Ks. Piotr Glas: Piekło się wścieknie, gdy wejdziesz na drogę zbawienia!

👉 Nie możesz budować na brudzie, bo szatan cie dorwie!
👉 Zadbaj o swoją duszę, zerwij z grzechem.
👉 Jeśli konsekrujesz się Maryi, a żyjesz w moralnym syfie, to znak, że nie pojąłeś przesłania Jezusa Chrystusa!

Na jedno z nadesłanych pytań dotyczących drogi zbawienia, udzielił odpowiedzi ks. Piotr Glas w trakcie spotkania w Krakowie 23 lipca w Bazylice Bożego Ciała

Jezus pyta, kto chce dziś pójść za Nim, biorąc Jego krzyż. Są to ci nieliczni ludzie, którzy biorą wiarę na serio. Niestety, dziś wśród młodych popularne są takie opcje chrześcijaństwa, które nie mają nic wspólnego z krzyżem. Takie, gdzie jest łatwo, fajnie, gdzie jest atmosferka, wesoła grupa i wyluzowany ksiądz. Ale to nie jest ta wiara, którą Jezusa chciał od samego początku. Czy w centrum twojej wiary jest Jezus i Jego krzyż, czy ty sam i fajny klimacik? – pyta ks. Piotr Glas młodzież uczestniczącą w „Rekolekcjach w górach” w Lipnicy Wielkiej 2 maja 2022 r.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

51 odpowiedzi na „Ks. Piotr Glas: Piekło się wścieknie, gdy wejdziesz na drogę zbawienia!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencję miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen
  Święci Aniołowie i Archaniołowie – BROŃCIE NAS I STRZEŻCIE NAS. AMEN!

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!
  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  Modlitwa do św. Józefa pochodząca z 1700 roku

  „Chwalebny Patriarcho, Święty Józefie, w którego mocy jest uczynienie możliwym tego, co niemożliwe, spiesz mi na pomoc w chwilach niepokoju i trudności. Weź pod swoją obronę sytuacje bardzo poważne i trudne, które Ci powierzam, by miały szczęśliwe rozwiązanie. Mój ukochany Ojcze, w Tobie pokładam całą ufność moją. Niech nie mówią, że przyzywałem Ciebie na próżno, a skoro z Jezusem i Maryją możesz wszystko uczynić, ukaż mi, że Twoja dobroć jest tak wielka, jak Twoja moc. Amen”

  Akt oddania Jezusowi, podyktowany mistyczce siostrze
  Marii Natalii Magdolnej z obietnicą 5-ciu łask


  Owe pięć obietnic: „Wbrew pozorom żaden z ich krewnych nie pójdzie do piekła, ponieważ w chwili, gdy ich dusza odłączy się od ciała, otrzymają łaskę doskonałej skruchy. Jeszcze w dniu ofiary wszyscy zmarli członkowie ich rodzin zostaną uwolnieni z czyśćca. W chwili śmierci będę u ich boku i omijając czyściec, zaprowadzę ich dusze przed oblicze Trójcy Przenajświętszej. Ich imiona wyryją się w Sercu Jezusa i w moim Niepokalanym Sercu. Poprzez swoją ofiarę, połączoną z zasługami Chrystusa, uchronią wiele dusz przed wiecznym potępieniem, a wielu innym będą świadczyć dobro aż do końca świata”.

  „Mój słodki Jezu, w obecności trzech Osób Trójcy Przenajświętszej, Twojej Świętej Matki oraz całego dworu niebieskiego, w łączności z intencjami Twojego Przenajświętszego Eucharystycznego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, ofiarowuję Ci całe moje życie, wszystkie moje Msze Święte, wszystkie Komunie, dobre uczynki, ofiary i cierpienia. Łączę je z zasługami Twojej drogocennej krwi oraz śmierci na krzyżu – dla uczczenia Trójcy Przenajświętszej, dla zadośćuczynienia za zniewagi, jakich doznał od nas Bóg, dla jedności Kościoła, naszej świętej Matki, dla księży, dla dobrych powołań kapłańskich, dla wszystkich dusz aż do końca świata. Przyjmij, o Jezu, ofiarę mojego życia i daj mi łaskę, abym wytrwał w tym w pełni wiary aż do śmierci. Amen”.

