Modlitwa za Władimira Putina nadesłana przez kapłana oddanego Niepokalanemu Sercu Maryi

Modlitwa za Putina

 Jezu miłosierny, Ty nie chcesz śmierci żadnego grzesznika, lecz aby się nawrócił i miał życie. Ty powiedziałeś, że większa jest w Niebie radość z nawrócenia jednego grzesznika, niż z życia 99 dobrych ludzi. Zabroniłeś nam osądzać kogokolwiek, a tym bardziej potępiać.
    W oparciu o te Twoje słowa przepraszamy Cię my, którzy uważamy się za Twoich uczniów, za niewierność Twojej nauce i za brak reakcji na nienawiść, wzbudzaną w mediach do Rosji i do jej prezydenta. Miłość do nieprzyjaciół ma być cechą charakterystyczną chrześcijan!
    Chcemy Cię prosić, o Jezu, o uzdrowienie duszy tego, który pewno nigdy nie zaznał prawdziwej rodzicielskiej i rodzinnej miłości, więc i nie umie kochać, a przecież stworzony został do miłości wiecznie uszczęśliwiającej. Nie zaznał wewnętrznego pokoju, więc i nie umie otworzyć się na dar Twojego pokoju, doświadczyć go i nieść go innym. Podobno wychowywał się jako chuligan, a jego bożyszczem był Józef Stalin…
    O Jezu, Ty powiedziałeś, że mamy nieść Twój pokój każdemu domowi, więc wchodzimy w tej chwili w swojej wyobraźni do domu Władimira Putina ze słowami: POKÓJ TEMU DOMOWI. Niech Twój pokój ogarnia tego człowieka od głowy aż do stóp, w dzień i w nocy, niech promieniuje na jego otoczenie i na cały kraj, niech da się dostrzec w jego oczach, w jego ruchach, w jego kontaktach z ludźmi. Niech ten cudowny owoc Ducha Świętego dojrzeje w całym jego życiu i niech przyniesie Ci jak największą chwałę.
    Matko Boża, Niepokalana Maryjo, Tobie poświęcamy ciało i duszę Władimira Putina, wszystkie jego modlitwy i prace, radości i cierpienia, wszystko czym jest i co posiada. Ochotnym sercem oddajemy go Tobie w niewolę miłości. Pozostawiamy Ci zupełną swobodę posługiwania się nim dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi świętemu, którego jesteś Matką. Putin jest odtąd cały Twój, teraz i na wieki. Ufamy, że poprowadzisz go drogą uświęcenia i zasługiwania na wieczne szczęście, a w Niebie wprowadzisz go na wspaniałe miejsce, przygotowane dla oddanych Tobie, dla jak największej chwały Boga. Amen.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

38 odpowiedzi na „Modlitwa za Władimira Putina nadesłana przez kapłana oddanego Niepokalanemu Sercu Maryi

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencję miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen
  Święci Aniołowie i Archaniołowie – BROŃCIE NAS I STRZEŻCIE NAS. AMEN!

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!
  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  Modlitwa do św. Józefa pochodząca z 1700 roku

  „Chwalebny Patriarcho, Święty Józefie, w którego mocy jest uczynienie możliwym tego, co niemożliwe, spiesz mi na pomoc w chwilach niepokoju i trudności. Weź pod swoją obronę sytuacje bardzo poważne i trudne, które Ci powierzam, by miały szczęśliwe rozwiązanie. Mój ukochany Ojcze, w Tobie pokładam całą ufność moją. Niech nie mówią, że przyzywałem Ciebie na próżno, a skoro z Jezusem i Maryją możesz wszystko uczynić, ukaż mi, że Twoja dobroć jest tak wielka, jak Twoja moc. Amen”

  Akt oddania Jezusowi, podyktowany mistyczce siostrze
  Marii Natalii Magdolnej z obietnicą 5-ciu łask


  Owe pięć obietnic: „Wbrew pozorom żaden z ich krewnych nie pójdzie do piekła, ponieważ w chwili, gdy ich dusza odłączy się od ciała, otrzymają łaskę doskonałej skruchy. Jeszcze w dniu ofiary wszyscy zmarli członkowie ich rodzin zostaną uwolnieni z czyśćca. W chwili śmierci będę u ich boku i omijając czyściec, zaprowadzę ich dusze przed oblicze Trójcy Przenajświętszej. Ich imiona wyryją się w Sercu Jezusa i w moim Niepokalanym Sercu. Poprzez swoją ofiarę, połączoną z zasługami Chrystusa, uchronią wiele dusz przed wiecznym potępieniem, a wielu innym będą świadczyć dobro aż do końca świata”.

