Rafał Piech: 20 listopada w Łagiewnikach zawierzamy się Chrystusowi Królowi

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

15 odpowiedzi na „Rafał Piech: 20 listopada w Łagiewnikach zawierzamy się Chrystusowi Królowi

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencję miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen
  Święci Aniołowie i Archaniołowie – BROŃCIE NAS I STRZEŻCIE NAS. AMEN!

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!
  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  Modlitwa do św. Józefa pochodząca z 1700 roku

  „Chwalebny Patriarcho, Święty Józefie, w którego mocy jest uczynienie możliwym tego, co niemożliwe, spiesz mi na pomoc w chwilach niepokoju i trudności. Weź pod swoją obronę sytuacje bardzo poważne i trudne, które Ci powierzam, by miały szczęśliwe rozwiązanie. Mój ukochany Ojcze, w Tobie pokładam całą ufność moją. Niech nie mówią, że przyzywałem Ciebie na próżno, a skoro z Jezusem i Maryją możesz wszystko uczynić, ukaż mi, że Twoja dobroć jest tak wielka, jak Twoja moc. Amen”

  Akt oddania Jezusowi, podyktowany mistyczce siostrze
  Marii Natalii Magdolnej z obietnicą 5-ciu łask


  Owe pięć obietnic: „Wbrew pozorom żaden z ich krewnych nie pójdzie do piekła, ponieważ w chwili, gdy ich dusza odłączy się od ciała, otrzymają łaskę doskonałej skruchy. Jeszcze w dniu ofiary wszyscy zmarli członkowie ich rodzin zostaną uwolnieni z czyśćca. W chwili śmierci będę u ich boku i omijając czyściec, zaprowadzę ich dusze przed oblicze Trójcy Przenajświętszej. Ich imiona wyryją się w Sercu Jezusa i w moim Niepokalanym Sercu. Poprzez swoją ofiarę, połączoną z zasługami Chrystusa, uchronią wiele dusz przed wiecznym potępieniem, a wielu innym będą świadczyć dobro aż do końca świata”.

  „Mój słodki Jezu, w obecności trzech Osób Trójcy Przenajświętszej, Twojej Świętej Matki oraz całego dworu niebieskiego, w łączności z intencjami Twojego Przenajświętszego Eucharystycznego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, ofiarowuję Ci całe moje życie, wszystkie moje Msze Święte, wszystkie Komunie, dobre uczynki, ofiary i cierpienia. Łączę je z zasługami Twojej drogocennej krwi oraz śmierci na krzyżu – dla uczczenia Trójcy Przenajświętszej, dla zadośćuczynienia za zniewagi, jakich doznał od nas Bóg, dla jedności Kościoła, naszej świętej Matki, dla księży, dla dobrych powołań kapłańskich, dla wszystkich dusz aż do końca świata. Przyjmij, o Jezu, ofiarę mojego życia i daj mi łaskę, abym wytrwał w tym w pełni wiary aż do śmierci. Amen”.

 2. AGA pisze:

  Wolne intencje Mszy Św.
  https://kalawa.salezjanie.pl/wordpress/index.php/kalawa-intencje/
  Dzisiaj 17.11.
  oraz 18, 22, 24, 25, 29, 30 listopada
  1,2,7, 8, 13, 14, 15, 27, 29, 30 grudnia

  Debrzno https://debrzno.salezjanie.pl/intencje-mszalne/
  21, 28 i 30 listopada,
  1,6, 9, 12, 13, 14,15, 20, 21, 22, 23 grudnia

  • Anna-Asia pisze:

   Dziękuję Aga. Wiesz, czy można zapłacić przelewem?, bo wysyłając zgłoszenie była wzmianka ze w ciągu 10( chyba) dni, trzeba uregulować w kancelarii…

   • Arka pisze:

    Choć pytanie nie było do mnie, odpowiem, bo wiem 🙂
    Tak, można przelewem. Po wysłaniu formularza robimy przelew w tytule podając nie treść samych intencji, a pisząc ogólnie: Intencje mszalne + imię i nazwisko osoby wysyłającej przelew. Po wpłynięciu przelewu na konto, w rezerwowanym dniu na stronie pojawia się nasza intencja.

    • AGA pisze:

     Arka dziękuję bardzo za podpowiedź dla Anny- Asi.
     Anna – Asia jak mój poprzednik wspomniał przelewem wystarczy wysłać pieniążki.

 3. Włodek pisze:

  TO TYLKO MISTYFIKACJA
  W odpowiedzi dla jednej z Czytelniczek: Ależ Pani jest naiwna. Nie widzi Pani, co się dzieje? Jak bardzo rozmydlana jest ta sprawa?
  Podobnie było z historią na Nowym Świecie, gdzie dwóch policjantów – niezależnie – bezpośrednio po tragedii mówiło mi, że jednym z napastników był Ukrainiec, ale z samej góry, od ludzi na najwyższych stołkach, błyskawicznie pojawiły się naciski, by „przekierować sprawę” – i momentalnie wszystko się zmieniło.

