Gisella Cardia: Maryja wyciąga dziś dłoń, by chronić Polskę!

„Weźcie się za ręce i odmawiajcie razem Różaniec” – Matka Boża nas chroni i uchroni, bo zna naszą wiarę 💕

Chyba już wiem, czemu „w obronie wiary” – niech nam się stanie wg naszej wiary, „łaską bowiem jesteście zbawieni przez wiarę” (List do Efezjan)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

56 odpowiedzi na „Gisella Cardia: Maryja wyciąga dziś dłoń, by chronić Polskę!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencję miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!


  Akt oddania Jezusowi, podyktowany mistyczce siostrze
  Marii Natalii Magdolnej z obietnicą 5-ciu łask


  Owe pięć obietnic: „Wbrew pozorom żaden z ich krewnych nie pójdzie do piekła, ponieważ w chwili, gdy ich dusza odłączy się od ciała, otrzymają łaskę doskonałej skruchy. Jeszcze w dniu ofiary wszyscy zmarli członkowie ich rodzin zostaną uwolnieni z czyśćca. W chwili śmierci będę u ich boku i omijając czyściec, zaprowadzę ich dusze przed oblicze Trójcy Przenajświętszej. Ich imiona wyryją się w Sercu Jezusa i w moim Niepokalanym Sercu. Poprzez swoją ofiarę, połączoną z zasługami Chrystusa, uchronią wiele dusz przed wiecznym potępieniem, a wielu innym będą świadczyć dobro aż do końca świata”.

  „Mój słodki Jezu, w obecności trzech Osób Trójcy Przenajświętszej, Twojej Świętej Matki oraz całego dworu niebieskiego, w łączności z intencjami Twojego Przenajświętszego Eucharystycznego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, ofiarowuję Ci całe moje życie, wszystkie moje Msze Święte, wszystkie Komunie, dobre uczynki, ofiary i cierpienia. Łączę je z zasługami Twojej drogocennej krwi oraz śmierci na krzyżu – dla uczczenia Trójcy Przenajświętszej, dla zadośćuczynienia za zniewagi, jakich doznał od nas Bóg, dla jedności Kościoła, naszej świętej Matki, dla księży, dla dobrych powołań kapłańskich, dla wszystkich dusz aż do końca świata. Przyjmij, o Jezu, ofiarę mojego życia i daj mi łaskę, abym wytrwał w tym w pełni wiary aż do śmierci. Amen”.

 2. Darek pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
  Chciałem z całego serca podziękować, tym wszystkim osobom, które okazały mi swoją życzliwość i otwartość serca. 😃 Udało mi się uzbierać pieniądze na wynajęcie tego sprzętu Innowolk! Za każdą ofiarę składam osobiście podziękowanie i zapewniam każdą osobę z moich dobrodziejów o modlitwie. W środy odprawiam Mszę Świętą w intencjach dobrodziejów zarówno tych żyjących jak i tych, których Pan Bóg już powołał do siebie. Jest więc tak, że nie zapominam o tych , którzy mnie wspomogli i wspomagają, pamiętam o Was dobrodzieje w moich modlitwach. 😃 Tego Innowolka mogę już wynająć i zapisany jestem na kwiecień tego roku, z czego cieszę się bardzo i raz jeszcze bardzo dziękuję, za każdą ofiarę dla mnie Bóg zapłać! 🙂 Jeśli jest ktoś jeszcze chętny wspomóc to zapraszam na priv, będę wypożyczał częściej 🙂 Nie wszystkich wspierających błogosławi + Bóg Ojciec Syn Boży i Duch Święty.

 3. wobroniewiary pisze:

  Asi operacja trwała 6 godzin jus po i .. dziękuję Wam za modlitwy. Lekarz mówi, że ponoć się tym razem udała

 4. gosc pisze:

  udała się ,udała.

