Noc walki o błogosławieństwo dla Polski – przekaz na żywo z Niepokalanowa

Nawiązując do wezwania płynącego ze Strachociny, skierowane do wszystkich ludzi dobrej woli oraz tych którym na Polsce zależy – potrzebujemy nowego wylania Ducha Świętego na Polskę oraz otwarcia polskich serc.

Ramowy program modlitw:

– Modlitwa do Ducha Świętego
– Akt zawierzenia Polski i siebie samych Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny – Litania Narodu Polskiego
– Litania do Św. Andrzeja Boboli – o łaskę jedności wśród Polaków
– Modlitwa za Ojczyznę do Św. Jana Pawła II / św. s. Faustyny / bł. ks. Jerzego Popiełuszki
– WYSTAWIENIE NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
– Modlitwa Litanijna do Św. Michała Archanioła
– MODLITWA ZA KAPŁANÓW, MAŁŻEŃSTWA I RODZINY
– Różaniec za Ojczyznę – część Bolesna

24.00 – MSZA ŚWIĘTA W INTENCJI OJCZYZNY

PO MSZY ŚWIĘTEJ – WYSTAWIENIE NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
– Różaniec za Ojczyznę – część Chwalebna
– Pancerz św. Patryka
– Procesja Siedmiu Okrążeń w ciszy (opcja)
– Błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem

Ok. 5.00 – TE DEUM – CIEBIE BOGA WYSŁAWIAMY

Więcej na stronie: http://blogoslawienstwodlapolski.pl/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

22 odpowiedzi na „Noc walki o błogosławieństwo dla Polski – przekaz na żywo z Niepokalanowa

  1. wobroniewiary pisze:

    Do codziennego odmawiania

    Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencję miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

    Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

    Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
    Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

    Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

    Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
    Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

    Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

    „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

    „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

    Modlitwa na cały rok

    Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

    Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

    MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

    Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

    Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!


    Akt oddania Jezusowi, podyktowany mistyczce siostrze
    Marii Natalii Magdolnej z obietnicą 5-ciu łask


    Owe pięć obietnic: „Wbrew pozorom żaden z ich krewnych nie pójdzie do piekła, ponieważ w chwili, gdy ich dusza odłączy się od ciała, otrzymają łaskę doskonałej skruchy. Jeszcze w dniu ofiary wszyscy zmarli członkowie ich rodzin zostaną uwolnieni z czyśćca. W chwili śmierci będę u ich boku i omijając czyściec, zaprowadzę ich dusze przed oblicze Trójcy Przenajświętszej. Ich imiona wyryją się w Sercu Jezusa i w moim Niepokalanym Sercu. Poprzez swoją ofiarę, połączoną z zasługami Chrystusa, uchronią wiele dusz przed wiecznym potępieniem, a wielu innym będą świadczyć dobro aż do końca świata”.

    „Mój słodki Jezu, w obecności trzech Osób Trójcy Przenajświętszej, Twojej Świętej Matki oraz całego dworu niebieskiego, w łączności z intencjami Twojego Przenajświętszego Eucharystycznego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, ofiarowuję Ci całe moje życie, wszystkie moje Msze Święte, wszystkie Komunie, dobre uczynki, ofiary i cierpienia. Łączę je z zasługami Twojej drogocennej krwi oraz śmierci na krzyżu – dla uczczenia Trójcy Przenajświętszej, dla zadośćuczynienia za zniewagi, jakich doznał od nas Bóg, dla jedności Kościoła, naszej świętej Matki, dla księży, dla dobrych powołań kapłańskich, dla wszystkich dusz aż do końca świata. Przyjmij, o Jezu, ofiarę mojego życia i daj mi łaskę, abym wytrwał w tym w pełni wiary aż do śmierci. Amen”.

  2. wobroniewiary pisze:

    Przepraszam za sarkazm, jeśli kogoś urażę, podkreślam – nie kpię z wojny, ale czy zauważyliście, że w związku z wojną na Ukrainie, „ozdrowiał covidus i zniknął z sieci i głównych wiadomości”
    Nagle nie ma testów, kwarantanny i dystansu dla uchodźców i nas, którzy im pomagamy. Czy aż wojny trzeba, aby niektórym otworzyć oczy???

    • Kamil@W pisze:

      To nie sarkazm Ewa, też o tym pomyślałam. Mam nadzieję, że ci, którzy od od 2 lat bardzo się przejmują naszym zdrowiem zadbali, żeby uchodźcy posiadali paszporty kowidiańskie. Chyba, że zawiesili działanie wirusa na ten niespokojny czas.

    • Małgorzata K. pisze:

      Mądre spostrzeżenie Ewo.
      Używano broni „strachu covidianskiego,szczypawkowego „aż zamilkli gdy pojawiła się wojna i obawa o swoje życie.
      Może to tymczasowe, ale zaistniało..

    • Iwona pisze:

      Szkoda że ze strony pani Ewy kierującą się tak wzniosłym celem jak obrona wiary ciągle słyszy się nie tylko sarkazm a wręcz wrogość do władz naszego kraju,w dobie takiej tragedii Ukrainy i groźby wojny w całej Europy powinna Pani zaprzestać ciągłego pogłębiania się w temat szczepionkowy,proszę dziękować że w Polsce nie rządzi PO i inne lewackie partie!!!!! Proszę skupić się raczej na tym co nam czytelnikom tej strony pomoże przybliżyć się do Boga i do bliźniego…

      • wobroniewiary pisze:

        Mam 10 min to pozatwierdzam co mogę i odpowiem
        Kochana Iwono – nie zawsze kpię z rządu, często popieram.
        To prawda, że lepszy od PO, ale to nie znaczy, że będę ich kanonizować
        Ale teraz za panem Wojciechem Sumlińskim ich pochwalę 🙂

        Jestem pod wrażeniem tego, jak w obliczu rosyjskiej inwazji zachowuje się polski rząd. Silny, sprawny a przede wszystkim efektywny głos w Europie – przyznam, że po tym rządzie nie spodziewałem się tak wyrazistego działania.
        Wykpienie postawy Niemiec przy obecnym obok kanclerzu? Dla mnie bomba!

  3. Natalia pisze:

    Nowenna Pompejańska o to aby w Polsce nie było przymusu do scypawek została wysłuchana. Niestety, chyba trzeba było właśnie pogróżek wojennych. Nie sądzę aby oni do tego wracali, do tych ustaw w tym czasie. Módlmy się dziś w nocy i w kolejnej Nowennie o pokój i Błogosławieństwo.

    • eska pisze:

      Wracają. Przymusu dla medyków i lekarzy nie zlikwidowali (o ile mi wiadomo), za to Niedzielski już stręczy szczypawki uchodźcom – na razie tylko z telewizora, dobrowolnie, dla ich dobra oczywiście.

    • Sylwek pisze:

      oj wróci sie, z nastaniem innego wirusa już w innej wersji bardziej rygorystycznej i nakazanej przez orędownika pokoju…

    • Anna pisze:

      Niestety z przymusu szczepień dla medyków się nie wycofali, szczególnie naciskają studentów-wiem , bo mam dziecko na medycynie, a mi grożą kary finansowe

  4. ela pisze:

    Proszę o szturm modlitewny za męża Jana, 3 tydzień pod respiratorem ,brak poprawy Jezu i Najświętsza Panienko ratujcie

  5. wobroniewiary pisze:

    Transmisja Nocy walki o Błogosławieństwo dla Polski z Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s