Chrystus zmartwychwstał – Niech czas Wielkanocny rozświetli mroki zwątpień

Niech czas Wielkanocny
rozświetli mroki zwątpień jasnością Wiary,
zabarwi szare dni kolorami Nadziei,
rozgrzeje zmarzniętą duszę płomieniem Miłości!

❤ Radosnych Świąt Wielkanocnych – Chrystus Zmartwychwstał ❤

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

37 odpowiedzi na „Chrystus zmartwychwstał – Niech czas Wielkanocny rozświetli mroki zwątpień

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencję miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen
  Święci Aniołowie i Archaniołowie – BROŃCIE NAS I STRZEŻCIE NAS. AMEN!

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!
  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  Modlitwa do św. Józefa pochodząca z 1700 roku

  „Chwalebny Patriarcho, Święty Józefie, w którego mocy jest uczynienie możliwym tego, co niemożliwe, spiesz mi na pomoc w chwilach niepokoju i trudności. Weź pod swoją obronę sytuacje bardzo poważne i trudne, które Ci powierzam, by miały szczęśliwe rozwiązanie. Mój ukochany Ojcze, w Tobie pokładam całą ufność moją. Niech nie mówią, że przyzywałem Ciebie na próżno, a skoro z Jezusem i Maryją możesz wszystko uczynić, ukaż mi, że Twoja dobroć jest tak wielka, jak Twoja moc. Amen”

  Akt oddania Jezusowi, podyktowany mistyczce siostrze
  Marii Natalii Magdolnej z obietnicą 5-ciu łask


  Owe pięć obietnic: „Wbrew pozorom żaden z ich krewnych nie pójdzie do piekła, ponieważ w chwili, gdy ich dusza odłączy się od ciała, otrzymają łaskę doskonałej skruchy. Jeszcze w dniu ofiary wszyscy zmarli członkowie ich rodzin zostaną uwolnieni z czyśćca. W chwili śmierci będę u ich boku i omijając czyściec, zaprowadzę ich dusze przed oblicze Trójcy Przenajświętszej. Ich imiona wyryją się w Sercu Jezusa i w moim Niepokalanym Sercu. Poprzez swoją ofiarę, połączoną z zasługami Chrystusa, uchronią wiele dusz przed wiecznym potępieniem, a wielu innym będą świadczyć dobro aż do końca świata”.

  „Mój słodki Jezu, w obecności trzech Osób Trójcy Przenajświętszej, Twojej Świętej Matki oraz całego dworu niebieskiego, w łączności z intencjami Twojego Przenajświętszego Eucharystycznego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, ofiarowuję Ci całe moje życie, wszystkie moje Msze Święte, wszystkie Komunie, dobre uczynki, ofiary i cierpienia. Łączę je z zasługami Twojej drogocennej krwi oraz śmierci na krzyżu – dla uczczenia Trójcy Przenajświętszej, dla zadośćuczynienia za zniewagi, jakich doznał od nas Bóg, dla jedności Kościoła, naszej świętej Matki, dla księży, dla dobrych powołań kapłańskich, dla wszystkich dusz aż do końca świata. Przyjmij, o Jezu, ofiarę mojego życia i daj mi łaskę, abym wytrwał w tym w pełni wiary aż do śmierci. Amen”.

  • Mateusz PWWM pisze:

   Chrystus Zmartwychwstał Prawdziwie Zmartwychwstał!
   Najserdeczniejsze życzenia dla całej rodziny wowitowej, obfitości łask od Zmartwychwstałego Pana!
   Wesołego Alleluja.
   Na koniec oczywiście Sekwencja Wielkanocna 😉https://youtu.be/fXgc2ymNM1Y

 2. Longin pisze:

  Imię Jezus znaczy, Ten-Który-Zbawia

  Zbawienie dokonało się przez Krzyż, a zatem Jego krzyż doprowadza nas do świętości.

  Kiedyś muzycznie opowiedział o Tym Wydarzeniu John Debney w słynnym „Resurrection – Zmartwychwstanie”.
  Dla mnie jest to nie tylko utwór samodzielny, którego można słuchać w oderwaniu od obrazu, ale nade wszystko jest on jakby Głosem z Krzyża, który wstrząsa do głębi…

 3. m-gosia pisze:

  Prawdziwie zmartwychwstał.Alleluja. Błogosławionych Świąt ,radości, miłości i Bożego pokoju .

