Ks. Dominik Chmielewski zaprasza na Ogólnopolską nowennę w intencji biskupów i kapłanów 4-12 marca 2022

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

23 odpowiedzi na „Ks. Dominik Chmielewski zaprasza na Ogólnopolską nowennę w intencji biskupów i kapłanów 4-12 marca 2022

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencję miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!


  Akt oddania Jezusowi, podyktowany mistyczce siostrze
  Marii Natalii Magdolnej z obietnicą 5-ciu łask


  Owe pięć obietnic: „Wbrew pozorom żaden z ich krewnych nie pójdzie do piekła, ponieważ w chwili, gdy ich dusza odłączy się od ciała, otrzymają łaskę doskonałej skruchy. Jeszcze w dniu ofiary wszyscy zmarli członkowie ich rodzin zostaną uwolnieni z czyśćca. W chwili śmierci będę u ich boku i omijając czyściec, zaprowadzę ich dusze przed oblicze Trójcy Przenajświętszej. Ich imiona wyryją się w Sercu Jezusa i w moim Niepokalanym Sercu. Poprzez swoją ofiarę, połączoną z zasługami Chrystusa, uchronią wiele dusz przed wiecznym potępieniem, a wielu innym będą świadczyć dobro aż do końca świata”.

  „Mój słodki Jezu, w obecności trzech Osób Trójcy Przenajświętszej, Twojej Świętej Matki oraz całego dworu niebieskiego, w łączności z intencjami Twojego Przenajświętszego Eucharystycznego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, ofiarowuję Ci całe moje życie, wszystkie moje Msze Święte, wszystkie Komunie, dobre uczynki, ofiary i cierpienia. Łączę je z zasługami Twojej drogocennej krwi oraz śmierci na krzyżu – dla uczczenia Trójcy Przenajświętszej, dla zadośćuczynienia za zniewagi, jakich doznał od nas Bóg, dla jedności Kościoła, naszej świętej Matki, dla księży, dla dobrych powołań kapłańskich, dla wszystkich dusz aż do końca świata. Przyjmij, o Jezu, ofiarę mojego życia i daj mi łaskę, abym wytrwał w tym w pełni wiary aż do śmierci. Amen”.

  • aga pisze:

   Czy film zamieszczony pod tematem nowenny można zobaczyc? U mnie wyświetla jako prywatny (jest niedostępny).

 2. xcvb pisze:

 3. Alutka pisze:

  Przed chwilą, w Radiu Maryja, w aktualnościach dnia, ojciec Tadeusz Rydzyk przestrzegał przed naszą polską emocjonalnością, bo nas łatwo nabrać na uczucia. Mówimy o miłosierdziu ze względu na Chrystusa, ale nie o sprawiedliwości która się nam należy kropka przestrzegał przed lekkomyślnym przyjmowaniem uchodźców. Bo zachodowi i Rosji zależy na destabilizacji naszego kraju kropka Ja to już zaczyna być przerażona, bok wiadomościach radia Maryja usłyszałam że każdy Ukrainiec który przekroczy granicę będzie miał prawo stałego pobytu w Polsce, prawo do pracy, do żłobków do przedszkoli i tak dalej. Jak długo to będzie długo druga Ukraina. Aż strach pomyśleć jak oni się mogą nam odwdzięczyć za naszą dobroć i uczuciowość co ci napisał tylko poczują grunt pod nogami, różnego rodzaju uchodźcy dlatego trzeba być roztropnym, i zachować ostrożność do najwyższego stopnia. Nie wiem czy będzie to wstawka ul Rydzyka nagrana, bo raczej nie ale poszukam w archiwum jeżeli znajdę to tutaj umieszczę.
  Ostatnio byłam w takim małym kościółku na wsi, to też ksiądz przestrzegał przed zbytnią otwartością; mówił że nie chce zaogniać, ale żebyśmy pamiętali i uczyli się na historii kropka oczywiście zachęcał żeby się przełamać i pomagać Ukrainie modlitewny i materialnie, Ale żeby to było z dużą dozą roztropności.

  • xcvb pisze:

   dzieci Polakow ktorzy wyemigrowali do UK gdzies z 10lat temu czesto mowia lepiej po angielku niz po polsku. Podobnie bedzie z tymi Ukraincami ktorzy tu przyjedzaja za 10lat ich dzieci beda czuly sie Polakami. Niemoralne jest to ze w pewnym sensie okradamy Ukraine z „zasobow ludzkich” tak jak po wejsciu Polski do UE to POlska zostala okradziona z mlodych ludzi. Co do socjalu to warto sie zastanwic czy w ogole jest sens istnienia 500plus w sytuacji w ktorej: 1 zadna dzietnosc w PL nie zostala zwiekszona przy pomocy tego instrumentu. 2 wiele kobiet zrezygnowalo z pracy przez 500plus.

  • Alutka pisze:

   Dzięki Ewo, że to w puściłaś, bo jeszcze tylko u Ciebie można pisać prawdę, gdzie indziej już takich rzeczy się nie wpuszcza. A na forach wp.pl i innychch, możliwość komentarzy jest całkowicie wyłączona. Obowiązuje tylko jedyna słuszna narracja,; mamy przyjmować wszystkich uchodźców bez ograniczeń względu na konsekwencje i swoje możliwości. Ojciec Tadeusz Rydzyk mówił, że jest duża różnica między ogólnie wpuszczonymi do Polski uchodźcami, a tylko Ukraińcami i pytał : kim są inni i gdzie teraz przebywają.

