Medjugorie – pełne nadziei orędzie Matki Bożej z 25 kwietnia 2022 r.

Drogie dzieci!
Patrzę na was i widzę, że jesteście zagubieni. Dlatego wszystkich was wzywam: wróćcie do Boga, wróćcie do modlitwy, a Duch Święty wypełni was Swoją miłością, która daje radość sercu. Nadzieja będzie w was wzrastać także co do lepszej przyszłości, a wy staniecie się radosnymi świadkami Bożego miłosierdzia w was i wokół was. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

43 odpowiedzi na „Medjugorie – pełne nadziei orędzie Matki Bożej z 25 kwietnia 2022 r.

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencję miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen
  Święci Aniołowie i Archaniołowie – BROŃCIE NAS I STRZEŻCIE NAS. AMEN!

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!
  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  Modlitwa do św. Józefa pochodząca z 1700 roku

  „Chwalebny Patriarcho, Święty Józefie, w którego mocy jest uczynienie możliwym tego, co niemożliwe, spiesz mi na pomoc w chwilach niepokoju i trudności. Weź pod swoją obronę sytuacje bardzo poważne i trudne, które Ci powierzam, by miały szczęśliwe rozwiązanie. Mój ukochany Ojcze, w Tobie pokładam całą ufność moją. Niech nie mówią, że przyzywałem Ciebie na próżno, a skoro z Jezusem i Maryją możesz wszystko uczynić, ukaż mi, że Twoja dobroć jest tak wielka, jak Twoja moc. Amen”

  Akt oddania Jezusowi, podyktowany mistyczce siostrze
  Marii Natalii Magdolnej z obietnicą 5-ciu łask


  Owe pięć obietnic: „Wbrew pozorom żaden z ich krewnych nie pójdzie do piekła, ponieważ w chwili, gdy ich dusza odłączy się od ciała, otrzymają łaskę doskonałej skruchy. Jeszcze w dniu ofiary wszyscy zmarli członkowie ich rodzin zostaną uwolnieni z czyśćca. W chwili śmierci będę u ich boku i omijając czyściec, zaprowadzę ich dusze przed oblicze Trójcy Przenajświętszej. Ich imiona wyryją się w Sercu Jezusa i w moim Niepokalanym Sercu. Poprzez swoją ofiarę, połączoną z zasługami Chrystusa, uchronią wiele dusz przed wiecznym potępieniem, a wielu innym będą świadczyć dobro aż do końca świata”.

  „Mój słodki Jezu, w obecności trzech Osób Trójcy Przenajświętszej, Twojej Świętej Matki oraz całego dworu niebieskiego, w łączności z intencjami Twojego Przenajświętszego Eucharystycznego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, ofiarowuję Ci całe moje życie, wszystkie moje Msze Święte, wszystkie Komunie, dobre uczynki, ofiary i cierpienia. Łączę je z zasługami Twojej drogocennej krwi oraz śmierci na krzyżu – dla uczczenia Trójcy Przenajświętszej, dla zadośćuczynienia za zniewagi, jakich doznał od nas Bóg, dla jedności Kościoła, naszej świętej Matki, dla księży, dla dobrych powołań kapłańskich, dla wszystkich dusz aż do końca świata. Przyjmij, o Jezu, ofiarę mojego życia i daj mi łaskę, abym wytrwał w tym w pełni wiary aż do śmierci. Amen”.

 2. Katarzyna pisze:

  Chociaż te orędzia moją w sobie trochę optymizmu i nadziei

  • Kasia pisze:

   tak,to prawda…

  • xcvb pisze:

   objawienia w dechtice zaro czy eduardo fereira z brazyli sa w bardzo podbnym tonie. jezeli w jakich objawieniach wiecej niz polowa tresci to ciagle straszenie kleskami zywiolowymi wojnami glodem tornadami chorobami wulkanami trzesieniami ziemi powodziami ufo nwo antychrystem itd. to niestety ale takie objawienia najprowadopodobniej nie pochodza od Boga. z jakis powodow Maryja zabronila ujawniac tresc tajemnic w medjugorie. my mamy sie skupic na rozwoj duchowym na nawroceniu a nie na nieciekawej przyszlosci. zwlaszcza ze kto z nas wie czy zawalu nie dostanie jutro. dosc ma dzien swojej biedy. pokoj z wami ludziska.

