Huragan Sandy niszczył na swej drodze wszystko z wyjątkiem figury Najświętszej Maryi Panny.

Huragan Sandy niszczy na swej drodze wszystko z wyjątkiem figury Najświętszej Maryi Panny.
Zbliża się Halloween, które jest obrazą Boga i nie jest wyrazem należnej Mu czci. Halloween – jeden wielki satanistyczny festyn pełen potworów, wampirów i diabłów.
W Breezy Point w okręgu Qeens – jednym z pięciu okręgów (boroughs) Nowego Jorku, w zachodniej części wyspy Long Islan wiele domów zostało całkowicie zniszczonych poza figurą Madonny, która pozostaje cudem nietknięta.

Co ten znak może oznaczać?
A może Sandy jest karą Bożą za Halloween ???

Ewelina-Anna pisze:
Wczoraj wpisałam moje przemyślenia dotyczące daty 2017 roku – mającego wg satanistów być datą zwycięstwa masonów i tryumfu świata bez Boga, i wyraziłam wiarę w to, że możliwe jest by do tego czasu oczyszczenie świata dokonało się. Teraz patrząc na powyższy film, gdzie zachowała się pośród zniszczeń figurka Maryi przypomniałam sobie również olbrzymie zniszczenia na Haiti. Wtedy też pośród ruin stał nienaruszony Krzyż Chrystusa.


Tak jak Sandy niszczy Hallowen-ową zabawę tak o Haiti mówiono, że był tam rozpowszechniony kult demonów i wróżbiarstwa woodoo.
Jestem przekonana, że Pan Bóg rozbija przyczółki satanizmu i czas, kiedy miała być ogłoszona jego śmierć, stanie się świadectwem Jego władzy nad Ziemią. Takie rzeczy jak te kataklizmy dzieją się już od jakiegoś czasu i w polityce, społeczeństwach, gospodarczo i w losach poszczególnych ludzi. Jakiś czas temu komentowano tragedię w rodzinie właściciela wielu klinik aborcyjnych, gdy cała rodzina bogacza, zgromadzona w samolocie leciała gdzieś na wakacje i z niewiadomych przyczyn samolot nagle spadł zabijając wszystkich, koło pomnika nienarodzonych

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Wydarzenia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

18 odpowiedzi na „Huragan Sandy niszczył na swej drodze wszystko z wyjątkiem figury Najświętszej Maryi Panny.

 1. Magdalena-Zofia pisze:

  Poniższe też prosi się o huragan.
  Mieczysława Kordas:
  „Do Tadeusza znanemu Trójcy Świętej
  Zachowaj „dyplomację” w kontaktach z „uczonymi w piśmie” a okazuj ogromną miłość w kontaktach do pozostałych ludzi, Bądź tajemniczy i nie pozwól wtrącać się nikomu do twojego życia.”
  – nie sądzicie, że to dziwne rady i bardzo dziwne pouczenia ?
  „tylko do pozostałych ludzi okazuj miłość”
  „bądź tajemniczy” …
  Jak można tak ohydnie obrażać Trójcę Świętą ????????????? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,
  w ogóle jak można ???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!, bo że z ludzi robi idiotów – trudno.

  • mat pisze:

   Tu nic dziwnego,to
   przekaz uczyniony na zamówienie dla pana Tadeusza nazwiska nie podam bo ochrona danych osobowych , ale kto szuka ten znajdzie., który tylko w kontaktach z „faryzeuszami i uczonymi w piśmie” ze strony wowitów i z księżmi dla obrony mbm ma być tajemniczy, bo po co każdy ma wiedzieć ze to właśnie ten Tadeusz,z dyrekcji Hetmanki polskiej filii Grupy Jezus (dla) do ludzkosci)

   Oni myslą, że wszystko wiedzą. a zły duch ich nie wyda.
   złe duchy gadaja podczas egzorcyzmów ale lubią też niepokój i zawsze judasza do swoich wsadzają a ten ma niewyparzony język i chwali się na prawo i na lewo.
   Jak widać pieniądze potrafią wszystko ale nie potrafią trzymać języka za zębami 😀

   • Magdalena-Zofia pisze:

    I za pieniądze, nie da się zbawić duszy.
    PS
    To ciekawostki opowiadasz Mat, ciekawostki i przyznam, że jestem coraz bardziej zdumiona, bo nie tak dawno p. MK ogłosiła, że blog dnmp jest heretycki, a Admina należy egzorcyzmować – dobrze pamiętam ?, czy coś pokręciłam ?

