Ks. Dominik Chmielewski: Różaniec kontra wojna

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

114 odpowiedzi na „Ks. Dominik Chmielewski: Różaniec kontra wojna

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencję miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!


  Akt oddania Jezusowi, podyktowany mistyczce siostrze
  Marii Natalii Magdolnej z obietnicą 5-ciu łask


  Owe pięć obietnic: „Wbrew pozorom żaden z ich krewnych nie pójdzie do piekła, ponieważ w chwili, gdy ich dusza odłączy się od ciała, otrzymają łaskę doskonałej skruchy. Jeszcze w dniu ofiary wszyscy zmarli członkowie ich rodzin zostaną uwolnieni z czyśćca. W chwili śmierci będę u ich boku i omijając czyściec, zaprowadzę ich dusze przed oblicze Trójcy Przenajświętszej. Ich imiona wyryją się w Sercu Jezusa i w moim Niepokalanym Sercu. Poprzez swoją ofiarę, połączoną z zasługami Chrystusa, uchronią wiele dusz przed wiecznym potępieniem, a wielu innym będą świadczyć dobro aż do końca świata”.

  „Mój słodki Jezu, w obecności trzech Osób Trójcy Przenajświętszej, Twojej Świętej Matki oraz całego dworu niebieskiego, w łączności z intencjami Twojego Przenajświętszego Eucharystycznego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, ofiarowuję Ci całe moje życie, wszystkie moje Msze Święte, wszystkie Komunie, dobre uczynki, ofiary i cierpienia. Łączę je z zasługami Twojej drogocennej krwi oraz śmierci na krzyżu – dla uczczenia Trójcy Przenajświętszej, dla zadośćuczynienia za zniewagi, jakich doznał od nas Bóg, dla jedności Kościoła, naszej świętej Matki, dla księży, dla dobrych powołań kapłańskich, dla wszystkich dusz aż do końca świata. Przyjmij, o Jezu, ofiarę mojego życia i daj mi łaskę, abym wytrwał w tym w pełni wiary aż do śmierci. Amen”.

 2. wobroniewiary pisze:

  Słuchając tej homilii rozumiecie teraz, czemu tak walczyłam o zapisywanie się do tej Nowenny Pompejańskiej o pokój
  Jak ktoś chce jeszcze – to w myśl tych robotników z Ewangelii najętych w ostatniej godzinie do pracy w Winnicy Pańskiej (nieważne więc że Nowenna już trwa) dołączajcie do tej Nowenny, choćby od dziś czy jutra choćby jednym dziesiątkiem, bo zwycięstwo jest w Różańcu św.

  Jeden dziesiątek = ok. 3 min

  • Marta pisze:

   Proszę o dopisanie mnie na 1 dziesiątkę, obojętnie którą. Niech sie dzieje wola Boga Ojca 🙏🙏🙏

   • wobroniewiary pisze:

    1 radosna: Zwiastowanie NMP

    • Witek pisze:

     Ewuś pisałem na priwa, abyś zapisała mnie na wszystkie tajemnice R, Ś, B, Chwalebne, a moją żone na R, B, Chwalebne, ale widze że nas nie ma wpisancych.
     Ale jakie to ma znaczenie skoro i tak odmawiamy….

     Błogosławionego dnia…

    • wobroniewiary pisze:

     Dopisuję, sorry mam kołowrotek i same szpitale choroby, nie mam czasu nawet spać czy się uczesać…

     NP192: Witek – radosne, światła, bolesne, chwalebne
     NP193: Żona Witka – radosne, bolesne, chwalebne

    • Karolcia pisze:

     Prosze o 1 dziesiatke
     +++

    • wobroniewiary pisze:

     2 światła: Objawienie na weselu w Kanie

    • Perełka pisze:

     Proszę o dopisanie mnie do Nowenny, jednej dowolnej części różańca Bóg zapłać.

    • wobroniewiary pisze:

     NP191: Perełka – tajemnice radosne

    • Magdalena pisze:

     Proszę o dopisanie mnie do nowenny

    • wobroniewiary pisze:

     NP190: Magdalena – światła

    • Antonina pisze:

     Słowa Ewangelii według Świętego Mateusza

     Jezus powiedział do swoich uczniów:

     «Gdy Syn Człowieczy przyjdzie w swej chwale, a z Nim wszyscy aniołowie, wtedy zasiądzie na swoim tronie pełnym chwały. I zgromadzą się przed Nim wszystkie narody, a On oddzieli jednych ludzi od drugich, jak pasterz oddziela owce od kozłów. Owce postawi po prawej, a kozły po swojej lewej stronie.

