Polskie myśliwce gotowe do walki – bo Polska nie zwycięży bronią, lecz różańcem i modlitwą uniżenia!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

26 odpowiedzi na „Polskie myśliwce gotowe do walki – bo Polska nie zwycięży bronią, lecz różańcem i modlitwą uniżenia!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencję miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen
  Święci Aniołowie i Archaniołowie – BROŃCIE NAS I STRZEŻCIE NAS. AMEN!

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!
  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  Modlitwa do św. Józefa pochodząca z 1700 roku

  „Chwalebny Patriarcho, Święty Józefie, w którego mocy jest uczynienie możliwym tego, co niemożliwe, spiesz mi na pomoc w chwilach niepokoju i trudności. Weź pod swoją obronę sytuacje bardzo poważne i trudne, które Ci powierzam, by miały szczęśliwe rozwiązanie. Mój ukochany Ojcze, w Tobie pokładam całą ufność moją. Niech nie mówią, że przyzywałem Ciebie na próżno, a skoro z Jezusem i Maryją możesz wszystko uczynić, ukaż mi, że Twoja dobroć jest tak wielka, jak Twoja moc. Amen”

  Akt oddania Jezusowi, podyktowany mistyczce siostrze
  Marii Natalii Magdolnej z obietnicą 5-ciu łask


  Owe pięć obietnic: „Wbrew pozorom żaden z ich krewnych nie pójdzie do piekła, ponieważ w chwili, gdy ich dusza odłączy się od ciała, otrzymają łaskę doskonałej skruchy. Jeszcze w dniu ofiary wszyscy zmarli członkowie ich rodzin zostaną uwolnieni z czyśćca. W chwili śmierci będę u ich boku i omijając czyściec, zaprowadzę ich dusze przed oblicze Trójcy Przenajświętszej. Ich imiona wyryją się w Sercu Jezusa i w moim Niepokalanym Sercu. Poprzez swoją ofiarę, połączoną z zasługami Chrystusa, uchronią wiele dusz przed wiecznym potępieniem, a wielu innym będą świadczyć dobro aż do końca świata”.

  „Mój słodki Jezu, w obecności trzech Osób Trójcy Przenajświętszej, Twojej Świętej Matki oraz całego dworu niebieskiego, w łączności z intencjami Twojego Przenajświętszego Eucharystycznego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, ofiarowuję Ci całe moje życie, wszystkie moje Msze Święte, wszystkie Komunie, dobre uczynki, ofiary i cierpienia. Łączę je z zasługami Twojej drogocennej krwi oraz śmierci na krzyżu – dla uczczenia Trójcy Przenajświętszej, dla zadośćuczynienia za zniewagi, jakich doznał od nas Bóg, dla jedności Kościoła, naszej świętej Matki, dla księży, dla dobrych powołań kapłańskich, dla wszystkich dusz aż do końca świata. Przyjmij, o Jezu, ofiarę mojego życia i daj mi łaskę, abym wytrwał w tym w pełni wiary aż do śmierci. Amen”.

 2. Katarzyna pisze:

  Szkoda że tak mało jest takich obrazów w
  naszych Kościołach, powinniśmy się zmobilizować a z jest ciężko, szacunek dla wszystkich którzy wzięli udział w adoracji beż granic

 3. Bożena pisze:

  Zaprzyjaźniona siostra katechetka ( uczy w podstawówce) mówiła dzieciom na katechezie o objawieniach i prośbach Matki Bożej, o mocy modlitwy różańcowej, o modlitwie uniżenia i normalną rzeczą jest ,że na początku katechezy w starszych klasach dzieci odmawiają na kolanach dziesiątek różańca a te z najmłodszych 3 Zdrowaś Maryjo. W jednej z czwartych klas dzieci spontanicznie modliły się leżąc krzyżem. Same zapytały, czy mogą tak się pomodlić.

 4. AnnaMaria pisze:

  Filmik o miescie Chełm jak pomaga uchodzcom wojennym. Pokazany dworzec, kosciół baptystów oraz hotel…. ale na samym poczatku zagraniczny woluntariusz Martin Clarke mówi że nigdy nie wiedzą kiedy i z jaką iloscią imigrantów przyjedzie pociąg i dlaczego tak długo stoja na granicy. Pan mowi że musiał co robić aby pomagać ludziom w tej strasznej tragedii i że jego serce rośnie widząc taką reakcje lokalnej społecznosci na tę tragediie.

  Nastepny ; jak woluntariusze z Teksasu pomagają w Chelmie. Uchodzcy nie chca wyjeżdżać z miasta gdzieś dalej, wolą przeczekac na miejscu. Baptysci nie wiedzą jak im pomóc czasami.
  Połowa kosciołów baptystów w polsce została przekazana dla uchodzców praz wiele rodzin przyjmuje ich do swoich domów .