 2. Magdalena-Zofia pisze:

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Słowa MBM, są stawiane ponad Słowo zawarte w Piśmie Świętym !!!:
  „dopuszczają się bowiem zdrady wobec Mojego Prawdziwego Słowa, które w tym czasie udostępniane jest każdemu z dzieci Bożych.”
  – tu jest powiedziane, że Słowa zawarte w Piśmie Świętym, nie są prawdziwe, a prawdziwe są te przekazywane przez Marię z Irlandii – SZOK !!!

 3. wobroniewiary pisze:

  Ewelina, I-ą część listu dodam do wpisu głównego
  A masz może zdjecie ocalałej figury Chrystusa z Haiti?

 4. Małgosia pisze:

  24 marca 2009 – główna wiadomość dnia: Tragedia rodziny Irvinga „Buda” Feldkampa, właściciela FPA.

  Cztery lata temu sieć klinik Family Planning Associates została kupiona przez Irvinga Moore’a „Buda” Feldkampa III, właściciela Allcare i Hospitality Dental Associates oraz CEO Glen Helen Raceway Park w San Bernardino. 17 kalifornijskich klinik planowania rodzinnego przeprowadzało więcej aborcji w stanie, niż inne organizacje aborcyjne, łącznie z Planned Parenthood. Kliniki uśmiercały dzieci aż do końca piątego miesiąca ciąży.

  Chociaż Feldkamp nie jest aborcjonistą, to jednak czerpie zyski z przelewu niewinnej krwi tysięcy dzieci, które każdego roku są uśmiercane w wyniku aborcji przeprowadzonych w należących do niego klinikach. Działalność biznesowa w branży aborcyjnej umożliwiła mu zakup prywatnego samolotu, którym rodzina leciała na tygodniowe ferie do ośrodka narciarskiego The Yellowstone Club przeznaczonego dla milionerów.

  Samolot roztrzaskał się w niedzielę, zabijając dwie córki Feldkampa, dwóch bratanków i pięcioro wnuków, pilota oraz 4 osoby zaprzyjaźnione z rodziną. Jednosilnikowy samolot turbośmigłowy przelatując nad Bud Summerfield of Highland runął na katolicki cmentarz i stanął w płomieniach około 150 metrów od lotniska, na którym zamierzał lądować. Wszyscy obecni na pokładzie zginęli.

  Przyczyna wypadku nie jest znana. Pilot, który był lotnikiem wojskowym, mającym za sobą przelecianych 2000 mil nie zgłaszał żadnych usterek kontrolerom ruchu powietrznego, kiedy poprosił o pozwolenie na lądowanie w Butte. Naoczni świadkowie wypadku podają, że samolot nagle zaczął lecieć ostro w dół. Nie było widocznych prób opanowania tego lotu.

  Nie zarejestrowano przebiegu lotu – ani rozmów dobiegających z kabiny pilotów, ani też końcowej fazy lotu za pośrednictwem radarów, bo lotnisko w Butte nie posiada takich instalacji. Niektórzy spekulują, że katastrofa była spowodowana oblodzeniem skrzydeł, jednak ten model samolotu został poddany drobiazgowym testom pod kątem różnych warunków pogodowych i eksperci uznali, iż jest mało prawdopodobne, aby oblodzenie było przyczyną katastrofy.

  W czasie mojej pracy dla organizacji „Ocalali z Holocaustu Aborcji” pomogłam zorganizować i przeprowadzić tygodniową kampanię, podczas której młodzi aktywiści stali przed rezydencją Feldkampa w Redlands, trzymając transparenty przedstawiające rozwój życia płodowego dziecka i uświadamiające na temat działalności biznesowej Feldkampa czerpiącego zyski z mordowania dzieci. Każdego czwartku po południu wzywaliśmy Buda i jego żonę do pokuty, szukania Bożego błogosławieństwa i zerwania z praktyką uśmiercania dzieci.

  Ostrzegaliśmy go – jak naucza Pismo św. „Ponieważ nie nienawidziłeś krwi, krew ma cię ścigać”. (Ez 35,6) – aby dla dobra własnych dzieci zmył ze swoich rąk krew niewinnych, w przelewaniu której miał udział.

  Media podały, że w poniedziałek Bud Feldkamp odwiedził miejsce wypadku wraz z żoną i dwójką pozostałych dzieci. Kiedy stali obok rumowiska i rozmawiali ze śledczymi drobny biały śnieżek prószył na wodoszczelne płachty, którymi nakryte były szczątki ich dzieci.

  Nie chcę łączyć tego tragicznego wydarzenia z wyrocznią „A nie mówiłam”, jednak myślę o tym czasie spędzonym przed domem Feldkampów – Pam Feldkamp szydziła z transparentów, z kolei Bud Felkamp starał się nie zwracać na nie uwagi, kiedy wsiadał z najmłodszym dzieckiem do samochodu – i myślę o tych nie dających spokoju słowach: „Pomyśl o swoich dzieciach”. Ciekawa jestem, czy towarzyszyły one Feldkampowi, kiedy stał w śniegu pośród zwłok ukochanych dzieci, zaledwie krok od symbolicznego „Grobu Nienarodzonego Dziecka”?

