Powołany – Film na czasy ostateczne

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

22 odpowiedzi na „Powołany – Film na czasy ostateczne

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencję miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen
  Święci Aniołowie i Archaniołowie – BROŃCIE NAS I STRZEŻCIE NAS. AMEN!

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!
  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  Modlitwa do św. Józefa pochodząca z 1700 roku

  „Chwalebny Patriarcho, Święty Józefie, w którego mocy jest uczynienie możliwym tego, co niemożliwe, spiesz mi na pomoc w chwilach niepokoju i trudności. Weź pod swoją obronę sytuacje bardzo poważne i trudne, które Ci powierzam, by miały szczęśliwe rozwiązanie. Mój ukochany Ojcze, w Tobie pokładam całą ufność moją. Niech nie mówią, że przyzywałem Ciebie na próżno, a skoro z Jezusem i Maryją możesz wszystko uczynić, ukaż mi, że Twoja dobroć jest tak wielka, jak Twoja moc. Amen”

  Akt oddania Jezusowi, podyktowany mistyczce siostrze
  Marii Natalii Magdolnej z obietnicą 5-ciu łask


  Owe pięć obietnic: „Wbrew pozorom żaden z ich krewnych nie pójdzie do piekła, ponieważ w chwili, gdy ich dusza odłączy się od ciała, otrzymają łaskę doskonałej skruchy. Jeszcze w dniu ofiary wszyscy zmarli członkowie ich rodzin zostaną uwolnieni z czyśćca. W chwili śmierci będę u ich boku i omijając czyściec, zaprowadzę ich dusze przed oblicze Trójcy Przenajświętszej. Ich imiona wyryją się w Sercu Jezusa i w moim Niepokalanym Sercu. Poprzez swoją ofiarę, połączoną z zasługami Chrystusa, uchronią wiele dusz przed wiecznym potępieniem, a wielu innym będą świadczyć dobro aż do końca świata”.

  „Mój słodki Jezu, w obecności trzech Osób Trójcy Przenajświętszej, Twojej Świętej Matki oraz całego dworu niebieskiego, w łączności z intencjami Twojego Przenajświętszego Eucharystycznego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, ofiarowuję Ci całe moje życie, wszystkie moje Msze Święte, wszystkie Komunie, dobre uczynki, ofiary i cierpienia. Łączę je z zasługami Twojej drogocennej krwi oraz śmierci na krzyżu – dla uczczenia Trójcy Przenajświętszej, dla zadośćuczynienia za zniewagi, jakich doznał od nas Bóg, dla jedności Kościoła, naszej świętej Matki, dla księży, dla dobrych powołań kapłańskich, dla wszystkich dusz aż do końca świata. Przyjmij, o Jezu, ofiarę mojego życia i daj mi łaskę, abym wytrwał w tym w pełni wiary aż do śmierci. Amen”.

 2. Ola pisze:

  Dostałam od znajomej wydrukowaną nowennę do Najświętszej Eucharystii,ale mam pewne obawy ,czy aby nie jest to nowenna fałszywych proroków ,gdyż ta znajoma często ich słucha i im wierzy. Dziś odmawiam drugi dzień i mam mieszane uczucia,za duzo namieszane wszystkiego jak dla mnie i modlitwy ,różaniec ,litania i koronka w jednym ,może ktoś się wypowie na ten temat ,dla mnie brakuje takiej zwyczajnej przejrzystości ,prostoty. https://www.modlitewnik.com.pl/modlitwy/269-nowenna-do-najswietszej-eucharystii

  • wobroniewiary pisze:

   Już znalazłam – to „żywy płomień” a strona na której to publikują to „urbi et…” związana z promocją MBM!

   • Ola pisze:

    Dzięki. Tak czułam ,że jest coś nie tak z tą nowenną.

   • Ola pisze:

    Przepraszam ,że zawracam głowę ,ale czuję ,że powinnam zapytać naszą kochaną Panią Ewę. Tej znajomej ,która dała mi wydrukowaną nowennę do Najświętszej Eucharystii, 11 letni wnuczek wczoraj w kościele mówił na głos 2 dziesiątki Koronki do Bożego Miłosierdzia,ale zmienił słowa :” dla Jezusa bolesnej męki” , trochę mnie to rozbiło,zadzwoniłam do mamy i jej o tym opowiedziałam ,na co ona odparła ,że dzieciak zmienił słowa Koronki i to już nie była ta modlitwa podyktowana przez samego Jezusa ,bo w słowach ” dla Jego bolesnej męki” słowo „Jego” wyraża cała Trójcę Przenajświętszą,bo jest jeden Bóg -cała Trójca Święta.
    Teraz przyszło mi do głowy ,że może powinnam powiedzieć tej znajomej ,że jej wnuk nie powinien zmieniać słów Koronki do Bożego Miłosierdzia,ale z drugiej strony ,czy nie lepiej byłoby przemilczeć ? Sama nie wiem ,czy reagować ?