  „Mój słodki Jezu, w obecności trzech Osób Trójcy Przenajświętszej, Twojej Świętej Matki oraz całego dworu niebieskiego, w łączności z intencjami Twojego Przenajświętszego Eucharystycznego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, ofiarowuję Ci całe moje życie, wszystkie moje Msze Święte, wszystkie Komunie, dobre uczynki, ofiary i cierpienia. Łączę je z zasługami Twojej drogocennej krwi oraz śmierci na krzyżu – dla uczczenia Trójcy Przenajświętszej, dla zadośćuczynienia za zniewagi, jakich doznał od nas Bóg, dla jedności Kościoła, naszej świętej Matki, dla księży, dla dobrych powołań kapłańskich, dla wszystkich dusz aż do końca świata. Przyjmij, o Jezu, ofiarę mojego życia i daj mi łaskę, abym wytrwał w tym w pełni wiary aż do śmierci. Amen”.

 2. Hanna pisze:

  Bardzo potrzeba modlitwa. Dziękuję. 🙏🙏

 3. Małgorzata pisze:

  Szczęść Boże,
  Zanim spontanicznie podejmiemy się modlitwy za Putina lub tego czy innego polityka, spytajmy o zgodę naszego spowiednika albo proboszcza. Kościół jako wspólnota jest wezwany do modlitwy za każdą osobę, natomiast indywidualnie modlitwa za osoby opętane jest bardzo niebezpieczna i wręcz niewskazana. Na Jasnej Górze bp Leon Dubrawski z Kamieńca Podolskiego mówił o sytuacji na Ukrainie https://youtu.be/PaEeNTPaH5Y
  I powiedział między innymi tak:
  „Opieki Matki Bożej Jasnogórskiej, niech dzisiaj błogosławi szczerze, ochrania Ukrainę, Rosję i Polskę od tego zniszczenia, od tego zła, od tego diabła, który dzisiaj tak panuje w tym świecie.
  Ja, kiedy modlę się egzorcyzmem, bo jestem egzorcystą, to jak wspominamy imię Putina, to ten diabeł tak ryczy: „nie wspominaj tego imienia, tam nie legion, tam tysiące legionów” – tak diabeł się odzywa. Nie wspominaj jego – mówi – ten człowiek opętany.”

  Życzę wszystkim błogosławieństwa Bożego,
  Małgorzata

  • Maggie pisze:

   @Małgorzata: To jest słuszna uwaga, mam mieszane uczucia … ale kapłan wie o tym i przemyślał każde słowo …
   TA modlitwa NIE jest egzorcowaniem tylko prywatną modlitwą kapłana i bardziej poleceniem osoby w Ręce Jezusa i Maryji.

   Ewa zawsze podkreślała, aby osłaniać się modlitwą ochronną, najlepiej z zanurzeniem we Krwi Pana. Modlitwa zanurzenia zaś jest na początku każdego wpisu.
   Również Ewa mówiła, że za grzesznika, zwłaszcza którego nie znamy, przez ostrożność i możliwość, że opętany, stąd najlepiej modlić się krótko słowami: „Jezu, Ty się tym zajmij” tzn powierzając „akcję” w Ręce i władanie Pana Boga … bez narażania się na atak „ewentualnego lokatora”.

   Staram się pamiętać/odmawiać codziennie „Modlitwę za naszych wrogów”, polecaną przez charyzmatycznego kapłana śp.ks.Jana Steckiewicza, którą kiedyś WOWIT umieścił za http://www.mali-rycerze.pl/czytam,285
   Tam była uwaga: Modlitwa za wrogów odbiera im możliwość wyrządzania szkody‼️

   • wobroniewiary pisze:

    Ja odmówiłam 1 raz z dodaniem – mamo ty się nim zajmij!

    • AnnaB pisze:

     Ja zamówiłam kilka tygodni temu Mszę św wieczysta za W. W.Putina. I polecam w modlitwie często oddając Maryi i św. Józefowi.

   • Maggie pisze:

    OTO TA MODLITWA, KTÓRĄ ODDAJĘ W RĘCE MARYJI Z PROŚBĄ ABY ODDAŁA JĄ JEZUSOWI:
    ( skopiowałam kiedyś z WOWIT)

    „Kto modli się za swoich wrogów odbiera im możliwość wyrządzania szkody. (…) módlcie się w taki sposób:

    Ojcze niebieski, ześlij przez Twojego Syna Jezusa Chrystusa naszego Zbawiciela i Uświęciciela, swoją miłość ojcowską na wszelką ciemność, aby się w ten sposób nawróciła lub pozostała w obrębie swego królestwa.

