Argentyna – Matka Boża (Rosa Mystica) roni krwawe łzy

Mieszkaniec miasteczka San Jose de Metan w Argentynie w sierpniu tego roku twierdził, że figura Najświętszej Maryi Panny (Rosa Mystica) płakała krwawymi łzami. Frias Mendoza mówił, że Maryja odwiedziła go we śnie, a następnego dnia figura Maryi, którą miał w domu, zaczęła płakać krwawymi łzami. Figura została przeniesiona do miejscowego kościoła.

Wielu ludzi podchodziło do tego sceptycznie aż do teraz. Okazało się, że kolejna osoba odnotowała niezwykły płacz Matki Boskiej. Jak się okazuje, to już 38. raz z rzędu.

Rosana Mendoza Frias, matka czworga dzieci i właścicielka figury, powiedziała, że ​​dostała ją w prezencie po poronieniu prawie dziesięć lat temu. Powiedziała, że ​​figura Maryi ostatnio płakała przez siedem minut, gdy modliła się za swoją chorą matkę. Frias twierdzi również, że odkąd figura zaczęła płakać, doszło do kilku cudów.

– Zniknął guz o wielkości ośmiu centymetrów, a policjant, który omal nie zginął podczas wypadku, cudem przeżył – mówi kobieta. – Zawsze mówię ludziom, że to zależy od wiary, a nie od nas. Bóg daje cuda przez Matkę Boską – dopowiedziała.

Odkąd udokumentowano ten cud, 30 osób zbiera się od poniedziałku do piątku, aby modlić się przed figurą pod przewodnictwem miejscowego księdza

Za stroną: misyjne.pl, na której można obejrzeć dwa filmiki związane z tym tematem – kliknij

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

16 odpowiedzi na „Argentyna – Matka Boża (Rosa Mystica) roni krwawe łzy

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 2. Halina pisze:

  Im bardziej oni tłumaczą, że chodzi o flagę, tym bardziej ja myślę, że chodzi o to, że powiedziałem: „krew na rękach Jarosława”, bo Jarosław ze swoją partią obiecywał „Stop aborcji”, a teraz PiS sabotuje projekt „Zatrzymaj aborcję” – stwierdził pisarz.

 3. kropka pisze:

  Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała:
  „Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała.
  Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.
  Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu”. Korzystajmy z tego Daru Nieba! Amen.

  Będą i tacy oglądający film, którzy wynajdą na internecie, że objawienie to jest „fałszywe”. Dla tych niedowiarków wklejam jeden z setek linków dzięki któremu można się troszkę więcej dowiedzieć o samych objawieniach jak i „godzinie łaski dla świata”:
  https://kosciol.wiara.pl/doc/491357.Montichiari-i-Fontanelle-Sila-kultu

  • wobroniewiary pisze:

   Często komisja powoływana przez biskupa ma poważne wątpliwości w stosunku do prywatnego objawienia. Zapada werdykt negatywny, ale kult w miejscu „objawienia” rośnie. Wobec przykładów autentycznej pobożności zainspirowanej kontrowersyjnym objawieniem prywatnym biskupi decydują się często, nie unieważniając poprzedniej opinii, na zaakceptowanie kultu.

   Figura Rosa Mistica z MontichiariTak stało się w przypadku Pieriny Gilli i jej wizji w Montichiari i Fontanelle. W 1971 zapadło rozstrzygnięcie negatywne, a 29 lat później biskup Brescii uznał kult czczonej tam Matki Bożej.

   https://kosciol.wiara.pl/doc/491357.Montichiari-i-Fontanelle-Sila-kultu

   • Wojtek pisze:

    Grób wizjonerki, źródło w Fontanelle oraz świątynia w Montichiari są odwiedzane rocznie przez ponad 100 tys. pielgrzymów. W Montichiari powstało specjalne stowarzyszenie, zatwierdzone przez biskupa i przez proboszcza Montichiari ks. Franco Bertoni, które ma za cel szerzenie pobożności do Matki Bożej w Fontanelle, pod nazwą „Róża Duchowna – Fontanelle”

 4. artystka pisze:

  Piszę pierwszy raz, ale na stronę zaglądam już od dawna.Bardzo się cieszę, że są osoby, które bronią prawdziwej wiary katolickiej w tych czasach zamętu. Ale im więcej cierpienia, tym bardziej trzeba oddawać wszystko Bogu. Ja 3 lata temu oddałam się w niewolę Jezusowi przez ręce Matki Bożej i widzę jak Maryja broni mnie przed herezjami, fałszywi naukami. Choruje nieuleczanie i często jest ciężko , ale dzięki Maryi, która prowadzi mnie do Boga widzę w tym wielki sens. Im więcej cierpienia tym bardziej chce uchwycić się Jezusa. Nawet w chwilach zwątpienia, wiem że należy się”ogarnąć” i znowu zaufać. Smuci mnie, że ludzie tak łatwo biegną za „świecidełkami”, za tą nauką która nie jest katolicka, która głosi tylko zdrowie i sukces. Kocham nasz kościół, jego zdrową naukę!

  • wobroniewiary pisze:

   Bóg zapłać za ten komentarz
   Życzę Ci wiele błogosławieństwa i opieki pod płaszczem Niepokalanej ❤

  • kropka pisze:

   Dziś normalność jest „nienormalna” a św. Antoni Pustelnik († 356) powiedział:

   Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni, i jeśli kogoś zobaczą przy zdrowych zmysłach, to powstaną przeciw niemu, mówiąc „Jesteś szalony, bo nie jesteś do nas podobny”

   Ale też powiedział:
   „Zobaczyłem wszystkie sidła nieprzyjaciela rozpostarte na ziemi, jęknąłem więc i powiedziałem: „A któż się im wymknie?” I usłyszałem głos mówiący do mnie: „Pokora”.

  • Witek pisze:

   Niech Cię Bóg Błogosławi i Strzeże!

  • Kaśka pisze:

   Wspaniale, że jesteś!

 5. Magda pisze:

  W tych czasach należy być bardzo ostrożnym . . . rano odprowadziłam synka do przedszkola , wychodząc, między pracami przedszkolaków zauważyłam karteczkę, podeszłam bliżej a tu karteczka z informacjami i „pieczęcią Boga Żywego „ ( wcześniej ostrzegano na stronie przed tym ) . Zabrałam te karteczkę , podarłam skrupulatnie i wyrzuciłam do śmieci .
  Dziękuje za to ze jesteście .

 6. zaniepokojona pisze:

  Róża Duchowna – jakie to wymowne na dzisiejsze czasy – czy czekamy na cuda czy jest też miejsce na refleksje dlaczego ten placz. Objawienia w Akita się nasuwają. ehh, juz jakis czas nagłaśniam pierwsze soboty ale mam wrażenie że ludziom się wydaje że skoro już było 100lecie objawień to się przeterminowaly i nie ma co odprawiać :/

 7. Ela pisze:

  Matko Boza, blagam o laske dobrego wzroku i zdrowia dla mojego syna Marka.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s