Medjugorie: orędzie z 25. lutego 2022. Pomóżcie mi, dzieci, modląc się, aby szatan nie zwyciężył!

Orędzie Matki Bożej, 25 lutego 2022 r.

  „Drogie dzieci! Jestem z wami i modlimy się razem. Pomóżcie mi modlitwą, kochane dzieci, by szatan nie dominował. Jego moc śmierci, nienawiści i strachu nawiedziła Ziemię. Dlatego, kochane dzieci, wróćcie do Boga i modlitwy, postu i wyrzeczenia, za tych wszystkich, którzy są zdeptani, ubodzy i nie mają głosu w tym świecie bez Boga. Kochane dzieci, jeśli nie wrócicie do Boga i Jego przykazań, nie macie przyszłości. Dlatego posłał mnie do was, bym was prowadziła. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

31 odpowiedzi na „Medjugorie: orędzie z 25. lutego 2022. Pomóżcie mi, dzieci, modląc się, aby szatan nie zwyciężył!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencję miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!


  Akt oddania Jezusowi, podyktowany mistyczce siostrze
  Marii Natalii Magdolnej z obietnicą 5-ciu łask


  Owe pięć obietnic: „Wbrew pozorom żaden z ich krewnych nie pójdzie do piekła, ponieważ w chwili, gdy ich dusza odłączy się od ciała, otrzymają łaskę doskonałej skruchy. Jeszcze w dniu ofiary wszyscy zmarli członkowie ich rodzin zostaną uwolnieni z czyśćca. W chwili śmierci będę u ich boku i omijając czyściec, zaprowadzę ich dusze przed oblicze Trójcy Przenajświętszej. Ich imiona wyryją się w Sercu Jezusa i w moim Niepokalanym Sercu. Poprzez swoją ofiarę, połączoną z zasługami Chrystusa, uchronią wiele dusz przed wiecznym potępieniem, a wielu innym będą świadczyć dobro aż do końca świata”.

  „Mój słodki Jezu, w obecności trzech Osób Trójcy Przenajświętszej, Twojej Świętej Matki oraz całego dworu niebieskiego, w łączności z intencjami Twojego Przenajświętszego Eucharystycznego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, ofiarowuję Ci całe moje życie, wszystkie moje Msze Święte, wszystkie Komunie, dobre uczynki, ofiary i cierpienia. Łączę je z zasługami Twojej drogocennej krwi oraz śmierci na krzyżu – dla uczczenia Trójcy Przenajświętszej, dla zadośćuczynienia za zniewagi, jakich doznał od nas Bóg, dla jedności Kościoła, naszej świętej Matki, dla księży, dla dobrych powołań kapłańskich, dla wszystkich dusz aż do końca świata. Przyjmij, o Jezu, ofiarę mojego życia i daj mi łaskę, abym wytrwał w tym w pełni wiary aż do śmierci. Amen”.

 2. Kasia pisze:

  Jak odciąć córkę od chrzestnej, która żyje w ciężkich grzechach nieczystości? Codziennie modlę się za dzieci w Róży Różańcowej Rodziców, zawierzam Niepokalanemu Sercu Maryi, oddałam swoje dzieci Maryi we wszystkich Sanktuariach Maryjnych w jakich byłam. Co zrobić, by chrzestna duchowo nie raniła mojej córki?
  Siostra męża mieszka w domu teściów już kolejnym mężczyzną, z którym wzięła ślub cywilny…To bardzo długa historia. My odwiedzamy teściów i moje dzieci to widzą, jak ona żyje. Co zrobić w takiej sytuacji? Modlę się za nią codziennie i planuję zamówić Msze Wieczyste w Gietrzwałdzie.
  Bóg zapłać za poradę.

  • Anula pisze:

