Ogólnopolska nowenna za przyczyną św. Andrzeja Boboli

Transmisja nowenny za kapłanów i powołania kapłańskie, zakonne i misyjne za przyczyną św. Andrzeja Boboli Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie

czwartek 3 marca 2022

piątek 4 marca 2022

sobota 5 marca 2022

pozostałe dni – szukaj na kanale you tube Radia Fara: kliknij

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

50 odpowiedzi na „Ogólnopolska nowenna za przyczyną św. Andrzeja Boboli

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencję miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!


  Akt oddania Jezusowi, podyktowany mistyczce siostrze
  Marii Natalii Magdolnej z obietnicą 5-ciu łask


  Owe pięć obietnic: „Wbrew pozorom żaden z ich krewnych nie pójdzie do piekła, ponieważ w chwili, gdy ich dusza odłączy się od ciała, otrzymają łaskę doskonałej skruchy. Jeszcze w dniu ofiary wszyscy zmarli członkowie ich rodzin zostaną uwolnieni z czyśćca. W chwili śmierci będę u ich boku i omijając czyściec, zaprowadzę ich dusze przed oblicze Trójcy Przenajświętszej. Ich imiona wyryją się w Sercu Jezusa i w moim Niepokalanym Sercu. Poprzez swoją ofiarę, połączoną z zasługami Chrystusa, uchronią wiele dusz przed wiecznym potępieniem, a wielu innym będą świadczyć dobro aż do końca świata”.

  „Mój słodki Jezu, w obecności trzech Osób Trójcy Przenajświętszej, Twojej Świętej Matki oraz całego dworu niebieskiego, w łączności z intencjami Twojego Przenajświętszego Eucharystycznego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, ofiarowuję Ci całe moje życie, wszystkie moje Msze Święte, wszystkie Komunie, dobre uczynki, ofiary i cierpienia. Łączę je z zasługami Twojej drogocennej krwi oraz śmierci na krzyżu – dla uczczenia Trójcy Przenajświętszej, dla zadośćuczynienia za zniewagi, jakich doznał od nas Bóg, dla jedności Kościoła, naszej świętej Matki, dla księży, dla dobrych powołań kapłańskich, dla wszystkich dusz aż do końca świata. Przyjmij, o Jezu, ofiarę mojego życia i daj mi łaskę, abym wytrwał w tym w pełni wiary aż do śmierci. Amen”.

 2. Jolantae pisze:

  Moja mama miała wczoraj wypadek. Proszę o modlitwę

 3. wobroniewiary pisze:

  Dostałam prośbę o modlitwę od Czytelniczki z Anglii
  „Koleżanki rodzina. Jej chłopak jedzie na pogrzeb kuzyna, rekin go zjadł, straszne”

  https://amp.marca.com/en/lifestyle/2022/02/17/620e11d4268e3e7a738b457e.html

 4. AnnaMaria pisze:

  Jacek Wilk: Jak się bronić przed „obowiązkowym szprycowaniem”
  https://www.youtube.com/watch?v=HS_qxMsPGRU

 5. Mzz pisze:

  Czy ktoś wie gdzie nabyc egzorcyzmowana sól i wodę? A może ktoś z państwa ma i mógłby się podzielić?

  • Ania G. pisze:

   Pewnie że się podzielę. Wyślij adres na mój e-mail i wyślę ci w paczce . Chyba że jesteś z Białegostoku 😀

  • Joan pisze:

   Poszukaj ks egzorcysty w swojej okolicy i zwróć sie do niego z tą prośbą.

  • Ania Borne pisze:

   W Niepokalanowie-sól,wodę i olej.

  • Małgosia pisze:

   Dzisiaj w pierwszą sobotę miesiąca Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, prowadzi ks.Jan Reczek, po nabożeństwie jak zawsze błogosławieństwo soli, oleju i wody.
   Kraków Nowa Huta parafia Matki Bożej Pocieszenia ul Bulwarowa.Nabożeństwa są co miesiąc oprócz wakacji,początek godz 15 00. Transmisja również na żywo.

