Rekolekcje ewangelizacyjne z ks. Dominikiem Chmielewskim

W programie Msza Święta, konferencja,
Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz modlitwa o uzdrowienie

7 listopada – godz. 18.00 (poniedziałek)

8 listopada – godz. 18.00 (wtorek)

9 listopada – godz. 18.00 (środa)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

26 odpowiedzi na „Rekolekcje ewangelizacyjne z ks. Dominikiem Chmielewskim

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencję miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen
  Święci Aniołowie i Archaniołowie – BROŃCIE NAS I STRZEŻCIE NAS. AMEN!

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!
  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  Modlitwa do św. Józefa pochodząca z 1700 roku

  „Chwalebny Patriarcho, Święty Józefie, w którego mocy jest uczynienie możliwym tego, co niemożliwe, spiesz mi na pomoc w chwilach niepokoju i trudności. Weź pod swoją obronę sytuacje bardzo poważne i trudne, które Ci powierzam, by miały szczęśliwe rozwiązanie. Mój ukochany Ojcze, w Tobie pokładam całą ufność moją. Niech nie mówią, że przyzywałem Ciebie na próżno, a skoro z Jezusem i Maryją możesz wszystko uczynić, ukaż mi, że Twoja dobroć jest tak wielka, jak Twoja moc. Amen”

  Akt oddania Jezusowi, podyktowany mistyczce siostrze
  Marii Natalii Magdolnej z obietnicą 5-ciu łask


  Owe pięć obietnic: „Wbrew pozorom żaden z ich krewnych nie pójdzie do piekła, ponieważ w chwili, gdy ich dusza odłączy się od ciała, otrzymają łaskę doskonałej skruchy. Jeszcze w dniu ofiary wszyscy zmarli członkowie ich rodzin zostaną uwolnieni z czyśćca. W chwili śmierci będę u ich boku i omijając czyściec, zaprowadzę ich dusze przed oblicze Trójcy Przenajświętszej. Ich imiona wyryją się w Sercu Jezusa i w moim Niepokalanym Sercu. Poprzez swoją ofiarę, połączoną z zasługami Chrystusa, uchronią wiele dusz przed wiecznym potępieniem, a wielu innym będą świadczyć dobro aż do końca świata”.

  „Mój słodki Jezu, w obecności trzech Osób Trójcy Przenajświętszej, Twojej Świętej Matki oraz całego dworu niebieskiego, w łączności z intencjami Twojego Przenajświętszego Eucharystycznego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, ofiarowuję Ci całe moje życie, wszystkie moje Msze Święte, wszystkie Komunie, dobre uczynki, ofiary i cierpienia. Łączę je z zasługami Twojej drogocennej krwi oraz śmierci na krzyżu – dla uczczenia Trójcy Przenajświętszej, dla zadośćuczynienia za zniewagi, jakich doznał od nas Bóg, dla jedności Kościoła, naszej świętej Matki, dla księży, dla dobrych powołań kapłańskich, dla wszystkich dusz aż do końca świata. Przyjmij, o Jezu, ofiarę mojego życia i daj mi łaskę, abym wytrwał w tym w pełni wiary aż do śmierci. Amen”.

 2. Monika pisze:

  Czy Antychryst jest wśród nas?Otwórzcie oczy na znaki czasów! |ks.Robert Skrzypczak,Jakub Jałowiczor

  🔔 Zapraszamy do wysłuchania spotkania autorskiego z ks. prof. Robertem Skrzypczakiem wokół jego najnowszej książki „Między Chrystusem a Antychrystem”, które poprowadził Jakub Jałowiczor.

  👉 W najnowszej książce ks. Robert Skrzypczak analizuje tajemniczą postać Antychrysta. Powracając do znamiennych zapowiedzi biblijnych, objawień maryjnych i spostrzeżeń wybitnych postaci czasów współczesnych, stara się odczytać konkretne znaki czasów. Jak otworzyć oczy na znaki czasów?

  ℹ️ Spotkanie odbyło się w ramach XXVII Targów Wydawców Katolickich.