  • wobroniewiary pisze:

   Szkoda, że nie nakręcą jak katolicy pomagają uchodźcom, jak Domy Pielgrzyma są zajęte przez rodziny ukraińskie a nie przez pielgrzymów. Kościół baptystów na co dzień świeci pustkami

   Ps. Jak widzisz, pewną informację wycięłam z komentarza, ale dobrze napisałaś, tyle, że nie wszyscy muszą wiedzieć, a wielu wrogów stronę czyta, musimy być przezorni i roztropni 🙂

 5. Bożena pisze:

  W lubelskiej archikatedrze od 28 d0 30.o3. były rekolekcje dla młodzieży szkół średnich. Prowadził je pan Jacek Pulikowski. Poza tym było jedno wieczorne spotkanie dla dorosłych i nagranie jest umieszczone na stronie archikatedry. Wklejam link::
  Spotkanie z dr Jackiem Pulikowskim 28.03.2022 godz. 19.40 – archikatedra lubelska

  Warto posłuchać, to Ewangelia w realiach życia małżeńskiego, rodzinnego, relacjach damsko – męskich. Bezkompromisowa wierność nauczaniu Pisma Świętego i Kościoła z wielkim szacunkiem dla człowieka, także tego pogubionego. Szkoda, że nie ma konferencji wygłoszonych dla młodzieży, bo naprawdę słuchali, ale i zły się wściekał, co było widać po reakcji części nauczycieli. Modliłam się za te rekolekcje i powiem szczerze,że ta menda dała mi popalić. Już od niedzieli było ciężko, a dziś po południu przeszło wszystko bez śladu.

 6. Danka pisze:

  Prorocza homilia abp Sheena o szatanie i aktywności demonicznej / polskie napisy /… warto posłuchać do końca

 7. Marta pisze:

  Proszę Was o modlitwę za Panią Elę (teściowa mojej siostry). Leży na intensywnej terapii podłączona do respiratora. Niech dobry Bóg tym kieruje, a rodzinie doda sił w tym bardzo trudnym czasie.

 8. xcvb pisze:

  Fragemnt oredzia z Ameryki Pld: „…czas Bożej sprawiedliwości będzie czasem żniwa, czasem, w którym nie możemy być kłamcami, musimy być prawdziwi, bo zbierzemy to, co posiejemy… Czas przemija, dzieci. Dziecko rośnie, młodzieniec się starzeje. Czas mija. Ziemia jest przejściem. Ale co Bóg dla was zrobił, abyś mógł w pełni żyć wiecznością, Niebem. Bożym pragnieniem jest nowa Ziemia, nowy świat , świat pokoju, nie ten świat wojny, głodu, niesprawiedliwości, chorób… to jest rok, w którym Bóg prosi was o braterstwo, o uczynienie czegoś, aby świat zasłużył na pokój, triumf mojego Niepokalanego Serca … Dlaczego człowiek tak długo zbiera ten triumf? Ponieważ człowiek zasiał bardzo mało zaufania i wiary. Bóg musi dać ci to, co najpiękniejsze. Ważne jest, abyś był pokorny, aby to przyjąć, abyś zaakceptował to, co Boże zostanie zrobione w twoim życiu … ”27 marca 2022

 9. Ania W. pisze:

  +++ i proszę o modlitwę za mojego zmarłego teścia

 10. h pisze:

  Oglądam kolejny raz, wspaniałe kazanie, otwiera mi oczy bo czasem zapominam o co w życiu chodzi …

 11. AGA pisze:

  Wolne intencje Mszy Św.
  Malutka parafia Jeruzal – dużo wolnych intencji w dni powszednie: http://www.parafiajeruzal.pl/intencje-mszalne

  misjesercanow.pl Ostatnio zamawiałam tam intencję i tydzień czasu jedynie się czeka.

  https://gregorianka.pl/ to Msze gregoriańskie w szybkich terminach, z racji na dużą grupę zaangażowanych księży. Najczęściej zamawiane są u tam Msze Św. gregoriańskie, tzw. gregorianki (30 Mszy za jednego zmarłego) oraz pojedyncze intencje mszalne. Strona funkcjonuje od listopada 2015 roku

  • Aga pisze:

   Szczesc Boze, dzisiaj rocznica smierci Slugi Bozego ojca Wenantego Katarzynca. strona: Wenanty.pl – moze zglosic intencje i podziekowania. z Bogiem

   • wobroniewiary pisze:

    Zmarł 31.03.1921 roku. Cała Kalwaria wzięła udział w pogrzebie kapłana, którego potrafiła już ocenić. Wielu modliło się nie tyle za jego duszę, co o jego wstawiennictwo u Boga

    https://wenanty.pl/sluga-bozy/zyciorys/

   • An pisze:

    !!!! super zabieram Ojca Wenantego (głupi komp zmienia mi na walnietego!!) ze sobą na przesłuchanie! Zapomniałam ze to dzisiaj! Do Kalwarii mam godzinkę drogi byłam u Ojca dwa tyg temu ,było jak zwykle wielu PIELGRZYMOW szukających pomocy .

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s