   • Bogdan pisze:

    Zgodzę się z tobą niemal w 100%
    Ale idąc twoim tokiem rozumowania to za fałszywe objawienie i straszenie trzeba było by uznać teksty biblijne gdzie Bóg grozi różnymi karami za nie wierność Ludu Wybranego.
    Kościół jest od tego by objawienia weryfikować i dawać ostateczny osąd co do danych objawień, a nie pojedynczy Kowalski.

    Oczywiście mamy prawo prywatnie weryfikować czy dane objawienie wg nas jest prawdziwe czy nie, ale nie możemy tej naszej prywatnej weryfikacji traktować jako prawdę objawioną, tak jakby nasz osąd mój czy twój był osądem samego Kościoła z Papieżem na czele w sprawie jakiegoś cudu czy objawienia.

    • Witek pisze:

     @xcvb, @Bogdan, dobrze napisane. Pełna zgoda.

     Ja już od jakiegoś czasu „zaorałem” wszystkie objawienia nie uznane przez Kościół. Są jeszcze dwa, których nie wymienię, a są jeszcze w trakcie.

     Pełna zgoda wiara, modlitwa, rozwój duchowy i zawierzenie Bogu.

     Eliminuję ciekawość co będzie, bo może ktoś coś wie. Bóg jest Bogiem wszystkich ludzi i jak będzie chciał przestrzec swoje dzieci to dotrze do nich wszystkich. a nie tylko do tych „wybranych” którym udało się odnaleźć jakieś „proroctwo”.

    • xcvb pisze:

     bogdan ale zwroc uwage jezeli wezmiesz cale PIsmo sw to ile procent jego tresci to jest straszenie czy jakies takie tresci?. tego bylo na prawde malo 10 -15 procent. w Ewangeliach rowniez mamy fragmenty gdzie np Jezus wypowiadal sie w ostrym tonie przepowiadajac zburzenie swiatyni itd. ale nadal nie byl to jakis znaczacy element wszystkich Jego wypowidzi. Oczywiscie wyjatkiem jest Apokalipsa.

     Ogolnie zgadzamy sie ze wszelkie objawienia nieuznane przez KK nalezy traktowac z dystansem i mega ostroznoscia. a nwet i te uznane nie sa niezbedne nam do zbawienia. Takie objawienia dla jednych sa pewnym umocnieniem w wierze a dla innych niestety zguba( zlwaszcza dla tych niedokonca rozwinietych duchowo i emocjonalnie i intelektualnie). Musimy modlic sie do Ducha sw o dar rozumu roztropnosci rozsadku i pewnego takiego umiarkowania. Niestety ciezkie sa czasy mocno”apokaliptyczne” i mamy w internecie wysyp samozwanczych wizjonerow prorokow, ktorzy jak to Jezus zreszta ostrzegal beda probowali namieszac w glowach.

     Dodam jeszcze i oczywiscie to takie moje osobiste spostrzezenie (ani teologie ani mariologiem nie jestem) ze tak jak w latach 80 i 90 byla eksplozja objawien Maryjnych tak po 2000 niebo jakby zaczelo wygaszac te objawienia i praktycznie zadne nowe sie od 2000roku nie pojawily.
     Warto tez poczytac Wincentego Laszewskiego to chyba najlepszy z badanczy objawien w PL.
     Witek ja moge Ci polecic Belpasso Ciwitavechia i Aokpe.- to sa objawienia z lat 80 uznane przez lokalnych biskupow.

     Ogolnie najwieksza zagadka dla mnie sa objawienia z Amsterdamu Pani wszystkich narodow. tam byl duzy nacisk by Maryja zostala uznana wspolodkupicielka.