 5. Kaśka pisze:

  Kochani, chciałam podzielić się się świadectwem. W moim małżeństwie nie działo się najlepiej, doświadczałam dużo przemocy emocjonalnej i finansowej. Wiele rozmów, słów, obietnic, już zostało złożonych i nie dotrzymanych w przeciągu ostatnich lat. Moja bezradność, cierpienie i zawiedzione kolejne nadzieje pchnęły mnie do myśli o odejściu od męża. Jako katolik chciałam najpierw się wyspowiadać przed podjęciem ostatecznej, tak trudnej decyzji. I tu się zaczęła interwencja niebieska: o spowiedź tego dnia musiałam poprosić księdza, bo przed mszą akurat nie spowiadano tego dnia w moim kościele. Miałam opory przed udaniem się do zakrystii, zwyczajnie się wstydziłam. Ale zrobiłam jeden krok, a potem miałam wrażenie, że ktoś mnie ”niesie” do zakrystii. Spowiedź odbyłam. Ta spowiedź pracowała we mnie kilka dni, kiedy w zasadzie byłam przekonana że odchodząc od męża postąpię słusznie, chroniąc siebie przed przemocą, a jemu dając szansę na przewartościowanie wszystkiego, bo pozostawanie w tej sytuacji dalej tylko utwierdzało męża w złym postępowaniu. I pewnej nocy obudziłam się, mąż jeszcze siedział przed komputerem. Zobaczyłam w jego oczach coś bardzo złego. W tym samym czasie w moim sercu pojawiły się bardzo negatywne, nienawistne myśli i uczucia wobec mojego męża. W tym momencie zdałam sobie sprawę, że między nami jest zły duch, który także w moim sercu znalazł sobie jakiś przyczółek. Kochani, byłam przerażona, w takich sytuacjach trzeba dużo modlitwy, a ja wiem, że z wytrwałością u mnie kiepsko. Czułam się zupełnie nieprzygotowana na walkę z takim wrogiem.
  Ale w myślach pojawiły się myśli: idź po błogosławieństwo kolędowe i załóż jakąś fizyczną ochronę. Zaczęłam odmawiać codziennie różaniec i przypomniało mi się, że kiedyś oddałam się w niewolę Maryi według Ludwika Marii Grignon, zatem mam prawo nosić bransoletkę niewolnictwa której wtedy nie założyłam. Zamówiłam taką bransoletkę i poświęciłam (miałam natchnienie żeby zamówić od razu dwie, ale na razie jedna leży w szufladzie). Odnowiłam też moją konsekrację.
  Przez pierwszy tydzień praktycznie nie spałam, każdej nocy budziłam się około 2-3 i nie mogłam spać. Byłam strzępem nerwów, ale każdego dnia otrzymywałam wskazówki co robić, ale tak, że nie odczuwałam zmęczenia i przeciążenia nadmiarem modlitwy. W międzyczasie znalazło się miejsce na terapii dla mnie (na NFZ!), choć przecież kolejki są długie, a terapeutka okazała się być specjalistką od zaburzeń osobowości i potwierdziła moje podejrzenia co do narcystycznego zaburzenia osobowości mojego męża.
  Kochani, czuję niesamowite wsparcie od naszej niebieskiej Matki, terapia bardzo mi pomogła, zostałam z mężem, ale stawiam mu granice i wymagania, mam wreszcie na to siłę. Mąż też dał się namówić na terapię i relacje między nami się powoli poprawiają. Jednocześnie Pan Bóg pokazał mi prawdę o wielu relacjach w moim życiu z najbliższymi mi osobami. Powoli robię z tym porządek, choć to bardzo trudne.
  Jestem pewna, że Maryja uratowała moje małżeństwo, choć jeszcze wiele pracy przed nami. Nadmienię, że spowiedź, o której pisałam odbyłam 1.01, zatem w święto maryjne. Bardzo pragnę, by Maryja była bardziej znana i kochana. Doświadczyłam jej delikatnego, czułego wsparcia. Wiem, ze wiele osób na tej stronie konsekrowało się Maryi, ale jeśli ktoś tego nie zrobił albo się zastanawia to naprawdę warto! Moja konsekracja odbyła się kilka lat temu i ja sama o niej zapomniałam, ale Maryja nie zapomina!
  Zostańcie z Panem Bogiem w tych trudnych czasach!

