Orędzie Matki Bożej z 25 lipca 2022 przekazane przez Marię Pavlović-Lunetti

✨ Orędzie z 25 lipca 2022 ✨

Bądźcie radosnymi świadkami Słowa Bożego i miłości, z nadzieją w sercu,
która przezwycięża każde zło

„Drogie dzieci! Jestem z wami, by prowadzić was na drodze nawrócenia, gdyż dzieci, przez swoje życie możecie przybliżyć wiele dusz do mego Syna. Bądźcie radosnymi świadkami Słowa Bożego i miłości, z nadzieją w sercu, która przezwycięża każde zło. Przebaczcie tym, którzy czynią wam zło i idźcie drogą świętości. Prowadzę was do mego Syna, by On był dla was Drogą, Prawdą i Życiem. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

24 odpowiedzi na „Orędzie Matki Bożej z 25 lipca 2022 przekazane przez Marię Pavlović-Lunetti

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencję miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen
  Święci Aniołowie i Archaniołowie – BROŃCIE NAS I STRZEŻCIE NAS. AMEN!

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!
  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  Modlitwa do św. Józefa pochodząca z 1700 roku

  „Chwalebny Patriarcho, Święty Józefie, w którego mocy jest uczynienie możliwym tego, co niemożliwe, spiesz mi na pomoc w chwilach niepokoju i trudności. Weź pod swoją obronę sytuacje bardzo poważne i trudne, które Ci powierzam, by miały szczęśliwe rozwiązanie. Mój ukochany Ojcze, w Tobie pokładam całą ufność moją. Niech nie mówią, że przyzywałem Ciebie na próżno, a skoro z Jezusem i Maryją możesz wszystko uczynić, ukaż mi, że Twoja dobroć jest tak wielka, jak Twoja moc. Amen”

  Akt oddania Jezusowi, podyktowany mistyczce siostrze
  Marii Natalii Magdolnej z obietnicą 5-ciu łask


  Owe pięć obietnic: „Wbrew pozorom żaden z ich krewnych nie pójdzie do piekła, ponieważ w chwili, gdy ich dusza odłączy się od ciała, otrzymają łaskę doskonałej skruchy. Jeszcze w dniu ofiary wszyscy zmarli członkowie ich rodzin zostaną uwolnieni z czyśćca. W chwili śmierci będę u ich boku i omijając czyściec, zaprowadzę ich dusze przed oblicze Trójcy Przenajświętszej. Ich imiona wyryją się w Sercu Jezusa i w moim Niepokalanym Sercu. Poprzez swoją ofiarę, połączoną z zasługami Chrystusa, uchronią wiele dusz przed wiecznym potępieniem, a wielu innym będą świadczyć dobro aż do końca świata”.

  „Mój słodki Jezu, w obecności trzech Osób Trójcy Przenajświętszej, Twojej Świętej Matki oraz całego dworu niebieskiego, w łączności z intencjami Twojego Przenajświętszego Eucharystycznego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, ofiarowuję Ci całe moje życie, wszystkie moje Msze Święte, wszystkie Komunie, dobre uczynki, ofiary i cierpienia. Łączę je z zasługami Twojej drogocennej krwi oraz śmierci na krzyżu – dla uczczenia Trójcy Przenajświętszej, dla zadośćuczynienia za zniewagi, jakich doznał od nas Bóg, dla jedności Kościoła, naszej świętej Matki, dla księży, dla dobrych powołań kapłańskich, dla wszystkich dusz aż do końca świata. Przyjmij, o Jezu, ofiarę mojego życia i daj mi łaskę, abym wytrwał w tym w pełni wiary aż do śmierci. Amen”.

 2. Mateusz PWWM pisze:

  Odnośnie orędzia i modlitwy przebaczenia…

  Z Bogiem i Maryją

 3. kasiaJa pisze:

  WYBUDZIŁ SIĘ ze ŚPIĄCZKI w ROCZNICĘ OBJAWIEŃ /świadectwo uzdrowienia o. Marcina Wirkowskiego OSPPE/

 4. Ania pisze:

  Moi drodzy bardzo proszę was o modlitwę, zrobiłam coś strasznie głupiego i sama się z tego nie wykręce, sprawa jest bardzo poważna. Z góry dziękuję.