    • wobroniewiary pisze:

     4 maja będzie to rocznica zatwierdzenie przez Kościół objawień MB z Laus – a tak mało się o nich mówi czy pisze. Ja oczywiście zrobię 3 maja wpis ale prawdą jest, że mało kto o tym słyszał, za to Grzesio z Leszna, Żywy Płomień Miecia z Chicago czy MBM z Irlandii – królują w necie.

    • Kamilbolt pisze:

     Też się zastanawiam, co zrobić z tymi wszystkimi objawieniami i orędziami, jak się do nich ustosunkować, aby przy okazji grzechu nie mieć. Tym bardziej, że przecież Jezus ostrzegał, że wielu będzie mówić pod Jego imieniem lub „jestem oto tu, albo tam” i aby im nie wierzono.
     Mógłby ktoś jeszcze zerknąć tutaj:
     http://www.kasinawielka-kaplicanabrzegu.pl/

    • wobroniewiary pisze:

     Nie wiem dlaczego, ale za każdym razem wpadasz do kosza lub do spamu i muszę wyciągać każdy jeden Twój komentarz 🙂

    • Kamilbolt pisze:

     „Nie wiem dlaczego, ale za każdym razem wpadasz do kosza lub do spamu i muszę wyciągać każdy jeden Twój komentarz”

     Może to być jakiś znak, niekoniecznie dla mnie osobiście dobry – nie ma przypadków 😉 (ze „Świadectwa” Alicji Lenczewskiej) Przydałoby się jakieś rozeznanie u wyższej instancji w mojej sprawie – bo jestem niestety jednym z tych pogubionych dzieci, które ma swoje problemy. Wszystko, co chciałbym wiedzieć, to czy pomimo to jestem na właściwej ścieżce i czy mam szanse na ułaskawienie. Bo przez wiele lat mojego życia bliżej mi było do najdelikatniej rzecz ujmując „nierozsądnych pań bez oliwy”.

    • wobroniewiary pisze:

     to też było w koszu 😉

    • xcvb pisze:

     wobroniewiary zrob tez kiedys wpis o Nowej Osuchowej. dziwne ze te objawienia sa tak malo znane w PL. „tu jest dolina jozafata” chyba najbardziej tajemnicze apokaliptyczne i jednoczesnie dotyczace naszej ojczyzny objawienia.

    • Longin pisze:

     Myślę, że nie możemy odrzucać ŻADNEGO Bożego wezwania bez względu na to, w jaki ono sposób do nas dociera (proroctwa, wizje, orędzia, płaczące figury czy inne znaki) Wszystko oczywiście należy badać, czy rzeczywiście pochodzi od Boga. Jeśli jednak upewnimy się, że tak jest, należy odpowiedzieć Bogu na Jego wezwanie i pouczenie.
     Słowa Pisma są jasne w tej materii, tj. „Dziś, jeśli głos Jego usłyszycie, nie zatwardzajcie serc waszych jak w buncie, jak w dzień kuszenia na pustyni” (Hbr 3,7n).

     Często problemem jest nie tylko nasze niedowierzanie czy ignorancja, ale taka postawa która mówi, że wszystko „od razu” musimy wiedzieć lub a priori odrzucić w myśl zasady, że samo Objawienie i wiara mi wystarczą. A przecież drogi Pana nie są naszymi i przez zbaczamy na bardzo kręte ścieżki.

 3. wobroniewiary pisze:

  Nowenna dziewięciu wtorków przed Uroczystością św. Antoniego
  (13 czerwca)

  Modlitwa: O Chwalebny święty Antoni, Ciebie Bóg obdarzył wielkim i zaszczytnym przywilejem wspomagania ludzi. Tysiącom zwracającym się do Ciebie z różnymi kłopotami udzielałeś pomocy: umierającym niosłeś pociechę, trędowatym uwolnienie, chorym zdrowie, studentom jasną myśl, żeglującym bezpieczny port, uwięzionym wolność, okradzionym własność, a gubiącym ich zgubę. Kto zresztą zdoła zliczyć tych wszystkich, którzy przez Ciebie otrzymali pociechę i pomoc, której ciągle obficie udzielasz. Uciekamy się więc do Ciebie i błagamy o pomoc i radę w tych sprawach, które pragniemy Ci przedstawić… (chwila cichej modlitwy).

