Odmawiajmy modlitwę o wylanie Płomienia Miłości Niepokalanego Serca Maryi

❤️‍🔥 Modlitwa o wylanie Płomienia Miłości Niepokalanego Serca Mary ❤️‍🔥

O Najświętsza Maryjo Panno, nasza umiłowana Matko w niebie! Tak bardzo ukochałaś Boga i Jego dzieci, że ofiarowałaś na krzyżu swojego Jednorodzonego Boskiego Syna Jezusa Chrystusa na przebłaganie Ojca w niebie i dla naszego zbawienia, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne.

Ciebie, o umiłowana Matko, prosimy z dziecięcą ufnością: spraw, aby nasze słabe serca rozgorzały zapalonym przez Ducha Świętego Płomieniem Miłości Twojego Niepokalanego Serca, napełniając się doskonałą miłością Boga i bliźniego, abyśmy zjednoczeni z Tobą mogli kochać naszego Stwórcę i innych ludzi.

Pomóż nam, o potężna Królowo Serc, nieść ten święty Płomień wszystkim ludziom dobrej woli i gasić na całej ziemi ogień nienawiści ogniem miłości. Niech Jezus, Książę Pokoju, w sakramencie swojej miłości zasiada na tronach ołtarzy jako Król szczęśliwości i Serce wszystkich serc. Amen.

_______
Imprimatur: 10 lipca 1984 roku
+ Józef, biskup Augsburga

Więcej: https://wobroniewiary.com/2022/09/28/narodziny-plomienia-milosci-przejmujace-oredzie-przekazane-elzbiecie-kindelmann/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

31 odpowiedzi na „Odmawiajmy modlitwę o wylanie Płomienia Miłości Niepokalanego Serca Maryi

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencję miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen
  Święci Aniołowie i Archaniołowie – BROŃCIE NAS I STRZEŻCIE NAS. AMEN!

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!
  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  Modlitwa do św. Józefa pochodząca z 1700 roku

  „Chwalebny Patriarcho, Święty Józefie, w którego mocy jest uczynienie możliwym tego, co niemożliwe, spiesz mi na pomoc w chwilach niepokoju i trudności. Weź pod swoją obronę sytuacje bardzo poważne i trudne, które Ci powierzam, by miały szczęśliwe rozwiązanie. Mój ukochany Ojcze, w Tobie pokładam całą ufność moją. Niech nie mówią, że przyzywałem Ciebie na próżno, a skoro z Jezusem i Maryją możesz wszystko uczynić, ukaż mi, że Twoja dobroć jest tak wielka, jak Twoja moc. Amen”

  Akt oddania Jezusowi, podyktowany mistyczce siostrze
  Marii Natalii Magdolnej z obietnicą 5-ciu łask


  Owe pięć obietnic: „Wbrew pozorom żaden z ich krewnych nie pójdzie do piekła, ponieważ w chwili, gdy ich dusza odłączy się od ciała, otrzymają łaskę doskonałej skruchy. Jeszcze w dniu ofiary wszyscy zmarli członkowie ich rodzin zostaną uwolnieni z czyśćca. W chwili śmierci będę u ich boku i omijając czyściec, zaprowadzę ich dusze przed oblicze Trójcy Przenajświętszej. Ich imiona wyryją się w Sercu Jezusa i w moim Niepokalanym Sercu. Poprzez swoją ofiarę, połączoną z zasługami Chrystusa, uchronią wiele dusz przed wiecznym potępieniem, a wielu innym będą świadczyć dobro aż do końca świata”.

  „Mój słodki Jezu, w obecności trzech Osób Trójcy Przenajświętszej, Twojej Świętej Matki oraz całego dworu niebieskiego, w łączności z intencjami Twojego Przenajświętszego Eucharystycznego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, ofiarowuję Ci całe moje życie, wszystkie moje Msze Święte, wszystkie Komunie, dobre uczynki, ofiary i cierpienia. Łączę je z zasługami Twojej drogocennej Krwi oraz śmierci na krzyżu – dla uczczenia Trójcy Przenajświętszej, dla zadośćuczynienia za zniewagi, jakich doznał od nas Bóg, dla jedności Kościoła – naszej świętej Matki, dla księży, dla dobrych powołań kapłańskich, dla wszystkich dusz aż do końca świata. Przyjmij, o Jezu, ofiarę mojego życia i daj mi łaskę, abym wytrwał w tym w pełni wiary aż do śmierci. Amen”.