   Kasiu,

   pamiętaj, że najsilniejsze jest błogosławieństwo rodzonej matki. Poza tym rzeczywiście czy ta matka chrzestna ma jakiś wpływ na Twoje dzieci? Czy odczuwają one jej duchowy wpływ, czy to raczej Twoje lęki? Moja córka też ma już teraz niewierzących chrzestnych, choć parę lat temu, kiedy brałam ich na chrzestnych tacy nie byli. Ale dzieci wiedzą o tym i modlą się jak umieją na swój wiek w intencji ich nawrócenia (mają po 5 i 8 lat). Pamiętaj, że to Ty jesteś przykładem dla swoich dzieci i jeśli nauczysz je co jest dobre, a co złe, to one same będą wiedziały, że ich ciocia źle postępuje. U nas np. dzieciaki chętnie ich odwiedzają, ale nigdy nie chciały tam nocować, bo tam się ogląda całą rodziną (a też mają małe dzieci) programy typu Viva, MTV, wszystkie telenowele, TVNy, czy iluminackie bajki. W ostateczności, jeśli nadal tak bardzo Cię to martwi (wydaje mi się, że już na forum prosiłaś o poradę w tej kwestii), zerwij z nią wszelkie kontakty i częściej zapraszaj do siebie Teściów. Dużo modlisz się za swoje dzieci w tej sprawie, to bardzo dobrze, ale może powinno być w tym wszystkim więcej wiary? Wszak prosisz o pomoc samą Najświętszą Maryję Pannę, więc w zasadzie to nie trzeba ciągle szukać ludzkich pomysłów i rozwiązań, tylko dać w końcu działać Maryi. Przeczytaj sobie cały Akt „Jezu, Ty się tym zajmij”. Tam Sam Jezus Ci powie, że zajmie się Twoimi sprawami proporcjonalnie do Twojej wiary i ufności, że Twoje zamartwianie się bardzo Mu przeszkadza. A skąd wiesz, czy to właśnie dobry przykład Twoich dzieci nie wpłynie na nawrócenie i przemianę serca ich cioci?

  • Kasia pisze:

   Kasia jak oddałaś swoje dziecko Maryi tyle razy to nie musisz się bać. Zaufaj…
   Co do chrzestnej, którą jako rodzice rozumiem wybraliście to tutaj byłabym ostrożna w ocenach. To co próbujesz zrobić to wykreować idealny świat wokół swojego dziecka, a tego się nie da. Kiedyś po drugiej stronie zdziwimy się kogo spotkamy w Niebie a kogo tam nie będzie…
   Jeszcze dodam, że jeśli po rozeznaniu na modlitwie nadal uznasz, że ta osoba ma bardzo zły wpływ na duszę Twojego dziecka, uczy ją złych rzeczy, namawia do złego to poprostu zakaż odwiedzin, zerwij kontakt.

  • An pisze:

   Kasiu, odcinac modlitwa (duchowo) bo fizycznie nierealnie i u mnie poniewaz chrzestni mieszkaja dwa bloki dalej. Najwazniejsze to nie panikowac. Kazda modlitwa ma moc! A Rozaniec jest jak egzorcyzm. Ks MRajchel mowil mi ,ze jako matka niepelnoletnich moge odmawiac nawet egzorcyzm nad dzieckiem. A ja polecam dluga ale piekna modlitwe odmawiana przed nieuniknionym spotkaniem z chrzestnymi czy innymi osobami zyjacymi w grzechu, zagrazajacymi duchowo.
   ❤️❤️❤️
   Zbroja Św. Patryka

   Lorica, Pancerz Świętego Patryka czy też Faeth Fiadha (Krzyk Jelenia) to irlandzka modlitwa pochodząca z V wieku. Zgodnie z maksymą „Gdy Bóg z nami, któż przeciwko nam?”, Lorica stwarza możliwość poczucia Bożej opieki, która jak pancerz chroni przed złem i przyjęcia tej opieki w sposób dobrowolny, uzbrojenia się w miłość i siłę Światłości w sposób przywodzący na myśl zbrojenie się wojowników przed bitwą. Ufność pokładana we Wszechwładnym i pokorna prośba umożliwiają uświadomienie sobie własnego bezpieczeństwa, jeśli podąża się ścieżką Światłości.

   W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego!

   Zakładam dziś na siebie
   potężną moc wezwania Imienia Trójcy,
   moc wiary w Trzy Osoby,
   moc wyznania Jedności Stworzyciela stworzeń.

   Zakładam dziś na siebie
   moc Chrystusowego narodzenia i chrztu,
   moc Jego ukrzyżowania i złożenia do grobu,
   moc Jego zmartwychwstania i wniebowstąpienia,
   moc Jego zstąpienia na ziemię na ostateczny sąd przeznaczenia.

   Zakładam dziś na siebie
   moc miłości cherubinów,
   moc posłuszeństwa aniołów,
   moc posługi archaniołów,

   moc nadziei na zmartwychwstanie i spotkanie z nagrodą,
   moc modlitwy patriarchów,
   moc nauki apostołów,
   moc wiary wyznawców,
   moc niewinności dziewic,
   moc obecności w rzeczach małych i wielkich,
   moc uczynków ludzi prawych,
   moc Ducha Słowa odwiecznego.