  • xcvb pisze:

   nie no musze sie spytac: co to jest przemoc finansowa? termin prosto z „krytyki politycznej”

   • wobroniewiary pisze:

    To ja zamiast Kaśki ci odpowiem bez „krytyki politycznej”
    …gdy nie masz na chleb, 2 tyg. pijesz wodę z kranu, nie dostajesz pomocy od państwa, bo masz męża, a mąż zamyka jedzenie np. na balkonie i nie dostajesz nic aż nie będziesz mu „jako panu swemu oddawać pokłonów i to na klęcząco”
    Poczytaj o przemocy domowej i finansowej zanim rzucisz kamieniem w osoby jej doznające, które znów się popłaczą na samo wspomnienie….

   • eska pisze:

    Gdy musisz się spowiadać z każdych 50gr prowadząc zeszyt wydatków i nie możesz wydać na to, co się księciu panu nie podoba a nie podoba mu się nic). Nie masz nawet na rajstopy, podczas gdy książę pan choszi w deogich ciuchach oraz kupuje wszystko bez ograniczeń sobie i kochankom.
    Dziękuję Bogu, że byłam tylko wnuczką tego człowieka!

 6. m-gosia pisze:

  Bogu niech będą dzięki.

 7. Ola pisze:

  Przekazuję ,co otrzymałam :
  Prośba ks. Eugeniusza Góździoła o modlitewne wsparcie wszystkich ks. Egzorcystów poznańskiej archidiecezji, którzy dziś o g.21.00 będą odprawiać egzorcyzm o uwolnienie władz Rosji spod działania szatana. To autentyczna informacja – nie fake news. Proszę przekazać dalej, żeby powiększyć grono modlących.

  • wobroniewiary pisze:

   fejk jakich mało
   Po pierwsze żaden egzorcysta tego nie potwierdził a po drugie jak można egzorcyzmować kogoś wbrew jego woli?

   • Bogdan pisze:

    Pamiętam historię, którą usłyszałem od mojego spowiednika .
    Jak w trzech miastach na Ukrainie księża egzorcyści postanowili odprawić egzorcyzm w którym uczestniczył także mój spowiednik , przyczyną był handel narkotykami w pewnym mieście na Urainie. Dziwnym zbiegiem okoliczności w tym samym czasie albo po egzorcyzmach szef ukraińskiej policji zlikwidował handel narkotykami, co sie potem okazało przyczyną była śmierć syna szefa ukraińskiej policji spowodowana narkotykami.

   • Bogdan pisze:

    I też nie dzierże fałszywych fakeowych próśb o modlitwe.

  • Sylwek pisze:

   co to za głupota nie weisz że to z egzorcyzmu z modlitwy robienie magi czy nie wiado co? na egzorcyzm trzeba mieć po pierwsze zgodę osoby nad która ma być odprawiony do tego ta osoba mussi tego chcieć jeszcze o tej i o tej w tym i w tym miejscy no to śmierdzi jak z tego poznaznia aż do granic kraju tych wschodnich

 8. Maggie pisze:

  Otrzymałam list i Kaja Godek m.in. pisze:
  Polscy politycy rozpoczęli już rozmowy o przystąpieniu do traktatu pandemicznego WHO i nawet nie próbują tego ukrywać. Dlatego my, obywatele, musimy natychmiast działać.

  Bardzo Panią proszę o pilne podpisanie petycji do Premiera RP Mateusza Morawieckiego, w której zaznaczamy, że jako obywatele nie dajemy rządowi upoważnienia do negocjowania w jakikolwiek sposób traktatu pandemicznego WHO.