     Wtedy odezwie się Król do tych po prawej stronie: „Pójdźcie, błogosławieni u Ojca mojego, weźcie w posiadanie królestwo, przygotowane dla was od założenia świata!

     Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść;

     byłem spragniony, a daliście Mi pić;

     byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie;

     byłem nagi, a przyodzialiście Mnie;

     byłem chory, a odwiedziliście Mnie;

     byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie”.

     Wówczas zapytają sprawiedliwi: „Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym i nakarmiliśmy Ciebie? Albo spragnionym i daliśmy Ci pić? Kiedy widzieliśmy Cię przybyszem i przyjęliśmy Cię, lub nagim i przyodzialiśmy Cię? Kiedy widzieliśmy Cię chorym lub w więzieniu i przyszliśmy do Ciebie?”

     A Król im odpowie: „Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnie uczyniliście”.

     Wtedy odezwie się i do tych po lewej stronie: „Idźcie precz ode Mnie, przeklęci, w ogień wieczny, przygotowany diabłu i jego aniołom!

     Bo byłem głodny, a nie daliście Mi jeść;

     byłem spragniony, a nie daliście Mi pić;

     byłem przybyszem, a nie przyjęliście Mnie;

     byłem nagi, a nie przyodzialiście Mnie;

     byłem chory i w więzieniu, a nie odwiedziliście Mnie”.

     Wówczas zapytają i ci: „Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym albo spragnionym, albo przybyszem, albo nagim, kiedy chorym albo w więzieniu, a nie usłużyliśmy Tobie?”

     Wtedy odpowie im: „Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, czego nie uczyniliście jednemu z tych najmniejszych, tego i Mnie nie uczyniliście”.

     I pójdą ci na wieczną karę, sprawiedliwi zaś do życia wiecznego».

    • Antonina pisze:

     Intrygujące jest, że:

     – jedni i drudzy – ci, którzy znaleźli się po prawej, i ci, którzy znaleźli się po lewej stronie – zwracają się do Syna Człowieczego: Panie…
     – jedni i drudzy na swojej drodze spotkali ludzi będących w potrzebie,
     – jedni i drudzy nie rozpoznali w nich Tego, którego nazywają Panem,
     – jedni i drudzy ze zdumieniem pytają: Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym, spragnionym, przybyszem, nagim, chorym albo w więzieniu…?

     Ale błogosławionymi nazwani zostali tylko ci, którym brak wiedzy, pewności, a może wiary nie przeszkodził w najprostszych gestach miłości…Ks.Krzysztof Napora

    • Anna Iva pisze:

     Prosze o dopisanie mnie na jedna dziesiatke.
     Dziekuje.

    • wobroniewiary pisze:

     3 bolesna: Cierniem ukoronowanie

  • rita pisze:

   proszę o wpisanie mnie do części Różańca. Obojętnie która. Z Panem Bogiem i Niepokalaną!

  • Bogusia pisze:

   Prosze o dolaczanie mnie i mojego malzonka po jednej dziesiatce ( najlepiej Radosnej-moze Zeslanie Ducha Swietego -nalezymy juz do innych Roz i wszystkie sa Bolesne).
   Blogoslawie!

   • wobroniewiary pisze:

    Zesłanie Ducha to chwalebna ale ok
    Bogusia i mąż – 3 chwalebna 🙂

    • Bogusia pisze:

     Ewo,dziekuje i blogoslawie ,niech Pan rozwiaze wszystkie Twoje sprawy zyciowe,z ktorymi sie borykasz! Amen!

    • wobroniewiary pisze:

     Teraz właśnie synową usypiają w szpitalu
     przyda się Zdrowaś

    • Bogusia pisze:

     Niesamowite,oczywiscie Ewo,to zwyczajne „przjezyczenie’…zgubilam „lub…moze…” z pospiechu zostawilam myslniki(tez jestem w biegu- u mnie dzien).

    • wobroniewiary pisze:

     Spokojnie, ja się 1-raz dziś uśmiechnęłam przez łzy

     Moja synowa właśnie straciła dziecko a jeśli to zaśniad,to i straci na zawsze macicę.
     Asia po operacji, Ania chora z temp. w domu, ja jedną noga w pracy, druga na stronie….