   Zakładam dziś na siebie
   moc Niebios,
   tajemnicę wschodu,
   światłość słońca,
   blask księżyca,
   splendor ognia,
   szybkość błyskawicy,
   chyżość wiatru,
   głębiny morza,
   stabilność ziemi,
   twardość skały.

   Powstaję dzisiaj w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego!
   Powstaję dzisiaj
   Bożą mocą, która mnie prowadzi,
   Bożą mocą, która mnie podtrzymuje,
   Bożą mądrością, która mi przewodzi,
   Bożym okiem, które na mnie patrzy,
   Bożym uchem, które mnie wysłuchuje,
   Bożym Słowem, które do mnie przemawia,
   Bożą ręką, która mnie strzeże,
   Bożą drogą, która ścieli się przede mną,
   Bożą tarczą, która mnie osłania,
   Bożymi zastępami, które mnie bronią
   Przed zasadzkami złego,
   Przed kuszeniem do złego,
   Przed każdym, kto źle mi życzy
   Z daleka czy z bliska,
   Samotnie czy w tłumie.

   Wzywam dziś wszystkie te moce:
   Stańcie pomiędzy mną a złem!
   Stańcie przeciwko każdej okrutnej, bezlitosnej sile,
   Co zagraża memu ciału i duszy,
   Przeciwko zawołaniom fałszywych proroków,
   Przeciwko mrocznym zasadom pogaństwa,
   Przeciwko fałszywym prawom heretyków,
   Przeciwko występkom bałwochwalstwa,
   Przeciwko matrixowi komercji,
   Przeciwko intrygom i kłamstwu,
   Przeciwko ślepym przewodnikom ślepych,
   Przeciwko pyszałkom i głupcom,
   Przeciwko przeklinającym obraz tej Ziemi,
   Przeciwko obłudzie wzniosłości ust przewrotnych,
   Przeciwko każdej wiedzy, która znieprawia ciało i duszę człowieka.

   Chryste chroń mnie dziś
   Od trucizny, od spalenia, od utopienia, od zranienia.
   Chroń mnie, póki nie nadejdzie ma nagroda w obfitości.

   Chrystus ze mną,
   Chrystus przede mną,
   Chrystus za mną,
   Chrystus we mnie,
   Chrystus pode mną,
   Chrystus nade mną,
   Chrystus po mojej prawicy,
   Chrystus po mojej lewicy,
   Chrystus, kiedy tworzę,
   Chrystus, kiedy biegnę,
   Chrystus, kiedy się kładę,
   Chrystus, kiedy siadam,
   Chrystus, gdy powstaję!

   Chrystus w sercu każdego, kto o mnie myśli,
   Chrystus w sercu każdego, kto o mnie mówi,
   Chrystus w sercu każdego, kto mnie widzi,
   Chrystus w sercu każdego, kto mnie słyszy,
   Jezu, Synu Maryi, Ty jesteś moim jedynym lekarzem.

   Powstaję dzisiaj
   potężną mocą wezwania Imienia Trójcy,
   mocą wiary w Trzy Osoby,
   mocą wyznania Jedności Stworzyciela stworzeń.
   Zbawienie jest w Panu.
   Zbawienie jest w Panu.
   Zbawienie jest w Chrystusie.
   Pozwól, o Panie, aby zbawienie było zawsze z nami.
   Amen.
   ❤️❤️❤️
   Ks Marian tez czesto spottkal kazde spotkanie modlitwa do Maryi i zapraszal najpierw Maryje i Aniolow Srtozow. Ty tez mozesz tak zaczynac przed kazdym spotkaniem z tamttmi osobami.
   MODLITWA- DOSTOJNA KRÓLOWO NIEBIOS
   Dostojna Królowo Niebios, Najwyższa Pani Aniołów,
   któraś od początku otrzymała moc i posłannictwo zdeptania głowy szatana,
   prosimy Cię pokornie, ześlij Twoje święte Zastępy,
   aby pod Twoimi rozkazami i przez Twoją moc,
   ścigały piekielne duchy, wszędzie je zwalczały,
   unieszkodliwiały ich poczynania i strąciły je z powrotem w przepaść.