  • Sylwek pisze:

   jest takie mądre przysłowie polskie którego prawdę bardzo często doświadczyłem na własnej skórze , Jak dziad odżyje to cię torbą… możecie nie wierzyć ale tak jest, dalej twierdzę pomagajmy ale z głową. I musze i chcę przyznać O. Rydzykowi za którym nie specjalnie przepadam rację i zgadzam się z nim tu akurat.
   A mam pytanie odnośnie tych propadandowych filmów z pomaganiem rosyjskim wojskowych tu nie jestem pewien ci przebierali się za ukraińców a w druga stronę to nie działa, byłbym bardzo ostrożny z tymi filmami

   • Ola pisze:

    Ważne ,aby wszystko ,co dajemy uchodźcom z Ukrainy ,wypływało z miłości Bożej , którą od Jezusa otrzymujemy na co dzień. Piękna jest dzisiejsza Ewangelia J 15, 9-17. Trwajmy w Jego miłości ,to znaczy wypełniamy Jego wolę prosząc Ducha Świętego o światło ,o Jego dary i ufajmy Jezusowi ,wysławiając Jego miłosierdzie , idąc z Nim nie potkniemy się . Ufając Mu ,nie martwimy się o to ,co się stanie ,jak to będzie , On wypełnia nasze serca pokojem . Błogosławionego dnia, zanurzajmy siebie i świat we Krwi Jezusa w ten pierwszy piątek miesiąca w Wielkim Poście , Jezus wszystko wziął na siebie ,ufajmy Mu ,ufajmy .Chwała Panu ❤️

 4. Damian pisze:

  Z pewnych wiadomych mi źródeł wiem, że bardzo dużo Ukraińców decyduje się na wyjazd za zachodnią granicę. Mam też znajomych, którzy się pozgłaszali żeby przyjąć jakieś rodziny (lub matki z dziećmi) pod dach, ale ciągle czekają i czekają, a telefonu od urzędników nie ma. Wydaje mi się, że przynajmniej na razie nie ma jeszcze powodu do obaw w tej sprawie.

  • oko pisze:

   Dla ludzi z Ukrainy to szansa by się dostać na zachód – okazja, bo teraz mogą tam wejść legalnie bez wiz, starania się itp. – komu się marzył zachód pewnie skorzysta 🙂

 5. oko pisze:

  Taka refleksja – Garabadal. W wywiadzie z ’83 Mari Loli z Christine Bocabeille mówi ona, że Ostrzeżenie przyjdzie gdy Rosja nagle zaatakuje wolny świat i będzie się to działo gdy Msza sw nie bezie mogła być sprawowana w sposób wolny (w oryginale z angielskiego zapisano ‚the Warning will come when you will see that Holy Mass cannot be celebrated freely anymore’). I tak sobie mysle ze w 1965 Msza sw to była ta przedsoborwa do której celebracji prawa zostały ostatnio mocno ograniczone. Czy stoimy u progu? Nie znamy odpowiedzi… ja lęku nie czuję, ale przynaglenie do modlitwy i poprawy siebie już tak – silne, dużo łaski wylanej na takiego robaka jak ja ;/
  Jak możecie i chcecie westchnijcie za mną – jestem o krok o nabycia pewnego maleńkiego gospodarstwa (domek 50m do kapitalnego remontu, drewnienia stara stodoła i maleńka obora) ale ciągle coś ;/ Niech się wypełni Boża wola w tej sprawie.

  • Kasia pisze:

   Ja też czuję przynaglenie. Zresztą mam wrażenie jakbym była w jakiś „cudowny” sposób w tym wspomagana. Moje nawracanie jakby ostatnio przyspiesza a czuję w tym ogromną opiekę i miłość Pana Boga. Ja taki grzesznik, taki słaby grzesznik …Pan Bóg jest niesamowity! Chwała Panu!

   • Kasia pisze:

    Jeszcze dodam, że mój mąż to już w ogóle mnie zadziwia. Jest tak ogromna zmiana w nim! Tyle lat chciałam, żeby się zmienił ( oczywiście to było egoistyczne podejscie), tyle mu mówiłam i mówiłam i nic. Im bardzie się angazuje w modlitwę w Wojowników Maryi itp tym jest lepszym mężem i tatą. I ja coraz bardziej widzę, jaki skarb mam i dziekuję Panu Bogu za niego. Dlugo by pisać ale mój mąż jest przykładem, że Bóg może wszystko! Bądź uwielbiony Jezu w moim mężu!

  • Antonina pisze:

   Wszyscy jesteśmy takie nędzne robaczki ale nasz Bóg mówi : „Nie bój się, robaczku Jakubie, nieboraku Izraelu! Ja cię wspomagam – wyrocznia Pana – odkupicielem* twoim – Święty Izraela.” Iz 41, 14 🙂 +++

  • Karolcia pisze:

   +++

 6. Maria W. pisze:

  Według YouTube nowenna jest od 3.03 do 11
  O3.2022. W przesłanek informacji jest data od ,04.03 do 12.03.

 7. Ola pisze:

  Kochani , dobrze ,że jest ta nowenna pompejańska pokutno błagalna o pokój na świecie . Chcę Wam powiedzieć ,że mój grzech przyczynił się do tej wojny ,czuję to , zostało mi to uświadomione , mam za co pokutować , mój grzech osłabił ludzi ,z którymi przebywam ,zgorszył moich bliskich ,dzieci ,męża ,mojego księdza proboszcza , może też kogoś z Was ,gdyż moje komentarze nie raz były uszczypliwe i podyktowane pokusą . Kochani ,mamy pierwszy piątek miesiąca, pokutujmy jak kto może . Chwała Panu ❤️

 8. Bogumiła z Opoczna pisze:

  Szczęść Boże ..a gdzie znaleźć Nowennę Do Andrzeja Boboli .bo jest tu poniżej ale zaczęto wczoraj 3=03Dziekuje.
  .

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s