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI


  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. wobroniewiary pisze:

  Dziś zaczynamy Nowennę do Świętej Rodziny

 3. Maggie pisze:

  📦 Prezent dla dzieci🎄 od 6 do 12 roku życia od Kanadyjskiego Rządu: książeczka do 🖍kolorowania o eutanazji⁉️

  • Kamilbolt pisze:

   Czyli w systemie, który ma być wdrażany przez elitę dla elity nie ma miejsca dla słabych i schorowanych. Nie tylko zatem niektórzy politycy nie uczą się na historii hitlera i 2 wojny światowej, ale jeszcze próbują ją powielać.

   • Darius pisze:

    Niby dlaczego Hitlera ? Zrobiono z niego chłopca do bicia . Przecież eutanazje nienadających się wymyśli naukowcy amerykańscy zanim Hitler podchwycił od nich także ten pomysł , Inny przypisywany jemu to budowa autostrad Kiedy to po kryzysie tez był to pomysł parlamentu , zanim on o tym napisał

 4. wobroniewiary pisze:

  Prośba z maila:
  Proszę o modlitwę kto może by sytuacja w mojej pracy ustabilizowała się. Męczy mnie rozmyślanie co dalej, ciągle popełniam jakieś błędy choć bardzo się staram, po ludzku mam dość. Bym rozeznała co jest moją drogą i powołaniem i bym dostała szansę się w tym spełniać. W żadnej sferze mojego życia nie jest dobrze, ale dziękuję Bogu że mam zdrowie, a to bardzo dużo. Nie udzielam się na stronie ale często omadlam Wasze intencje. Niech Wam Pan Bóg błogosławi
  A.

 5. maj111968 pisze:

  Pomodlę się w Twojej intencji .

 6. Euzebia pisze:

  W Boże Narodzenie możesz pomóc duszom czyśćcowym!

  Wiecie, że w tym okresie możemy pomóc duszom czyśćcowym?
  Okazuje się bowiem, jak twierdzi Maria Simma, że to właśnie tego dnia, a nie w Dzień Wszystkich Świętych najwięcej dusz idzie do nieba.
  W okresie Bożego Narodzenia duszom czyśćcowym mogą zostać udzielone wyjątkowe łaski. Tego dnia, większa liczba dusz zostaje uwolniona z czyśćca do nieba. Ale to, ile dusz zostanie tego dnia wybawionych zależy od ilości otrzymanych przez duszę modlitw lub uczynków w swojej intencji. Tak twierdzi mistyczka Maria Simma. Zresztą Święta Bożego Narodzenia są szczególne, ponieważ jest to dzień najbardziej obfitujący w Boże łaski.
  Pamiętajmy o modlitwie za dusze czyśćcowe, szczególnie o Różańcu Świętym, gdyż jest to najbardziej skuteczny środek (poza ofiarą Mszy Świętej) pomocy duszom czyśćcowym. Możemy przyjąć w ich intencji Komunię Świętą, czy też starać się uzyskanie dla dusz czyśćcowych odpustów.

  źródło:
  https://ziarnonadziei.pl/w-boze-narodzenie-mozesz-pomoc-duszom-czysccowym

 7. Krystyna pisze:

  We wszystkich intencjach 🙏

 8. J. pisze:

  Proszę o modlitwę.. jestem na granicy..opuszczona

 9. agicam pisze:

  +++ Pod Twoją Obronę w intencji Ewy

 10. Małgorzata pisze:

  We wszystkich intencjach: +++

 11. Monika pisze:

  Takie świadectwo – niech daje nadzieję tym, którym jej brakuje:
  https://www.facebook.com/photo?fbid=1235240076584452&set=a.170648289710308

 12. Monika pisze:

  Wartościowy, pasjonujący wykład:
  Czego jeszcze nie wiemy o Bożym Narodzeniu – ks. prof. Józef Naumowicz – Duchowość dla Warszawy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s