 2. Maggie pisze:

  Z otrzymanego listu – Kaja Godek pisze:
  „Droga Pani!

  Szkoła jest miejscem, gdzie młody człowiek rozwija się i wzrasta. Aby nic nie przeszkadzało harmonijnemu rozwojowi dzieci, przygotowaliśmy formularz Oświadczenia rodzicielskiego, które zabezpiecza uczniów przed ideologią gender w szkole. W oświadczeniu rodzic sprzeciwia się:

  – uczestnictwu dziecka w warsztatach i szkoleniach o tematyce związanej z ideologią gender, szczególnie tych, które są prowadzone przez zewnętrzne organizacje i prelegentów,

  – przymuszaniu dziecka do traktowania innych członków społeczności szkoły niezgodnie z ich normalną płcią biologiczną. Dotyczy to zwracania się odpowiednimi imionami i zaimkami oraz zabezpieczenia dzieci w sytuacji korzystania z toalety, przebieralni lub w innych sytuacjach związanych z podziałem na płci.

  Gorąco zachęcam do skorzystania z oświadczenia.

  Należy je wydrukować, wypełnić, podpisać i złożyć w szkole lub wysłać listem poleconym. Składając oświadczenie w sekretariacie warto wziąć potwierdzenie złożenia w formie podpisu pracownika sekretariatu oraz pieczęci szkoły (np. na kopii pisma), by mieć dowód na to, że takie oświadczenie zostało złożone.

  ‼️Formularz można pobrać pod linkiem:
  https://www.zycierodzina.pl/zabezpiecz-dziecko-przed-warsztatami-gender-w-szkole-wzor-oswiadczenia/.

 3. Betula pisze:

  NOWENNA PRZED ŚWIĘTEM PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO 14 września
  (od 5-go do 13-go września)

  DZIEŃ PIERWSZY – 5 września

  Jezu mój ukrzyżowany, błagam Cię, byś mnie wysłuchał. Przychodzę do Ciebie z wielką wiarą, ufny w Twoją pomoc. Przed oczy Twoje składam wszystkie moje winy… Nie patrz, Jezu, na grzechy moje, ale pamiętaj na swoje zasługi nieskończone. A skoro umarłeś za moje grzechy, przeto zgładź je wszystkie, bym już więcej nie czuł ich ciężaru, który tak bardzo mnie przygniata. Wspomóż mnie, bo pragnę wszystko uczynić, aby odtąd dobrze postępować. Wyniszcz we mnie wszystko, co się nie zgadza z Wolą Twoją Świętą. Oświeć mnie, mój Jezu, abym odtąd chodził w Twojej Światłości. Amen

  Któryś za nas cierpiał rany, Jezu Chryste, zmiłuj się nad nami!
  I Ty, któraś współcierpiała, Matko Bolesna, przyczyń się za nami.

  Słowa Pana Jezusa:
  „Przyjdźcie do Ran Moich, z sercem pałającym miłością.
  Przez Rany Moje otrzymacie wszystko, bo zasługa Krwi Mojej jest nieskończonej ceny. Mając Moje Rany i Moje Najświętsze Serce, możecie wszystko wyjednać, Najświętsze Rany dają moc nad Sercem Boga.
  Kto jest w jakiejkolwiek potrzebie, niech z wiarą i ufnością przychodzi czerpać ustawicznie ze skarbu Mojej Męki, z Moich przebitych Ran.
  Udzielę wszystkiego, o co Mnie kto prosić będzie przez Moje Święte Rany. Trzeba rozszerzyć nabożeństwo do nich.”

  KORONKA DO NAJŚWIĘTSZYCH RAN PANA JEZUSA

  O Jezu, Boski Odkupicielu, bądź nam miłościw, nam i całemu światu.
  Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny, zmiłuj się na nami i nad całym światem. Amen.
  Przepuść, zlituj się mój Jezu, w otaczających niebezpieczeństwach Krwią Twoją Najdroższą osłoń nas.
  Ojcze Przedwieczny, okaż nam Miłosierdzie. Przez Krew i Rany Jezusa Chrystusa, Syna Twojego Jedynego, błagamy Cię, okaż nam Miłosierdzie. Amen. Amen. Amen.