     A praca to temat rzeka.. .wszak firma handlowała z Ukrainą i może być tak, że całkiem firmę zamkną… oby nie 😦

    • Bogusia pisze:

     Ewo,polecam Ciebie i wszystkie Twoje sparwy Bogu:Corke,Synowa i wszystko co z Nimi zwiazane….niech Bog ma Was w opiece przez wszystkie pokolenia…!!!
     Amen!!!

    • Maggie pisze:

     Maryjo, Matko Niepokalana, proś Swego Boskiego Syna i weź w Opiekę Ewę, jej bliskich i zajmij się wszystkimi sprawami nękającymi ją i jej bliskich. Jezu, Ty się tym zajmij❣️

     💕🙏🏻❣️

  • Oko pisze:

   Pani Ewo, ja też proszę 1 dziesiątek. Dziękuję

  • wea pisze:

   Jeśli jeszcze można to proszę o dopisanie mnie na 1 dziesiątkę Różańca.

  • marekk pisze:

   tu nie potrzeba walczyć , wystarczy modlić się w intencjach Maryi, bo Ona najlepiej zna wolę Boga..To Ona zwycięży a my z Nią..Warto się nad tym zastanowić.

  • joasia369woz pisze:

   Joanna i Zuzanna Bolesne

  • Agnieszka pisze:

   Proszę o zapisanie mnie do nowenny

  • Joanna pisze:

   Ja tez proszę o dziesiątkę różańca Pani Ewo.

 3. Alexa pisze:

  Jeśli jeszcze można, to proszę o cześć bolesna lub jaka jest jeszcze dostępna.

 4. MJ pisze:

  Proszę o 1 dziesiątkę i o info do kiedy błagalną ,albo link do Nowenny .
  Błogosławionego dnia

 5. pomorzak pisze:

  Ja również proszę o dopisanie mnie do jednej dziesiątki mimo znacznego spoźnienia.

 6. Karolina pisze:

  Proszę o dopisanie mnie na jedną dziesiątkę dowolną 🙏

 7. Elżbieta11 pisze:

  Szczęść Boże. Proszę zapisać mnie na jedną dziesiątkę

 8. Pomorzak pisze:

  Proszę o wpisanie mnie na jedną dziesiątkę.

 9. Barbara K.L pisze:

  Proszę również dziesiątkę różańca .

 10. Alicja Różaniec pisze:

  Alicja Różaniec odmówię tajemnice bolesne

 11. Damian pisze:

  Według mnie najświeższym przykładem mocy różańca jest Różańcowa Rewolucja, która odbyła się w 1986 roku na Filipinach – wiele cudów się tam działo gdy pro-komunistyczny dyktator Marcos za pomocą wojska chciał krwawo rozpędzić protestujących. Ostatecznie musiał dać za wygraną i uciec z kraju.
  Polecam przeczytać całość artykułu, bo pokazuje to dobitnie, że moc różańca jest większa niż moc jakiejkolwiek ludzkiej broni:
  https://adonai.pl/cuda/?id=28

 12. Sylwek pisze:

  Mam pytanie, na pewno jakaś część czytelników ma pociechy w szkołach. Czy w waszych szkołach też robią lekcji ukraińsko polskie ? Z uchodźcami, nie korzystają ani jedni ani drudzy nie chociaż jedni korzystają.

  • Antonina pisze:

   @Sylwek – ” nie chociaż jedni korzystają ” – co miałeś na myśli? Bo dla mnie to niepotrzebne dwuznaczności….Te dzieci przechodzą traumę i należy i im i ich matkom po prostu pomagać z miłością… Błagam nie wprowadzaj tu ducha podziału i niechęci… to pochodzi od złego…Zostaw te historyczne animozje… My mamy kochać tych, których Pan Bóg stawia teraz na naszej drodze, niezależnie od narodowości ! Mamy pomagać tym, którzy naprawdę potrzebują pomocy…Jeśli ktoś jest z Warszawy to jest ona potrzebna wciąż na centralnym…. módlmy się też o pomyślną ewakuację dzieci z ukraińskich domów dziecka i wiosek dziecięcych…. to te dzieci są najbardziej poszkodowane….

