ks. Piotr Glas: Stań się świadkiem Chrystusa w miejscu swojej pracy!

🔹 Czy można być świadkiem Chrystusa w miejscu swojej pracy?
🔹 Jak to zrobić, kiedy wokół większość mówi o Bogu w zły sposób i jawnie sprzeciwia się nauce Kościoła?
🔹 Czy służby mundurowe mają w tym zakresie specjalną misję? Ksiądz Piotr Glas w trakcie spotkania w Krakowie 23 lipca w Bazylice Bożego Ciała, udzielił odpowiedzi na jedno z nadesłanych przez Was pytań

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „ks. Piotr Glas: Stań się świadkiem Chrystusa w miejscu swojej pracy!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencję miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen
  Święci Aniołowie i Archaniołowie – BROŃCIE NAS I STRZEŻCIE NAS. AMEN!

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!
  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  Modlitwa do św. Józefa pochodząca z 1700 roku

  „Chwalebny Patriarcho, Święty Józefie, w którego mocy jest uczynienie możliwym tego, co niemożliwe, spiesz mi na pomoc w chwilach niepokoju i trudności. Weź pod swoją obronę sytuacje bardzo poważne i trudne, które Ci powierzam, by miały szczęśliwe rozwiązanie. Mój ukochany Ojcze, w Tobie pokładam całą ufność moją. Niech nie mówią, że przyzywałem Ciebie na próżno, a skoro z Jezusem i Maryją możesz wszystko uczynić, ukaż mi, że Twoja dobroć jest tak wielka, jak Twoja moc. Amen”

  Akt oddania Jezusowi, podyktowany mistyczce siostrze
  Marii Natalii Magdolnej z obietnicą 5-ciu łask


  Owe pięć obietnic: „Wbrew pozorom żaden z ich krewnych nie pójdzie do piekła, ponieważ w chwili, gdy ich dusza odłączy się od ciała, otrzymają łaskę doskonałej skruchy. Jeszcze w dniu ofiary wszyscy zmarli członkowie ich rodzin zostaną uwolnieni z czyśćca. W chwili śmierci będę u ich boku i omijając czyściec, zaprowadzę ich dusze przed oblicze Trójcy Przenajświętszej. Ich imiona wyryją się w Sercu Jezusa i w moim Niepokalanym Sercu. Poprzez swoją ofiarę, połączoną z zasługami Chrystusa, uchronią wiele dusz przed wiecznym potępieniem, a wielu innym będą świadczyć dobro aż do końca świata”.

  „Mój słodki Jezu, w obecności trzech Osób Trójcy Przenajświętszej, Twojej Świętej Matki oraz całego dworu niebieskiego, w łączności z intencjami Twojego Przenajświętszego Eucharystycznego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, ofiarowuję Ci całe moje życie, wszystkie moje Msze Święte, wszystkie Komunie, dobre uczynki, ofiary i cierpienia. Łączę je z zasługami Twojej drogocennej krwi oraz śmierci na krzyżu – dla uczczenia Trójcy Przenajświętszej, dla zadośćuczynienia za zniewagi, jakich doznał od nas Bóg, dla jedności Kościoła, naszej świętej Matki, dla księży, dla dobrych powołań kapłańskich, dla wszystkich dusz aż do końca świata. Przyjmij, o Jezu, ofiarę mojego życia i daj mi łaskę, abym wytrwał w tym w pełni wiary aż do śmierci. Amen”.

 2. wobroniewiary pisze:

  Oczywiście – BRAKUJE LEKÓW NA CUKRZYCĘ 🙁
  Wykaz obejmuje m.in. leki na cukrzycę, leki na przewlekłe choroby płuc, leki przeciwzakrzepowe czy leki przeciwpadaczkowe

  https://portal.abczdrowie.pl/mz-ostrzega-tych-lekow-moze-zabraknac-we-wrzesniu-czesc-z-nich-nie-ma-zamiennikow

 3. Łucja Lewandowska pisze:

  W Piśmie Świętym jest odp.m.inn. nie martwcie się co będziecie jeść lub pić …czym będziecie żyć skąd weźmiecie pokarm ,i co będziecie mówić uwierzcie ,wierząc w moje słowa pouczę was gdy przyjdzie Paraklet Duch Święty On was pouczy i położy wam w serca i na język słowa które mówią prawdę bo ja Jestem Drogą Prawdą i Życiem ,Prawdą moja przyjdzie do was, gdy nie będziecie czegoś wiedzieć i jak postąpić tylko uwierzcie,zaufajcie mi, wiedzcie o tym że gdy poślę do was Parakleta Ducha Prawdy on was poprowadzi pouczy o całej prawdzie a Prawda która w Was Jest ma moc i was pouczy.,oświeci i zwycięży wszystko i wszystkie wasze zwątpienia wasze ciemności ….nie lękajcie się i nie bójcie ja Jestem ten który Jest ,On Jest we mnie a ja w Nim przyjdźcie do mnie wszyscy którzy obciążeni i utrudzeni jesteście a ja was pokrzepię! Dam wam pić że źródła żywej wody mówię wam nie zostawię was samych bo ja Jestem w Ojcu a Ojciec we mnie Jest ,Ojciec i Ja Jesteśmy Jedno tylko uwierzcie i proście mojego Ojca Który Jest zaprawdę zaprawdę powiadam wam Jak ja Jestem w Ojcu Jedno a ja w was proszę za wami Ojcze jak Ty we mnie a ja iw Tobie proszę za nimi aby i oni byli Jedno w nas jak Ty we mnie a ja w Tobie Jedno Jesteśmy proszę za nimi aby i oni Jedno byli w Nas. Ochrzczeni jesteśmy w Imię Ojca Syna i Ducha🙏Czy tak trudno Być a nie mieć ,wierzyć ufając Bogu w Jego stwórczą przemieniającą moc? To jest nauka Świętej Prawdy o nas jak żyć i nie błądzić,jak miłując poznawać źródło Miłości Objawionej?
  Jestem kobietą która przez 40 lat swojego życie błądziła nie znając Boga i Boga jako Stwórcę wszystkiego istnienia i to że Bóg Jest Miłością 🙏To Bóg Stworzył nas z Miłości Swojej Umiłował nas Pierwszy niż my Jego i do końca nas umiłował objawiając nam to na Krzyżu umierając za nas grzeszników z miłości, żyli wieczną Miłością w Królestwie Boga bo jak Jezus nas pouczył w domu Mojego Ojca Jest Mieszkań wiele,to od nas samych zależy czy żyjąc na Chwałę Bożą godnie według Jego Świętych Przykazań i Jego Woli zasłużymy na Życie wieczne czy Służymy Bogu czy mamonie jaka jest prawda o nas samych? Jest to trudno przejść z grzechu niewoli na Drogę zbawienia ale Warto żyć tylko dla Boga 🙏.Moje nawrócenie trwa już 35 lat każdego dnia jest mi bliżej do wieczności na którą z nadzieją oczekuję,uczę się tęsknić za
  łaską po łasce którą jestem zbawiana.To jest dotykanie Boga Ojca swojego dziecka które zmarnowało 40 lat życia za nim Dobry Bóg postawił mnie na
  mojej drodze własnego krzyża idąc Drogą Krzyżową Mojego Pana i Zbawcy Jezusa Chrystusa Który wciąż Jest ze mną nie zostawił mnie nie potępił tylko Wydobył mnie z dołu zagłady i darmo Zbawił mnie na tym łez padole To Bogu w Najświętszej Trójcy Chwała Część i Uwielbienie za Jego Dobroć Szczęście i rozkoszowanie się Jego Miłością Nieba🙏.Tak Bóg Umiłował ludzkość,każdego bez wyjątku ,abyśmy Uwierzyli Miłości u źródła objawionego Zbawienia na Krzyżu i w Krzyżu pod Krzyżem z Maryją Matką naszego orędownictwa za nami abyśmy nie błądzili z powodu pokus !!! Bóg Jest dlatego Bogiem Zazdrosnym dla naszego Zbawienia abyśmy żyli w Nim z Nim i tylko dla Niego na Chwałę Całego Świętego Królestwa Jego a tu na ziemi odpokutowali za grzechy swoje .Błogosławię wszystkim nawróconym aby w swym sercu zamieszkało Słowo Boże które ma Moc jest to żywe słowo Które było w pierw u Boga i Bogiem było Słowo i to Słowo Stało się Ciałem(eucharystia)przyszło do swoich (Boże Narodzenie) a swoi nie wszyscy Go nie przyjęli to my w grzechach chodzący w naszej ciemności nie zauważamy i nie widzimy Światła że Światłości …. grzech każdy blokuje łaskę .. nawracajcie się i wierzcie w Słowa Ewangeli w Słowo Żywe Które ma w Sobie Moc i Daje wieczne życie,z Czym wejdziemy do domu Boga Ojca?Szczęść Boże Kapłanom Których wybrał Pan Jezus i Matka Jego Maryja w Duchu Świętym❤️💙🕊️🙏🌿🤗

 4. wobroniewiary pisze:

  O dwóch rzeczach trzeba pamiętać stale: o twojej słabości i Mojej Wszechmocy i o tym, aby ciągle pragnąć Mojej pomocy
  Pan Jezus do Alicji Lenczewskiej

  • Maggie pisze:

   Parodia parodią, a w Kanadzie brakuje lekarzy i pielęgniarek. Emergency/oddziały wypadkowe, jak ostatnio podają w Ontario, bywa, że są w ogóle zamknięte … z uwagi na brak personelu.
   Zakłuwana dopompywanka niesie, już rezultaty np w Trilium Centrum/Hospital w Mississauga (mieście przyległym do Toronto) ostatnio, prawie w jednym czasie wybrało się niespodziewanie do św.Piotra „tylko” 3 lekarzy. Jeden z nich o polskim nazwisku, a łącznie ostatnio w Kanadzie już 13-tu lekarzy tak się przejechało. Podróże niby kształcą … ale skoro despotyczny nieuk wydaje zarządzenia, to nic na lepsze się nie zmienia.
   Przymuszanka pompowanki jest obowiązkowa i wiele osób pozwalniano już we wcześniejszej fazie za oporność, ale tego tematu nikt nie porusza. Ciekawe jak wjadą ci spoza granicy … rekrutowani pracownicy służby zdrowia, kiedy wymogi Trudeau ulegają zaostrzeniu znów od końca sierpnia (a już wprowadził mandaty za 😳 brak telefonu z APP informującym o szczypawkach).
   No, może ? zatrudnią szamanów, a bicie w bębny oraz podskoki w pióropuszach będą środkiem odstraszającym choroby?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s