  Odmawiamy na różańcu.
  Na dużych paciorkach różańca:(1 raz)
  Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Rany Pana Naszego Jezusa Chrystusa,
  na uleczenie ran dusz naszych.

  Na małych paciorkach:(10 razy)
  O mój Jezu, przebaczenia i Miłosierdzia, przez zasługi Twoich Świętych Ran.

  Na zakończenie: (3 razy)
  Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Rany Pana naszego Jezusa Chrystusa, na uleczenie ran dusz naszych. Amen

 4. Betula pisze:

  W dniach od 13 do 21 września w Sanktuarium Krzyża Świętego w Krakowie-Mogile będziemy przeżywać coroczny Odpust ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego.

  Zapraszamy na uroczystą Mszę Św. w główny dzień odpustu, tj. w niedzielę 18 września o godz. 11.00.
  Transmisję Mszy Św. przeprowadzi: Radio Pallotti FM, Telewizja Pallotti TV, Katolickie Radio Podlasie oraz Internetowa Telewizja Diecezji Siedleckiej FARO.TV.

  W pozostałe dni tygodnia odpustowego główne Msze Św. z kazaniami dla pielgrzymów będą sprawowane o godz. 12.00 i 18.00 z procesją eucharystyczną.

  W piątek, 16 września, o godz. 12.00 odbywa się tradycyjna pielgrzymka chorych i niepełnosprawnych CARITAS Archidiecezji Krakowskiej (transmisję Mszy Św. przeprowadzi Radio Pallotti FM oraz Telewizja Pallotti TV.)

  http://mogila.cystersi.pl/index.php

  • Renata29 pisze:

   Miło poznać ,ja również modlę się w Mogile .Bóg zapłać kochani za każde westchnienie za naszą rodzinę już jest lepiej .Wspólna modlitwa w godzinie Apelu Jasnogórskiego Przytulam wszystkie Wasze intencje do serca i polecam w modlitwach codziennych.Zanurzam Was w Krwi Jezusa Chrystusa kochana rodzino Z serca wszystkim dziękuję Błogosławionej nocy

 5. klasv pisze:

  Polityka jednego dziecka w państwie środka.

 6. cav pisze:

  28 sierpnia 2022: „Nie poddawaj się! Jesteś bliżej zwycięstwa, niż możesz sobie wyobrazić. Więc nie trać serca. Nie zostawiaj tej ścieżki dla świata. Bo to Jezus poprowadzi cię do miłosierdzia i zbawienia. I tego świat potrzebuje: Triumfu mojego Niepokalanego Serca. Jest to wielkie zwycięstwo Jezusa Chrystusa i to zwycięstwo nadejdzie. Czujemy w lekkim wietrze, że to zwycięstwo już nadchodzi dla nas…”

  • Kamilbolt pisze:

   Oby jak najszybciej to zwycięstwo przyszło, bowiem ostatnio możecie obserwować w waszych miastach nagły wysyp kamer nawet w małych sklepach, o przejściach dla pieszych już nie mówiąc.
   Coś się szykuje.

 7. Elżbieta pisze:

  Chciałam się podzielić z Wami pewną sytuacją. Otóż od jakiegoś czasu zaczęły nam ginąć w domu różańce. Jak wcześniej prawie zawsze pod ręką, czy w kieszeni był jakiś różaniec, to teraz co rusz nie ma. Jeśli ja lub mąż chcemy odmówić różaniec, trzeba dosyć długo się oszukać i czasem zostają do liczenia palce. Pozdrawiam. Z Panem Bogiem. Elżbieta.

