Niesamowite publiczne objawienie dla Vicki – Matka Boża prosi, abyśmy się modlili o DAR WIARY, abyśmy się codziennie modlili o DAR WIARY

Echo Medziugorja napisał(a):

[…] Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Posłuchałam co Vicka mówiła do Włochów, z tego o czy rozmawiała z Matką Bożą. Oprócz swojej osobistej modlitwy z Gospą, przekazała orędzie od Matki Bozej, abysmy się modlili o DAR WIARY, abyśmy się codziennie modlili o dar wiary. […]

Spotkanie modlitewne z Vicką, Corridonia (Włochy) 1 września 2012 r.
Widząca Vicka podczas objawienia Matki Bożej, Corridonia (Włochy) 1 września 2012r.
Spotkanie rozpoczęło się Mszą św. o godz. 17 po której była adoracja Najświętszego Sakramentu.W czasie spotkania modlitewnego, w którym uczestniczyło około 5.000 osób Vicka miała publiczne objawienie Matki Bożej, które rozpoczęło się, kiedy modliła się przed figurą Najświętszej Maryi Panny. Objawienie trwało około 11 minut. 
Główny celebrans w czasie Mszy świętej poinformował, że lokalny biskup wiedział o spotkaniu, wyraził zgodę, i przekazał pozdrowienia i błogosławieństwo.

Od Adminów:
Dziś potrzeba odważnych świadków wiary.
MARYJA PROSI O MODLITWĘ O WIARĘ.
NIE NA DARMO…
KRYZYS PRZEPOWIEDZIANY PRZEZ MARYJĘ W FATIMIE TO WŁAŚNIE KRYZYS WIARY!!!

Terra pisze:
Wydarzenia zapowiedziane w Medjugorje niedługo zaczną się wypełniać. Mirjana jest wizjonerką, która na trzy dni przed wypełnieniem pierwszej Tajemnicy ogłosi ją światu. Podczas jej objawienia 2 września Maryja rozmawiała z nią o Tajemnicach i, jak pisze chorwacki Vecernij List, Mirjana była wyczerpana po trwającym ok 9 minut objawieniu. W wywiadzie udzielonym po zakończeniu widzenia Mirjana powiedziała, że wciąż jeszcze nie może ich zdradzić.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Orędzia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Niesamowite publiczne objawienie dla Vicki – Matka Boża prosi, abyśmy się modlili o DAR WIARY, abyśmy się codziennie modlili o DAR WIARY

 1. Terra pisze:

  Wydarzenia zapowiedziane w Medjugorje niedługo zaczną się wypełniać. Mirjana jest wizjonerką, która na trzy dni przed wypełnieniem pierwszej Tajemnicy ogłosi ją światu. Podczas jej objawienia 2 września Maryja rozmawiała z nią o Tajemnicach i, jak pisze chorwacki Vecernij List, Mirjana była wyczerpana po trwającym ok 9 minut objawieniu. W wywiadzie udzielonym po zakończeniu widzenia Mirjana powiedziała, że wciąż jeszcze nie może ich zdradzić.

  • Magdalena-Zofia pisze:

   Zgadza się, na stronie Medjugorie, pod tekstem z Orędziem, jest też taki dopisek:
   „Matka Boża pobłogosławiła obecnych i przyniesione dewocjonalia. Mirjana powiedziała, że Matka Boża mówiła o sprawach, z którymi nie może jeszcze się z nami podzielić.”

