Przesłanie dla Pelianito z 24 lutego 2013 – „Ofiarujcie nieustannie swoje modlitwy i błagania za to, co nadchodzi na świat”.

Lamentacji 2:19 „Powstań, wołaj po nocy przy zmianach straży, wylewaj swe serce jak wodę przed Pańskim obliczem, podnoś do Niego swe ręce o życie twoich niemowląt, (które padały z głodu na rogach wszystkich ulic).”

Płaczcie i lamentujcie, Moi ukochani! Nieszczęście i niedola! Ofiarujcie nieustannie swoje modlitwy i błagania za to, co nadchodzi na świat. Grzech sprowadził głębokie cierpienie, złagodzone jedynie dzięki modlitwom niewielu. Lecz zbyt wielka liczba nie modli się wcale. Lub, jeśli się modlą, to tylko we własnych sprawach.

MaryjaDzieci, powróćcie do Mnie! Przybiegnijcie do Mnie, a Ja przygarnę was do Mojego serca! Módlcie się, drogie dzieci, bo wiele cierpień nadchodzi. Zamknijcie się w Moim pełnym bólu i płaczącym sercu. Moje dzieci, raz jeszcze klęczę u stóp Krzyża. Nie odstępujcie ode Mnie, ale trwajcie ze Mną by pocieszać Jezusa, który tak bardzo cierpi za grzechy tego świata. Pomóżcie Mi ukoić Jego ból!
http://pelianito.stblogs.com/
Tłumaczyła
Ania ( 
Terra ) 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Przesłanie dla Pelianito z 24 lutego 2013 – „Ofiarujcie nieustannie swoje modlitwy i błagania za to, co nadchodzi na świat”.

 1. Tuptusia pisze:

  Wielki Post to odpowiedni czas na czytanie 24 Godzin Męki Pana Jezusa zapisanych przez Luisę Piccarete.
  Zachęcam do tej wyjątkowej lektury i modlitwy.
  Dostępne m.in. na stronach http://www.duchprawdy.com i http://www.laudate.pl w serwisievwielkopostnym.

 2. Radosław pisze:

  banner super

 3. Kasia z Ciechocinka pisze:

  To prawda, że to co nachodzi jest nieuniknione, ale Maryja wspomina o modlitwie, więc polecajmy w swoich modlitwach kapłanów, nasz kraj i cały świat. Niech nasze serca będą odporne na działania Szatana i będą drogowskazem dla innych. Maryjo, Królowo Polski módl się za nami.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s