  • Inka pisze:

   Zaczynajac 3 lata temu przygodę z Różańcem, zgromadziłm torebkę porwanych, bo co bralam sie za odmawianie-pekały. Pękać przestały – za to zaczęły znikać. Ostatnio kupiłam mały złożony z 10- ki i jestem pewna, ze bezpiecznie schowałam do torebki.wieczorem przetrząsnęłam wszystko-ślad zaginął. Teraz kupię hurtem kilka i włożę gdzie się da. Nagrałam sobie również mp3 z wszystkimi tajemnicami i modlę się jadąc np.do pracy. Nagranie pozwala mi skupic sie pomimo hałasu np. w komunikacji..a jakie bywają pokusy by odciągnąć modlitwe..no wręcz stoi ci nad uchem taki i aż zbyt oczywiste ze to on i męczy. ..

  • babula pisze:

   Też się mogę podzielić ale sytuacją odwrotną: mam w domu kilka różańców o różnej wielkości koralików (koraliki okrągłe, owalne i kanciaste). I straciłam czucie w palcach. Obojętnie jaki różaniec biorę do ręki Nie Czuję, że go trzymam. A ponieważ najczęściej modlę się w nocy to nie używam żadnego różańca tylko własne palce. Czasem mi żal. Ale z drugiej s trony -sama stałam się różańcem 🙂

 8. Kasia pisze:

  Kochani Czytelnicy. Pragnę odprawić Nabożeństwo do św Józefa, nazywa się Plaszcz św Jozefa i trwa 30 dni. Chcę poprostu umocnić się, bo po ludzku jest bardzo ciężko. Czuję , że zły krąży i „dowala” nam w kazdy mozliwy sposób. Wszystko spotęgowało w listopadzie zeszłego roku, gdy mąż postanowił konkretnie formować się w Wojownikach Maryi….oboje z mężem to widzimy i czujemy. Zły robi wszysko żeby nawet przeszkodzić mężowi w pojechaniu na spotkanie Wojowników…od czwartku w zeszłym tygodniu była tragedia…Teraz mąż kupił książke Oddanie 33 i planuje dokonać Aktu 8 grudnia. Sam mi powiedział, że obawia się tego, co będzie się działo..Ale Bog jest mocniejszy! W tych codziennych łzach i problemach…upewniam się tylko że Piekłu nie na rękę bardzo to, co dzieje się z moim mężem…oby tylko wytrwał.
  Czy mozecie mi polecić jakąś książeczkę wlasnie dotyczącą Płaszcza św Józefa? Na internecie jest dużo tego, więc nie chcę się pomylić. Mówil o tym kiedyś ks Dominik i użył własnie okreslenia Płaszcz św Józefa, że to jest potężne. Bóg zapłać za pomoc..
  +++
  we wszystkich Waszych intencjach

   • Kasia pisze:

    Dziękuję. U mnie na telefonie nie widzę własnie tej góry strony…a kiedyś na komputerze widziałam i korzystałam🙂

    • eska pisze:

     Kasiu
     Na telefonie jest tak, że na samej górze ekranu jest niebieski pasek i po lewej ikonka „menu” (trzy poziome kreski). Jak w to klikniesz, to Ci się rozwija to, co widziałaś jako górę strony na komputerze.

  • Anula pisze:

   Kasiu,

   Polecam ten z linku poniżej:

   https://www.esprit.com.pl/721/Modlitewnik-do-sw.-Jozefa.html

   Ma bardzo wygodny format, nie za duża i nie za mała, taka w sam raz do torebki 😉 Jest tam nie tylko 30 dniowe nabożeństwo, ale i telegram w nagłych potrzebach, który jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, oraz Nabożeństwo pięciu pierwszych śród i wiele innych modlitw. Tylko zalecam kupić książeczkę z twardą okładką – ja mam miękką i od ciągłego noszenia w torebce jest już podniszczona. I gorąco zachęcam do oddania się w niewolę świętemu Józefowi na wzór oddania się Maryi wg św. Ludwika de Montfort. Tutaj jest książka z konsekracją, ale też zawiera wiele ciekawych wiadomości na temat tego wspaniałego i potężnego Patrona ( w dodatku właśnie jest w atrakcyjnej cenie promocyjnej) :

   https://www.esprit.com.pl/769/Konsekracja-sw.-Jozefowi.html

   Z Panem Bogiem!