 4. Darek pisze:

  Radosnego Alleluja oraz błogosławieństwa od zmartwychwstałego Pana 🙂
  A tu ostatnia IV część z ks. Dominikiem

 5. Asia pisze:

  Błogosławionych Świąt Wielkanocnych.

 6. Anna pisze:

  Jezus zmartwychwstał, wesel się ziemio, raduj się człowieku!
  Jezu, Zmartwychwstały Panie, Ty który zwyciężyłeś śmierć, obdarz nas miłością i pokojem, bo Ty Jezu jesteś Miłością a za życia ziemskiego często mówiłeś ” Pokój z Wami”. Z Tobą chcemy przezwyciężać wszelki grzech, z Tobą pragniemy pełnić wolę Bożą. Ty nas poprowadź drogą prawdy, bo jesteś Drogą, Prawdą i Życiem. Pobłogosław nas Jezu. Chcemy żyć i cierpieć z Tobą i dla Ciebie. Amen.

 7. Maggie pisze:

  Z okazji Świąt Wielkanocnych przesyłam moc jak najserdeczniejszych życzeń: zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności, zawsze radości i pogody ducha, jak najliczniejszych Łask Bożych, nieustannej Opieki Matki Najświętszej oraz spełnienia się Marzeń. CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ❣️ALLELUJA❣️

  Nie wiem kiedy to będzie (przysyłają mi potem tylko potwierdzenie podatkowe), bo wysłałam w minionym tygodniu prośbę do Karmelitów w Niagara Falls (na 7 dni przy świecach, przy Relikwii św.Tereski od Dzieciątka Jezus), – m.in. w intencjach Ewy i Rodziny WOWIT’owej

 8. Uczeń Jezusa i Maryi pisze:

  Dla całej WOWiT – owej rodziny Błogosławionych Świąt Wielkanocnych zdrowia, spokoju, pogody ducha, niech Zmartwychwstały Pan da siłę do przezwyciężania wszelkich trudności wam i waszym rodzinom.

 9. Andrzej pisze:

  Prawdziwie powstał, ALLELUJA . Wesołych świąt wszystkim

 10. Lila pisze:

  Błogosławionych Świąt Wielkiej nocy życzę wszystkim.
  Pani Ewo Noc walki o błogosławieństwo dla polski jest 22-23 kw czy z 23 na 24. Na stronie WOWIT jest data 23-24 a na stronie Nocy walki 22-23. gdzieś jest pomyłka a jest to dla mnie ważne bo się wybieram.

 11. Raph@el pisze:

  Chrystus zmartwychwstał!
  Niech Jezus otworzy nasze oczy i serca i napełni nas światłem, pokojem, radością i mocą swego Ducha, abyśmy umieli Go rozpoznać i o Nim świadczyć w naszym codziennym życiu.

  Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego Pani Ewie za cały trud włożony, kapłanom prowadzącym, całej rodzinie WOWiT-owej i wszystkim czytelnikom.

 12. Monika pisze:

  Zdecydowanie warto obejrzeć: „Powołany”.

  Błogosławionych Świąt Wielkanocnych dla Wszystkich!

  • Asia pisze:

   Obejrzałam, również polecam 😊

  • kasiaJa pisze:

   Piękny film, warto obejrzeć i proponować innym.

  • Monika pisze:

   A tutaj jest świadectwo warte uwagi, mojego znajomego z fb Dawida, który w filmie „Powołany” występuje od 58 minuty:
   https://www.facebook.com/1051043068243338/photos/a.1057780394236272/4721665497847725/
   To kochany i wrażliwy człowiek o wielkim sercu a jednocześnie bardzo poraniony od najbliższych i to już od momentu poczęcia – jestem Mu szczególnie wdzięczna za wsparcie modlitewne w czasie gdy mój mąż ciężko chorował. Był dla mnie osobiście wielkim wsparciem w najtrudniejszych chwilach. Okazał się Przyjacielem, na którego mogłam liczyć, który potrafił okazać serce, dać wsparcie i umocnienie w wierze w odpowiedniej chwili, gdy tego naprawdę potrzebowałam.
   Kiedyś już podałam na WOWIT to Jego świadectwo, chociaż to nie jedyne Jego świadectwo, o innych pisał na fb. Niesamowity człowiek, który pokazuje na swoim przykładzie, że każde ludzkie życie jest bezcenne i o każde toczy się walka, choć nie każdy ma jej świadomość.