  ‼️LINK DO TEJ WAŻNEJ PETYCJI:
  Petycja znajduje się pod linkiem:https://twojepetycje.pl/petycja/nie-dla-traktatu-pandemicznego-who/

  Podpisałam bez namysłu, zwłaszcza, że p.Gates zapowiada inne plandemie … a czym to „pachnie” jako, że dyskryminację i całą resztę „benefitów” doświadczyliśmy i nadal doświadczamy na własnej skórze.
  ❣️🙏🏻❣️

 9. Małgorzata pisze:

  Prośba od znanego mi księdza:
  Adopcja modlitewna naszych braci z Ukrainy!
  Rusza akcja modlitewna za naszych braci z Ukrainy!
  Prosimy, aby każdy adoptował anonimowo (Bóg sam będzie wiedział jaka konkretnie jest to osoba) jednego żołnierza ukraińskiego i modlił się za niego o siłę, wytrwałość i błogosławieństwo Boże modlitwą Ojcze nasz lub inną, która jest Wam bliska. Może to być raz lub kilka razy dziennie.
  Dziękuję za włączenie się w akcję i gorąco proszę o rozesłanie do wszystkich Waszych przyjaciół i znajomych, również tych z zagranicy.
  Bóg zapłać!

 10. Zbig314 pisze:

  Biskupi z Ukrainy wystąpili z prośbą do Papieża o oddanie Rosji i Ukrainy Matce Bożej zgodnie z Objawieniami z Fatimy
  http://kmc.media/2022/03/02/yepyskopy-ukrayiny-prosyat-papu-prysvyatyty-ukrayinu-ta-rosiyu-sercyu-mariyi.html

 11. Ania G. pisze:

  Kiedyś tu na stronie było nabożeństwo po zażyciu niebezpiecznych szczepionek. Pomóżcie mi znaleźć

 12. agicam pisze:

  Pani Ewo Bogu niech będą dzięki za udaną operację. Oby ta gehenna dla was się skończyła. Nieśmiało też przypominam o pielgrzymce do Medjugorie (nie przypominałam się bo miała pani na głowie operację córki). Błędnie napisałam wcześniej w E-Mailu, że mogę tylko w tym ostatnim terminie a przecież mogę tylko w tym pierwszym. Więc prośba o wiadomość w tej sprawie na stronie jak już coś będzie wiadomo. Dziękuje

 13. An pisze:

  27 Moje owce słuchają mego głosu, a Ja znam je. Idą one za Mną, 28 a Ja daję im życie wieczne. Nie zginą na wieki i nikt nie wyrwie ich z mojej ręki. 29 Ojciec mój, który Mi je dał, jest większy od wszystkich. i nikt nie może ich wyrwać z ręki mego Ojca. 30 Ja i Ojciec jedno jesteśmy».

 14. gosc pisze:

  Ja za Putina odmawiam Nowenne ks.Amortha o zbawienie jego duszy, kończe 6-go, mam nadzieję że wytrwam, nie postraszy mnie. W Gidlach zamówiłam Msze sw za Putina.

  • Maggie pisze:

   Osłaniaj‼️❣️ się i swoich bliskich: Krwią Jezusa i kryj pod płaszczem Maryi, kiedy modlisz się za osobę nieznaną, zwłaszcza z problemami duchowymi.
   Modląc się za „tych panów świata” oraz w modlitwie za wrogów, najpierw oddaję intencję Matce Najświętszej (sercem i „Pod Twoją Obronę”), z prośbą aby się nimi zajęła i również aby prosiła też Swego Boskiego Syna aby On się tym zajął, bo On wszystko wie jak to uczynić a do tego WSZYSTKO MOŻE.
   Jezus JEST Panem❣️🙏🏻💕

 15. Da pisze:

  Tyle się wszędzie pisze o modlitwę za Ukrainę Polskę pokój ( oczywiście podpisuję się pod tym) ale mało o modlitwie za Rosja za żołnierzy Rosyjskich…módlmy się za nich…

  • Witek pisze:

   Odnośnie egzorcyzmów na odległość.
   Nie można?
   Bez zgody opętanego też nie można?

   To dlaczego Pius XII egzorcyzmował na odległość hitlera w czasie II wojny światowej to też fejk?
   Czy może nie doczytał, że nie można?