  3 wtorek nowenny:
  O Święty Antoni, mimo swej niewinności bardzo umartwiałeś swe ciało, stałeś się męczennikiem pokuty. Ja zaś mimo tylu upadków i wykroczeń nie chcę się umartwiać i wzdrygam się przed pokutą. Bardzo Cię proszę, święty i miłosierny mój Opiekunie, racz mi wyjednać u Boga łaskę poprawy grzesznego życia i ducha pokuty

  Modlitwa dziękczynna:
  Chwalebny Cudotwórco, Ojcze ubogich, który poświęciłeś się ludziom biednym i nieszczęśliwym, a także i nasze prośby raczyłeś zanieść przed oblicze Boga, przyjmij jako wyraz naszej wdzięczności tę pokorną modlitwę i ofiarę dla ubogich. Niech ten nasz skromny dar będzie miły Bogu i posłuży na pomoc dla biednych. Wspieraj nas wszystkich, święty Antoni, swym potężnym wstawiennictwem w potrzebach naszych duchowych i doczesnych przez całe życie, a szczególnie w ostatnich latach naszego życia i w chwili śmierci. Amen.

  Święty Antoni Padewski dziękuję Ci za wszystkie łaski jakie mi wyprosiłeś u miłosiernego Boga

 4. Magdalena pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę. Jutro wyjeżdżam do Medjugorje. O szczęśliwą podróż i obfite łaski duchowe. Zabieram wszystkie Wasze Nasze intencje i polecam Wowit Matce Najświętszej Królowej Pokoju. Z serca wielkie Bóg zapłać za każde westchnienie ❤️

 5. hanna.ha pisze:

  Proszę o modlitwę za górników którzy umarli ” Wieczny odpoczynek racz im dać Panie ..” oraz za tych którzy nadal walczą … Bóg zapłać !

  • Maggie pisze:

   … a światłość wiekuista przez Boże Miłosierdzie, Krwawą Mękę Twoją i Niepokalane Serce Maryji przeszyte Mieczem Boleści i Jej Krwawe Łzy, niechaj im świeci na wieki wieków.Amen. 🙏🏻❣️Pod Twoją Obronę … Amen.
   Święta Barbaro, módl się za nimi.
   Jezu, Ty się tym zajmij❣️🙏🏻❣️

  • Katarzyna pisze:

   Poproszę w intencjach Serca Maryi. Bóg zapłać.

 6. m-gosia pisze:

  Ukochana Matko to dla ciebie ta Armia .

 7. Magdalena pisze:

  Obiecuję wszystkie intencje przedstawić Maryi 😇
  Maggie dziękuję.

 8. Pomorzak pisze:

  Proszę w intencjach Panu Bogu i Mamie Bożej wiadomych. Bóg zapłać!

 9. Kamilbolt pisze:

  Z trochę innej beczki ku przestrodze:
  https://wydarzenia.interia.pl/autor/irmina-brachacz/news-przyjda-ukraincy-i-was-zastapia-nieuczciwi-pracodawcy-wykorz,nId,5985792
  Niektórzy ostrzegali, aby nie pomagać kosztem własnego narodu.

  • xcvb pisze:

   tak jak w uk gadali rodowicie angole ze im polacy prace zabieraja. jak uk wyszla z ue polakow nie ma i angole maja isc pracowac do fabryk i magazynow to nagle nie ma komu bo oni sobie brudzic rak nie beda za smieszne pienidze. w PL podobnie jaki milenials z ambicjami by byc instagramerem czy gejmplejerem bedzie pracowal fizycznie? przed wybuchem pandemii w PL brakowalo 2mln pracownikow. agencje pracy masowo sciagaly filipinczykow nepalczykow do pracy w PL.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s