Zaproszenie na pielgrzymkę do Medjugorie na Festiwal Młodych

Matka Boża serdecznie zaprasza jeszcze przed następnymi obostrzeniami na Festiwal Młodych do Medjugorie. Termin: 30 lipca – 7 sierpnia 2022 r. 

BRAKUJE JESZCZE KILKANAŚCIE OSÓB, ŻEBY PIELGRZYMKA MOGŁA SIĘ ODBYĆ. POMÓŻMY MATCE BOŻEJ ZAPROSIĆ DO MEDJUGORIE

wyjazd z Krakowa, 
PROMOCJA koszt TYLKO 270 Euro
kontakt Teresa – tel. 516 228 372

Program pielgrzymki: https://wobroniewiaryitradycji.files.wordpress.com/2022/07/medjugorie-program-festiwal-mlodych-2022.docx

Program Mladifest: program Mladifest-2022

Przygotowanie modlitewne:

Nowenna do Najdroższej Krwi Jezusa – codziennie odmawiamy całość: https://wobroniewiaryitradycji.files.wordpress.com/2022/07/nowenna-do-najdrozszej-krwi-jezusa.docx

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

48 odpowiedzi na „Zaproszenie na pielgrzymkę do Medjugorie na Festiwal Młodych

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencję miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen
  Święci Aniołowie i Archaniołowie – BROŃCIE NAS I STRZEŻCIE NAS. AMEN!

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!
  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  Modlitwa do św. Józefa pochodząca z 1700 roku

  „Chwalebny Patriarcho, Święty Józefie, w którego mocy jest uczynienie możliwym tego, co niemożliwe, spiesz mi na pomoc w chwilach niepokoju i trudności. Weź pod swoją obronę sytuacje bardzo poważne i trudne, które Ci powierzam, by miały szczęśliwe rozwiązanie. Mój ukochany Ojcze, w Tobie pokładam całą ufność moją. Niech nie mówią, że przyzywałem Ciebie na próżno, a skoro z Jezusem i Maryją możesz wszystko uczynić, ukaż mi, że Twoja dobroć jest tak wielka, jak Twoja moc. Amen”

  Akt oddania Jezusowi, podyktowany mistyczce siostrze
  Marii Natalii Magdolnej z obietnicą 5-ciu łask


  Owe pięć obietnic: „Wbrew pozorom żaden z ich krewnych nie pójdzie do piekła, ponieważ w chwili, gdy ich dusza odłączy się od ciała, otrzymają łaskę doskonałej skruchy. Jeszcze w dniu ofiary wszyscy zmarli członkowie ich rodzin zostaną uwolnieni z czyśćca. W chwili śmierci będę u ich boku i omijając czyściec, zaprowadzę ich dusze przed oblicze Trójcy Przenajświętszej. Ich imiona wyryją się w Sercu Jezusa i w moim Niepokalanym Sercu. Poprzez swoją ofiarę, połączoną z zasługami Chrystusa, uchronią wiele dusz przed wiecznym potępieniem, a wielu innym będą świadczyć dobro aż do końca świata”.

  „Mój słodki Jezu, w obecności trzech Osób Trójcy Przenajświętszej, Twojej Świętej Matki oraz całego dworu niebieskiego, w łączności z intencjami Twojego Przenajświętszego Eucharystycznego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, ofiarowuję Ci całe moje życie, wszystkie moje Msze Święte, wszystkie Komunie, dobre uczynki, ofiary i cierpienia. Łączę je z zasługami Twojej drogocennej krwi oraz śmierci na krzyżu – dla uczczenia Trójcy Przenajświętszej, dla zadośćuczynienia za zniewagi, jakich doznał od nas Bóg, dla jedności Kościoła, naszej świętej Matki, dla księży, dla dobrych powołań kapłańskich, dla wszystkich dusz aż do końca świata. Przyjmij, o Jezu, ofiarę mojego życia i daj mi łaskę, abym wytrwał w tym w pełni wiary aż do śmierci. Amen”.

