Modlitwa o przecięcie więzów zła, o zdrowie ducha, psychiki i ciała

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

25 odpowiedzi na „Modlitwa o przecięcie więzów zła, o zdrowie ducha, psychiki i ciała

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencję miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen
  Święci Aniołowie i Archaniołowie – BROŃCIE NAS I STRZEŻCIE NAS. AMEN!

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!
  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  Modlitwa do św. Józefa pochodząca z 1700 roku

  „Chwalebny Patriarcho, Święty Józefie, w którego mocy jest uczynienie możliwym tego, co niemożliwe, spiesz mi na pomoc w chwilach niepokoju i trudności. Weź pod swoją obronę sytuacje bardzo poważne i trudne, które Ci powierzam, by miały szczęśliwe rozwiązanie. Mój ukochany Ojcze, w Tobie pokładam całą ufność moją. Niech nie mówią, że przyzywałem Ciebie na próżno, a skoro z Jezusem i Maryją możesz wszystko uczynić, ukaż mi, że Twoja dobroć jest tak wielka, jak Twoja moc. Amen”

  Akt oddania Jezusowi, podyktowany mistyczce siostrze
  Marii Natalii Magdolnej z obietnicą 5-ciu łask


  Owe pięć obietnic: „Wbrew pozorom żaden z ich krewnych nie pójdzie do piekła, ponieważ w chwili, gdy ich dusza odłączy się od ciała, otrzymają łaskę doskonałej skruchy. Jeszcze w dniu ofiary wszyscy zmarli członkowie ich rodzin zostaną uwolnieni z czyśćca. W chwili śmierci będę u ich boku i omijając czyściec, zaprowadzę ich dusze przed oblicze Trójcy Przenajświętszej. Ich imiona wyryją się w Sercu Jezusa i w moim Niepokalanym Sercu. Poprzez swoją ofiarę, połączoną z zasługami Chrystusa, uchronią wiele dusz przed wiecznym potępieniem, a wielu innym będą świadczyć dobro aż do końca świata”.

  „Mój słodki Jezu, w obecności trzech Osób Trójcy Przenajświętszej, Twojej Świętej Matki oraz całego dworu niebieskiego, w łączności z intencjami Twojego Przenajświętszego Eucharystycznego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, ofiarowuję Ci całe moje życie, wszystkie moje Msze Święte, wszystkie Komunie, dobre uczynki, ofiary i cierpienia. Łączę je z zasługami Twojej drogocennej krwi oraz śmierci na krzyżu – dla uczczenia Trójcy Przenajświętszej, dla zadośćuczynienia za zniewagi, jakich doznał od nas Bóg, dla jedności Kościoła, naszej świętej Matki, dla księży, dla dobrych powołań kapłańskich, dla wszystkich dusz aż do końca świata. Przyjmij, o Jezu, ofiarę mojego życia i daj mi łaskę, abym wytrwał w tym w pełni wiary aż do śmierci. Amen”.

 2. wobroniewiary pisze:

  Zdiablenie totalne

  1) Co do swego napiszę Wam, że już na nic dobrego nie liczę, usłyszałam że albo mi odpowiada praca u prywaciarza albo żegnaj. 4 osoby już odeszło, ale są w wieku rozwojowym i znają ang, mogły znaleźć inną pracę, ja muszę cierpieć i nieść swój krzyż i nieraz muszę być w pracy 8 czy 10 godzin a nie 4 (z tytułu połowy etatu) + na każde wezwanie tel.
  2) Monika wysłała mi na fb, musiałam to wkleić Wam – jestem w szoku

  • Monika pisze:

   Nazwisko też sobie na tę okoliczność wybrała? Mgr Blokus-Szkodzińska. Specjalistka chyba od blokowania dostępu do Boga z jednoczesnym szkodzeniem tym najmłodszym.

