Robert Tekieli – 7 stycznia 2013. I szły za Nim liczne tłumy. I nawracali się – Niektórzy… Dziś decydujący dzień dla Justyny

Robert Tekieli z 7 stycznia 2013
Komentarz do dzisiejszych Czytań Słowa Bożego – http://ewangeliadlanas.wordpress.com/2013/01/06/7-stycznia-2013-poniedzialek-ii-okresu-narodzenia-panskiego/ oraz inne sprawy:

O co prosić będziemy, otrzymamy od Niego, ponieważ zachowujemy Jego przykazania i czynimy to, co się Jemu podoba. Przykazanie zaś Jego jest takie, abyśmy wierzyli w Imię Jego Syna, Jezusa Chrystusa, i miłowali się wzajemnie tak, jak nam nakazał. Kto wypełnia Jego przykazania, trwa w Bogu, a Bóg w nim; a to, że trwa On w nas, poznajemy po Duchu, którego nam dał.

Nie wszyscy są jednego ducha. Trzeba badać duchy, czy są z Boga. Zabili Jana. Tyle potrafili. Jezus cały czas mówił o Królestwie Niebieskim, które realizuje się też dzisiaj w życiu każdego, kto uwierzy. Leczył też wszelkie choroby. Przynoszono więc do Niego wszystkich cierpiących, których dręczyły rozmaite choroby i dolegliwości, opętanych, epileptyków i paralityków, a On ich uzdrawiał. I szły za Nim liczne tłumy. I nawracali się – Niektórzy.

Justyna walczy. Dziś decyzja czy wywołać sztucznie poród. Zagrożenie infekcją jej organizmu coraz większe. W odpowiedzi na smsowy apel dziś o  7.00 Msza na Jasnej Górze, o 7.30 ks. K i ks. Piotr też odprawią, ks. Robert Msza o 8.00, jutro ks. Zbigniew o 6.30, ks. Jan już, lub dziś „za Mamę i dziecko o życie i zdrowie”, wczoraj ks. Andrzej, ks. Zdzisław „odprawię”.

Prośmy dalej. O co prosić będziemy, otrzymamy. Ta walka trwa. Proszę rozsyłajcie dalej do wszystkich znanych i nieznanych kapłanów prośby o Msze święte w intencji cudu i uratowania dzieciątka i o zdrowie Justyny. Piszcie, dzwońcie, esemesujcie  do sióstr klauzurowych i nie klauzurowych, do wspólnot, do obrońców życia, do każdego, kto może w tej intencji ofiarować modlitwę, post, jakiekolwiek wyrzeczenie czy cierpienie w chorobie. Niech Jezus zwycięża, Wolą Ojca nie jest śmierć, Duchu Święty działaj!

Ps. Ks. Adam Skwarczyński również włączył się w akcję modlitewną. Modlimy się za Justynę i to samo prosimy wciąż wszystkich naszych Czytelników

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „Robert Tekieli – 7 stycznia 2013. I szły za Nim liczne tłumy. I nawracali się – Niektórzy… Dziś decydujący dzień dla Justyny

 1. AA pisze:

  „I nawracali się. Niektórzy”

  Amerykańskie organizacje zrzeszające homoseksualistów wystosowały do prezydenta Baracka Obamy petycję z żądaniem zaklasyfikowania Kościoła katolickiego jako „grupy siejącej nienawiść”. Powodem wystosowania petycji jest konsekwentne nauczanie Kościoła katolickiego na temat natury małżeństwa i rodziny. Obrońcy rodziny nie mają wątpliwości, że akcja ma „ewidentnie polityczny cel”, jakim jest zamknięcie ust krytykom homoseksualizmu.

  http://www.pch24.pl/prawda-o-rodzinie–obraza–homoseksualistow,11377,i.html

 2. Miecz Prawdy pisze:

  MODLITWA O UWOLNIENIE OD PRZEKLEŃSTWA (W TYM MIĘDZYPOKOLENIOWEGO)

  Panie Jezu Chryste, wierzę, że jesteś Synem Bożym i jedyną drogą do Boga. Wierzę, że umarłeś za moje grzechy i zmartwychwstałeś. Ty stałeś się przeklęty każdym przekleństwem, które powinno spaść na mnie za moje grzechy. Ty Jezu wykupiłeś mnie z każdego przekleństwa, abym mógł żyć w błogosławieństwie.

  Panie Jezu, przepraszam Cię za wszystkie moje grzechy i grzechy moich przodków. Proszę Cię o przebaczenie szczególnie tych grzechów, które otworzyły mnie na działanie przekleństwa. Uwolnij mnie Jezu od skutków grzechów moich przodków. W Twoim Imieniu Jezu rezygnuję z buntu przeciwko Tobie, wyrzekam się wszystkich moich grzechów i grzesznych przyzwyczajeń i poddaję całe moje życie Tobie jako jedynemu mojemu Panu i Zbawicielowi.

  Decyzją woli przebaczam wszystkim, którzy mnie skrzywdzili, ponieważ pragnę, aby Bóg mi wszystko przebaczył. W sposób szczególny przebaczam…( imiona osób, które mnie skrzywdziły). Przebaczam im Jezu tak jak Ty mi wszystko przebaczyłeś. Przebaczam również samemu sobie wszystkie moje grzechy, błędy i porażki życiowe, tak jak Ty mi wszystko przebaczasz.

  Staję teraz we Krwi Jezusa, w Sercu Maryi Wspomożycielki chrześcijan, chroniony od każdego zła. Szatan nie ma do mnie żadnych praw. Krew Jezusa odkupiła mnie, oczyszcza z każdego grzechu i uświęca mnie.

  W imieniu Jezusa wyrzekam się wszelkich kontaktów z okultyzmem ( z magią, bioenergoterapią, reiki, kartami tarota i wszelkimi formami wróżenia, uzdrawiania za pomocą różnych energii, homeopatią, jogą, religiami i medytacjami wschodu, astrologią, radiestezją, horoskopami, itp.). Jeśli posiadam jakieś amulety, talizmany, książki okultystyczne, ezoteryczne, jakieś przedmioty „ na szczęście”, odpromienniki, symbole religijne innych religii, itp. to postanawiam zniszczyć je natychmiast.

  Teraz Panie Jezu, w autorytecie dziecka Bożego, na mocy chrztu świętego, przez wstawiennictwo Matki Bożej Niepokalanej, św. Michała Archanioła, mojego anioła stróża i wszystkich świętych w niebie, wyzwalam siebie w Twoje Imię Jezu od jakiegokolwiek przekleństwa nad moim życiem! W tej chwili w Imieniu Jezusa, niech tak się stanie! AMEN

  Z wiarą i pełnym zaufaniem przyjmuję uwolnienie od przekleństwa i dziękuję Ci za nie Jezu! Otwieram się teraz całkowicie na przyjęcie wszystkich Błogosławieństw, które dla mnie przygotowałeś. Chcę kochać Jezu tylko Ciebie z całego serca, ze wszystkich moich sił i z całej duszy, a drugiego człowieka jak siebie samego. Oddaję całe swoje życie, prowadzenie mnie każdego dnia i owoce tej modlitwy Matce Bożej. AMEN!

  Dziękczynienie i chwalenie Jezusa za wszystko co uczynił dla mnie w trakcie tej modlitwy, a następnie słuchanie w głębokiej ciszy Jego głosu, Jego odpowiedzi na moją modlitwę.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s