 2. wobroniewiary pisze:

  A dla tych, którzy z różnych powodów tak jak i ja (np. zdrowotno-finansowych) nie mogą się wybrać za granicę do Medjugorie – podaję coś z Polski 🙂
  Pisałam o tym we wcześniejszym wpisie, teraz ogarniam to logistycznie

  Kochani, ależ piękne miejsce Bóg nam przygotował a Maryja wskazała na przyszłe wowitowe rekolekcje.
  Więcej za kilka dni jak omówię to z kapłanami i z proboszczem ośrodka (powiem Wam, że nad samym morzem w lesie i przy parafii)
  Po prostu cudo, wskazane mi dziś przez Maryję ;3

  • eska pisze:

   „Nie trzymaj się szatana. Jego zamiarem jest zafałszowanie obrazu Boga w umyśle i w sercu, zafałszowanie również twojego obrazu w twoich oczach. On chce, żebyś błędnie pojmował Boga i mylił się vo do samego siebie. Zakłamuje, zniekształca i zwodzi: tam, gdzie powinieneś się uniżyć, próbuje cię wywyższyć, a poniża cię, gdy zasługujesz na docenienie. Próbuje cię powstrzymać, kiedy powinieneś iść i popycha cię do przodu, kiedy powinieneś stać. Przez niego mówisz wtedy, kiedy powinieneś zamilknąć i milczysz, gdy twoim zadaniem jest wypowiedzieć się. Próbuje przekonać cię do pośpiechu, gdy należy zwolnić i spowalnia cię, gdy trzeba, abyś przyśpieszył.”
   .
   św. Szarbel

 3. Ann pisze:

  bardzo bym chciala poznac was nad morzem ❤ gotowa zrezygnowac nawet z Medjugorie 🙂
  czas zbierac kase ..

 4. babula pisze:

  Bardzo mnie boli krzywda niemowlecia. Prosze Kochani o modlitwe za doroslych, ktorzy pozostali dziecmi. Do duzych dzieci nic nie dociera- nie uzywaja jeszcze mozgu.

 5. AGA pisze:

  Co polecacie na zespół jelita drażliwego? Podejrzewam u siebie to schorzenie. Gdy zaczyna się lato i dużo świeżych owoców i warzyw to moje jelita wariuja i ciągle stany zapalne ( a tyle się mówi by jeść je, bo zdrowe). Post dr Dabrowskiej chyba bym nie mogła zrobić. We wrześniu mam termin na kolonoskopie wiec na 100% będę już wiedzieć co mi jest.

  • Kaśka pisze:

   Jelito drażliwe to przede wszystkim dieta Fodmaps. Polecam aplikacje uniwersytetu Monash. Trzymanie się tej diety naprawdę zmniejsza objawy.

  • Mateusz PWWM pisze:

   Aga surowe owoce a najgorsze to cytrusowe na jelita. Ja na jelita choruje już ok. 8lat i w życiu bym nie zgadł, że jelita mają tak ogromny wpływ na życie człowieka. Teraz po tylu przejściach mógłbym spokojnie iść studiować medycynę z zakresu gastroenterologii 😉

   • AGA pisze:

    Oj mają, słyszałam, że jelita to nasz drugi mózg. Ja swoje problemy jelitowe mam ok. 3 lat.
    To już wiem czemu szczególnie w okresie letnim zaostrzają się one. Mam mały ogródek razem z sadem. Papierówki, jabłka jesienne, brzoskwinie, porzeczki czerwone i czarne, maliny, truskawki… Pyszności. W zeszłym roku podjadłam sobie trochę brzoskwiń w ilości ok. 3-4 szt. i zauważyłam, że coś nie tak jest, bo po paru min. biegunka. I co się okazało? Błonnik. Wujek google zaleca brzoskwinie na zaparcia.