    Ojcze, ześlij Twoją miłość Ojcowską, aby wszyscy, którzy nas prześladują, zdradzają, chcą wyrządzić zło, zostali przed tym powstrzymani przez Twoją święta obecność!

    Ojcze ześlij swój ogień miłości na wszystkich kłamców, oszczerców, szyderców, abyśmy w porę ich poznali i mogli się przed nimi ustrzec.

    Ojcze wylej swoją miłość na wszystkich przestępców, na wszystkie narzędzia przemocy, morderstwa ślepej żądzy, władzy, aby nie szkodzili nam i całej ludzkości.

    Ojcze pozwól, aby święta siła Twojej miłości, niby piorun, spadła na ziemię, kiedy mordercy będą szli przez ziemię przynosząc zgubę wszystkim narodom.

    Ojcze, bądź wtedy z nami, bądź naszym wybawcą, naszym Panem i naszym przywódcą. Bądź naszą osłoną, naszą siłą i mocą.

    Ojcze, daj, aby poznali niebezpieczeństwo czasu, spowodowane podstępem węża starodawnego.

    Ojcze, bądź władcą we wszystkich miejscach! Rozkaż ciemności, aby odeszła precz na miejsce swojej złośliwości i oszczędziła ludzi.

    Ojcze, najlepszy Ojcze, uczyń co Twoja miłość ojcowska uznaje we wszystkim za dobre, prawdziwe i święte! W to wierzymy i tego jesteśmy pewni. Amen.

    …To jest dla was kolejna kotwica na nadchodzące nieszczęścia.

    Jest to modlitwa odmawiana i polecana przez śp. ks. Jana Steckiewicza
    źródło: http://www.mali-rycerze.pl/czytam,285

  • Magda pisze:

   To bardzo nieroztropne. O. Augustyn Pelanowski przypłacił wydaleniem z zakonu brak roztropności. Słyszałam o osobach powyrzucanych z zakonów, które bez wystarczającej ochrony przed Złym, żarliwie modliły się za konkretne osoby. Za tym przywódcą państwowym stoją czarownice „wspierające” go swoją czarną magią. Jak ktoś nie wie kto to jest czarownica, trzeba obejrzeć sobie bajki, bo akurat to się od wieków nie zmienia. Osoba, która modli się za opętanego czy zniewolonego czy nawet księdza, który z racji swego powołania jest solą w oku diabła, musi być chroniona modlitwą świętych. Jeśli uważacie że jesteście chronieni takimi modlitwami osób świętych, poszczących , często przyjmujących Komunię Świętą, to się módlcie. Osobiście poprzestaję na ogólnym , bezimiennym polecaniu Bogu rządzących państwami. To jest bezpieczne. Ostrzegam naiwnych prze atakiem szatana na Was i najsłabszych duchowo, szczególnie dzieci przed komunią świętą i żyjących w stanie grzechu ciężkiego w Waszych rodzinach. Czy warto.

   • Longin pisze:

    @Magda
    Zgadzam się z Twoimi wnioskami za wyjątkiem tezy, że „(…) O. Augustyn Pelanowski przypłacił wydaleniem z zakonu brak roztropności”. Owszem o.Augustyn w jednej ze swojej konferencji odnosił się do poruszanego tu problemu modlitwy za opętanych i zniewolonych – trudno jednak jego samego posądzać o brak roztropności w tym zakresie.

    To po prostu zupełnie inna materia problemu, gdzie jedni próbują uciec i ukryć się w ciemności, inni jednak wybierają Światło i Prawdę. A ona tak bardzo przeszkadza niektórym, że są gotowi zadusić je, bo odkrywa ich niegodziwość.

    • Maggie pisze:

     Longinie, każdy może coś przeoczyć, nawet ksiądz. Kiedyś słyszałam, że ksiądz Bałwas uległ wypadkowi, kiedy w specjalny i szczególny sposób się NIE zabezpieczył … ale wyszedł z życiem i jeszcze sprawuje posługę kapłańską (siedząc na wózku) ten Boży Kapłan.

     Oprócz Swiętych, których 😉ulubiliśmy „zamęczać” bombardując intencjami, są chyba 🤔😉”bezrobotni” … dlatego lubię włączać ich w ten sposób:

     Wszyscy Święci i Święte, Błogosławieni i Błogosławione, Służebnicy Boży i Służebnice Boże w Niebie, kocham Was, ufam Wam, RATUJCIE dusze i nas wszystkich ; wspomóżcie mą modlitwę za/o … (…tu intencja …)… oraz moich bliskich, mnie i tych, którzy powierzają się i powierzono mojej modlitwie oraz którym obiecałam modlitwę, a także nieznanym potrzebującym bardzo modlitwy. Wspomóżcie moją modlitwę/prośbę u stóp Maryji. Amen.

