Modlitwa w intencji pokoju pod Niebieskim Krzyżem w Medjugorie – na żywo

W połowie drogi na Podbrdo stoi wielki drewniany krzyż 

Tutaj w trzecim dniu objawień 26 czerwca 1981 r. Matka Boża objawiła się widzącej Marii Pavlović. Tamtego wieczoru Maria po wspólnym objawieniu z Vicką, Ivanką, Mirjaną, Jakovem i Ivanem zbiegała w dół sama wyprzedzając pozostałe osoby. Tu Maria ponownie zobaczyła smutne oblicze Matki Bożej, na tle dużego, ciemnego, krzyża, która poruszając rękoma mówiła: „POKÓJ, POKÓJ, POKÓJ i tylko pokój! Pokój musi zapanować pomiędzy Bogiem i człowiekiem, ale i pomiędzy ludźmi”. Dzisiaj w tym miejscu zatrzymują się pielgrzymi, by się modlić i rozmyślać o przesłaniu medоugorskich objawień skierowanym do dzisiejszego człowieka i świata, któremu tak bardzo potrzebny jest pokój 
http://www.krolowa-pokoju.com.pl/miejsca-w-medziugorju.html

ja pod tym krzyżem:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Modlitwa w intencji pokoju pod Niebieskim Krzyżem w Medjugorie – na żywo

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencję miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!


  Akt oddania Jezusowi, podyktowany mistyczce siostrze
  Marii Natalii Magdolnej z obietnicą 5-ciu łask


  Owe pięć obietnic: „Wbrew pozorom żaden z ich krewnych nie pójdzie do piekła, ponieważ w chwili, gdy ich dusza odłączy się od ciała, otrzymają łaskę doskonałej skruchy. Jeszcze w dniu ofiary wszyscy zmarli członkowie ich rodzin zostaną uwolnieni z czyśćca. W chwili śmierci będę u ich boku i omijając czyściec, zaprowadzę ich dusze przed oblicze Trójcy Przenajświętszej. Ich imiona wyryją się w Sercu Jezusa i w moim Niepokalanym Sercu. Poprzez swoją ofiarę, połączoną z zasługami Chrystusa, uchronią wiele dusz przed wiecznym potępieniem, a wielu innym będą świadczyć dobro aż do końca świata”.

  „Mój słodki Jezu, w obecności trzech Osób Trójcy Przenajświętszej, Twojej Świętej Matki oraz całego dworu niebieskiego, w łączności z intencjami Twojego Przenajświętszego Eucharystycznego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, ofiarowuję Ci całe moje życie, wszystkie moje Msze Święte, wszystkie Komunie, dobre uczynki, ofiary i cierpienia. Łączę je z zasługami Twojej drogocennej krwi oraz śmierci na krzyżu – dla uczczenia Trójcy Przenajświętszej, dla zadośćuczynienia za zniewagi, jakich doznał od nas Bóg, dla jedności Kościoła, naszej świętej Matki, dla księży, dla dobrych powołań kapłańskich, dla wszystkich dusz aż do końca świata. Przyjmij, o Jezu, ofiarę mojego życia i daj mi łaskę, abym wytrwał w tym w pełni wiary aż do śmierci. Amen”.

 2. Małgorzata pisze:

  Putin jest rzeczywiście nieziemsko skuteczny, wzór zarządzania przez cele. Od momentu rozpoczęcia inwazji na Ukrainę udało mu się zrealizować następujące:

