolem do Nowego Swiata i filmu „Widzialem Nowy Swiat”, bliskosc jego objawien i tych, ktore opisuje Ks. Michel Rodrigue jest bardzo uderzajaca – tak jak podobienstwo obu do lokucji trzeciego zrodla proroczego, tym razem z Ameryki Lacinskiej, stygmatyczki Luz de Maria de Bonilla, dla ktorej tlumacze materialy (dostala imprimatur biskupa) z hiszpanskiego na angielski od 3 lat dla strony http://www.revelacionesmarianas.com (…)

  Ps. Jednej pani ksiądz Adam już odpisał, a to samo dedykuję mcc2
  „To ksiądz Rodrigue, nie Rodrigues ani Rodriguez.”

  • Joan pisze:

   O tej ksiazce rowniez wrzucilam informacje nie dawno. Mam czytalam i bardzo polecam kazdemu. Naprawde pomaga przygotowac sie do spowiedzi bo pokazuje jak Bog patrzy na nas i co jest wazne w Jego oczach.

 15. Anna pisze:

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s