   http://medziugorje.blogspot.com/

 2. Joasia pisze:

  Spotkanie z Iwanem 04/08/2012 Medjugorie
  Iwan zaczal od tego że Matka Boża przychodzi do Medjugorie już od 31 lat i jak on teraz powinien 31 lat objawienień i orędzii Matki Bożej streścic w ciagu 1 godziny. Ivan powiedział ze pragnie zwrocić uwagę na najważniejsze:
  ‘’Matka Boża przychodzi do swoich dzieci wtedy kiedy one znajduja sie w niebezpieczeństwie, wtedy kiedy one potrzebują jej najbardziej. Matka Boża pragnie znalezdz dla nas drogę wyjscia z błędnego zaułku. Pragnie pokazać nam drogę Nadzieji. Objawienia Matki Bożej sa punktem zwrotnym w całej ludzkości. Wielu ludzi czuje się zmęczonych tempem obecnego życia. Ludzie odczuwają głóod. Czują głód Milości, Pokoju i Boga.’’
  Ivan powiedział: ’’ Tu przybyliscie do zródła. Jezus w Ewangelii mówi: przyjdzcie do mnie wszyscy którzy utrapieni jestescie a ja dam wam wytchnienie. Przybyliśmy dziś do Matki i do Jezusa by szukac pokoju bo tylko w Nim jest pokój i odpoczynek. Przybyliście tu do Matki by rzucić się jej w ramiona i odnalezdz bezpieczeństwo i ochronę. Przybyliście by powiedzieć: Matko módl się za nami.
  Matka modli sie za wszystkich i wszystkich umieściała w swoim sercu.
  Minęło juz 31 lat od kiedy Matka Boża jest z nami. Ona pragnie nas prowadzić do Dobra. Przyszła żeby nam uswiadomić że Bog istnieje. W ciagu 31 lat Matka Boża dała nam wiele orędzi ale najważniejsze to:
  OREDZIE POKOJU, OREDZIE NAWROCIENIA, OREDZIE POKUTY, OREDZIE POSTU,
  OREDZIE MSZY SW, OREDZIE EUCHARYSTII, OREDZIE PRZEBACZENIA, OREDZIE NADZIEJI.
  Na początku samych objawień Matka Boża powiedziała/ przedstawiła się jako Królowa Pokoju. Mir – Mir – Mir
  ’’Pokój niech się stanie i niech zapanuje na świecie’’. Pokój na dwóch płaszczyznach: Pokój między Bogiem i człowiekiem i pokój między ludzmi.
  Obecnie swiat i ludzie znajdują sie w trudnej sytuacji. Swiat znajduje się na scieżce samozagłady. Największym pragnieniem Matki Bożej jest pokój. Pochodzi on od Króla Pokoju. Kto jak nie Matka potrafi najlepiej zrozumieć że dziś pokój jest potrzebny w tym zmęczonym świecie.
  Matka Boża przychodzi rownież do nas jako Matka Kościoła. Matka Boża mówi: Jeżeli wy będziecie mocni to i Kościoł będzie mocny. Wy jesteście żywym Kościołem.
  Drogie dzieci – mówi Matka Boża: Przywróćcie modlitwę w rodzinach. Postawcie Pana Boga na pierwszym miejscu.
  Drogie dzieci- mówi Matka Boża: Nie ma żywego Boga bez żywej rodziny. Wasze rodziny musza być jak kaplice. Wy nie mozecie oczekiwać ze swiat będzie uzdrowiony jeżeli rodzina jest chora, jeżeli rodzina nie jest zdrowa.
  Współczesna rodzina jest chora duchowo.
  Matka przychodzi żeby nas uzdrowić. Ona pragnie opatrzeć nasze bóle i nasze rany.
  Matka Boża mówi: ’’Dzis swiat znajduje sie we wielkim kryzysie ale nie ekonomicznym jak się wielu wydaje. Największym kryzysem jest kryzys wiary, to znaczy kryzys wiary w Boga. Oddaliliście się od Boga. Oddaliliscie się od modlitwy. Drogie dzieci: Dzisiejszy świat nie dam wam pokoju. Powinniscie modlić sie o pokój i być otwarci na pokój.’