  ✅ zjednoczyć Ukrainę
  ✅ dozbroić Ukrainę sprzętem z Zachodu
  ✅ zjednoczyć Zachód do stopnia niespotykanego od końca II Wojny Światowej
  ✅ wzmocnić wschodnią flankę NATO
  ✅ zrobić komika mężem stanu i bohaterem Europy
  ✅ wyrzucić Rosję praktycznie ze wszystkich rozgrywek sportowych
  ✅ zatopić własną giełdę
  ✅ zamknąć Nord Stream 2
  ✅ zbliżyć Ukrainę do członkostwa w UE
  ✅ sprawić, że Dudę chwali (słusznie) cały świat, czyniąc go jednym z najważniejszy partnerów Zelenskiego
  ✅ wyrzucić własny kraj z systemu Swift
  ✅ zamrozić konta swoje i swoich ziomów Olejgarków
  ✅ sprawić, że Szwajcaria porzuca neutralność, a Szwecja i Finlandia myślą o wstąpieniu do NATO
  ✅ sprawić, że Niemcy zmienili swoją politykę obronną i stosunek do Rosji o 180 stopni
  ✅ sprawić, że w TVP i TVN24 leci to samo

  Mistrz !!Normalnie mistrz!

  • xcvb pisze:

   juz Niemcy dopilnuja zeby sie krzywda Putinowi i rosyjskim oligarchom nie stala.

  • Marian pisze:

   „Pomóżcie mi, dziatki, modlitwą, żeby szatan nie zdobył przewagi. Jego moc śmierci, nienawiści i strachu nawiedziła Ziemię.” Matka Boża w Medjugorie 25/02/2022. jego moc śmierci, nienawiści i strachu nawiedziła Ziemię, wiec to nie jest żadne mistrzostwo ani mistrz tylko skomasowane działania sługusów szatana po obydwu stronach. To nie jest konflikt wielkiej Rosji i biednej Ukrainy tylko Rosji i sojuszników usa z całym ich zapleczem masowej propagandy światowej a Ukraina, rząd Ukrainy i prezydent pozwolili żeby rozlew krwii był na ich podwórku. To nie Rosja potrzebuje wojny żeby wypromować antychrysta. To Rosja od 2 lat domagała się od zełenskiego zamknięcia laboratoriów broni biologicznej i wielokrotnie ostrzegała zełeńskiego. To nie jest przypadek że wojna toczy się przy granicach Polski – bastionu wiary w Europie. ( laboratoria broni biologicznej chyba 4 jakoś dziwnie też umieszczone blisko polskiej granicy, na Ukrainie jest ich wiele) To nie przypadek że jak jesteśmy ostrzegani wojna przeniesie się również do Włoch. Już zarzewia konfliktów słychać w w Bośni ( zródło wg) itd. Jak najlepiej wkręcić kolejny kraj do wojny? – np pozwolić żeby samoloty sojuszu startowały z ich lotnisk. Z pewnościa te samoloty nie lataja tam z misja pokojową. Bycie poklepywanym po plecach przez tych co odprawiają rytuały dla czci szatana i jego plany wypełniają pod przykrywka dobroczynności nie jest powodem do dumy.

   • wobroniewiary pisze:

    „Rosja od 2 lat domagała się od zełenskiego zamknięcia laboratoriów broni biologicznej i wielokrotnie ostrzegała zełeńskiego” – dlatego walą w cywilów?

    Zostawmy politykę, zajmijmy się modlitwą!

 3. wobroniewiary pisze:

  Dramatyczna sytuacja w Charkowie. Do miasta zostali zrzuceni rosyjscy spadochroniarze.

  W trakcie rozmowy z Wirtualną Polską, ksiądz Wojciech Stasiewicz usłyszał strzały i musiał natychmiast biec do schronu. – U nas naprawdę piekło się dzieje w tym momencie. Sytuacja jest bardzo dynamiczna. W tym momencie żyjemy bardzo Charkowem i po prostu jakoś wspieramy się. Psychicznie jest teraz coraz trudniej, więc to wsparcie jest teraz najważniejsze, żeby być jeden koło drugiego – mówił ks. Stasiewicz. Po chwili dodał, że zaczęły się strzały i zakończył rozmowę. W nocy na ulicach Charkowa toczyły się zacięte walki.

  https://wiadomosci.wp.pl/relacja-z-charkowa-u-nas-dzieje-sie-pieklo-6742871479388289v

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s