  • Maggie pisze:

   Prof.Ewa Stachowska
   Co jeść aby mieć zdrowe jelita:

 6. Kasia pisze:

  Kochani czytelnicy tak też się zastanawiam, że ten stan depresyjny, te częste migreny o których pisałam we wcześniejszym temacie….to nasiliło się właśnie w lipcu, gdy odmawiam z Wami Nowennę…choć to tylko dziesiątek. Zdarza też mi się bardzo często, że jak zavzynam się modlić to ogarnia mnie takie zmęczenie…klęczę i osuwam się na kanapę i zdarza się nawet przysnąć…po czym znowu się budzę i powracam do modlitwy…mam z tego powodu ogromne wyrzuty sumienia…teraz w lipcu jest to spotęgowane. Czy powinnam pójść do egzorcysty i poprosić o modlitwę nade mną? Nigdy nie byłam u egzorcysty i nawet nie mam odwagi. Choć może to by pomogło.

  • Alutka pisze:

   Kasiu ,może też ogranicz owoce ia może nawet pomidory jak tu Mateusz podpowiada, a z którym się zgadzam , bo też odkryłam u siebie te współzależność .

  • babula pisze:

   W intencji wszystkich chorych: o Krwi i Wodo, któraś wytrysnęła z Serca Jezusowego jako zdrój Miłosierdzia dla nas -ufamy Tobie!

  • monika797 pisze:

   Kasia z tym zasypianiem na różańcu nie jesteś sama, gdyż mam podobnie, zwłaszcza teraz w lipcu dosłownie głowa mi leci, że nieraz poleciałabym z łóżka przy którym klęczę a nieraz jestem tak zmęczona że muszę usiąść na łóżku i nieraz też bym spadła, nigdy wcześniej nie zdarzało mi się coś takiego a nie odmawiam późno różańca i jestem dodatkowo po dwutygodniowym urlopie, który przechorowałam z zatkanymi zatokami i antybiotykiem (zaznaczam że ja prawie w ogóle nie choruję, ale ostatnie miesiące po przejściach zdrowotnych mojego męża to niestety teraz z tych nerwów i stresu mi zdrowie poleciało) i teraz próbuję się pozbierać. Trwajmy w modlitwie i nie wypuszczajmy z rąk różańca – bez tego nie przetrwałabym psychicznie to co nasza rodzina przechodziła przez ostatni rok, Błogosławionego dnia Wam życzę kochani – z Panem Bogiem, Monika

   • eska pisze:

    Może być też tak, że zasypiacie na różańcu, bo was diabeł usypia, gdyż mu się modlitwa nie podoba. Moją rodzinę kiedyś męczył bezsennością abyśmy podupadli na zdrowiu. Ale jak wymyśliłam, że będę w czasie bezsenności odmawiać różaniec, to mnie odcinało po 2-3 „zdrowaśkach”. Córkom przekazałam to odkrycie i też działało. A obecna pompejanka na pewno się złemu nie podoba.
    .
    Kasiu, wczoraj dane mi było obejrzeć odcinek „Doktora House’a” i akurat tam było powiedziane, że poczucie winy wywołuje niedobór witaminy B12. To mi przypomniało, że dawno temu tutaj ktoś linkował, że depresja może nie być depresją a niedoborem witamin z grupy B. W każdym razie witaminy te mają wpływ na samopoczucie – może warto sprawdzić, czy nie masz niedoborów.

 7. Kasia pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za Marcina, doznał urazu kręgosłupa w wypadku samochodowym, do tego teraz zmaga się z depresją.