  ✅ KSIĄŻKĘ ZNAJDZIESZ TUTAJ ➡️ https://bit.ly/3wVONpM

 3. Monika pisze:

  Walcz o dusze swoich dzieci – ks. Sławomir Kostrzewa
  https://www.youtube.com/watch?v=MJHPuPTQD_A

 4. Victor pisze:

  Każdy może otrzymać obrazek z relikwiami II stopnia „ex indumentis”, czyli cząstkami z ubrań bł. Zbigniewa Strzałkowskiego i bł. Michała Tomaszka – Męczenników z Pariacoto, wyniesionych na ołtarze 5 grudnia 2015 r. w Chimbote (Peru).
  Wystarczy zatelefonować – telefon podany w linku. Pani Małgosią odpowie na wszystkie pytania.
  https://meczennicy.franciszkanie.pl/relikwie-ii-stopnia/
  A w drugim linku przesyłam katalog produktów z Relikwiami i nie tylko
  https://docs.google.com/viewerng/viewer?url=https://meczennicy.franciszkanie.pl/wp-content/uploads/2022/09/KATALOG.pdf

 5. Betula pisze:

  3 Dzień Nowenny do Matki Bożej Miłosierdzia

 6. Kamilbolt pisze:

  „Biedak zawołał, a Pan go wysłuchał i wyzwolił z wszelkich ucisków”.

  Dziś rano w moim życiu stał się długo oczekiwany cud, albowiem w niecodziennych okolicznościach idąc na poranną Mszę święta spotkałem się z koleżanką, która kilka lat wcześniej zerwała nasza przyjaźń i przeprosiliśmy się wzajemnie i pogodziliśmy. Chwała Bogu, bo długo na ten moment czekałem i wielka radość mi dziś towarzyszy.

  • Ava pisze:

   Kamil to jest wielka łaska. Chwała Bogu!
   Mam wrażenie, że od jakiegoś czasu w ludziach, w różnych środowiskach jest dużo nienawiści, kłótni i plotek. Gdzie nie wejdę, to mam pod górę. Trzeba morze modlitwy żeby nie zacząć krakać jak reszta wron w stadzie. Czy to znak czasu?

  • Karolcia pisze:

   Chwała Bogu, pięknie

 7. wobroniewiary pisze:

  Do czego to doszło! 😦

  Biskup potępia księdza za homilię krytykującą promocję aborcji, homoseksualizmu i transpłciowości

  Do niezwykle symptomatycznego wydarzenia doszło w ostatnich dniach w Irlandii. 30 października w kościele w Listowel w hrabstwie Kerry ks. Seán Sheehy wygłosił podczas Mszy homilię, w której stwierdził, że promowanie aborcji, homoseksualizmu i transpłciowości jest promowaniem ciężkiego grzechu śmiertelnego. Wezwał zebranych do pokuty i nawrócenia, dodając, że „Niebo jest pełne nawróconych grzeszników”.

  Kazanie wywołało burzę. Już podczas homilii część ludzi na znak protestu wyszła z kościoła. Irlandzkie media nie zostawiły na księdzu suchej nitki, nazywając jego postawę nietolerancyjną, nienawistną, homofobiczną i transfobiczną. Do krytyki kapłana dołączyli politycy, nie ukrywając swego oburzenia i zgorszenia słowami, które padły w świątyni.

  W tej sytuacji do tablicy poczuł się wywołany ordynariusz diecezji Kerry biskup Ray Browne. Dwa dni później wydał on oficjalne oświadczenie, w którym przeprosił „wszystkich, którzy zostali obrażeni” przez kapłana podczas Mszy w Listowel. Przyznał, że rozumie „głębokie zdenerwowanie i ból spowodowane treścią wspomnianej homilii”, zaś „wyrażone [przez ks. Sheehy’ego] poglądy nie reprezentują stanowiska chrześcijańskiego”.

  Przeczytajcie tę homilię:
  https://wpolityce.pl/swiat/620928-biskup-potepia-ksiedza-za-krytyke-aborcji-i-transplciowosci

  • Kasia pisze:

   To, że tak zapytam jakie jest obecne stanowisko KK w wyżej wspomnianych sprawach? To że biskup tak mówi musi z czegoś wynikać…

   • Renata Anna pisze:

    Tak Kasiu, musi z czegoś wynikać. Być może wynika z tego, że w wielu zachodnich krajach Europy nauczanie zapisane w KKK zostało odrzucone. Wiemy jednak, że jeżeli ktoś odrzuca odwieczne nauczanie KK, wynikające z Pisma Świętego, to nie znaczy, że przestaje ono być prawdą. Próba zmiany znaczenia słów, jest próbą usprawiedliwienia nieprawdy. Pan Jezus za tę prawdę oddał życie. To samo dzieje się obecnie. Np. dla Muzułmanina męczennikiem jest ten , który ginie zabijając innych. Natomiast dla Chrześcijanina męczennikiem jest ten , który oddaje życie za wiarę nie krzywdząc innych.

    • Kasia pisze:

     Tak oczywiście ale Kościół/Papież wydaje co i rusz jakieś nowe dokumenty według których mamy żyć (a których przyznam, że nie śledzę)… więc dlatego pytam. Jak dla mnie stanowisko w wielu sprawach jest aktualnie niejasne chociażby poprzez wystąpienie tego biskupa w Irlandii.
     Będąc w Polsce ostatnio pewna osoba próbowała mi powiedzieć, że w Polsce księża i katolicy nie słuchają Papieża Franciszka.