 5. Monika pisze:

  👉 Posłuchaj wyjątkowych konferencji ks. Piotra Glasa i Jacka Pulikowskiego, które wygłosili 23 lipca w Bazylice Bożego Ciała w Krakowie.
  👉 Jak ochronić polskie rodziny przed upadkiem? Co jest największym zagrożeniem dla rodzin? Dlaczego szatan chce zniszczyć właśnie je?
  00:00 Wstęp
  00:29 Konferencja Jacka Pulikowskiego
  44:43 Konferencja Ks.Piotra Glasa
  ✅ Zobacz najnowszą książkę ks. Piotra Glasa i Jacka Pulikowskiego „Ostateczna bitwa o rodzinę” 👉 https://bit.ly/3KedQtU

  • Kamilbolt pisze:

   Największym zagrożeniem są te wilki w owczej skórze, które sami zapraszamy do naszych domów, a są to współczesne namioty grzeszników z dyskotekami, plażami i nastawiona na niepohamowaną konsumpcję i używanie ciała propaganda złego buchająca ze wszelkich środków masowego przekazu + gadające głowy z telewizji i radia, którym nie można wierzyć w ani jedno słowo zapewniające, że chcą naszego dobra.

   • Kamilbolt pisze:

    Oczywiście mówiąc o „gadających głowach” mam na myśli tych wszystkich ekspertów, polityków, możnych itp.

    • Monika pisze:

     Z jednej strony gadające głowy, które już mało kto chce słuchać a jak nawet słucha to z politowaniem, bo kto im jeszcze wierzy? Zresztą po z co komu wystawianie się bezsensowne na ból głowy czy szarpanie nerwów? A z drugiej strony jeszcze inne zagrożenia idą w zmasowanym ataku na katolików i nie tylko. Nawet dziś „przypadkowo” natknęłam się na jaskinię czarownic, istne zgrupowanie szamanów, magów, czarownic, wróżek, tarocistek, jasnowidzów, różdżkarzy, naturopatów, chiropraktyków, a to wszystko skupione w jednym miejscu i u jednej osoby, jakby ich nauczycielki – szkoleniowca – u niejakiej Elżbiety Starko z Lublina na fb.

     Nieświadoma z kim mam do czynienia, chciałam podziękować tej Pani za przygarniecie wyrzuconego na ulicę pieska ale, dopóki nie weszłam na Jej profili na fb, to nie wiedziałam co to za osoba. Dostałam link od Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt do tej Eli. A tu kompletnie zaskoczenie, że takie miejsca istnieją i dobrze się mają i to z takimi „elitami” po nie byle jakich szkołach, uczelniach. Ta Pani Ela zajmuje się chyba wszystkim co przeciwne Bogu, wydaje książki, nagrywa filmiki, szkoli w tych niebezpiecznych tematach z piekła rodem i ma mnóstwo słuchaczy w tym i wielu katolików, co łatwo sprawdzić, bo to naprawdę chwila.
     Jest ich tam tak dużo, że trudno byłoby wszystkich ostrzec z osobna.
     Jej koledzy i koleżanki to szamaństwo pełną parą, numerolodzy, bioenergoterapeuci, ze swoimi „warsztatami dobrej energii”, hipnoterapeuci, uzdrowiciele, energoterapia, dźwiękoterapia, masaże dźwiękiem, szkoła tańca i masażu hawajskiego, szkoła świadomości, Studio Jogi i Dobrostanu, refleksolog stóp, szkoła nauczycielska jogi, przeróżni fizjoterapeuci i inni. Trener w: Fundacja Świadome Rodzicielstwo – Institute of Biofeedback … Jest popyt na takie praktyki to już i na uczelniach wyższych wykładają.
     Wydawanie o tym książek, puszczanie filmików, szkoły wszelkiej maści uderzające w Boga – a jaka wielka oglądalność tych filmików, wprost nie do wiary, że tyle osób tym żyje i w tym chce się kształcić, czyta te publikacje. Jest popyt, jest podaż.
     Właśnie często masażyści i fizjoterapeuci celują w takich zakazanych praktykach, ponadnaturalnych albo niby naturalnych a przeciwnych Bogu, bo tylko z nazwy naturalnych.