  Drogie Dzieci: ‘Dziś zabrakło modlitwy w waszej rodzinie. Dziś ludzie nie maja czasu jeden dla drugiego.
  Nie ma czasu. Nie ma miłości. Nie ma wierności w małżenstwie. Dochodzi do rozłamu moralnego.
  Dlatego Matka Boza wzywa: ’’Powroćcie do Boga. Postawcie Boga na naczelnym miejscu w waszym życiu.’’
  Matka Boża przychodzi by wyprowadzić nas z ciemności ku światłu i pokazać nam Nadzieję.
  Matka Boża mówi: Jeżeli nie macie pokoju w sercu, jeżeli nie ma pojednania w rodzinie wówczas nie moze być pokoju na świecie. Dlatego moje dzieci: ’’Nie mówcie o pokoju ale zacznijcie życ pokojem. Nie mówcie o modlitwie ale zacznijcie sie modlic.’’
  Drogie Dzieci: ’’Tylko jezeli powróci pokoj i modlitwa wówczas świat zostanie uzdrowiony. Współczesny swiat nie znajduje sie w recesji ekonomicznej – ale duchowej.’’
  Matka Boża przychodzi bo pragnie nas podzwignać . Ona martwi się naszym zbawieniem. Matka Boża chce być z nami i chce nam pomóc. Matka Boża chce abyśmy walczyli ze złem i stawali w obronie wiary. Matka Boża chce abyśmy walczyli z grzechem.
  Matka Boza mówi w prosty sposob. Matka Boza mówi i nigdy sienie męczy. Tak jak wiele matek mówi do swoich dzieci: badz dobry, zachowuj sie porządnie.Mówi i powtarza tysiąc razy. Każda matka musi powtarzać abyśmy nie zapomnieli. Matka Boża nie przyszla by krytykowac, by przynieść strach. Ona przychodzi jako Matka Nadzieji. Ona nie mówi o koncu świata. Matka Boża wzywa do codziennej Mszy sw.
  Msza Sw powinna byc w centrum naszego życia.
  Matka Boza mówi: Kochane dzieci, jezeli jutro mielibyście wybrać czy spotkać sie ze mna czy iść na Msze sw to idzcie na spotkanie z Chrystusem. Idzcie zeby go otrzymać i żeby z nim porozmawiać.
  Matka Boża wzywa nas do adoracji, miesięcznej spowiedzi, rożańca w naszych rodzinach, czytania pisma świetego.
  W szczególny sposób wzywa nas do modlitwy sercem. Wiele razy Matka Boża powtarza: Módlcie się, Módlcie się , Modlcie się. Modlić się sercem to znaczy modlić się z Miłości i z Miłością. Istotone jest żeby modlitwa była też spotkaniem z Chrystusem. Abyśmy byli wypełnieni pokojem i radością. Abyśmy rozmawiali z Jezusem. Matka Boża pragnie abyśmy uczęszczali do szkoły modlitwy. W szkole modlitwy nie ma weekendów i nie ma urlopu.
  Drogie dziecie mówi Matka Boża: Jeżeli chcecie sie modlić lepiej to musicie się modlić więcej. Lepsza modlitwa jest łaska daną tym co modla się więcej. Czesto mówicie że nie macie czasu.
  To nie czas jest problemem. Problemem jest Milość.
  Jeżeli człowiek kogoś/coś kocha i lubi to zawsze znajdzie czas.’’
  Dlatego od 31 Lat Matka Boża budzi nas z duchowej śpiaczki w której się znajdujemy.
  Na końcu Ivan powiedział:
  Mam nadzieję ze wszyscy odpowiemy na wezwanie Matki Bożej i będziemy wspóltwórcami nowego, lepszego świata.
  i pobłogosławił wszystkim.( jestem pewna ze rowniez wszystkim czytajacym)

 3. Romek pisze:

  Dzięki Joasiu za ten piękny komentarz oraz za wcześniejsze dwa komentarze ich autorom 🙂

 4. joaneczka pisze:

  Maryja prosi nas zebysmy modlili sie o Dar Wiary bo czy Jezus jak wroci zostanie wiare na swiecie???
  TYLKO JEZUS JEST PANEM!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s