   • wobroniewiary pisze:

    Moniko nie możemy tak jako katolicy… edytowałam Twój koment, wiesz, że nazwiska to ona sobie nie wybierała tylko z takim się urodziła albo nabyła przy zamążpójściu. Nie kpijmy z tego, czego zmienić nie możemy a krytykujmy to, co zmienić można

    • Kamilbolt pisze:

     Trzeba takich ludzi uświadamiać o paskudnych skutkach grzechów nieczystych, nawet jeśli będą się pukać w głowę. My musimy tam, gdzie księża już nie chcą z powodu pójścia na kompromis ze światem.
     Oskarżenie, które wytacza sam Stwórca wobec pasterzy z dzisiejszego czytania z księgi Ezechiela jest bardzo wymowne.
     A jeśli pracodawca z premedytacją zmusza cię do podpisywania się pod bezowocnymi uczynkami ciemności i współuczestnictwa w jej grzechach, to nie masz wyjścia – tylko zmiana miejsca pracy. W końcu twoim priorytetem jest zbawienie własnej duszy. „W niesłusznej sprawie nie popieraj nawet ubogiego”, ani „nie przyłączaj się do większości ku złemu (…)” i „stroń od wszelkich spraw opartych na oszustwie”.

    • Kamilbolt pisze:

     Oczywiście ty podejmiesz ostateczną decyzję, czy pozwolisz twojemu pracodawcy przesuwać z tygodnia na tydzień granicę, na co jesteś w stanie się zgodzić za garść srebrników.

     Tak, zaiste nastał dla nas wierzących czas chyba ostatecznej próby i wielu z nas za chwilę stanie przed podobnymi dylematami.

    • Kaśka pisze:

     Kamil, za garść srebrników to się wykonuje nieuczciwą i szkodliwą dla innych prace a nie jak Ewa. Ewa jest tutaj ofiarą, pracodawca wykorzystuje jej sytuacje. Nie ma w tym jej winy wiec namawianie jej do zmiany pracy powołując się na jej sumienie w tym przypadku jest krzywdzące i dokłada jej cierpienia.

    • wobroniewiary pisze:

     Sami widzicie jakie dostaję komentarze, ten jest jeden z lżejszych…
     Co do zmiany – szukam, ale niełatwo w moim wieku z moimi chorobami, ale tak łatwo osądzać i zarzucać mi srebrniki, prawda Kamil? 😦

    • Monika pisze:

     Przecież stali czytelnicy wiedzą, że odkąd strona istnieje (ale też i wcześniej) Ewa prawie cały czas była bez pracy, dosłownie latami jej szukała i cały czas modliła się o pracę i nadal się o to modli (pracodawca przegina i nie liczy się z człowiekiem) a wszystkie złe i niegodziwe propozycje uderzające w Boga, w przykazania Ewa zawsze odrzucała, właśnie ze względu na Jezusa i wiarę. Jakieś dorywcze tłumaczenia czasem miała, zdarzały się ale rzadko, więc jest mocno zaprawiona w biedzie. Ta wieloletnia sytuacja bez pracy często nie pozwalała Ewie na godne życie, a tym bardziej na spokojne życie, przez co dosłownie głodowała wiele razy, o czym tu wcale nie pisała. Nie zwierzała się z czym ani z i kim musi się borykać. Niektórzy oceniają według siebie i tego co dostrzegają u siebie wokół, w swoim rejonie.
     Tu jest Polska B, osoby mieszkające tutaj zdają sobie sprawę, że praktycznie nie ma tu uczciwej pracy, ogromna większość mieszkańców tego miasta całymi latami zajmowała się przemytem głównie papierosów (łącznie z emerytami) i z tego żyła tutaj większość. Być może teraz tego przemytu jest mniej ze względu na sytuację. Kto żył w tym mieście to wie, że przy szukaniu pracy tutaj podstawą są tylko układy i obowiązujący do dziś i funkcjonujący dawny system komunistyczny. Komuna nie odeszła w zapomnienie, ludzie ci sami żyją i ich dzieci, i wnuki. Jak ktoś powie o całym regionie, że kuleje tu wszelka komunikacja, to tak jakby nic nie powiedział. Zaopatrzenie i poziom życia: to samo i tu nie ma porównania z innymi częściami Polski, już nie mówiąc o służbie zdrowia, która nota bene już służbą się nie nazywa.
     Na marginesie Wikipedia podaje, że od 1999 r. nie istnieje oficjalnie pojęcie „służba zdrowia”, dalej jednak potocznie używane. Poprawne, obowiązujące przy obecnej polityce zdrowotnej, określenie to „ochrona zdrowia” oraz „system ochrony zdrowia” lub „system opieki zdrowotnej”. U nas nie funkcjonuje poprawnie ani opieka ani system, jakby tego nie nazwać. Lepiej nie iść do lekarza, żeby się bardziej nie rozchorować jak się na to popatrzy co zostało ze służby zdrowia.

