Tajemnice Medjugorje. Starcie Maryi z demonem

24 czerwca przypada rocznica rozpoczęcia niezwykłych objawień w Medjugorje.

Ojciec Gabriele Amorth, słynny egzorcysta Watykanu, w książce „Broń przeciwko złu” pokazuje, że Medjugorje stało się przyczółkiem Matki Bożej w walce przeciwko demonowi. To tam Maryja zapewnia nas o swojej obecności, ostrzega przed grożącymi karami oraz uczy modlitwy. Zamieszczone w tej książce konferencje rzucają nowe światło na fenomen wyjątkowych objawień i stanowią maryjny testament tak cenionego przez kolejnych papieży mariologa i egzorcysty Watykanu.

✅ Książkę o. Gabriela Amortha znajdziesz tutaj 👉 https://bit.ly/3NhjXy4

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

23 odpowiedzi na „Tajemnice Medjugorje. Starcie Maryi z demonem

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencję miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen
  Święci Aniołowie i Archaniołowie – BROŃCIE NAS I STRZEŻCIE NAS. AMEN!

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!
  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  Modlitwa do św. Józefa pochodząca z 1700 roku

  „Chwalebny Patriarcho, Święty Józefie, w którego mocy jest uczynienie możliwym tego, co niemożliwe, spiesz mi na pomoc w chwilach niepokoju i trudności. Weź pod swoją obronę sytuacje bardzo poważne i trudne, które Ci powierzam, by miały szczęśliwe rozwiązanie. Mój ukochany Ojcze, w Tobie pokładam całą ufność moją. Niech nie mówią, że przyzywałem Ciebie na próżno, a skoro z Jezusem i Maryją możesz wszystko uczynić, ukaż mi, że Twoja dobroć jest tak wielka, jak Twoja moc. Amen”

  Akt oddania Jezusowi, podyktowany mistyczce siostrze
  Marii Natalii Magdolnej z obietnicą 5-ciu łask


  Owe pięć obietnic: „Wbrew pozorom żaden z ich krewnych nie pójdzie do piekła, ponieważ w chwili, gdy ich dusza odłączy się od ciała, otrzymają łaskę doskonałej skruchy. Jeszcze w dniu ofiary wszyscy zmarli członkowie ich rodzin zostaną uwolnieni z czyśćca. W chwili śmierci będę u ich boku i omijając czyściec, zaprowadzę ich dusze przed oblicze Trójcy Przenajświętszej. Ich imiona wyryją się w Sercu Jezusa i w moim Niepokalanym Sercu. Poprzez swoją ofiarę, połączoną z zasługami Chrystusa, uchronią wiele dusz przed wiecznym potępieniem, a wielu innym będą świadczyć dobro aż do końca świata”.

  „Mój słodki Jezu, w obecności trzech Osób Trójcy Przenajświętszej, Twojej Świętej Matki oraz całego dworu niebieskiego, w łączności z intencjami Twojego Przenajświętszego Eucharystycznego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, ofiarowuję Ci całe moje życie, wszystkie moje Msze Święte, wszystkie Komunie, dobre uczynki, ofiary i cierpienia. Łączę je z zasługami Twojej drogocennej krwi oraz śmierci na krzyżu – dla uczczenia Trójcy Przenajświętszej, dla zadośćuczynienia za zniewagi, jakich doznał od nas Bóg, dla jedności Kościoła, naszej świętej Matki, dla księży, dla dobrych powołań kapłańskich, dla wszystkich dusz aż do końca świata. Przyjmij, o Jezu, ofiarę mojego życia i daj mi łaskę, abym wytrwał w tym w pełni wiary aż do śmierci. Amen”.

  • Beata pisze:

   Szczęść Boże
   Zmagam się z różnymi trudnościami, momentami wydaje się, że bezsilność mnie ogarnia. Na moją skargę Jezus dał mi umocnienie.
   Może i ktoś z Was podobnie się czuje .
   Udostępniam ” lekarstwo” jakie dał mi Jezus.