 3. Alutka pisze:

  SPRAWKI – Wyrwana z Gender, Mocny Głos Kardynała, Wycieczka po Globie

 4. Elżbieta11 pisze:

  Szczęść Boże.
  Film ,,Powołany,, powinien być wyświetlony w czasie Mszy św. podczas kazania.
  Bardzo dobry film. Jak najwięcej młodzieży powinno go zobaczyć, a także wszyscy ci, którzy mają zamiar się pobrać.
  Życzę wszystkim błogosławionego dnia.

  • Bogdan pisze:

   Nie zgodzę się z tobą Msza Święta jest upamiętnieniem Ofiary Chrystusa i to nie jest najlepszy moment by filmy puszczać, po Mszy owszem ale nie w trakcie Mszy
   Ludzie szanujmy się.

  • Mateusz PWWM pisze:

   Dzisiaj również obejrzałem ten film i myślę że każdy w nim znajdzie… siebie samego. Każdy z nas jest na swój sposób pokiereszowany dlatego każdy powinien go obejrzeć.

 5. wobroniewiary pisze:

  Dokładnie – 30 lat i 3 lata ❤

 6. Elżbieta11 pisze:

  Bogdan masz rację, powinnam to inaczej ująć. Chodziło mi tylko o znaczenie filmu dla każdego z nas. Nie chciałam nikogo urazić, a już na pewno Pana Jezusa. Co do filmu to chciałabym, żeby w kościele chociaż wspomnieli o tym, to może ktoś sięgnął by po niego, bo warto.

  • wobroniewiary pisze:

   Otóż to! Też tak myślę – a nawet można by ten film wyświetlić po Mszy św. w kościele 🙂

   • Witek pisze:

    Film jest bardzo bardzo dobry.
    Ale osoby do których powinien trafić i tak go nie obejrzą.
    Te 500 tyś. wyświetleń to sami wierzący…..
    Tu jest potrzebny marketing i właściwe określenie grupy docelowej i kanałów dystrybucji.
    Jakby kościół wsparł administracyjnie ten film to by zalecił aby na lekcjach religii pokazać ten film dzieciom i młodzieży. Wyedy siła rażenia była by inna, a tak słodzimy tylko już osłodzoną herbatę.

    • Małgorzata pisze:

     Spróbowałam w pracy. Opowiedziałam jedną historię i powiedziałam że jak ktoś chce to mam link i mogę wysłać. Usłyszałam ” to mi wyślij „. ” Mi też wyślij „. Spytałam trzecią osobę czy chce. ” Prześlij „. A do reszty zespołu napisałam że te „chciały, więc wysyłam i tobie żeby wszyscy mieli”. I zobaczymy co dalej. Nadmieniam, że 3/4 zespołu to osoby niewierzące, uczestnicy marszów kobiet.

   • Witek pisze:

    …i ks. Dominik Chmielewski, ja dodam WIELKI…. tutaj też muszę uderzyć się we własną pierś odnośnie gorzkich słów na temat kapłanów, POMAZAŃCÓW BOŻYCH, żałuje….

 7. Adam Sz. pisze:

  Dzięki za udostpnienie, kłania się jeden z bohaterów.

 8. Tatiana pisze:

  Szczęść Boże!
  Często czytam stronę WOWIT, ale rzadko komentuję. Piszę dziś, bo mam prośbę:
  Kiedyś był na stronie WOWIT zamieszczony wpis z radami, jak postępować z trudnymi domownikami. Między innymi znalazłam tam zdanie: Moje cierpienie które przychodzi na mnie ze strony…. ofiaruję Ci Boże jako mój krzyż na jego uświęcenie. Duchu zły dręcząc mnie przez … mocą mojej ofiary tracisz wpływ na jego duszę
  Czy ktoś pamięta gdzie mogę odnaleźć całość?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s