Mocny apel Jacka Pulikowskiego: musimy obronić sakrament pokuty!

Stań w obronie sakramentu pokuty 👉
https://obronakosciola.pl/spowiedz/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

36 odpowiedzi na „Mocny apel Jacka Pulikowskiego: musimy obronić sakrament pokuty!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencję miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen
  Święci Aniołowie i Archaniołowie – BROŃCIE NAS I STRZEŻCIE NAS. AMEN!

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!
  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  Modlitwa do św. Józefa pochodząca z 1700 roku

  „Chwalebny Patriarcho, Święty Józefie, w którego mocy jest uczynienie możliwym tego, co niemożliwe, spiesz mi na pomoc w chwilach niepokoju i trudności. Weź pod swoją obronę sytuacje bardzo poważne i trudne, które Ci powierzam, by miały szczęśliwe rozwiązanie. Mój ukochany Ojcze, w Tobie pokładam całą ufność moją. Niech nie mówią, że przyzywałem Ciebie na próżno, a skoro z Jezusem i Maryją możesz wszystko uczynić, ukaż mi, że Twoja dobroć jest tak wielka, jak Twoja moc. Amen”

  Akt oddania Jezusowi, podyktowany mistyczce siostrze
  Marii Natalii Magdolnej z obietnicą 5-ciu łask


  Owe pięć obietnic: „Wbrew pozorom żaden z ich krewnych nie pójdzie do piekła, ponieważ w chwili, gdy ich dusza odłączy się od ciała, otrzymają łaskę doskonałej skruchy. Jeszcze w dniu ofiary wszyscy zmarli członkowie ich rodzin zostaną uwolnieni z czyśćca. W chwili śmierci będę u ich boku i omijając czyściec, zaprowadzę ich dusze przed oblicze Trójcy Przenajświętszej. Ich imiona wyryją się w Sercu Jezusa i w moim Niepokalanym Sercu. Poprzez swoją ofiarę, połączoną z zasługami Chrystusa, uchronią wiele dusz przed wiecznym potępieniem, a wielu innym będą świadczyć dobro aż do końca świata”.

  „Mój słodki Jezu, w obecności trzech Osób Trójcy Przenajświętszej, Twojej Świętej Matki oraz całego dworu niebieskiego, w łączności z intencjami Twojego Przenajświętszego Eucharystycznego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, ofiarowuję Ci całe moje życie, wszystkie moje Msze Święte, wszystkie Komunie, dobre uczynki, ofiary i cierpienia. Łączę je z zasługami Twojej drogocennej Krwi oraz śmierci na krzyżu – dla uczczenia Trójcy Przenajświętszej, dla zadośćuczynienia za zniewagi, jakich doznał od nas Bóg, dla jedności Kościoła – naszej świętej Matki, dla księży, dla dobrych powołań kapłańskich, dla wszystkich dusz aż do końca świata. Przyjmij, o Jezu, ofiarę mojego życia i daj mi łaskę, abym wytrwał w tym w pełni wiary aż do śmierci. Amen”.

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI


  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  • Nadzieja pisze:

   Ktoś ma szalone pomysły. Co z tymi świerszczami? Chyba po jednym nikt nie będzie ich łapał po łąkach i polach. Zacznie się hodowla. Tylko czy to bardziej ekologiczne niż hodowla krów? Krowę można uwiązać i nad nią zapanować. Co będzie jak hodowla świerszczy wymknie się spod kontroli? Najważniejsze, że Bóg rządzi światem.

   • Kate pisze:

    1. Owady będą oczywiście hodowane, już istnieją firmy które się tym zajmują. Mąkę dla UE będzie produkować Cricket One z siedzibą w Wietnamie (tam też mają fabrykę, czy więc towar będzie przyjeżdżać do nas aż z dalekiej Azji?). Ale to nie jedyne takie przedsiębiorstwo, bo ogólnie ten „rynek” dość szybko się rozwija. Byc może wyglądało to tak: ktoś dał małym „innowacyjnym” firemkom pieniądze na rozwój, potem na reklamę (ja o owadzim jedzeniu usłyszałam po raz pierwszy w 2015-2016 r., a od ok. 3 lat pojawiła się masa pochwalnych artykułów na ten temat) i na przekupywanie polityków. Czy hodowla świerszczy jest bardziej ekologiczna niż hodowla krów czy świń? Nie wiem, pewnie tak, ale przecież nie o ochronę środowiska tutaj chodzi. 2. Jak na razie dodatków z owadów będzie można uniknąć gotując i piekąc samemu w domu. Trzeba by tylko sprowadzać mąkę od rolnika. 3. Pan Bóg rządzi światem, ale niekoniecznie musi szybko interweniować w tej sprawie. Być może nadszedł czas karania i wychowywania Europejczyków na nowo, m.in. z powodu grzechu nieumiarkowania w jedzeniu. 4. ++ we wszystkich intencjach