  Niemożliwe? To proszę popatrzeć, jak to wygląda w tej konkretnie sprawie, w sytuacji tragedii w Przewodowie, dziś wydawałoby się, że już absolutnie oczywistej, a jednak robi się wszystko, by tak nie było. Proszę popatrzeć, jak bardzo ta sprawa zamiatana jest pod dywan i jak rozmydlony jest przekaz. Chodzi o to, by oszukać (uspokoić) opinię publiczną – i robi się to tak, by nikt nic z tego nic nie zrozumiał, by zyskać czas, by z jego upływem wszyscy zapomnieli by i nikt już nie dociekał, jak było, a prawda zawisła gdzieś między sprzecznymi przekazami. Proszę zatem popatrzeć, jak to wygląda i samemu wyciągnąć wnioski – sięgam tu tylko do przekazów telewizyjnych, czyli do tego co widzą i słyszą ludzie.

  Prezydent RP Andrzej Duda: „Na Przewodów spadła prawdopodobnie rakieta ukraińskiej obrony powietrznej”.

  Premier RP Mateusz Morawiecki: „Nie znamy dokładnych przyczyn tragedii w Przewodowie, ale wiemy, że podstawową przyczyną jest rosyjska agresja. Nie możemy wykluczyć, że ostrzały przy granicy z Polską były zamierzoną prowokacją. Jedyne co pozostało Kremlowi, to propaganda i sianie strachu, dlatego musimy zachować spokój”.

  Szef NATO Stoltenberg: „Nie ma przesłanek, by Rosja chciała zaatakować teren NATO”.

  Ambasador RP przy NATO: „wszyscy sojusznicy zgadzają się, że niezależnie od tego, czy był to pocisk ukraiński, czy rosyjski, winę ponosi Rosja”.
  Szef Pentagonu: „Nie widzimy nic, co przeczyłoby wstępnej ocenie Polski, że przyczyną wybuchu była ukraińska rakieta obrony powietrznej”.

  Prezydent Ukrainy: „Nie mam wątpliwości, że to nie była nasza rakieta. Otrzymałem raporty od dowództwa armii ukraińskiej i nie mogę im nie wierzyć”.

  Wiceszef MSWiA Paweł Szefernaker: „Polski rząd zwlekał z oświadczeniem, bo patrzył na nas cały świat i trzeba było ważyć każde słowo. Jeśli rodziny wyrażą zgodę, pogrzeb ofiar wybuchu będzie miał charakter państwowy. Rodziny ofiar otrzymają zasiłek celowy i rentę socjalną”.

  Tak wiele słów – jak mało treści. A wystarczyło, by prezydent Ukrainy stanął w prawdzie – dziś już oczywistej – przyznał, że była to rakieta ukraińska, przeprosił i wziął na siebie odpowiedzialność za tragedię. Ale ponieważ tego nie zrobił, polski rząd usłużnie brnie w narrację, która ma rozmydlić przekaz i zrobić z ludzi głupców, tak, by wszyscy wiedzieli, że do czegoś doszło, ale ponieważ tak chce Ukraina – by prawdy nie poznał nikt. Przykre to wszystko.
  sumlinski.pl

  • cav pisze:

   to w takiej sytuacji imiona nazwiska i zdjecia nozownikow pokazywane w telewizji naleza do przypadkowych bogu ducha winnych patusow?

   kiedy w donbasie zostal zestrzelony samolot holenderski to tez na poczatku nie bylo wiadomo co sie stalo i kazdy zwlekal z oficjalnymi deklaracjami. w normalnym swiecie wsrod odpowiedzilanych ludzi takie sa zasady ze sie slow na wiar nie rzuca. real life to nie jest internet ze sobie gimnazjalisci najrozniejsze bzdury wypisuja. ani ROSJA nie chce wojny z NATO ani nato nie chce wojny z rosja. wersja ze jest to ukrainska rakieta jest najroztropniejsza wersja zeby uniknac wybuchu 3 WOJNY SWIATOWEJ. a PRAWDA? pierwsza ofiara wojny jest niestety PRAWDA.
   widze ze jatrzycielom bardzo zalzy zeby jednak POLSKE w ta WOJNE wciagnac.

 4. Anna-Asia pisze:

  https://pl.aleteia.org/2021/11/12/zaczal-krzyczec-ze-widzi-szatanow-i-pieklo-otwarte-wstrzasajaca-historia-ze-szpitala-szarytek/?utm_campaign=EM-PL-Newsletter-Daily-&utm_content=Newsletter&utm_medium=email&utm_source=sendgrid&utm_term=20221117
  Chcę się podzielić, bo bardzo wzruszył mnie ten artykuł : „Zaczął krzyczeć, że widzi szatanów i piekło otwarte”. Wstrząsająca historia ze szpitala szarytek : PIEKŁO

 5. Ania pisze:

  Teraz po wybuchu tej rakiety na fb widac dużo zdjec z Michalem Archaniolem czy Panem Jezusem i napisem Od powietrza, głodu, ognia i wojny .
  I tak sobie mysle ze wiele osob mowilo że to zla intencja bo to czas dusz czyscowych ale ile razy widzę takie zdjecia i ten napis to przechodzą mi ciarki po plecach . Kto wie czy ta nowenna nie ratuje nasz kraj od wojny od glodu i powietrza