   • Asia pisze:

    Potwierdzam znam Dawida osobiście. To dobry kolega mojego męża. Ostatnio sam potrzebował dużo modlitwy, bo zmarła jego mama(prosilam na Wowicie o modlitwę za jej dusze), ale pomimo tego dalej idzie do przodu na Chwałę Panu😊.

 13. Bogusia pisze:

  Blogoslawionych swiat Zmartwychwstania Panskiego dla Calej Rodziny WOWiT.
  Ewo,dziekuje za wkladany trud…!!!💖
  Szczesc Boze…!!!

 14. Klara pisze:

  Hallelujah!! Prawdziwie Zmartwychwstał!!
  Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy!!!https://www.youtube.com/watch?v=IUZEtVbJT5c

 15. Raph@el pisze:

  Zmartwychwstanie Pana Jezusa Chrystusa wg. Katarzyny Emmerich
  Część 1 – https://www.youtube.com/watch?v=P2h5bnL-TsY
  Część 2 – https://www.youtube.com/watch?v=o4JjwXi4BQw

  Polecam też piękne symfoniczne utwory


 16. kasiaJa pisze:

  Chrystus zmartwychwstał! Alleluja!
  Wszystkim Wam kochani życzę ogromu niezłomnej Wiary, Nadziei i Miłości mających swoje jedyne źródło w Chrystusie Zmartwychwstałym. Niech Chrystus poprowadzi nas za rękę, szczególnie w trudnych dla nas momentach i nie pozwoli, by cokolwiek mogło nas od Niego odłączyć. Błogosławionych Świąt Wielkanocnych! ❤

 17. Edyta pisze:

  Błogosławionych Świąt Wielkanocnych dla całej Rodziny Wowitowej ❤

 18. kasiaJa pisze:

  Skuteczna obrona przed złem | ŚWIADECTWO EGZORCYSTY

 19. babula pisze:

  Jezus Zmartwychwstał i w nas też dokonuje się ta tajemnica jeśli tylko chcemy. On pragnie dzielić się z nami Swoim Zmartwychwstaniem. W tych miejscach gdzie serce boli, gdzie dusza boli, chce wlać ogień Swojej Miłości i pokazać, że umieścił tam cenne dary. Trudno je czasem dojrzeć i jeszcze trudniej przyjąć. A jednak wraz z nimi otrzymaliśmy łaskę ich przyjmowania i życia nimi.
  Na drogę Zmartwychwstania z Jezusem -całej Rodzinie WOWiT-owej : ❤ ❤ ❤

 20. Bożena pisze:

  Prawdziwie Zmartwychwstał.Alleluja!Radosnych, zdrowych,Spokojnych Świąt!!!

  • Katarzyna pisze:

   Rodzino Wowitowa, w Wielkanocnej Oktawie, zacytuję mądrości odwieczne, wychwalające cud rezurekcji:

   Ref. Ooo! Surrexit Christus, alleluia! * Ooo! Cantate Domino, alleluia!

   Wszystkie dzieła Pańskie, błogosławcie Pana… * Aniołowie Pańscy, błogosławcie Pana…Słońce i księżycu, błogosławcie… * Niebo oraz chmury, błogosławcie…Gwiazdy nieba, błogosławcie… * Ogniu i żarze, błogosławcie…Góry i pagórki, błogosławcie… * Morza i rzeki, błogosławcie….Dni i noce, błogosławcie… * Światło i ciemności, błogosławcie…Dzikie zwierzęta, błogosławcie… * Ptaki podniebne, błogosławcie…Królowie ziemscy, błogosławcie… * Wszystkie narody, błogosławcie…Chłopcy i dziewczęta, błogosławcie… * Starcy i dzieci, błogosławcie…Niech Imię Pana wszyscy wychwalają… * Bo tylko Jego Imię jest wzniosłe…Oto pieśń pochwalna wszystkich Jego świętych… * Ludu Pana bliski, śpiewaj Mu na chwałę…Amen, amen!… * Amen, amen!…

   A dwie perełki muzyczne, niech towarzyszą, trwającej Nowennie do Bożego Miłosierdzia:

   Chrystus Zmartwychwstał!
   Prawdziwie powstał!
   Z Panem Bogiem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s