    • Monika pisze:

     Poza tym że ksiądz jest suspendowany, to zupełnie nie przekonują mnie „orędzia ” w których Jezus prosi wprost żeby wierni wspierali materialnie księdza. W tych orędziach jest bardzo dużo na temat samego ks. Prausa co dla mnie już wiele mówi na temat prawdziwości…

    • wobroniewiary pisze:

     Wiem, że się narażę wielu osobom ale napiszę i wyrzucę, co mi „leży na wątrobie”

     Pycha z Nieba spycha –
     1) a to pyszni świeccy, co się koło kapłana kręcą, fundacje zakładają, kolejni dom budują (już o Daniel miał jakiś tam dom co mu fundacja odbiera a z kurią się o to kłóci, już „Tomasz” budował fundację dla samotnych matek, tylko „mu biskupi przeszkadzali” – teraz ten…)
     2) a to pyszni kapłani – przekonani o swoim wybraństwie, że tylko oni jedyni itp. A przecież o Dolindo pisał, że 3 dni był w czyśćcu bo pokutował za to, że ludzie się gromadzili w kościele dla niego a nie dla Pana Jezusa!

    • m-gosia pisze:

     https://parafia.nowohuckie.pl

     Parafia Matki Bożej Pocieszenia

  • beatkaa11 pisze:

   Na każdej mszy świętej z modlitwą o uwolnienie i zdrowie jest egzorcyzmowanie wody, soli, oleju, świec. Byłam na takiej mszy św. z o.Witko. Niżej wklejam link do kalendarzy mszy św. :
   http://www.sekretariatewangelizacji.pl/

 6. ang pisze:

  Mam pytanie odnośnie o.Łukasza Prausy i orędzi, które regularnie otrzymuje (mam nadzieję, że mogę o to zapytać tutaj). Kojarzę tego kapłana jak prowadził Msze o uzdrowienie w Łodzi kilka lat temu i niedawno zobaczyłam na Facebooku, że obecnie posługuje na jakiejś pustelni (o ile dobrze zrozumiałam), ma stygmaty i dostaje regularnie orędzia. Czy ktoś lepiej zaznajomiony z osobą o.Łukasza mógłby tutaj się wypowiedzieć, czy coś więcej wiadomo na temat tych orędzi – czy one są jakoś badane w kontekście autentyczności? Ostatnimi czasy jest wiele osób mających jakieś wizje, orędzia, więc po prostu człowiek robi się czujny, gdy widzi jakieś regularnie publikowane orędzia.

 7. Monika pisze:

  „Uczmy się historii.”
  https://www.youtube…..

  /edit: usunęłam link i dziękuję MB za czujność/

  • MB pisze:

   Od Wojciecha Olszańskiego (pseudonim Aleksander Jabłonowski) chcesz się uczyć historii?
   Mój Boże.
   Wpisz sobie w YT: Jabłonowski-papież
   i nigdy więcej nie promuj tego bydlaka!
   Właśnie ABW prowadzi śledztwo w jego sprawie.

   • MB pisze:

    Żeby nie było że coś wymyślam, proszę uwaga wulgaryzmy! https://m.youtube.com/watch?v=fyxf2wGv0YI

    • wobroniewiary pisze:

     Ja nie wszystko przeglądam ale dziękuję Ci za to 🙂
     I dziękuję, że „mimo wszystko” czuwasz!!!

    • Monika pisze:

     Szok co ten człowiek w tym filmie wygaduje. Nie znałam człowieka i nie znałam jego poglądów ani nie widziałam do tej pory żadnego innego filmu z jego wypowiedziami. To był przypadkowo znaleziony filmik i jak mi się wydawało głównie zachęcający do zgłębiania nauki historii, bo o tym właśnie mówił, by poznawać historię i z niej wyciągać wnioski, przytaczając kilka przykładów z historii Polski.
     Myślę, że z historią jak najbardziej powinniśmy się zaznajamiać, zwłaszcza własnego narodu ale nie możemy zapominać na chwilę, że trzeba przy tym zawsze być czujnym i uważać od kogo mamy się jej uczyć. Dziękuję za czujność i serdecznie przepraszam za podanie tego linku. Nie miałam pojęcia kto to taki. Przy takim podejściu, to na pewno nie warto od takich ludzi się uczyć ani na nich wzorować. Przy okazji puściłam mężowi dziś to nagranie z pozoru jak dla mnie w porządku ale mój mąż po usłyszeniu co on wygaduje, stwierdził, że połowa rzeczy co on powiedział to kłamstwo. Człowiek całe życie się uczy. Jeszcze raz przepraszam.