  • xcv pisze:

   ja praktycznie zawsze modle sie w jednej jedynej intencji tzn. Triumfu Serca Maryi. Wszystkie inne intencje sie w tym zawieraja. Maranatha pokoj z wami.

   • Longin pisze:

    @xcvb
    muszę Ci powiedzieć kolego, że ja też tak mam tzn.modlę się podobnie, bo we wszystkich intencjach jakie masz Maryjo w Swoim Niepokalanym Sercu. Ufam bowiem, że Tam jest jedynie pełny zbiór intencji, których ja nawet nie jestem w stanie wymienić. On zawiera wszystko, bo Maryja jest Pełna Łaski.

    • Maggie pisze:

     Tak dobrze to ujęliście panowie, bo ocean to mało 😢 w porównaniu do ilości potrzeb i suplikacji, a Maryja wie, co najpilniejsze do … 🤔 „załatania” w poszarpanym grzechami świecie, aby uratować.

  • Ewa pisze:

   Dokładnie jest tak, jak mówisz Małgorzata. O tym mówił też Ojciec Pelanowski, że nie wolno modlić się za osoby opętane lub takie których nie znamy sytuacji. Nie róbmy sami sobie krzywdy, bo nie znamy sposobów obrony.
   Ja kiedy modlę się za moją rodzinę, bliską, dalszą, zawsze zaczynam od modlitw ochrony do św.Michała Archanioła i do Trójcy Świętej.

 4. B pisze:

  Tylko czy może ktoś stwierdzić o obcym człowieku i prawdopodobnie bez jego woli, że jest cały Maryi?

  • Maggie pisze:

   @B
   Nikt nie może tego twierdzić … ale może prosić o taką Łaskę i Opiekę, z nadzieją Błogosławieństwa osoby/osobie … bo modlitwy nigdy za wiele oraz żadna modlitwa się nie zmarnuje w Ręku Najświętszej Matki. Miłość bliźniego to również modlitwa za niego.

   • Maggie pisze:

    Właśnie dlatego dobrze, za o.Dolindo, najpierw „Jezu Ty się tym zajmij”, oraz adresowanie modlitwy serdecznie we formie “Jezu, Maryjo, Św.Józefie – Święta Rodzino … etc zajmij/cie się tym i ratujcie dusze.

    Chyba? … można (po zanurzeniu we Krwi Pana), modląc się jak wyżej pisałam … , wyrazić swe obawy i prosić o ochronę przed zemstą …. i to ochronę przed zemstą/atakiem nie tylko dla siebie ALE również dla bliskich i tej osoby omadlanej.

    Ja za Putina się nie modlę (budzi niepokój i grozę), ale krótko, tak jak i innych rządzących polecam Jezusowi przez Maryję i proszę za ludźmi których krzywdzi i aby nie było nienawiści.
    Zwróćmy uwagę, że na Internecie w starych nagraniach, przy Różańcu po 10-tku jest zawsze: „O mój Jezu …. z „i za masonów oraz nieprzyjaciół Kościoła Świętego”. Maryja ma Moc daną aby zetrzeć głowę szatana.

 5. wobroniewiary pisze:

  Biorąc pod uwagę te fakty, oczywiste jest, że świątynia Rosyjskich Sił Zbrojnych nie ma nic wspólnego z prawosławiem. Rosja od dawna tonęła w okultyzmie, a ta świątynia najlepiej pokazuje duchowy stan imperium zła. Bronić się przed Rosją to bronić się przed państwem, które pochyla głowę przed antychrystem.

  Link:https://twitter.com/Intermarium_RK/status/1514663853988237320

 6. Helena pisze:

  Jutro będę mieć drugą operację na kręgosłup. Gorąco proszę o modlitwę.

 7. piotrkarniowice pisze:

  Modlić się w podanej intencji na pewno trzeba, ale roztropnie – Pan Jezus mówi, że modlitwa za grzeszników nigdy nie idzie na marne i zawsze jest wysłuchana. Choć w tym przypadku z pewnością sama modlitwa nie wystarczy – potrzeba postu i pokuty. Nie można się modlić za upadłe anioły, bo te już wybrały swój wieczny los, ale każdy człowiek – póki żyje – może się jeszcze nawrócić, choć będąc mocno oddany szatanowi nie da rady sam się uratować, a jedynie przez wstawiennictwo dusz ofiarnych.
  Nie chcę podważać tu mądrości i doświadczeń egzorcystów, ale mam nadzieję, że przynajmniej ten podany powyżej akt strzelisty również może wiele pomóc:
  „Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!
  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!”