  Mam tylko nadzieję i modlę się, że w obliczu tej tragedii Feldkamp uzna potrzebę nawrócenia i zadośćuczynienia. Mam nadzieję, że Bóg wykorzysta ten nieszczęśliwy wypadek, by przemienić serca Buda i Pam i, że zbliżą się oni do Pana Jezusa i zmyją z swoich rąk krew tysięcy niewinnych dzieci. Każdego tak cennego i niezastąpionego jak ich własne.

  „Biorę dziś przeciwko wam na świadków niebo i ziemię. Kładę przed wami życie i śmierć, błogosławieństwo i przekleństwo. Wybierajcie więc życie, abyście żyli wy i wasze potomstwo. (Pwt 30:19).

  Gingi Edmonds
  (Tłumaczenie: AS)
  http://www.piotrskarga.pl/tragiczna-smierc-krewnych-wlasciciela-osrodkow-aborcyjnych,3328,i.html

 5. Magdalena-Zofia pisze:

  Maria z Irlandii:
  „Miejcie się, Moje dzieci, na baczności przed tymi, którzy zapalczywie sprzeciwiają się Mojemu Słowu, zawartemu w tych orędziach.”
  – Z powyższego wynika, że ludzie wierzący MBM, mają się mieć na baczności przed Księżmi Katolickimi !!!, no bo przecież przed tymi herezjami Księża nas przestrzegają – doprawdy niebywałe. Boi się szatan Księży, boi i to bardzo.

 6. Magdalena-Zofia pisze:

  Zauważyliście, że u Marii, pojawia się coraz więcej przestróg przez osobami, które jej nie wierzą. One były również wcześniej, ale teraz, kiedy coraz więcej osób rozpoznało już, skąd te przekazy pochodzą i coraz więcej Księży przed nimi przestrzega i wykazuje błędy teologiczne, te przestrogi, a nawet groźby znacznie się nasiliły ?

 7. wobroniewiary pisze:

  Szukając do wieczornego wpisu modlitw za dusze zmarłych trafiłam na stronę
  http://www.milosierdzieboze.pl
  i tam jest MBM ale ma inne nasze znaczenie MATKA BOŻA MIŁOSIERDZIA http://www.milosierdzieboze.pl/rozaniec.php?text=37

  Teraz rozumiecie kpinę ze skrótu MBM?

  Matko, Twoja pokora, uniżenie i całkowite zawierzenie Bogu wyniosło Cię do godności Królowej Nieba. Zaszczytne tytuły nie przemieniły Twojej natury. Nadal pozostajesz cicha, wierna i całkowicie oddana Bogu. Służysz Mu nadal kierując ludzi ku Bożemu Majestatowi, nie zatrzymując ich wzroku na sobie. „Od śmierci Pana Jezusa Maryja stała się naszą Matką Miłosierdzia, albowiem wyjednała nam łaski i sprowadza Miłosierdzie Boże na nas”. Dziękujmy Bogu za zaufanie jakim obdarzył Matkę Swego Syna i za Jej pokorne „fiat”, które przemieniło świat: „wielbi dusza moja Pana i raduje się Duch mój w Bogu Zbawicielu moim, bo wejrzał na uniżenie swojej służebnicy! Wielkie rzeczy uczynił mi Wszechmocny, a Jego miłosierdzie z pokolenia na pokolenie!”.

  • Magdalena-Zofia pisze:

   Proponuję, nie używać skrótu MBM w odniesieniu do Marii z Irlandii. Szatan uwielbia małpować, a my nie możemy mu w tym pomagać.
   Jakie propozycje dla Irlandki, może jej prawdziwe imię i nazwisko.

   A tak wogóle, to ona tak powiedziała: „chce być zwana Marią Bożego Miłosierdzia” – sama tak siebie nazwała i nawet we „wprowadzeniu” do jej orędzi, nie jest inaczej napisane tylko właśnie tak: „chce być zwana”

 8. Romek pisze:

  Kiedyś słyszałem o Japończykach, którzy modlili się w swoim domu podczas spuszczenia bomby atomowej na Hiroszimę. Wszystko dookoła zostało doszczętnie zniszczone, a oni i ich dom dzięki swojej wierze ocaleli… to się nazywa the power of faith!

 9. kpw pisze:

  ciekawe, ale nie stawiajmy wszystkiego na równi z cudami 😛

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s