Coroczne orędzie przekazane dla Mirjany z 18.03: „nie bójcie się, mój Syn jest światłością świata i w Nim jest pokój i nadzieja”

Nie bójcie się, mój Syn jest światłością świata i w Nim jest pokój i nadzieja!

❤  zdjęcie wykonane przez Sydonię M. w dniu 18 marca w czasie objawienia ❤

Coroczne orędzie przekazane Mirjanie 18 marca 2022 r.

„Drogie dzieci, Matczyną miłością was wzywam, abyście pełni siły, wiary i zaufania patrzyli na mego Syna. Jemu otwierajcie swoje serca i nie bójcie się, bo mój Syn jest światłością świata i w Nim jest pokój i nadzieja. Dlatego ponownie wzywam was, abyście się modlili za te moje dzieci, które nie poznały miłości mego Syna, aby mój Syn swą światłością miłości i nadziei oświecił ich serca, a wam dzieci moje, by dodał odwagi oraz dał pokój i nadzieję. Jestem z wami, dziękuję Wam.”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

27 odpowiedzi na „Coroczne orędzie przekazane dla Mirjany z 18.03: „nie bójcie się, mój Syn jest światłością świata i w Nim jest pokój i nadzieja”

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencję miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen
  Święci Aniołowie i Archaniołowie – BROŃCIE NAS I STRZEŻCIE NAS. AMEN!

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!
  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  Modlitwa do św. Józefa pochodząca z 1700 roku

  „Chwalebny Patriarcho, Święty Józefie, w którego mocy jest uczynienie możliwym tego, co niemożliwe, spiesz mi na pomoc w chwilach niepokoju i trudności. Weź pod swoją obronę sytuacje bardzo poważne i trudne, które Ci powierzam, by miały szczęśliwe rozwiązanie. Mój ukochany Ojcze, w Tobie pokładam całą ufność moją. Niech nie mówią, że przyzywałem Ciebie na próżno, a skoro z Jezusem i Maryją możesz wszystko uczynić, ukaż mi, że Twoja dobroć jest tak wielka, jak Twoja moc. Amen”

  Akt oddania Jezusowi, podyktowany mistyczce siostrze
  Marii Natalii Magdolnej z obietnicą 5-ciu łask


  Owe pięć obietnic: „Wbrew pozorom żaden z ich krewnych nie pójdzie do piekła, ponieważ w chwili, gdy ich dusza odłączy się od ciała, otrzymają łaskę doskonałej skruchy. Jeszcze w dniu ofiary wszyscy zmarli członkowie ich rodzin zostaną uwolnieni z czyśćca. W chwili śmierci będę u ich boku i omijając czyściec, zaprowadzę ich dusze przed oblicze Trójcy Przenajświętszej. Ich imiona wyryją się w Sercu Jezusa i w moim Niepokalanym Sercu. Poprzez swoją ofiarę, połączoną z zasługami Chrystusa, uchronią wiele dusz przed wiecznym potępieniem, a wielu innym będą świadczyć dobro aż do końca świata”.

  „Mój słodki Jezu, w obecności trzech Osób Trójcy Przenajświętszej, Twojej Świętej Matki oraz całego dworu niebieskiego, w łączności z intencjami Twojego Przenajświętszego Eucharystycznego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, ofiarowuję Ci całe moje życie, wszystkie moje Msze Święte, wszystkie Komunie, dobre uczynki, ofiary i cierpienia. Łączę je z zasługami Twojej drogocennej krwi oraz śmierci na krzyżu – dla uczczenia Trójcy Przenajświętszej, dla zadośćuczynienia za zniewagi, jakich doznał od nas Bóg, dla jedności Kościoła, naszej świętej Matki, dla księży, dla dobrych powołań kapłańskich, dla wszystkich dusz aż do końca świata. Przyjmij, o Jezu, ofiarę mojego życia i daj mi łaskę, abym wytrwał w tym w pełni wiary aż do śmierci. Amen”.