 8. Witek pisze:

  …i krótki cytat, opis otaczającego nas Babilonu? Sodomy? Gomory? ale, jaki trafny….i straszny….
  Nie mogę być częścią świata, gdzie mężczyźni ubierają swoje żony
  jak prostytutki, pokazując wszystko, co powinno zostać ukryte,
  gdzie nie ma pojęcia honoru i godności, gdzie rzadko można polegać
  na kimś, kto mówi, że coś obiecuje.
  Gdzie kobiety nie chcą mieć dzieci, a mężczyźni nie chcą zakładać rodzin.
  Gdzie frajerzy wierzą, że odnieśli sukces, siedząc rozparci za kierownicami limuzyn ich ojców, gdzie ojcowie mający iluzję władzy,
  próbują udowadniać ci, że jesteś nikim.
  Gdzie ludzie fałszywie deklarują wiarę w Boga z kieliszkiem w ręku i
  brakiem zrozumienia podstaw, tego w co wierzą.
  Gdzie pojęcie zazdrości jest uważane ze słabość, a skromność jest wadą.
  Gdzie ludzie zapominają o miłości, szukając najlepszej opcji dla siebie,
  a nie człowieka w człowieku.
  Gdzie ludzie wydają ostatnie pieniądze na swój samochód, nie szczędząc środków ani czasu, a sami są tak słabi, że sądzą iż to drogie cacko
  ukryje ich słabość.
  Gdzie chłopcy tracą ciężko zarobione przez rodziców pieniądze w klubach,
  a dziewczyny kochają ich za to.
  Gdzie nie można odróżnić kobiet od mężczyzn, a nazywane jest to „wolnością wyboru”, zaś idących tradycyjną ścieżką nazywa się upośledzonymi despotami.
  Ja wybieram swoją drogę, jest mi tylko przykro, że nie znalazłem zrozumienia, wśród ludzi, na których naprawdę mi zależało.”
  – Keanu Reeves
  Ja się pod tym podpisuję.

  • Kamilbolt pisze:

   Znam i również podpisuję się pod tym, choć nie zgadzam się z kwestią o singlach – albowiem nie wszyscy z różnych względów są powołani do małżeństwa i rodziny, a czasami to się lepiej w ogóle za ten temat nie brać.

  • Bogdan pisze:

   Drogi Witku nie wiem czy to są słowa Keanu Reevesa, załóżmy że są to jego własne słowa, poszperałem trochę po internecie i znalazłem ten same jego słowa przetłumaczone na polski z 2016 roku być może te słowa są znacznie starsze niż z 2016, ale mniejsza z tym .

   Więc jeśli rzeczywiście to powiedział, to obawiam się że obecnie tak nie myśli, a dlaczego to już wyjaśniam.

   Keanu Reeves jak większość może wiedzieć jest aktorem, który głównie jest znany z filmu „Matrix” gdzie gra główną postać. Obecnie ten aktor jest nie zdrowo zafascynowany wirtualną rzeczywistością, dla niego nie ma problemu aby jego cyfrowa kopia była wykorzystywana np. do filmów dla dorosłych, jest podekscytowany tym że coraz bardziej zacierają się granice między światem rzeczywistym a wirtualnym.

   Chciałbym dodać że twórcy „Matrixa” bracia Wachowscy zmienili płeć.

   Przesyłam film do wywiadu z Keanu Reeves na temat nowej gry o Matrixie stworzonej przez Epic Games i ogólnie całej tej wirtualnej rzeczywistości:

   • Bogdan pisze:

    Jakby ktoś nie wiedział to a by włączyć polskie napisy na youtube trzeba:
    1. Włączyć napisy w filmie ( kwadratowa ikonka)
    2.Przejść do ustawień( taka ikonka koła zębatego)
    3. kliknąć na napisy ,główne napisy to angielskie, ale jest opcja przetłumacz automatycznie
    więc trzeba ją wybrać i wyszukać język polski , tłumaczenie automatyczne nie jest idealne, ale wystarczy by zrozumieć sens tego filmu

 9. Elizeusz pisze:

  To się zdarzyło 23 lipca br. w Meksyku w jednym z katolickich kościołów.
  https://dorzeczy.pl/religia/329413/nowy-cud-eucharystyczny-w-meksyku-zobacz-bijaca-jak-serce-hostie.html

 10. Małgorzata pisze:

  Jutro pierwszy dzień nowenny do Boga Ojca 🙂

 11. Marta3 pisze:

  Czy ktoś był w Medjugorie z tym biurem (Katolickir Biuro pielgrzymkowe) i może mi je polecić lub nie?https://www.pielgrzymek.pl/pielgrzymka_do_medjugorie_4_dni_z_poznania_i_modlina-1796-p.html

 12. Marta3 pisze:

  Bardzo chciałabym z koleżanką polecieć pierwszy raz do Medjugorie. Proszę o poradę z jakim organizatorem najlepiej się wybrać.