   • Kasia pisze:

    Dziękuję. Książeczkę kupię na pewno.

    • duszyczka pisze:

     Polecam i ja tę książkę ‚Konsekracja św. Jozefowi” ks. Donalda H. Calloway. Z moją rodziną odprawiłam z tą książką 30 dni modlitw, by na końcu każdy z nas konsekrował się św. Józefowi. Oprócz tego kupiliśmy medaliki św. Józefa i po poświęceniu je nosimy. Teraz każdego dnia odmawiamy „Memorare” do św. Józefa i w każdą środę Litanię do św. Józefa, choć ja osobiście odmawiam ją każdego dnia, ale w związku z duchową adopcją dziecka poczętego jako dodatkową modlitwę.

 9. Bożena pisze:

  +++ we wszystkich intencjach

 10. Maggie pisze:

  Zaczynam wierzyć, w krążącą historyjkę, że jest synem Fidela Castro … Po czynach ich poznacie:
  https://www.goniec.net/2022/09/05/trudeau-jesli-nie-osiagniemy-celu-85-90-proc-wyszczepiania-trzecia-dawka-jesienia-i-zima-wroca-ograniczenia/

 11. Betula pisze:

  NOWENNA PRZED ŚWIĘTEM PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO 14 września
  (od 5-go do 13-go września)

  DZIEŃ DRUGI – 6 września

  Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci śmiertelny lęk Jezusa na Górze Oliwnej, Jego sponiewieranie, znieważenie, przede wszystkim tę zniewagę, gdy przekłuto Mu język i wybito zęby, za wszystkie grzechy popełnione językiem.
  Następnie ofiaruję Ci, wszystkie skryte cierpienia i biczowanie, za lenistwo i pychę. Ofiaruję Ci także cierniem koronowanie i pośmiewiska, za grzechy, które są popełniane przeciw samemu Bogu.
  Ofiaruję pierwszy upadek za złość, którą Cię obraża się, drugi upadek za nieposłuszeństwa Boskim natchnieniom i za zmarnowane łaski, a trzeci upadek za niedotrzymanie postanowień, bezwstydne zdarcie Jego szat, za bezwstyd w ubiorach, napój złożony z octu i żółci, za nieumiarkowanie i pijaństwo, przybicie do krzyża, za te wstrętne, sprośnie grzechy i przekleństwa, a ten trzygodzinny lęk przed śmiercią na krzyżu, za niewierność kapłanów i za niedbałe wykonywanie przez nich obowiązków przy przyjmowaniu i sprawowaniu Świętych Sakramentów i modlitwach, a Najdroższą Krew, którą przy tym przelał, za wszystkie grzechy świata. Amen

  Któryś za nas cierpiał rany, Jezu Chryste zmiłuj się nad nami.
  I Ty, któraś współcierpiała, Matko Bolesna, przyczyń się za nami.

  Słowa Pana Jezusa:
  „Moje Rany Najświętsze uświęcają dusze i zapewniają im postęp w dobrym. Z Moich Ran rodzą się owoce świętości. Ci, którzy czcić je będą, dojdą do prawdziwego poznania Mnie.
  W Moich Ranach zawsze oczyścić się możecie. Rany uleczą wasze grzechowe rany. Moje Rany pokryją wszystkie wasze przewinienia. Nabożeństwo do Moich Ran jest lekarstwem na te czasy nieprawości.”

  KORONKA DO NAJŚWIĘTSZYCH RAN PANA JEZUSA

  O Jezu, Boski Odkupicielu, bądź nam miłościw, nam i całemu światu.
  Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny, zmiłuj się na nami i nad całym światem. Amen.
  Przepuść, zlituj się mój Jezu, w otaczających niebezpieczeństwach Krwią Twoją Najdroższą osłoń nas.
  Ojcze Przedwieczny, okaż nam Miłosierdzie. Przez Krew i Rany Jezusa Chrystusa, Syna Twojego Jedynego, błagamy Cię, okaż nam Miłosierdzie. Amen. Amen. Amen.