  • Lucija pisze:

   Kochani,mam pewien problem,który może pomożecie mi rozwiązać.Otóż w sobotę w uroczystość św.Józefa byłam na Mszy Świętej w mojej parafii.Msza koncelebrowana,kapłani z mojej parafii i kapłani goście.I jeszcze jeden „niewiadomokto” :niw szafarz,bo wiem,jaki strój mają szafarze i co robią,nie kleryk,nie ksiądz.Czytał Ewangelię jak kapłan,udzielał Komunii Świętej jak szafarz a na koniec po błogosławieństwie kapłana podszedł do ołtarza i powiedział do mikrofonu formułę,którą zwykle wypowiada ksiądz: „Idźcie w pokoju Chrystusa”. Kto mi wyjaśni,z kim miałam do czynienia?Jakaś nowa forma posługi „wyręczająca” kapłana i przyzwyczajająca wiernych do kolejnych cywilów przy ołtarzu?

   • Damian pisze:

    Może to był diakon ? Można ich rozpoznać po szarfie, którą noszą podczas Mszy świętej.

   • Antonina pisze:

    Diakon stały, niestety….

    • wobroniewiary pisze:

     A czemu niestety. Diakon to przyszły ksiądz 🙂

    • Antonina pisze:

     Niezupełnie przyszły ksiądz. Diakon stały może mieć żonę i dzieci. Obserwowałam z bliska taką ” posługę ” żonatego mężczyzny z czwórką dzieci i mam bardzo negatywne doświadczenie. Dla mnie to chora sytuacja i dla takiego małżeństwa, w którym mąż jest osobą duchowną nie jest to wcale dobre…..Ale to tylko moje zdanie i doświadczenie. Przepraszam za to ” niestety ” nie chciałam nikogo urazić. ” Diakon stały może odprawiać nabożeństwa, błogosławić śluby, prowadzić pogrzeby, udzielać komunii i głosić kazania. W odróżnieniu od kapłana nie może jednak sprawować Eucharystii, spowiadać i udzielać sakramentu namaszczenia chorych.

     W ciągu trzyletniego okresu przygotowawczego kandydaci na diakonów stałych pogłębiają swoją duchowość, uczą się sprawowania liturgii, głoszenia kazań i śpiewu kościelnego. Podczas święceń diakonatu, których udziela im biskup przez nałożenie rąk na ich głowy, ślubują posłuszeństwo ordynariuszowi swojej diecezji i jego następcom. Zobowiązani są również, tak jak inne osoby duchowne, do codziennego odmawiania modlitwy brewiarzowej „

    • wobroniewiary pisze:

     Dzięki za wyjaśnienie – kto pyta, ten wie 😉

    • Lucija pisze:

     Rozumiem to „niestety” i uważam,że nie powinien dotykać Świętego Świętych dopóki nie będzie kapłanem. Diakon może się rozmyślić co do swego kapłaństwa i wtedy zostaje zwykłym świeckim. Nie przyjmuję Komunii Świętej od szafarzy i diakonów. Zbyt wiele niekonsekrowanych rąk w dzisiejszym Kościele dotyka Ciała Pańskiego. Kościół na zachodzie Europy już to przerabiał 30,40 lat temu.Zaowocowało utratą poczucia sacrum i kultu Eucharystycznego.

    • Paweł pisze:

     W kwartalniku „Christianitas”, w numerze 31-32 z roku 2007, było opublikowanych kilka ciekawych artykułów – opartych na faktach – pod zbiorczym tytułem podrozdziału: „DIAKON, czyli KTO?” – https://polona.pl/item/christianitas-religia-kultura-spoleczenstwo-2007-nr-31-32,OTc3OTI5OA/15/#info:metadata
     [Można je więc odszukać zeskanowane pod powyższym linkiem. Ale… niestety – też użyję tu tego wyrazu – zdaje się z nich RÓWNIEŻ wynikać, że wprowadzony/”wskrzeszony” po ostatnim Soborze DIAKONAT STAŁY (nie będący zatem – jak w czasach przedsoborowych – jedynie „etapem” na drodze do święceń kapłańskich prezbiteratu) – to jest jeszcze jeden „niewypał” wśród ‚POSOBOROWYCH reform’… (Moim zdaniem one NIEMAL WSZYSTKIE były „niewypałami” – i zgadzam się tu z ‚tradycjonalistami’ mówiącymi np.: ‚Czego się w ogóle +tknął+ TEN SOBÓR, to przeważnie ZEPSUŁ!!!’). Na postawie zaś „skorowidzu rzeczowego” znajdującego się na str. 621-761 w pallotyńskim wydaniu „Sobór Watykański II – konstytucje, dekrety, deklaracje” (z „Imprimatur” kard. K. Wojtyły, z dnia 5 X 1967) można ustalić, że o owym DIAKONACIE STAŁYM mówi w szczególności punkt 29 Konstytucji dogmatycznej o KOŚCIELE (a co ciekawe i… też raczej PODEJRZANE dla mnie: TUTAJ w tytule BEZ żadnej przydawki po słowie „Kościół”, typu: „ŚWIĘTYM” czy „CHRYSTUSOWYM”, jak to formułował jeszcze np. Sobór Watykański I w tytule swojej Konstytucji dogmatycznej „Pastor aeternus” – http://ptm.rel.pl/czytelnia/dokumenty/dokumenty-soborowe/sobor-watykanski-i/261-konstytucja-dogmatyczna-o-kosciele-chrystusowym-pastor-aeternus.html ): http://ptm.rel.pl/czytelnia/dokumenty/dokumenty-soborowe/sobor-watykanski-ii/113-konstytucja-dogmatyczna-o-kosciele-lumen-gentium.html ].

   • Renata Anna pisze:

    To był diakon. U nas w parafii też jest i jest to zgodne z nauczaniem KK. Nie ma w tym nic złego. Za chwilę ten diakon będzie kapłanem. Nie może tylko odprawiać Mszy Świętej. Proszę poczytać.

    • Antonina pisze:

     Według prawa kanonicznego kandydat do diakonatu stałego – mężczyzna nieżonaty i zobowiązujący się do celibatu – może przystąpić do święceń po ukończeniu 25. roku życia. Kandydat związany małżeństwem musi mieć ukończonych 35 lat i posiadać pisemną zgodę żony. Episkopaty danego kraju mogą jednak wydać zarządzenie o podwyższeniu wieku kandydatów do diakonatu (KPK 1031 § 2, 3). Prawo kanoniczne nie wyznacza górnej granicy święceń. Zazwyczaj konferencje biskupie ustalają ten wiek na 50 lat dla mężczyzny, który całkowicie poświęca się posłudze diakonackiej, oraz 55 lat dla tego, który oprócz diakonatu pracuje zawodowo.

     Kandydaci do diakonatu, zgodnie z przepisami Konferencji Episkopatu, powinni otrzymać odpowiednią formację. Jeśli nie ukończyli studiów teologicznych, powinni odbyć specjalny, co najmniej trzyletni kurs, podczas którego zdobędą odpowiednią wiedzę teoretyczną i praktyczną. W ostatnim roku nauki przyszły diakon powinien odbyć praktykę we wspólnocie parafialnej, sprawując m.in. posługę lektora i akolity. Diakoni żonaci, którzy całkowicie oddali się posłudze na rzecz Kościoła, powinni otrzymywać odpowiednie wynagrodzenie wystarczające na utrzymanie ich oraz ich rodzin (KPK 281 § 3).

    • Lucija pisze:

     Sęk w tym,że wiem,jak wygląda diakon.Kleryk z mojej parafii,który został wyświęcony w 2020 r. nie raz asystował w czasie Mszy Świętej jako diakon,ale zawsze był w sutannie,koloratce i właśnie z szarfą.Ten miał tylko białą albę czy ja się ten strój nazywa i szarfę.Teraz też mam w parafii kleryka ( i chyba już diakona),chodzi w sutannie i koloratce.