    • Maggie pisze:

     „Proroctwo” Kazimierza Grześkowiaka … ?
     Chłop żywemu nie przepuści … jak się żywe napatoczy, nie pożyje se a juści…

     P.S.
     A propos tych w/w świerszczy … Czy to walka z Bogiem i Jego Prawami pod przykrywką zmiany klimatu?

     Jeśli zniszczą pola i zasiewy,
     zakazane wnet będą chlewy.
     Nie przyjdzie do wypranej głowy,
     aby też mleczne utrzymać krowy.

     Tam zaś, gdzie żywność szybko znika,
     przyjdzie chrapka na świerszczyka.
     Gdy zabłądzi jakaś mucha,
     Cap! i …wpadnie wnet do brzucha.

     Nikt nikogo się nie spyta,
     czy chce jeść jak eremita …
     lecz by „kałdun”owadami wypełniony,
     był bezdusznie zadowolony.

     Cień człowieka … sprawa krucha …
     jeśli piekło usidli ludzkiego ducha …
     Póki czas ostatni, padnij bracie na kolana,
     przepraszając, o ratunek proś Niebios Pana.

     */ kałdun = żołądek

   • Elizeusz pisze:

    Można przeczytać i odsłuchać w kwestii brukselskich robali:
    Dlaczego eurokołchoz zmusza ludzi do jedzenia robali?
    https://legaartis.pl/blog/2023/02/05/dlaczego-eurokolchoz-zmusza-ludzi-do-jedzenia-robali-szokujace-odkrycie-piatej-klumny/

    • Monika pisze:

     Chyba usunęli, bo łączy się z kancelarią ale jest napis: „strona nie znaleziona!”

    • Elizeusz pisze:

     Moniko! W moim telefonie po kliknięciu na ten adres wyświetla się ta strona.
     Można jednak poczytać ntt w ten sposób:
     Zakreśl słowa lewą stroną myszki: Dlaczego eurokołchoz zmusza ludzi do jedzenia robali?
     Następnie te zakreślone słowa naciśnij prawą stroną myszki i znajdź i kliknij na polecenie: Szukaj w Google: Dlaczego … I wtedy wyświetlą Ci się rożne linki w tym temacie. Pozdrawiam

    • Monika pisze:

     Tak Elizeuszu, tak jak mówisz zrobiłam wczoraj ale nie zadziałało. Więc nie do końca jest tak jak mówisz, bo samo zakreślenie i zwykłe przeklejenie hasła w przeglądarkę nie pomoże. Dopiero dziś przepisałam ręcznie hasło od słów: dlaczego… i dopiero wtedy artykuł się otworzył, czyli tylko bez myślników między wyrazami otwiera tekst i można wtedy dołączony filmik 3-minutowy odsłuchać. Mówię dla tych, którym też nie udało się wejść.

  • Małgorzata pisze:

   Do lasu wchodzić nie będzie można, zbierać grzybów, jagód bo…. depczesz liście. Unia Ci zabroni.
   Kiedy wreszcie ludzie otrzeźwieją i przegonią tę bandę od żłobu ?

 2. wobroniewiary pisze:

  Zaczęły spływać do mnie maile i zapytania czy to prawda, że ks. Adam umarł dzisiaj.

  Odpowiadam!
  Właśnie rozmawiam z ks. Adamem ❤
  Ma się dobrze i prosi o wsparcie modlitewne, gdyż ma trudną pracę do wykonania

  2) Jestem po kolejnej rozmowie z ks. Adamem, ma się dobrze, ale dziś ostatni raz sprawował Mszę św. dla ludzi – od teraz w posłuszeństwie biskupowi, tylko dla siebie.