 13. Euzebia pisze:

  Św.Michał Archanioł objawił się we Włoszech Salvatore Valentini i prosił o modlitwy każdego 29-go dnia miesiąca.
  Istnieją już grupy modlitewne w wielu krajach.

  Na temat tych objawień:

  https://wobroniewiary.com/2022/06/22/przeslania-sw-michala-archaniola-na-xxi-wiek-cudowne-objawienia-salvatore-valentiego/

  • Euzebia pisze:

   Orędzie z oryginału tłumaczone translatorem.

   VIII PISMO Z DNIA 12.06.2015 r.
   ARCANGEL MICHAEL DNI VIII PRZESŁANIE DO SALVATORE VALENTI
    
   Ja Archanioł Michał klękam przed Jezusem, a Jezus napełnia mnie pokojem, miłością, siłą i radością.
   Ja Archanioł Michał bronię ludzkości i Kościoła przed wrogiem i pragnę, aby każdy człowiek otworzył swoje serce i nawrócił się do Jezusa, tak jak Jezus otwiera je dla każdego człowieka, wszyscy jesteście ważni, w rzeczywistości każdemu człowiekowi powierza się opiekuna anioła, aby go prowadził i strzegł, gdy jesteś w niebezpieczeństwie lub stajesz w obliczu trudnych wyborów, twój anioł stróż mówi do ciebie i doradza ci w twojej nieświadomości, ale wiele razy twoje serca nie są otwarte na Jezusa i nie czujesz obecności twój anioł stróż, którego Jezus ci powierzył.
   Wiedz, że twój anioł stróż zawsze modli się za ciebie i o twoje zbawienie, twój anioł stróż kocha cię i jest zawsze blisko ciebie, a kiedy modlisz się do naszego Pana Jezusa, twój anioł stróż raduje się i raduje i modli się razem z tobą.
   Ja Archanioł Michał z woli Bożej proszę was: którego dnia 29 każdego miesiąca zbieracie się i razem z waszymi aniołami stróżami modlicie się do Pana naszego Jezusa, a ja Archanioł Michał zstąpię z nieba i będę tam wśród was i pomodlę się razem z wami.
   Pokaż obraz Najświętszego Serca Jezusa, przyzywaj Ducha Świętego, odmawiaj koronę anielską, święty różaniec z Maryją Królową Aniołów i modlitwę do Najświętszego Serca Jezusa, aby każdy człowiek otworzył swoje serce na Jezusa, naszego Boga.
   W każdą niedzielę chodzić na mszę i być w komunii z Chrystusem, żyć Ewangelią i głosić Ewangelię,
   Rodziny cierpią z powodu ataku szatana i niestety, będąc jednym z małżonków z dala od Jezusa, rozdzielają się.
   Rodziny umacniają się w wierze, chodząc na mszę i żyjąc Ewangelią, aby szatan nie mógł ich zniszczyć.
   Przyjmijcie braci, którzy niestety nie mają gdzie jeść i gdzie spać, a po nakarmieniu ich ciałem mogą także pożywić się w duszy słuchając Ewangelii świętej i karmiąc się ciałem Jezusa.
   Chcę, abyście przybyli na przynajmniej jedną z dwóch pielgrzymek na górę San Salvatore w Petralii, gdzie ja Archanioł Michał poświęciłem to źródło wody, a ktokolwiek przyjdzie w modlitwie, wierze i pokucie, na polecenie Wszechmogącego go uwolnię od wszelkiego zła.
   Ja Archanioł Michał błogosławię was wszystkich, bądźcie żołnierzami i posłańcami Chrystusa, abyście pod moją opieką mogli żyć i głosić Ewangelię.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s