    • Lucija pisze:

     Po co potrzebny diakon czy szafarz,jak mamy w parafii 8 kapłanów?To tylko ludzki aspekt,o Bożym napisałam wyżej.

    • Antonina pisze:

     Co do stroju to diakon stały w Polsce, jako osoba duchowna, ma prawo nosić cały czas sutannę lub koszulę z koloratką. Nie jest natomiast do tego zobowiązany. …
     Błogosławionego dnia dla Was Wszystkich 🙂

 2. wobroniewiary pisze:

  Trzeci odcinek rekolekcji wielkopostnych z ks. Robertem Skrzypczakiem!

  • Kamilbolt pisze:

   Jakby na potwierdzenie jego słów o moralnym rozpadzie rodziny i małżeństwa:
   https://porady.sympatia.onet.pl/sympatia-radzi/z-mojego-punktu-widzenia-zdrada-jest-dobrym-rozwiazaniem-list-do-redakcji/zkb02sv

   Czyli promowanie cudzołóstwa i to na całego.
   Tego typu historie czytam ostatnio nad wyraz często. Tylko ci biedni ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, w co wpadają tylko dlatego, że nie potrafią zapanować nad swoimi chuciami.
   A te wszystkie programy typu „Wyspa miłości” czy „Hotel paradise” czy „Ekipa z Warszawy” etc czy tzw. swingersi – to wszystko to kopiowanie tego, co najgorsze ze świata zachodu.

   • wobroniewiary pisze:

    Nawet nie wiem, o czym Ty piszesz o jakich programach, bo od 15 lat nie oglądam tv 😉

    • Kamilbolt pisze:

     O kurczę, tylko pozazdrościć i zapytać, jak udało ci się tego dokonać?
     Bo niestety mam w swojej rodzinie problem z wręcz nałogowym oglądaniem telewizji i smartfona zwłaszcza przez jednego z rodziców i zastanawiam się, jak mogę uwolnić od tego paskudztwa swoją rodzinę. Czy mam czekać tylko i wyłącznie na to, aż światowa technologia zostanie raz na zawsze wyłączona i wrócimy do czasów Starego Testamentu? Może właśnie jakiś egzorcyzm albo modlitwa kogoś sprawiedliwego mogłyby coś zdziałać?

 3. An pisze:

  Chcialam napisac ze sol ,olej i woda egzorcyzmowane zadzialaly na gosci 🙂
  Goscie zwykle siedzieli u nad od 16 do 1/2 w nocy i pili do dna..okolo pol litra na glowe..policzcie ile wypijali gdy bylo ich 15..pozniej ojciec zwykle cala noc awanturowal sie i zasypial nad ranem.
  Wczoraj nie byli w stanie zjesc salatek i wyszli o 21.nie byli w stanie tez pic wodki , a byli w tym naprawde dobrzy..poszly im tylko 2 litry
  Zostalo nam mnostwo jedzenia i ciast 🙂
  Rano pojechalam z mezem na Kalwarie Paclawska na Msze Sw, przed Msza Koronka w jezyku polskim i ukrainskiem,piekna Msza i Zawierzenie Maryi..piekna pogoda,wlasnie wrocilismy do domu 🌻🥰

  Tato od wczoraj nie moze chodzic,cos mu strzyknelo w biodrze..a przed imteza otworzylo sie slowo ze aniol.pprazil Jozefa w biodro chyba…

 4. Bożena pisze:

  Z ogłoszeń z lubelskiej archikatedry:
  „W piątek 25 marca, podczas celebracji pokutnej o godz. 17.00 w Bazylice św. Piotra, Papież Franciszek poświęci Rosję i Ukrainę Niepokalanemu Sercu Maryi. Tego aktu w tym samym dniu w Fatimie dokona Kardynał Konrad Krajewski, jako wysłannik Ojca Świętego. W Archikatedrze Lubelskiej uczyni to Ksiądz Arcybiskup Stanisław Budzik. Zapraszamy na godz. 17.00, by wspólnie z Pasterzem Archidiecezji dokonać Aktu Zawierzenia i modlić się w intencji pokoju na świecie.”