     Jaka to służba to może przytoczę swój wpis jaki niedawno zamieściłam na fb pod zaleceniami i objawami dotyczącymi Hashimoto:
     Jest jeszcze wiele więcej innych objawów np. wypadanie włosów, sucha skóra, totalne kłopoty z pamięcią, z koncentracją do tego stopnia, że masz wrażenie, że to może już Alzheimer. No i ten nagły przyrost wagi bez konkretnego powodu. Zdiagnozowałam sobie sama tę chorobę, bo gdy powiedziałam mojej lekarz rodzinnej o objawach, to powiedziała, że przesadzam i długo nie dawała skierowania na badania, wiec sama sobie poczytałam w necie i mając już pewność co to jest po objawach, zrobiłam sama badania i się potwierdziło. Zmieniłam lekarkę, gdy w rozmowie życzyła mi choroby tylko dlatego, że się nie zaszczepiłam – to już było za wiele. Nie chodzi się do lekarza, który życzy choroby i to trzykrotnie w jednym dniu, podkreślając, że nie życzy mi śmierci ale tylko choroby. Nie mówiąc już o tym, że mąż przeraźliwie cierpiał wielokrotnie przez 2 lata, mając ataki kamicy żółciowej i w krytycznym momencie, gdy był już cały żółty z żółtaczki mechanicznej, z zatkanym przewodem żółciowym co zagrażało życiu, nawet na badania nie wysłała ani na SOR i kazała czekać. Ledwo go odratowali i ostatecznie leżał prawie miesiąc w szpitalu. Tacy lekarze nie powinni leczyć, bo są zagrożeniem dla każdego chorego. Niestety w naszym biednym terenie Polski B jest tylko jedna lekarka i każdy kto nie dojedzie do miasta jest tylko na nią skazany. Niestety tu mieszkają w większości sami starzy emeryci bez samochodów. A autobusów właściwie brak, nie tylko w wakacje.

     – Dopiszę do tego, że mąż leżał prawie miesiąc w szpitalu ale dodam, że poza naszym rejonem, bo gdyby został tutaj na pewno by nie przeżył z tą opieką na miejscu, gdzie szpital tutejszy od dziesiątek lat zwany jest potocznie umieralnią i nie bez powodu.
     Za to rolnictwo to nadbużańskie i wszelkie uprawy u większości rolników od zawsze są praktycznie ekologiczne i to bez żadnych dopłat za ekologię. Żyje się jak sto, dwieście a może i 300 lat temu. Wielkiej różnicy nie ma.

    • wobroniewiary pisze:

     Co do srebrników – może zacytuję jeden z moich komentarzy

     „Byłoby może i śmieszno, ale jest straszno. A wiecie czemu? Perun (piorun) to ich słowiański bożek!!!
     Pierun – także Piorun, Pieron – słowiańskie bóstwo gromowładne. https://pl.wikipedia.org/wiki/Perun
     Kiedyś dawałam tu świadectwo, jak mogłam zarobić ok. 10 tys. złotych za tłumaczenie książki ale ze względu na tematykę nie podjęłam się tego. Nie będę przykładać ręki do promocji bożków.
     Ps. Wiele stacji na wschodniej ścianie Polski nazywa się właśnie „Perun””
     Link:https://wobroniewiary.com/2022/05/25/medjugorie-oredzie-matki-bozej-z-25-maja-2022-przekazane-przez-marie-pavlovic-lunetti/#comment-302573

    • Kamilbolt pisze:

     Cóż, mogę tylko przeprosić, jeśli oceniłem zbyt szybko – tak to czasami niestety ze mną bywa i nie wiem, jak to zwalczyć.

    • wobroniewiary pisze:

     Najważniejsze i najpiękniejsze jest to, że napisałeś 🙂
     Oby ci co siedzą w spamie i w koszu to zrozumieli a nie ferowali wyroki jak nie znają okoliczności
     Ja się nie gniewam a wprost cieszę, że napisałeś i nadal jesteś z nami 🙂

 3. Euzebia pisze:

  17 sierpnia 2002r. Ojciec Święty Jan Paweł II w czasie ostatniej pielgrzymki do Polski w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach, po konsekracji bazyliki, zawierzył Bogu losy Świata i każdego człowieka.