 8. ana pisze:

  Mialam tu nie pisac juz ale musze was ostrzec..
  Lepiej jest modlic sie o wypelnienie woli Bozej w Bogu wiadomej sprawie niz „przywolywac Putina do tablicy”….poniewaz razem z nim przyjda oni..jeeli czujecie sie na silach przyjac cierpienie i jestescie czysci to sie modlcie ale ostrzegam was….. wiem ze podczas egzorcyzmow nawet sam egzorcysta musial byc chroniony..
  Diabel atakowal go..bo mial swoje slabosci..kazdy z nas ma ale za egzorcysta wstawiali sie swieci..a za nami…kto?lewnie tez wielu..ale skoro egzorcysci dostali po grzbiecie to my tez.. o Pio Faustyna Popieluszko JP2
  i wieku innych przychodzilo na egzorcyzm!!!naa rozkaz MB podczas rytualu..a tu modlitwa za czlowieka opetanego…kto to wymyslil?egzorcysta czy zwykly kaplan…bardzo ryzykowne wg mnie, az zatyka ze zdziwienia..widac ten ktos nie wierzy w moc ciemnosci..tak wiem Bog
  silniejszy..ale sam ks Piotr Markielowski mowil o tarczy….on sam musial miec pancerz jak sie modlil za opetanych..to straszna odpowiedzialnosc..
  Szatan chwalil sie z kim Putin pracuje..
  Jest to Legion potezny demon, Lucifer i Asmodeusz..i wielu wielu innych do tego dochodza czarownice czyli lilith i wiele jej innych demonic…wystarczy jedna aby was zalatwic.. Putin uwielbia kobiety…albo w to wierzycie albo nie.. to nie sa zarty!!!
  Ostatnio rozmawialam z kims kto gral w filmie Powolany..ta osoba tez byla opetana jak ja w 2013…trzeba sie pilnowac do konca zycia..nawet ks Chmielewski zostal przez diabla zaatakowany..juz nie bede pisac o innych..
  Ewa nie musisz tego tu wklejac..mozesz wywalic ale ostrzez ludzi..nie moga sie tak wystawiac..od kilku tygodni slysze, ze diabel ma tu upatrzone wiele osob..ktore maja skropuly.wykorzysta te osoby i dopadnie za ich modlitwy/jesli wejda w modlitwe za Putina bezlosrednio nazywajac go po imieniu..tylko egzorcysta moze nazywac po imieniu w imieniu Kosciola.i wladzy ktora dostal…ale my???.. te osoby beda mocno dreczone..a nawet doprowadzone do mysli samobojczych/psychicznie duchowo i realnie beda dreczone utrata pracy ,, pieniedzy samochodu..wiem ze Bog jest ponad to…ale my szaraki nie mozemy wejsc w otwarta walke z demonami..Putin to nie jest zwykly szaraczek opetany!!!on wlada Rosja..a Rosja od dawna jest sprzedana diablu w pakcie…to sa slowa z egzorcyzmu..diabel upodobal sobie Rosje..nam ciezko o Polske walczyc a co dopiero o Rosje!

  Ja nie chce nikogo straszyc ale uwazajcie..trzeba sie modlic ale nie wolno wypowiadac jego nazwiska..Bog widzi w ciemnosci i ciszy i zrozumie nasz intencje ale jesli ktos sie wychyli …moze wysmiejexie mnie teraz..i.ok macie prawo.
  Ale ostrzegam bo wiem gdzie bylam i wiem co to msciwosc,nienawisc,zemsta i wiem jakie tam sa.demony..bedzIecie lizac rany latami przez pyche..sama w to wpadlam.uwazajxie..porozmawiajcie z kaplanem ,opiekunem,koerownikiem ale takim ktory wierzy w demony

  ..a ten ktory napisal ta modlitwe za Putina..to nie jest zwykla sprawa..uwazam ze tylko egzorcysci moga sie tak modlic pakt diabla z rosja .to pakt ktory zostal zawarty wieki temu w latach 999 do dzisiaj i to ma moc nadal
  .to pakt krwii..najmocniejszy pakt.

 9. MagdaWE pisze:

  Nie należy wchodzić w wyobraźni do domu Putina, gdyż niektórzy naprawdę mogą tego dokonać …

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s