  Odmawiamy na różańcu.
  Na dużych paciorkach różańca:(1 raz)
  Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Rany Pana Naszego Jezusa Chrystusa,
  na uleczenie ran dusz naszych.

  Na małych paciorkach:(10 razy)
  O mój Jezu, przebaczenia i Miłosierdzia, przez zasługi Twoich Świętych Ran.

  Na zakończenie: (3 razy)
  Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Rany Pana naszego Jezusa Chrystusa, na uleczenie ran dusz naszych. Amen

 12. Betula pisze:

  NOWENNA PRZED ŚWIĘTEM MATKI BOŻEJ BOLESNEJ 15 września
  (od 6-go do 14-go września)

  Dzień pierwszy 6 września

 13. Kasia pisze:

  Kochani Czytelnicy , proszę Was o modlitwę za tescia Andrzeja. Po tygodniu w szpitalu i wszystkich badaniach dziś wiadomo:nowotwór trzustki z naciekami i przerzutami na wiele narządów. obecnie podają mu morfinę. Nie wiem, czy pojednany z Bogiem? Proszę westchnijcie w Jego intencji.

  • Małgosia pisze:

   +++

  • duszyczka pisze:

   Kasiu odmawiaj za teścia tę modlitwę;
   WYRWANIE DUSZY SZATANOWI W OSTATNIEJ CHWILI.
   MODLITWA ZA KONAJĄCYCH W GRZECHU CIĘŻKIM

   Ojcze Niebieski, wejrzyj w Twe Boskie Serce przepełnione bólem i tęsknotą za tymi, którzy idą na wieczne potępienie. Racz usłyszeć jęk Twoich wiernych wznoszący się za nimi. O Panie, Ty stworzyłeś te dzieci, Ty karmiłeś je łaską, a Twój Syn, Jezus Chrystus własną odkupił je Krwią. Zmiłuj się nad nimi w tej godzinie gdy będą konali. Usłysz słodki jęk, pełen nadziei i miłości, który wydał z siebie Twój umiłowany Syn, a nasz Zbawiciel, kiedy cierpiał ogromnie za te właśnie dusze.

   Ojcze, jak wielka jest Twoja miłość do tego umęczonego Syna, jak nieskończona Jego zasługa. Przyjmij więc tę modlitwę w połączeniu z ofiarą mojego życia przez Mękę Twojego umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa i mieczem przebite Serce Najświętszej Maryi Panny, krew męczenników, wiarę wyznawców, łzy i cierpienia wszystkich Twoich sprawiedliwych, na przebłaganie za te ogarnięte mrokiem dusze. Spuść na nie w godzinie śmierci jasny promień Twojego światła, światła Ducha Świętego, aby ujrzeli swoje dusze w prawdzie i poruszeni łaską upadli przed Tobą szczerze swoje grzechy wyznając. Wierzę, że Twoje nieskończone Miłosierdzie wyjedna im tę łaskę. Łączę te błagania z błaganiami Matki Najświętszej i składam je w Twoim świętym Sercu na ukojenie Jego boleści. Kocham Cię Ojcze teraz i na wieki wieków. Amen.

  • babula pisze:

   +++ Kasiu pamiętaj o łaskach dla umierających uzyskanych poprzez Koronkę do Miłosierdzia Bożego

 14. Maggie pisze:

  ‼️‼️ WAŻNE – Tusk zapowiada rzeź niewiniątek:
  APEL https://kobietyprzeciwtuskowi.pl/

  • Maggie pisze:

   Zupełnie jak „bożyszcze” na federalnym stołku kraju klonowego liścia, który wymagał w tej sprawie deklaracji i lojalności od tych, którzy byli i chcieli pozostać pOsłami jego klanu.