 2. wobroniewiary pisze:

  Pan Jezus do Alicji Lenczewskiej:
  W Moim kielichu jest nie tylko Moja Krew – są też łzy Matki i łzy tych wszystkich, którzy współofiarują się ze Mną i piją z Mojego Kielicha Ofiary Zadośćuczynienia

 3. Venite pisze:

  Dzisiaj wyruszam do Maryi Krolowej Pokoju w Medjugorie.
  Zabieram w sercu cała rodzinę WOWiT szczególnie omadlane ostatnio wasze problemy i sprawy.
  Modlę się o pokoj serca dla nas wszystkich ❤
  Proszę pomódlcie się za mnie abym dobrze wykorzystała ten czas łaski

 4. wobroniewiary pisze:

  Dziś wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny ❤
  Triumf swojego Niepokalanego Serca zapowiedziała Maryja w Fatimie w 1917 r. Tam też prosiła o wprowadzenie nabożeństwa do swego Niepokalanego Serca. Nabożeństwa takie są prowadzone w każdą pierwszą sobotę miesiąca w Niepokalanowie pod hasłem „Oddaj się Maryi” (Oddani Niepokalanej)

 5. wobroniewiary pisze:

  Jedynym ratunkiem, zdaniem Rady Europejskiej, ma być przyznanie ponadnarodowym organizacjom, takim jak WHO, wiążącego prawa do ustalania jednej – wspólnej dla całego świata – strategii walki z przyszłymi epidemiami.

  W lutym 2022 r. odbyło się zatem już pierwsze spotkanie negocjacyjne nad „międzynarodowym traktatem antypandemicznym”, który ma być przyjęty w 2024 r.
  Czy to dobra droga? Pojawiają się liczne wątpliwości.

  Jedną z nich jest niezależność finansowa Światowej Organizacji Zdrowia

  Podpisz petycję ZABLOKUJMY TRAKTAT WHO
  https://stopwhotreaty.org/pl/

 6. Jagódka MD z Warszawy pisze:

  Salve Maria! PILNE! Ulicami Warszawy w swieto Niepokalanego Serca Maryi ma przejsc tzw. Parada Rownosci promujaca bezwstyd i grzech sodomski. Niech czerwiec bedzie poświecony Najswietszemu Sercu Pana Jezusa, a nie homoseksualnej pysze! Przyjdz na Rozaniec zadoscuczynienia! Sobota, 25 czerwca, godz. 15:00 pod Bazylika Sw. Krzyza w Warszawie, Krakowskie Przedmiescie 3. Przeslij SMS dalej! Do zobaczenia! W Jezusie i Maryi, Maciej Maleszyk, Instytut Ks. Piotra Skargi.

  • Jagódka MD z Warszawy pisze:

   Smutno mi.
   Było tylko około 30 osób plus około 10 organizatorów.
   Obok nas przeszli wierni modlący się wraz z księdzem-też około 30 osób. Zanim nas minęli zatrzymali się i wspólnie odmówiliśmy jeden dziesiątek Różańca.
   A na paradzie mnóstwo ludzi…
   No cóż… wszystko w ręku Boga na szczęście!

 7. wobroniewiary pisze:

  Dziś kończymy naszą Pompejankę w intencji wypełnienia się woli Bożej w każdym z nas a od 1 lipca startujemy z nową intencją „uwolnij nas Panie od wszelkich przekleństw i złorzeczeń
  oraz ulecz nas ze wszelkich zranień”

  Do 1 lipca można się cały czas zapisywać
  link:https://wobroniewiary.com/2022/06/14/nowenna-pompejanska-w-intencji-uwolnienia-nas-od-wszelkich-przeklenstw-i-zlorzeczen-oraz-uleczenia-ze-wszelkich-zranien/

 8. Mateusz PWWM pisze:

  Drodzy czytelnicy wowitu.
  Chciałbym się podzielić wspomnieniem w formie filmu.
  Od dwóch dni będąc w pracy, naszła mnie myśl, aby zrobić krótki filmik przypominający wielkie wydarzenie jakim była „Wielka Pokuta”.
  Montując ten filmik, nie będę ukrywał że zakręciła mi się łza w oku. Wiem też, że kilka osób z naszej strony wowitowej brało w tym udział. Minęło już 6lat…

  Z Bogiem i Maryją

 9. Monika pisze:


  Pod filmem link:
  Podpisz apel do metropolity gdańskiego, by napomniał Donalda Tuska 👉https://stawiamnazycie.pl/donald-tusk…

 10. wiech pisze:

  Tak , byłem z całą grupą , pełny autobus , z powiatu Średzkiego.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s