 8. Danka pisze:

  Czy kolejny raz odnawiając 33 dni oddania się w niewolę NMP wszystko odmawiamy jak za pierwszym razem czy istnieje jakaś droga na skróty jak kiedyś czytałam ?

  • Bożena pisze:

   Polecam książkę „33 dni do Chwały Poranka”
   Korzystałam sama, niema nadmiaru treści i modlitw do odmawiania. Można nazwać drogą na skróty i w głąb.

 9. Aga pisze:

  Nie wiem czy nie pojawiło sie to gdzieś wcześniej, ale żeby nie umknęło to podaje dalej… dostałam taką informację o czuwaniu: https://krolestwotwoje.pl/czuwanie

 10. Aga pisze:

  Poprawie link: https://krolestwotwoje.pl/
  Pod tym odnośnikiem jest mowa o 19.11.2022. Na stronie czuwanie pojawia się w jednym miejscu data 19.10, ale to raczej literówka.

 11. Krzysztof F. pisze:

  Szczęść Boże, Proszę o modlitwę za Izę, żonę mojego brata, która od dłuższego czasu cierpi bardzo z powodu bólu neurologicznego w różnych częściach ciała, głównie plecy i nogi. Trafiła ostatnio na chwilę do szpitala, ale poza podaniem silniejszych leków przeciwbólowych lekarze nic więcej nie pomogli. Iza jest w ciężkim stanie psychicznym, ponieważ ból uniemożliwia jej normalne funkcjonowanie, w tym opiekę nad ich małą kilkuletnią córką. Bóg zapłać za każdą modlitwę.

  • AgaMK pisze:

   +++
   Moja teściowa miała straszne bóle neurologiczne, pomogła jej pregabalina przepisana przez lekarza…może ten lek mogłaby spróbować Iza, jeśli jeszcze go nie brała..może pomoże…wiem jak ten okropny ból utrudnia życie. Matko Najświętsza, Uzdrowienie chorych wstawiaj się za Izą!

  • cav pisze:

   pokovidowe? borelioza? gluten? jakas forma neuropatii? badanie eng warto by bylo wykonac. sa jakies inne objawy neurologiczne?

  • Kasia pisze:

   Ja po covid mam też takie bóle. Ból zaczyna się od głowy a promieniuje jakby na całe ciało, przechodzi jak prąd. Jeden dzień jest silny, inny słabszy. To bardzo uciążliwe …współczuję całym sercem.
   Dziś będę na Adoracji więc obiecuję modlitwę
   🙏🙏🙏

   • Emma pisze:

    U mojej mamy tez tak bylo i wyszla lstra bolerioza mimo ze nie mia rumienia.dostala antybiotyk na 6tyg i mnostwo badan u neurologa i na zakaznym..bolalo ja i chodzilo po calym ciele.mozna tez spr reumatyzm tkanek miekkich..
    Neurolog dal duza dawke witaminy D kolagen i neurovit zest wit B i antybiotyki

    • cav pisze:

     emma pomohly te antybioxy? niestety czase jak juz sa uszkodzenia to trzeba czekac az sie zregenruje. w aptekach sa preparaty zawierajace urydyne czy alphalipolic acid. b complex jak najbardziej.
     preglabina czy inne tego typu leki niestety niszcza strasznie watrobe. trzeba szukac przyczyny.
     pamietajmy ze zwykly gluten moze wywolac silna neuropatie czy paraliz.

 12. AGA pisze:

  Czy ktoś może wie czy kilkusekundowe kłucia w okolicy potylicy są związanie z brakiem jakichś witamin? Ostatnio zdarzają mi się takie kłucia. Czytałam w necie , ze to niby nic groźnego. Może ktoś też tak miał?

  • Monika pisze:

   Właśnie zastanawiam się bo od wczoraj to mam a nigdy wcześniej tak nie miałam z taką siłą jedna sekunda potężnego bólu w głowie – czuję to z tyłu głowy. Wczoraj i dziś ale gorzej było wczoraj. Przyjaciółka zadzwoniła, że nie przyjedzie bo ma migrenowe bóle głowy. Tyle, ze ona je miewa czasami. Może coś jest na rzeczy, że teraz nagle te zmasowane migreny. I Ann – Emma też wspomniała. Męża też głowa dzisiaj boli ale Jemu to Apap nawet pomaga.

   • AGA pisze:

    Potężny ból to on nie jest, takie ukłucia kilkusekundowe kilka razy na dzień. Dopiero od niedawna to się pojawiło. Rzadko kiedy mam problemy z bólem głowy, migreny to nie są.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s