 15. Monika pisze:

  Wybierając życie dziecka, matka pokonała raka
  Jessica Hanna jest matką czworga dzieci, gdy była w ciąży z ostatnim zdiagnozowano u niej raka piersi w fazie terminalnej. Lekarze doradzali jej aborcję, by mogła zawalczyć o własne życie. Odmówiła i wybrała leczenie nie zagrażające noszonemu pod sercem dziecku. Po porodzie okazało się, że nowotwór się cofnął. Jej uzdrowienie zostało zgłoszone jako cud do kanonizacji bł. brata Francisa Solanusa Casey’a, przy którego grobie modliła się w swoim rodzinnym Detroit.
  https://www.vaticannews.va/pl/swiat/news/2022-09/wybierajac-zycie-dziecka-matka-pokonala-raka.html?fbclid=IwAR1LWk31uyWEZ3slCE0kUeO8V05qEJviVajvpXijt5tzuR2lw4900_5I7FM

 16. Betula pisze:

  NOWENNA PRZED ŚWIĘTEM PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO 14 września
  (od 5-go do 13-go września)

  DZIEŃ TRZECI – 7 września

  O Jezu Synu Boga Żywego, Królu serca mojego i zupełny w sprawach mego zbawienia, proszę Cię przez Twoje bolesne cierniem ukoronowanie, użycz nam najgłębszej pokory przez przebity cierniem Najświętszy Język Twój. Ach Jezu mój Najdroższy: przez ciężkie i okrutne przekłucie cierniem Języka Twojego odpuść mi co kiedykolwiek językiem moim przeciwko Tobie Bogu i bliźniemu mojemu z obrazą mówiłem. Daj mi łaskę Twoją Panie, żeby Cię język mój zawsze chwalił i dla miłości Twojej powściągliwy był, Ciebie samego chwalił i abym Mękę Twoją w pamięci zawsze miał a wszystkie krzyże i utrapienia, jako kolce cierpliwości chrześcijańskiej znosił.
  O zraniony Boski Języku, w godzinie śmierci mojej, „dziś ze mną będziesz w raju” – w ostatnie słowa języka mego niech będą: „Ojcze w ręce Twoje polecam ducha mojego. Amen.”

  Któryś za nas cierpiał rany, Jezu Chryste zmiłuj się nad nami.
  I Ty, któraś współcierpiała,Matko Bolesna, przyczyń się za nami.

  Słowa Pana Jezusa:
  „Wszystkie wasze sprawy, nawet najmniejsze, skoro zostaną zanurzone w Mojej Krwi, nabędą przez to nieskończonej zasługi i sprawią pociechę Mojemu Sercu. Zanurz więc sprawy twoje w Moich Ranach, a będą miały wielką wartość. Ofiaruj mi Rany Moje za grzeszników, bo ja pałam żądzą zbawienia dusz. Za każdym słowem wymówionym przez was w koronce spuszczam kroplę Krwi Mojej na duszę grzesznika. Grzesznik wyjedna dla siebie nawrócenie przez odmówienie następującej modlitwy: “Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Rany Pana naszego Jezusa Chrystusa na uleczenie ran dusz naszych”.

  KORONKA DO NAJŚWIĘTSZYCH RAN PANA JEZUSA
  (do odmawiania na różańcu)

  O Jezu, Boski Odkupicielu, bądź nam miłościw, nam i całemu światu.
  Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny, zmiłuj się na nami i nad całym światem. Amen.
  Przepuść, zlituj się mój Jezu, w otaczających niebezpieczeństwach Krwią Twoją Najdroższą osłoń nas.
  Ojcze Przedwieczny, okaż nam Miłosierdzie. Przez Krew i Rany Jezusa Chrystusa, Syna Twojego Jedynego, błagamy Cię, okaż nam Miłosierdzie. Amen. Amen. Amen.

  Na dużych paciorkach: (1x)
  Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Rany Pana Naszego Jezusa Chrystusa, na uleczenie ran dusz naszych.

  Na małych paciorkach: (10x)
  O mój Jezu, przebaczenia i Miłosierdzia, przez zasługi Twoich Świętych Ran.

  Na zakończenie: (3x)
  Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Rany Pana naszego Jezusa Chrystusa, na uleczenie ran dusz naszych.
  Amen

 17. Betula pisze:

  NOWENNA PRZED ŚWIĘTEM MATKI BOŻEJ BOLESNEJ 15 września
  (od 6-go do 14-go września)

  Dzień drugi 7 września

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s