   Ja bym bym był taki kategoryczny.

   https://geekweek.interia.pl/historia/news-egzorcyzmy-piusa-xii-nad-fuhrerem-hitler-jest-opetany,nId,5358122

   Odnośnie wpisu powyższego to pełna zgoda, ale czy nie można? patrz link…

   • An pisze:

    Witku w dzisiejszym swieci juz jest tak nagmatwane przez diabla ze nie wiadomo kto zyje kto nie zyje a kto opetany 🙂
    Kto kobieta kto mezczyzna kto gender..

    Tak czytam stary wywiad z zona była Putina i se mysle a co jesli to prawda..w sumie to u ruskich wszystko mozliwe 🤣..wtedy egzorcyzmowanie Putina nic nie da bo chlop juz dawno w czysccu??

    I faktycznie albo botoks przedawkowal i botoks zmienil mu czaszke albo klon bo zupelnie inna twarz ,zarys czachy , brwi itd..😎

    A moze po szczepieniu mu sie tak stalo 😉
    Tylko Bog to wie!

    Jesli zla strona to ciachnicjcie 😊
    https://www.gloria.tv/post/3oJNeAmmNZx4BntQASQftKYQL

    • wobroniewiary pisze:

     samego „rekinka nie trawię” tym razem go wpuszczę – a czy to prawda, nie wiem…
     Ale wiem jedno – Putin do siebie nie mocno podobny, „ach ten botoks” policzki napełni ale linii brwi nie zmieni 😀

    • Maggie pisze:

     Hmm, parę dni temu powiedziałam, że car wygląda tak zmieniony … jak osoba po encortonie, albo „klon”. Moja babcia właśnie tak opuchła na twarzy, kiedy chorując na białaczkę dostała „kurację encortonową” …

    • adamusek pisze:

     Analizowano wygląd i zachowanie Putina i podejrzewają Parkinsona, i bierze sterydy anaboliczne które mogą powodować agresję

    • An pisze:

     Kurcze nie chcialam rekinka tylko wywiad z byla zona Putina ktora zamknieto w psychiatryku i straszono ze zabija jej corki..

     Ewa jak Asia sie czuje? W 2004 mialam operacje oka i blednik zwariowal. Przez miesiac chodzilam jak pijana i mdlalam. Wiec wiem jak Asia musi sie musi sie mwczyc i bac. Ale wierze ze teraz sam ojciec Pio zajal sie jej operacja i wielu innych swietych lekarzy.. moze nawes Kosma i Damian ,daj znac jak Asia 🙋

 16. AnnaMaria pisze:

  „Putin jest genialnym politykiem i do tego bardzo skutecznym.”
  Od momentu inwazji na Ukrainę udało mu się zrealizować wiele następujących celów:
  -zjednoczyć Ukrainę.
  -dozbroić Ukrainę darmowym sprzętem z zachodu.
  -zrobić z komika męża stanu i bohatera.
  -zbliżyć Ukrainę do członkostwa w Uni Europejskiej
  -zjednoczyć zachód do stopnia nie spotykanego od chwili zakończenia II światowej.
  -wzmocnić wschodnią flankę NATO.
  -wyrzucić Rosję z praktycznie wszystkich rozgrywek sportowych.
  -zatopić własną giełdę.
  -zamknąć North Stream II.
  . -sprawić że Dudę chwali cały świat czyniąc z niego najważniejszym partnerem Zełenskiego.
  -wyrzucić własny kraj z systemu SWIFT.
  -zamrozić konta swoje i wszystkich ziomów oligarchów w Rosji.
  -sprawić że Szwajcaria porzuciła neutralność.
  -sprawić że Szwecja i Finlandia myślą o wstąpieniu do NATO.
  -sprawić że Niemcy zmienili swą politykę obronną i gospodarczą względem Rosji o 180 st.
  -TERAZ NAJWAŻNIEJSZE. Sprawić że TVP i TVN nadają to samo.
  I to wszystko w zaledwie PIĘĆ dni.

  / wzięte z internetu/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s