  „Boże, Ojcze Miłosierdzia,
  który objawiłeś swoja miłość w Twoim Synu,
  Jezusie Chrystusie,
  i wylałeś ja na nas w duchu Świętym Pocieszycielu,
  Tobie zawierzamy dziś losy Świata i każdego człowieka.
  Pochyl się na nami grzesznymi,
  ulecz naszą słabość,
  przezwycięż wszelkie zło,
  pozwól wszystkim mieszkańcom ziemi doświadczyć
  Twojego Miłosierdzia,
  aby w Tobie, Trój-Jedyny Boże,
  zawsze odnajdywali źródło Nadziei.
  Boże, Ojcze Miłosierdzia,
  dla bolesnej Męki i Zmartwychwstania Twojego Syna
  miej Miłosierdzie dla nas i całego Świata.”

  • Anna-Asia pisze:

   Boże, Ojcze Miłosierdzia, dla bolesnej Męki i Zmartwychwstania Twojego Syna miej Miłosierdzie dla nas i całego Świata. Amen.

 4. Kasia pisze:

  Szczęść Boże, bardzo proszę o modlitwę za młode małżeństwo. Są w poważnym kryzysie, mąż nadużywa alkoholu…jest coraz gorzej. Dwójka małych dzieci . Bardzo mi ich szkoda. Gdy byly proponowane rekolekcje, by gdzieś pojechali, to żona twierdzi, że woli iść do psychiatry…to jej słowa. Bóg zapłać!

  • Emma pisze:

   Psychiatra to za malo. Lek nie wyleczy jej z wspoluzaleznienia ani meza z uzaleznienia.
   Spotkania AA sa potrzebne cyklicznie i rekolekcje.

   • Kamilbolt pisze:

    Mnie z trwających przez ponad 20 lat grzechów przeciwko czystości (masturbacja, świadome myśli nieczyste, oglądanie pornografii) bez wątpienia uwolniła Boża łaska, ale potrzebne było mocne postanowienie poprawy i współpracy z mojej strony. Efektem jest już ponad 2,5 roku przynoszenia owoców w uświęcaniu się i trzymania z dala od złych skłonności – choć beztroscy bliźni często utrudniają mi zadanie.
    Więc tak – ludzka medycyna, której nie ma już co zanadto ufać – nie wystarczy, a tym bardziej trucie się lekami, które w swym działaniu są tak samo, jeśli nie bardziej uzależniające (te zwłaszcza, które rzekomo trzeba brać na stałe) od używek.

   • Kasia pisze:

    Emmo nie znam szczegółów, bo to rodzina mojego szwagra. Moja siostra wysyłała info o rekolekcjach itp. To małżeństwo obecnie to raczej żyje daleko od Boga( nie będę pisać szczegółów)…Proszę kochani pomódlcie się w ich intencji. Dziękuję.

    • Anna-Asia pisze:

     Święta Rodzino, miej w opiece i błogosław tej rodzinie i każdej rodzinie pogrążonej w grzechach, zniewoleniach, oddalonych od Boga. Jezu, prowadź, kieruj, przemieniaj nasze myślenie i serca.Obmywaj swą Najdroższą Krwią nasze rany i podaj rękę, byśmy powstali do życia z Tobą. Amen.

  • Damian pisze:

   A może warto im polecić Dawidczyków ? Prowadzą terapie małżeńskie. Mają dobrze ugruntowaną wiarę, ale nie narzucają jej. Od czasu do czasu prowadzą warsztaty dla małżeństw świeckich. Byłem sam kiedyś i mogę z czystym sercem polecić

 5. Olga pisze:

  Co do szkolenia. Nie znamy dokladnej treści, być może nie ma na celu promowania takich zachowań. Ale zwrócenie uwagi na problem, jaki niestety pojawia się coraz częściej w wieku przedszkolnym. W temacie podane są rodzaje. Rodzice nie zawsze zwracają uwagę na pewne zachowania swoich pociech, które niestety mogą w późniejszym okresie wpływać negatywnie na rozwój dziecka.

  • cav pisze:

   sluszna uwaga. nie potrzebne sa te ataki na jedna czy druga pani pedagog bo nie wiemy jaka jest tresc tych szkolen. nie ma co sadzic po pozorach i osadzac pochopnie chociaz faktem jest ze coraz trudniej o madrego psychologa czy pedagoga.

 6. MagdaWE pisze:

  Nie wierzycie, że Hostia przecina więzy zła? Komunia Święta jest potężniejsza od supernovej. Trzeba ofiarować swoje choroby za siebie i innych grzeszników a nie je rozwijać!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s