  • Victor pisze:

   No cóż! Coraz bardziej wygląda, że nasi sąsiedzi ze wschodu zabili dwóch Polaków…..
   Nie będę tego komentował. Tej rakiety, naszej pomocy, trudnej sytuacji Ukraińców.
   Przypomnę tylko:
   – nie rozliczone zbrodnie za czasów Jeremiego Wiśniowieckiego.
   – nie rozliczone zbrodnie z Wołynia 1944
   – ponad 40 milionów aborcji od tzw. odzyskania niepodległości od 1989…

   Nie chodzi o to że się żale. Nie chodzi mi o to że popieram tych czy tamtych rządzących.
   Nie chodzili o to że pragnę sprawiedliwości.
   Chce tylko powiedzieć, że to Bóg sądzi i wymierza sprawiedliwość.
   A my naprawdę jesteśmy narodem katolickim.
   Patrz wyżej. Mamy conajmniej trzy policzki(patrz trzy myślniki).
   A w Piśmie Świętym nie ma trzeciego policzka.
   Zastanawiam się co sprawi, że naród się zacznie nawracać Ukraiński?
   Myślę że to ( trudno nazwać to zdarzenie, hipokryzja, chamstwo, słowo niecenzuralne na „s”) nie wiem….
   Ale wiem jedno, teraz policzków już brakuje pozostaje tylko przysłowie o sercu….
   Szkoda mi tego narodu. Bardzo mi szkoda..
   Ale widzę że jeszcze długo muszą nauczyć się że PRZEPRASZA zmienia wiele, a może i wszystko.

   • cav pisze:

    a moze jednak to byl pocisk rosyjski a narracja ze to byl ukrainski jest prowadzona w celu deeskalacji? ani rosja nie chce wojny z nato ani nato nie chce wojny z rosja. mozliwe ze sie dogadali jedni z drugimi ze taka bedzie oficjalna wersja.

  • Joan pisze:

   dokładnie, kto wie ? dlatego módlmy się i różańca z ręki nie wypuszczajmy bo to jest nasz jedyny ratunek, co do nato to ja bym na nich nie liczyła, zrobią tylko to co jest w ich interesie, a te ich interesy to czyste nie są

 6. Slawek pisze:

  W naszych czasach zametu chyba najwazniejsze jest to by nie stracic nadziei. Musimy widziec, ze Jezus jest blisko, i ze On jest tym ktory przychodzi to na niego czekamy. I im wieksza zadyma wojny , terror , kataklizmy to tym wiecej powinnismy ufac. Nawet takie zdanie Pan powiedzial: Kiedy zobaczycie te wszystkie znaki podniescie ducha.”

  O co w tej wojnie chodzi? Wydaje mi sie, ze jej celem nie jest to co glowne media nam mowia oswobodzenie Ukrainy , lub powstrzymanie ataku – ekspencji Rosji na Zachod.
  W tej wojnie jednak chodzi o to by zaprowadzic jeden porzadek swiata, a przeszkoda do tego stala sie Rosja. Niestety, ale Ukraina zostala uzyta jo narzedzie . George Soros wystosował wezwanie Aby ocalić cywilizację, społeczność światowa musi „zmobilizować wszystkie nasze zasoby”, aby „jak najszybciej pokonać Putina”. Nawet zmiany klimatu musiałyby ustąpić miejsca walce z Rosją.
  Dlatego Zachodowi nie zalezy na traktacie pokojowym bo jego celem jest zmienienie rzadow w Rosji albo podzial Rosji tak jak to Zalenki przedstawial.Nie wazne ile Ukraincow zginie, czy najemnikow inny krajow, czy ludzi umrze z glodu czy z zimna to jest walka Antychrysta. Dlatego im wiecej zametu podzialow klamstw oszustw tym lepiej. Jednej rzeczy , ktorej Antychryst nie bedzie mogl zrobic to przyznanie sie do prawdy dlatego, ze w calym jego bycie jest mowienie klamstwa i wypowiedzenie prawdy byloby jego ciosem samobojczym, ciosem w jego dume.
  Jak daleko posunie sie ten konflikt? Mysle, ze gra toczy sie nie tylko o tereny Ukrainy, ale o cala egzystencje Rosji.Dla Zachodu tak jak jeden z doradcow prezydenta USA powiedzial musimy zrobic zamach na Putina tak jak robilismy zamachy na innych prezydentow albo teraz glowny general sil amerykankich mowil bedziemy tak dlugo pomagac Ukrainie az pokonamy Rosje, czas nie ma znaczenia.My juz jestesmy wplatani w ta trzecia wojne swiatowa i teraz rodzi sie pytanie. Tak jak Zachod uzywa Ukrainy jako narzedzia do walki z Rosja czy Pan Bog uzyje Rosji jako narzedzia do oczyszczenia Zachodu?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s