ADORACJA BEZ GRANIC – w łączności z aktem poświęcenia Rosji i Ukrainy 25-26.03.2022

„Adoracja bez granic” to kontynuacja akcji: Różaniec do granic, Wielka Pokuta, Polska pod Krzyżem, Różaniec do granic nieba

Organizatorami jest Fundacja „Solo Dios Basta” w łączności z biskupami w Polsce. Jest to odpowiedź na potrzebę modlitewnej i pokutnej mobilizacji w kontekście wojny na Ukrainie oraz aktu poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi podczas nabożeństwa pokutnego w Watykanie 25 marca o godz. 17:00.

W tej właśnie godzinie zacznie się 24-godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w całej Polsce. Teobańkologia włącza się w promocję tej akcji „Adoracja bez granic”.

Oficjalny komunikat diecezji ełckiej znajdziesz tutaj: https://diecezjaelk.pl/2022/03/18/adoracja-bez-granic/

Oficjalną stronę akcji znajdziesz tutaj:
https://www.adoracjabezgranic.pl/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

26 odpowiedzi na „ADORACJA BEZ GRANIC – w łączności z aktem poświęcenia Rosji i Ukrainy 25-26.03.2022

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencję miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen
  Święci Aniołowie i Archaniołowie – BROŃCIE NAS I STRZEŻCIE NAS. AMEN!

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!
  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  Modlitwa do św. Józefa pochodząca z 1700 roku

  „Chwalebny Patriarcho, Święty Józefie, w którego mocy jest uczynienie możliwym tego, co niemożliwe, spiesz mi na pomoc w chwilach niepokoju i trudności. Weź pod swoją obronę sytuacje bardzo poważne i trudne, które Ci powierzam, by miały szczęśliwe rozwiązanie. Mój ukochany Ojcze, w Tobie pokładam całą ufność moją. Niech nie mówią, że przyzywałem Ciebie na próżno, a skoro z Jezusem i Maryją możesz wszystko uczynić, ukaż mi, że Twoja dobroć jest tak wielka, jak Twoja moc. Amen”

  Akt oddania Jezusowi, podyktowany mistyczce siostrze
  Marii Natalii Magdolnej z obietnicą 5-ciu łask


  Owe pięć obietnic: „Wbrew pozorom żaden z ich krewnych nie pójdzie do piekła, ponieważ w chwili, gdy ich dusza odłączy się od ciała, otrzymają łaskę doskonałej skruchy. Jeszcze w dniu ofiary wszyscy zmarli członkowie ich rodzin zostaną uwolnieni z czyśćca. W chwili śmierci będę u ich boku i omijając czyściec, zaprowadzę ich dusze przed oblicze Trójcy Przenajświętszej. Ich imiona wyryją się w Sercu Jezusa i w moim Niepokalanym Sercu. Poprzez swoją ofiarę, połączoną z zasługami Chrystusa, uchronią wiele dusz przed wiecznym potępieniem, a wielu innym będą świadczyć dobro aż do końca świata”.

  „Mój słodki Jezu, w obecności trzech Osób Trójcy Przenajświętszej, Twojej Świętej Matki oraz całego dworu niebieskiego, w łączności z intencjami Twojego Przenajświętszego Eucharystycznego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, ofiarowuję Ci całe moje życie, wszystkie moje Msze Święte, wszystkie Komunie, dobre uczynki, ofiary i cierpienia. Łączę je z zasługami Twojej drogocennej krwi oraz śmierci na krzyżu – dla uczczenia Trójcy Przenajświętszej, dla zadośćuczynienia za zniewagi, jakich doznał od nas Bóg, dla jedności Kościoła, naszej świętej Matki, dla księży, dla dobrych powołań kapłańskich, dla wszystkich dusz aż do końca świata. Przyjmij, o Jezu, ofiarę mojego życia i daj mi łaskę, abym wytrwał w tym w pełni wiary aż do śmierci. Amen”.

 2. eska pisze:

  W najbliższy piątek jest dzień odprawiania drogi krzyżowej, a zarazem dzień Zwiastowania NMP i rozpoczynania duchowej adopcji dziecka poczętego. Warto się tego dnia pochylić nad tymi rozważaniami:
  https://duchowaadopcjadziecka.wordpress.com/2012/03/23/droga-krzyzowa-dziecka-nienarodzonego/
  Zwłaszcza w czasie wojny będącej m.in. karą za grzechy aborcji.

  • Antonina pisze:

   Poniżej dwa wykłady G. Górnego. Niech one jeszcze raz uświadomią nam jak wielka walka duchowa obecnie się toczy…. i będą kolejną zachętą dla nas wszystkich do Adoracji, gorącej modlitwy, pokuty i postu w łączności z papieżem i biskupami. Obejrzyj film „”Wojna o duszę świata” – red. Grzegorz Górny – cz. I” w YouTube

  • Antonina pisze:

   Obejrzyj film „„Wojna o duszę świata” – Grzegorz Górny – cz. II” w YouTube

  • Antonina pisze:

   Obejrzyj film „Prawosławie, sekty i WIEDŹMY?! Górny o Rosji i życiu duchowym Rosjan” w YouTube

   • xcvb pisze:

    to powinno na glowna isc. gorny trzyma poziom. a pojedynki ekstrasensow w tv nieprawdopodbne. harry potter in real life. niezla azja.

 3. Euzebia pisze:

  Czy może ktoś wie, dlaczego nie ma na youtube „24 godziny męki Pana Jezusa” Luizy Piccarety czytane przez kanał Ku Bogu? Może gdzie indziej są te audiobooki?

 4. wobroniewiary pisze:

  Dziś swoje urodziny obchodzi ks. Piotr Glas. 🎂
  Tego samego dnia urodził się także ks. Stefano Gobbi, którego ks. Piotr tak bardzo ceni (i my również!). Życzymy Księdzu, aby dobry Bóg udzielał mu nadal swojego światła, a także wiele pokoju, odwagi i miłości, aby mógł nas prowadzić w tych czasach mroku i zamętu do bezpiecznej przystani zbawienia. 😇 Otoczmy dziś ks. Piotra, i nie tylko dziś, naszą modlitwą. 🙏

 5. Czytelniczka pisze:

  +++ w intencji Ks. Piotra. Jak bardzo mi pomogły Ks. konferencje w przygotowaniu się do spowiedzi generalnej. Bóg zapłać czcigodny Kapłanie

 6. Bogumiła z Opoczna pisze:

  Szczęść Boże….Zapraszamy do adoracji W Solku Koło Opoczna ….wszystkim mówię W Bogu cała Nasza Nadzieja przez Maryję do Jezusa…..Syn Wszystko Dzięki Swej Matce Przyjmie choćby Nasz najmniejszy prezent…zachęcam…Z Panem Bogiem

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s