   • Sylwek pisze:

    oj widzę o. Tadesz Rydzyk miał faktycznie rację. Za tę pomoc zapłacimy wszyscy już niebawem nie roztrząsam tematu bo już niektórym nie pasują warunki pobytu… I powtarzam pomagajmy z głową granicach rozsądku (tu odwołam się do wspomnianego O. Dyrektora). Zadałem pytanie ale ja nie ma Sz. Pani dzieci w tej sytuacji to się nie wypowiadać. A historię trzeba znać pamiętać i przywoływać pamięć o historii a wybaczenie to dwie różne rzeczy nie mieszać tego. A tak z ciekawości P. JEzus wszystkich uzdrowił jak po ziemi chodził? każdemu pomógł czytałem taką książkę Alana Amsa (jak dobrze pamiętam) no i chyba nie, a Matka Boża też każdego uzdrowiła np we fatimie? no każdemu nie da się pomóc widać.
    A na koniec bo dużo nie wpuszcza się ciekawe czemu? z tą pomocą jak dziad odżyje to cię torbą … takie polskie mądre przysłowie. mądry Polak po szkodzie to juz za późno o 3 lata

    • xcvb pisze:

     system edukacji to totalna degrengolada. najpierw strajki nauczycieli potem lekcje online. nie ma co sie oszukiwac krol jest nagi. nie ma tez co liczyc ze szkola czegokolwiek nauczy moze poza nagrywaniem tiktokow i i ja rozroznic flage lgbt od flagi srodowiski trans.

     klasy powinny byc osobne dla ukrainskich dzeci z ukrainskimi nauczycielami z dodatkowa nauka jezyka polskiego. mialem znajomych ukraincow czy bialorusinow oni wybitnie szybko ucza sie polskiego.

  • Antonina pisze:

   Wtorek, II Tydzień Wielkiego Postu, rok II, Mt 6,7-15

   Jezus powiedział do swoich uczniów: «Modląc się, nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. Nie bądźcie podobni do nich! Albowiem wie Ojciec wasz, czego wam potrzeba, zanim jeszcze Go poprosicie. Wy zatem tak się módlcie: Ojcze nasz, który jesteś w niebie, niech się święci Twoje imię! Niech przyjdzie Twoje królestwo; niech Twoja wola się spełnia na ziemi, tak jak w niebie. Naszego chleba powszedniego daj nam dzisiaj; i przebacz nam nasze winy, tak jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili; i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego. Jeśli bowiem przebaczycie ludziom ich przewinienia, i wam przebaczy Ojciec wasz niebieski. Lecz jeśli nie przebaczycie ludziom, Ojciec wasz nie przebaczy wam także waszych przewinień».

   Modlitwa Ojcze nasz to jedna z tych modlitw, które dobrze znamy od najmłodszych lat. Często towarzyszy naszym modlitewnym spotkaniom z Bogiem. Często ją powtarzamy. Ale życie przekonuje nas, że bardzo dobra znajomość tekstu tej modlitwy może uśpić naszą czujność i naszą wrażliwość wobec jej przesłania. Czasem bezwiednie wypowiedziane słowa tej modlitwy nie przekładają się na dostatecznie mocne pragnienie, by kształtować nasze życie w jej duchu. A skoro tej jednej modlitwy nauczył nas Jezus, to widocznie zawarł w niej wszystko, co najważniejsze dla naszej relacji z Ojcem oraz naszym bliźnim.

   Dzisiejszy fragment Ewangelii zachęca nas do większej czujności, przypominając, jak ważne słowa padają po samej modlitwie Ojcze nasz. Słowa te dopełniają ją, a zwłaszcza fragment „(…) jako i my odpuszczamy naszym winowajcom”. Ten, którego nazywamy Ojcem, Ten, który chce, abyśmy Go traktowali jako naszego Ojca, jasno i wyraźnie nas przestrzega. Według słów Jezusa to właśnie przebaczenie bliźniemu jest miarą naszego prawdziwego przekonania, że jesteśmy dziećmi Boga. To przebaczanie jest świadectwem zaufania Bogu i potwierdzeniem pragnienia życia w duchu Ewangelii.

   Jezus doskonale wie, jak trudne jest przebaczenie. Wszyscy doskonale o tym wiemy. Może właśnie dlatego to ono jest miarą miłości Boga do człowieka, ale i miłości człowieka do człowieka. Może właśnie dlatego ostatnią lekcją, której Jezus udzielił nam w ziemskim życiu, jest lekcja przebaczenia tym wszystkim, którzy doprowadzili do Jego śmierci.