 3. Emma pisze:

  Podpisalam w obronie naszych dzieci i ich sumien i naszej wiary!

  Prosze ludzi dobrej woli
  o modlitwe za ks pralata Feliksa i proboszcza z mojej parafi.
  Obaj sa w szpitalu.
  Z pralatem zle ma ponad 83 lata a ks proboszcz po operacji.
  Ja tez jestem w szpitalu i ofiaruje co moge za potrzebujacych i chorych.
  +++

 4. Emma pisze:

  Błogoslawienstwa, odwagi i sił dla ks Adama +++
  Dobrze, ze to tylko plotki

 5. Małgorzata pisze:

  Ja trochę w innej sprawie. Chciałam się zapisać na wizytę do przychodni przyszpitalnej na NFZ . Najbliższy termin to ……. 03.10.23 .
  Oczywiście za kasę termin jest od razu.
  Sprawdziłam , ile wydalam na ubezpieczenie zdrowotne w ubiegłym roku .
  Okazuje się ,że Służba Zdrowia darmowa bardzo dużo mnie kosztowała…grube tysiące zł. Taka to ona jest darmowa….

 6. Czytelniczka pisze:

  +++ we wszystkich intencjach

 7. Edyta pisze:

  +++ we wszystkich intencjach ❤

 8. Slawek pisze:

  Boston, Massachusetts, 6 lutego 2023 r. o 13:55

  Na początku stycznia mężczyzna wszedł do klasztoru benedyktynów w Arkansas i zaczął rozbijać ołtarz młotem kowalskim.

  Już miał zacząć otwierać tabernakulum, w którym przechowywany jest konsekrowany chleb, ale coś go powstrzymało: figura Matki Boskiej.

  32-letni Jerrid Farnam z Sallisaw w stanie Oklahoma został aresztowany za przestępstwa zniszczenia mienia i kradzieży popełnione w opactwie Subiaco w Subiaco w stanie Arkansas i obecnie przebywa w więzieniu w oczekiwaniu na proces.

  Szeryf Jason Massey z biura szeryfa hrabstwa Logan powiedział CNA, że kiedy przywieźli podejrzanego, przyznał się do przestępstwa. Ale Farnam powiedział policji, że po tym, jak podniósł wzrok i zobaczył figurę Maryi, nie mógł dalej otwierać tabernakulum, tak jak planował.

  „Zdecydował, że po prostu nie może tego zrobić” — powiedział Massey. „Myślę, że w tym momencie czuł, że to było złe”.

 9. Weronika pisze:

  Proszę Was o modlitwę o siłę dla mnie w niesprawiedliwym gnojeniu, opluwaniu i poniżaniu przez innych… dziękuję ..

 10. Bea pisze:

  Szczesc Boze Potrzebna modlitwa za Biskupa Dajczaka depresja
  Bog zaplac

 11. Betula pisze:

  W 7-my dzień miesiąca szczególnie czcimy Boga Ojca.

  Przed każdym wezwaniem „Ojcze” dodajemy słowo „Czuły”.

 12. wobroniewiary pisze:

  Nie wiem… strach się bać?
  To co się wyrabia na świecie – to już brak słów. To już nie ten świat, głód, wojna, kryzys, cyklony śnieżne, trzęsienia ziemi i jeszcze ten tutaj niżej

  „Kadyrow wskazuje na Śląsk. Domaga się „referendum”
  Przywódca Republiki Czeczeńskiej Ramzan Kadyrow zapowiedział w mediach społecznościowych „denazyfikację Polski”. Ma to się zdarzyć zaraz po zakończeniu operacji specjalnej w Ukrainie.

  „”Po inwazji na Ukrainę jestem za tym, by kontynuować walkę z satanizmem w całej Europie, a przede wszystkim na terenie Polski” – stwierdził we wpisie na Telegramie Ramzan Kadyrow. Przywódca Czeczenii dodał, że chce „denazyfikować” władze RP. Poparł też autonomistów ze Śląska i zaproponował, że Rosja może udzielić im… pomocy organizacyjnej…”

 13. Monika pisze:

  Świadectwo księdza Teodora jak Pan Bóg uzdrowił Go z zaburzenia odżywiania, ze źle funkcjonującej psychiki. Świadczy o tym, jak Jego życie się zmieniło dzięki Jezusowi.

 14. m-gosia pisze:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s