 5. kasiaJa pisze:

  Ważna wiadomość otrzymana na maila od Fundacji Życie i Rodzina:
  „Szanowna Pani, Droga Obrończyn Życia Dzieci!

  Kilka dni temu do Fundacji zadzwoniła Ukrainka pani Elena. Po wybuchu wojny przekroczyła granicę Polski i poszukiwała pomocy w zabiciu swojego nienarodzonego dziecka. Prawie nie znała polskiego, więc myślała, że skoro piszemy na naszej stronie o aborcji, to możemy mieć kontakt do osób, które pomogą ją przeprowadzić. Nie rozumiała, że może istnieć organizacja, która aborcję zwalcza i zdziwiła się, gdy jej to wytłumaczyliśmy.

  Ta historia ma swój pozytywny finał. Elena dowiedziała się, że w Polsce nie zabija się dzieci, a w tej chwili przebywa pod opieką w miejscu, gdzie jej samej i jej dziecku nie grozi nic złego.

  Cieszymy się z uratowanego Maleństwa, a jednocześnie od tamtej pory zaczęliśmy wszyscy intensywnie myśleć, jaka jest sytuacja dzieci, które będąc w łonach swoich matek przekraczają granicę naszego kraju.

  Mniej więcej w tym samym czasie polskie feministki rozpoczęły zmasowaną akcję namawiania Ukrainek do zabicia ich nienarodzonych dzieci. Aborcyjny Dream Team idzie na całość: jako okoliczność usprawiedliwiającą aborcję wskazuje wojnę i konieczność opuszczenia domu rodzinnego. Aż trudno uwierzyć, że można się posunąć do takiej podłości, aby kobietom uciekającym przed śmiercią proponować zabicie ich dzieci!

  Droga Pani!
  Święta Matka Teresa z Kalkuty odbierając Pokojową Nagrodę Nobla mówiła, że największym zagrożeniem dla pokoju na świecie jest aborcja. „Bo jeśli matce wolno zabić jej dziecko, co może powstrzymać ciebie lub mnie, abyśmy nie pozabijali się nawzajem…?” Czy i Pani ma wrażenie, że były to prorocze słowa?

  Zarówno w Rosji, jak i na Ukrainie, obowiązuje mordercze prawo aborcyjne. Każdego roku Rosja zabija 1 000 000 (milion!) nienarodzonych dzieci. Służba zdrowia legalnie podaje tabletki wczesnoporonne, stosuje się też aspirację (wyssanie dziecka żywcem z łona mamy) oraz aborcję chirurgiczną, czyli kroi dzieci żywcem na kawałki powodując ich śmierć. Oficjalne statystyki mówią, że na każde 1000 kobiet w wieku rozrodczym dokonuje się aż 30 aborcji rocznie! A przecież nie wszystkie te kobiety co roku zachodzą w ciążę…

  Nie lepiej jest na Ukrainie, gdzie morduje się dzieci do 12 tygodnia życia płodowego – bez żadnych ograniczeń, a do 28 tygodnia z powodów np. społecznych. W praktyce jest to także aborcja na żądanie. Szacuje się, że od ogłoszenia przez Ukrainę niepodległości w 1991 roku zabito tam około 30 milionów nienarodzonych dzieci.
  Co gorsza, władze obu krajów wielokrotnie podkreślały, że popierają aborcję.

  Nic dziwnego, że Ukrainki przyjeżdżające do Polski poszukują możliwości zabicia własnych dzieci… Gdy jeszcze do akcji wkroczą feministki, presja, aby zabić dziecko rośnie.