   Jezus uczy przebaczać i przebacza. Nam też pomoże przebaczać i wyrzekać się pragnienia zemsty. Bez Jego łaski nie damy rady…
   ks.Witold Januś

 13. Zbig314 pisze:

  proszę o dopisanie do Nowenny jedna dziesiątka

 14. jola pisze:

  Prosze o jedna dowolna dziesiatke , Bog zaplac ❤

 15. Maggie pisze:

  Dr Bartek Kulczyński BEZ PANIKI ALE WARTO WIEDZIEĆ:

  # 1 UMIAR‼️

  2. O robieniu zapasów „co i jak?” :

  3. O herbacie z cytryną i jej możliwej szkodliwości:

 16. ArturK pisze:

  Proszę o jedną dziesiątkę
  Z Bogiem

 17. Helena pisze:

  Proszę o dopisanie na jedną dziesiątkę dowolną – Lidia B.

 18. Elżbieta11 pisze:

  Proszę do Nowenny wpisać p. Jadwigę – kolejna dziesiątka różańca św. Błogosławionej nocy życzę.

 19. Agnieszka pisze:

  Pani Ewo,poproszę o dopisanie mnie do Nowenny,Tajemnice Światła, jeśli można.

 20. Danka pisze:

  Jeżeli to możliwe to proszę o dopisanie cioci Krystyny i wyznaczenie jej 10 Różańca Św.

 21. Kamilbolt pisze:

  Oto, co ziemscy królowie i władcy spiskujący wraz z nimi robią po cichu na razie w naszym kraju pod osłoną wojny:https://www.facebook.com/dogmatykarnisty/posts/520154619456190

 22. Katarzyna pisze:

  Niech mnie Pani dopisze, na jedną dziesiątkę, którą mi Pani wyznaczy, oprócz tego moja wielka prośba do wszystkich czytających tego bloga, módlmy się za Papieża Franciszka aby poświęcił Rosję Niepokalanemu Sercu Maryi,bez tego nie będzie pokroju

 23. Kamilbolt pisze:

  No to raz jeszcze, bo widzę, że jakaś cenzura tu jest:
  https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-opozycja-oburzona-wrzutka-na-temat-pandemii-premier-normalny,nId,5879229

  Potrzebny szturm modlitewny, aby udaremnić ich zamiary o zapewnienie sobie bezkarności za wszystko, co robili przez ostatnie dwa lata.

  • wobroniewiary pisze:

   „jakaś cenzura tu jest:”
   każdy komentarz – bez wyjątku KAŻDY – czeka na moderację. i niepotrzebne uszczypliwości. Kiedy jestem przy tel. czy komputerze to zatwierdzam
   Dziś jeździłam 300 km od domu, zgubiłam telefon i uczciwy pan z parkingu znalazł go i zadzwonił do mego syna bo zapisany u góry w tel. przekazał mu gdzie mój tel. czeka, ale trzeba było mi się tego jakoś dowiedzieć i tam znów dotrzeć po ten odnaleziony tel. Tak więc nie miałam możliwości zatwierdzania komentarzy „już i natychmiast”.
   Jestem tylko człowiekiem

 24. Daria G. pisze:

  Proszę o przypisanie mi dziesiątki różańca

 25. m-gosia pisze:

  Niech Niewiasta obleczona w Słońce , a księżyc pod jej stopami nam wszystkim błogosławi, a szczególnie dziś Kobietom. Z Panem Bogiem i Maryją damy radę.

  Uśmiechu na codzień.

 26. Slawek pisze:

  Proszę o przypisanie mi dziesiątki różańca, Dziekuje

 27. Kasia pisze:

  Pani Ewo, czy jest jeszcze mozliwość zapisania mojego syna do nowenny?
  Patryk K – światła: Głoszenie Królestwa Bożego i wzywanie do nawrócenia.

 28. JoannaT pisze:

  Poproszę tez o dziesiatek rozanca jeśli nie jest za późno
  JoannaT

 29. Iwona pisze:

  Poproszę o dopisanie do nowenny. Dowolny dziesiątek różańca

 30. tylka pisze:

  Proszę o dziesiątkę różańca św.
  Dziękuję.

 31. Barbara pisze:

  proszę o dopisanie – jedna tajemnica

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s