     Jest tam i dyrektor pracujący w Polskim Instytucie Hipnozy – po Politechnice Rzeszowskiej, jest BioRezonans, Holistyczne Terapie, Kwantowy Psychoterapeuta w: Ustawienia Rodowe Oczyszczanie Obciążeń i Matryca Życia i wiele innych zagrożeń. Trudno to zliczyć tak tego dużo.

     Ale po kilku chwilach sprawdzenia okazało się, że punktem czy ogniwem łączącym setki katolików był niejaki Witold Pijanowski, który sam zamieszczał mocne a wręcz wulgarne i obrzydliwe treści, mimo wszystko jak widać dla wielu jeszcze znośne, choć był tam u niego zamieszczony i Urban ze swoim „Nie” i w dodatku półnagie jego zdjęcie. I co ciekawe ten Witold ma mnóstwo znajomych katolików. Szok, bo aż 277 wspólnych znajomych miałam z nim – w dużej mierze okazał się on tym wspólnym punktem z tymi, którzy z usług tych wróżek i jasnowidzów korzystają. Były jeszcze dwie inne osoby będące ogniwami łączącymi poprzez tą Elę, z tymi wróżkami i jasnowidzami, szamanami. Co jeszcze zauważyłam, to było tam u niektórych osób sporo Jerzego Zięby i Jego „Ukrytymi terapiami”, tak jak się spodziewałam i co mnie wcale nie zdziwiło. To wszystko było dość łatwo odkryć po tym jak trafiłam na to skupisko niczym żmijowisko tych wszystkich osób jakby w szkole szamaństwa i na to wygląda po kilku chwilach sprawdzenia.
     U tej Eli na fb wśród znajomych to można powiedzieć okazał się istny zlot czarownic – magowie, szamani, wróżki, tarocistki i ona sama takie rzeczy promuje, że jedyne co mogłam zrobić, to ostrzec chociaż kilka osób, tych, którzy mają wielu moich znajomych wśród swoich znajomych, po to by nie szło to dalej, to zło co się wylewa po sieci, jakby szambo wybiło.
     Szkoda, że w Kościele mało się już o tym mówi, o zagrożeniach właśnie i takie potem są efekty, że ludzie niby chodzą do Kościoła a zła nie umieją unikać. Albo nie chcą?
     A potem jak zaczynają żyć takim życiem i takimi treściami, to już i do Kościoła przestają chodzić, bo uważają, że sobie sami zapewnią dobrobyt i długowieczność, i do tego samoświadomość. A największym autorytetem staje się krętacz, oszust i szaman, stojący w sprzeczności z nauką, jak chociażby ten popularny Zięba, z którego wszystkie dyżurne wróżki i jasnowidze chętnie korzystają, przy czym On nie ma nic przeciwko temu, byleby Go rozpowszechniać i Jego dobrze prosperujący sklep.

    • Monika pisze:

     Ten Witold Pijanowski to naprawdę jakaś podpucha i grubymi nićmi szyte. Te jego wpisy i mocne powiązania z jasnowidzami, szamanami, to tak jakby naigrywał się swoimi wpisami z wierzących katolików i z Polaków, i specjalnie takie a nie inne wpisy i obrzydliwe zdjęcia zamieszczał, niby to wychwalające prawych Polaków ale odrażające zarazem i zionące piekłem, choć naśmiewające się z Tuska, Putina i innych, to w niesamowicie chamski sposób i zdecydowanie daleki od Ewangelii.

    • Lucija pisze:

     Oczywiście,że chcą naszego dobra! Zabierajmy nasze dobra i w nogi 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s