  Trzeba koniecznie uświadomić obywatelkom Ukrainy, że w Polsce życie ich samych i ich dzieci podlega ochronie prawnej. Muszą też wiedzieć, co robić, jeśli ktoś proponuje im nielegalną aborcję oraz czym grozi próba zabicia dziecka środkami farmakologicznymi lub nielegalnie w prywatnym gabinecie lekarskim.

  Rozpoczynamy akcję informacyjną wśród Ukrainek. Przygotowaliśmy ulotkę informacyjną pt. „POLSKA CHRONI ŻYCIE” w dwóch językach – po polsku i po ukraińsku – aby kobiety przekraczające granicę RP wiedziały, jak się zachować w razie prób namawiania ich do aborcji. Być może słyszała Pani już, że feministki tłumaczą na ukraiński materiały o tym, jak z ich pomocą zamordować poczęte dzieci? To zmasowana akcja pokazująca, jak straszny stosunek do kobiet i dzieci mają aborcjoniści. Co jest dla nich najważniejsze? Zabijać jak najwięcej! To naprawdę straszne, gdy ktoś widząc kobietę w ciąży od razu zaczyna dla niej organizować aborcję…

  Droga Pani!
  W najbliższych dniach wolontariusze Fundacji udadzą się do miejsc, gdzie przybywają Ukraińcy i rozdadzą ulotki informacyjne napotkanym kobietom. W całej Polsce chcemy rozdać co najmniej 200 tysięcy takich ulotek, aby każda kobieta w ciąży dowiedziała się, że w Polsce życie jej dziecka jest pod ochroną. Trzeba dotrzeć do kobiet z prawdą i w ten sposób uratować ich dzieci. Nie możemy dłużej czekać, gdy granice Polski przekraczają matki przyzwyczajone, że można zabić dziecko zawsze i z dowolnej przyczyny, a do tego atakowane są przez Aborcyjny Dream Team i podobne organizacje. Życie musi wygrać z aborcyjną presją!

  Bardzo Panią proszę o pomoc w pokryciu kosztów kampanii informacyjnej do Ukrainek. Szacujemy je na około 10 000 złotych. Sam druk ulotek to kwota sięgająca niemal 8 000 złotych, do tego dochodzą koszty operacyjne (np. związane z dojazdami wolontariuszy do miejsc gromadzenia się obywateli Ukrainy).

  Czy może Pani pilnie wesprzeć akcję? Chcemy jeszcze dziś zlecić druk pierwszej partii ulotek, by jak najszybciej przystąpić do ich dystrybucji.

  Czy wpłaci Pani 35, 75, 140 złotych lub inną wybraną kwotę, aby pomóc w organizacji tej akcji? Wpłat należy dokonać na konto Fundacji Życie i Rodzina – dane w stopce niniejszego maila.

  Nie ma czasu do stracenia. W tych dniach feministki robią, co mogą, aby dotrzeć do ciężarnych imigrantek i doprowadzić do tego, by zabiły swoje dzieci. Polska staje się polem bitwy pomiędzy dobrem a złem. Weźmy udział w tej bitwie po stronie tych, którzy sami nie mogą się bronić. Na kogo mogą liczyć nienarodzone dzieci, jeśli nie na nas…?

  Serdecznie Panią pozdrawiam!
  Kaja Godek

  Podpis
  Kaja Godek
  Inicjatywa #ZATRZYMAJABORCJĘ
  Inicjatywa #STOPLGBT
  Fundacja Życie i Rodzina
  zycierodzina.pl

  PS – Pisząc ten list do Pani sama oczekuję narodzin mojego kolejnego dziecka. Jest jeszcze malutkie, ale jest już ślicznym małym człowieczkiem. Ciągle nie mogę zrozumieć, jak mogą istnieć ludzie, którzy czyhają na życie takich dzieci i chcą je zabijać – im więcej, tym lepiej! Tak bardzo bym chciała, aby inne dzieci też mogły bezpiecznie się urodzić… „

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s