Ks. Robert Skrzypczak: Ojciec Pio doświadczył cudu w Garabandal! Co objawiono mistykowi?

🔵 Czy Ojciec Pio doświadczył cudu za wstawiennictwem Matki Bożej z Garabandal?
🔵 Którzy święci uwierzyli w proroctwa Białej Pani?

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „Ks. Robert Skrzypczak: Ojciec Pio doświadczył cudu w Garabandal! Co objawiono mistykowi?

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencję miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen
  Święci Aniołowie i Archaniołowie – BROŃCIE NAS I STRZEŻCIE NAS. AMEN!

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!
  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  Modlitwa do św. Józefa pochodząca z 1700 roku

  „Chwalebny Patriarcho, Święty Józefie, w którego mocy jest uczynienie możliwym tego, co niemożliwe, spiesz mi na pomoc w chwilach niepokoju i trudności. Weź pod swoją obronę sytuacje bardzo poważne i trudne, które Ci powierzam, by miały szczęśliwe rozwiązanie. Mój ukochany Ojcze, w Tobie pokładam całą ufność moją. Niech nie mówią, że przyzywałem Ciebie na próżno, a skoro z Jezusem i Maryją możesz wszystko uczynić, ukaż mi, że Twoja dobroć jest tak wielka, jak Twoja moc. Amen”

  Akt oddania Jezusowi, podyktowany mistyczce siostrze
  Marii Natalii Magdolnej z obietnicą 5-ciu łask


  Owe pięć obietnic: „Wbrew pozorom żaden z ich krewnych nie pójdzie do piekła, ponieważ w chwili, gdy ich dusza odłączy się od ciała, otrzymają łaskę doskonałej skruchy. Jeszcze w dniu ofiary wszyscy zmarli członkowie ich rodzin zostaną uwolnieni z czyśćca. W chwili śmierci będę u ich boku i omijając czyściec, zaprowadzę ich dusze przed oblicze Trójcy Przenajświętszej. Ich imiona wyryją się w Sercu Jezusa i w moim Niepokalanym Sercu. Poprzez swoją ofiarę, połączoną z zasługami Chrystusa, uchronią wiele dusz przed wiecznym potępieniem, a wielu innym będą świadczyć dobro aż do końca świata”.

  „Mój słodki Jezu, w obecności trzech Osób Trójcy Przenajświętszej, Twojej Świętej Matki oraz całego dworu niebieskiego, w łączności z intencjami Twojego Przenajświętszego Eucharystycznego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, ofiarowuję Ci całe moje życie, wszystkie moje Msze Święte, wszystkie Komunie, dobre uczynki, ofiary i cierpienia. Łączę je z zasługami Twojej drogocennej Krwi oraz śmierci na krzyżu – dla uczczenia Trójcy Przenajświętszej, dla zadośćuczynienia za zniewagi, jakich doznał od nas Bóg, dla jedności Kościoła – naszej świętej Matki, dla księży, dla dobrych powołań kapłańskich, dla wszystkich dusz aż do końca świata. Przyjmij, o Jezu, ofiarę mojego życia i daj mi łaskę, abym wytrwał w tym w pełni wiary aż do śmierci. Amen”.

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI


  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Małgorzata pisze:

  Ks. Jose Luis Saavedra o którym wspomina ks. Skrzypczak był w Polsce. Przyjechał do Warszawy na premierę filmu o Garabandal ( nakręconego nie dla zysku i z ofiar dobrych ludzi a powstałego bardzo szybko-z pomocą Nieba) do warszawskiego kina „Wisła”. Przyjechał a raczej przyleciał wraz z twórcami filmu. W kinie zarezerwowana była największa z sal. Niestety, przyszło tylko około dwudziestu osób ( nie liczyłam). Przykre. Po filmie było bardzo interesujące spotkanie z ks. J. L. Saavedra ( opowiadał o swoich przeżyciach związanych z Garabandal i z doktoratem) i twórcami filmu którzy ciekawie opowiadali o powstawaniu i kręceniu filmu, o widzących. Udzielali też odpowiedzi na liczne pytania garstki widzów. Cieszę się że byłam na premierze tego filmu.

  • ewos pisze:

   Myślę, że było to słabo nagłośnione. Chętnie bym poszła obejrzeć. Jaki jest tytuł filmu? Kiedy była ta premiera?

   • Małgorzata pisze:

    Nie pamiętam dokładnie…
    Z rok albo dwa lata temu. Nie wiem; mam taki defekt że miniony czas jest dla mnie jeden tzn nie potrafię zdarzeń umiejscowić w nim np muszę liczyć od urodzenia żeby podać w którym roku zdałam maturę.
    Trzeba by zadzwonić do kina i spytać.

   • Małgorzata pisze:

    „Garabandal, tylko Pan Bóg wie”.
    2 lata temu.

 3. babula pisze:

  Zbliża się 8. XII. Byłam taka pewna, że wiem wszystko o godzinie łaski. Tymczasem okazuje się, że nie wiedziałam Nic! Pewnie Ewa zamieszczała to już na stronie. Ale jeśli ktoś nie doczytał/nie dosłuchał to polecam te filmik:

  Maryja chciałaby zebrać róże (nas jako róże) modlitwy, pokuty, wynagrodzenia za osoby duchowne, głównie za żyjących w grzechach ciężkich, za tych co sprzeniewierzyli się swojemu powołaniu. To wezwanie szczególnie na dzisiejsze czasy, którego Kościół przez wiele lat nie chciał słuchać.

 4. Betula pisze:

  Nowenna przed Niepokalanym Poczęciem

  Dzien 9

 5. Anna J. pisze:

  Cudze chwalicie swego nie znacie.Wierzę, że Matka Boża objawiła się w Garabandal.Sam Pan Jezus za pośrednictwem Vassuli Ryden w „Prawdziwym Życiu w Bogu ”
  mówi o tych objawieniach i domaga się ich uznania .
  Szkoda tylko, że my, Polacy nie uznaliśmy do dzisiaj objawień Matki Bożej we wsi Mazury k.Sokołowa Małopolskiego w 1949 r.WizjonerkĄ była wówczas 14 letnia Marysia Boguń.Treść objawień pokrywa się z objawieniach fatimskimi, jest mowa o końcu czasów, o trzech dniach ciemności , gdy będą się palily świece poświęcone.Miał miejsce dwukrotnie cud słońca , co widzieli także milicjanci- przestraszeni pouciekali.Matka Boża powiedziała wówczas Marysi, że wkrótce będzie msza św w języku polskim, oraz że post przed komunią zostanie skrócony do 1 godziny – a byl to dopiero 1949 r i nikt nie śnił jeszcze o soborze watykańskim II.
  Niestety, miejscowy Kościół nie zajął się tym.Wytrysło tam źródło, dzieją się cuda. Znane jako” Mała rzeszowska Fatima”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s