   • xcvb pisze:

    on sam o sobie mowil ze jest stalinista i nienawidzi cywilizacji lacinskiej. ogolnie czlowiek mem. patostrimer i idol 13latkow. jak takie rzeczy na wowit leca to widac zaczyna sie gruba ofensywa.

 8. wobroniewiary pisze:

  Wiem, że będę nudna jak poproszę znów o modlitwę, ale dużo dziś …
  – poronienie u synowej
  – ropa w oczach i gardło założone + wysoka temp. u młodszej córki – do tego zbite dwa termometry, a trzeci to pokazuje pomiary „z kosmosu”
  – czyraki uniemożliwiające chodzenie
  Wszystko na raz 😦

 9. An pisze:

  No to kicha…bo pycha..
  Ks Rajchel byl swiadkiem jak do plecow osoby zniewolonej przylozono rozaniec i ta osoba pierwsze co zobaczyla to niebieski krzyz. Nigdy wczesniej nie byla w Medjugorie..a zobaczyla ze krzyz daje uwolnienie i ugiely sie kolana pod tym krzyzem niebieskim. Pozniej pokazywano tej osobie ze ten krzyz naprawde istniej i co daleje sie stalo…jak juz wszyscy byli umeczeni modlitwami i ks Rajchel zasnal umeczony,wiszac na osobie zniewolonej(ks Marian sadzal zniewolonych na takim zoltym fotelu z lat 70/80 nie do zdarcia a nastepnie siadal za osoba zniewolona i kladl swoje rece i stule na ramiona cierpiacego i zaczynal modlitwy w imieniu Kosciola..gdy byl wykonczony zasypial i to wygladalo tak jakby tulil opetanego..jakby go ochranial soba,) i w takim krytycznym momencie gdzie starszy juz kaplan byl wykonczony to wlasnie rozaniec i Maryja z Medjugorie przyspieszyly i przepedzily cala paczke..dreczycieli co sie bali panicznie wlasnie tego niebieskiego krzyza..,dlatego uwazam ze wlasnie przy tym krzyzu kto moze kto jest blisko powinien modlic sie o pokoj na Ukrainie i wolnosc od szczepien…i co tylko ma w sercu
  .ta osoba zniewolona zostala uwolniona bo uwierzyla ze niebieski krzyz da jej wolnosc poprzez Maryje.
  Skoro Tomasz podwaza Medjugorie oredzia i swiadectwa ludzi to wspolczuje ,szkoda ze nie widzial egzorcyzmu.. tam naprawde dziala Maryja to teren Maryi.
  Ks Adam dostal swiadectwo i blaganie aby jeezcze raz omodlil swoja sytuacje ale zignorowal ta prosbe. Slepo zaufal Tomaszowi… I teraz za to placi..w samotnosci. Szkoda.
  Ktos powie ,ze jestem nudna bo ciagle tylko egz i MR..ale takie mam doswiadczenia i to widzialam podobnie jak inni ktorzy brali udzial w takich modlitwach,a pozniej egz opisywali to w swoich ksiazkach..

 10. Witek pisze:

  Czy daty mogą być zbieżne aż tak? Czy to świadome działanie masonów, a my patrzymy na teatr doskonałego zła które się spełnia po wypełnieniu miary naszych grzechów!?

  I WOJNA ŚWIATOWA
  28.07.1914
  28+07+19+14 = 68

  II WOJNA ŚWIATOWA
  01.09.1939
  1+09+19+39 = 68

  III WOJNA ŚWIATOWA
  24.02.2022
  24+02+20+22 = 68

  PRZYPADEK?!

 11. Maggie pisze:

  Kazania wojenne:

  https://youtu.be/L2gdZ1w3U7Y

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s