   Któż jak Bóg! Święci Aniołowie i Archaniołowie,
   brońcie nas, ochraniajcie nas!
   O czuła Matko, Ty jesteś i Ty pozostaniesz na zawsze
   całą naszą miłością i nadzieją.
   Amen.
   ❤️❤️❤️
   Zaloz dzieciom pancerz modlitwa 🙂 i ukrywaj w Maryi 🙂 Tylko tyle i az tyle.

  • Uczeń Jezusa i Maryi pisze:

   Codzienne poświęcenie Niepokalanemu Sercu Maryi i zanurzenie w Krwi Jezusa oraz częste powtarzanie,, O Jezu Tobie to oddaję, Ty się tym zajmij”, polecam też bardzo telegram do św. Józefa.
   Pod Twoją obronę w waszych intencjach…

  • Anna pisze:

   To jak zawierzasz je codziennie Maryi to dlaczego jeszcze sie boisz? Dlaczego nie ufasz?

  • Sylwek pisze:

   gdzie mamisz męża żeby tym wstrząsnął jesteście rodzicami i WY jako tacy decydujecie co i jak z dziećmi- czy coś pominąłem też miałem i mam taką sytuację siostry chrzestnej która wypięła się na kościół i marsze z pierunkiem wspierała – krótki temat

  • Kate pisze:

   Kasia, nie zrozum mnie źle, ale przede wszystkim staraj się nie zamartwiać i nie przejmować na zapas. Jako rodzic robisz co możesz, a przecież nie będziesz trzymać swoich dzieci w izolacji od ludzi. Moja mama miała swego czasu podobne podejście do życia i ja, będąc dzieckiem, odbierałam to jako argument na nieistnienie Pana Boga (bo skoro ona tak się wszystkiego boi, wszystkim zamartwia i wszędzie upatruje złych mocy, to tak naprawdę we wszechmocnego Boga nie wierzy). Postaraj się dać swoim dzieciom jak najwięcej pozytywnych przykładów chrześcijańskiego życia – że wierność to piękna sprawa, że wiara może być przygodą (choć trudną), że Dekalog pokazuje jak żyć szczęśliwie (choć wymaga to walki i wyrzeczeń). Nikt nie chce być nieszczęśliwy, a dzieciaki przy tym pragną być cool i fajne, taka ich niedojrzała natura. Jeśli Twoje dzieci zobaczą, że jako katoliczka jesteś nieszczęśliwa, przestraszona i ogólnie „słaba z Ciebie zawodniczka”, niekoniecznie zechcą Cię naśladować. Jest za to szansa, że „świat” wyda im się bardziej atrakcyjny.

  • Wojciech pisze:

   Myślę, że proste tłumaczenie zasad chrześcijańskiej moralności dzieciom, czyli jak powinno być również w kwestii relacji damsko – męskich, w zupełności wystarczy.
   Dostosować przekaz do rozwoju i możliwości intelektualnych pociech i bez żadnych osądów i nastawiania przeciw drugiemu człowiekowi wyjaśniać, że ciocia dokonuje złych, wyborów, z którymi się nie zgadzamy ale prócz modlitwy nic nie możemy zrobić, bo człowiek ma wolną wolę. A poza tym, dla mnie bardzo dziwnie zabrzmiała Pani prośba
   ” jak odciąć córkę od chrzestnej” – oby negatywne emocje i niechęć nas do kogoś, kogo uważamy za grzesznika nie miały znamion większego grzechu niż ma odpychany człowiek, który być może w swej ignorancji aż takiej dużej winy nie zaciąga na siebie. Z Panem Bogiem!

   • Kasia pisze:

    Przepraszam, źle się wyraziłam. chodziło mi o takie „odcięcie” duchowe, żeby jej grzeczy nie wplywały na duchowość mojej córki. Modlę się za chrzestną, w rocznice chrztu dołaczam ją do intencji. Dziś podczas modlitwy ( gdy prosiłam Maryję o pomoc) przyszła myśł, by w intencji tego chrztu i chrzestnej zamówic zwiazek mszalny w Niepokalanowie. I tak też uczynię.

    • An pisze:

     Wysłalam modlitwy ale przepadly
     mozna np pancerz sw Patryka ❤️ a Bog sie o wszystko zatroszczy. O Ciebie Kasiu , wasze dzieci i Chrzestnych.

     No własnie cisza z covidem..moze wojna uwolni nas od covida..

   • gosc pisze:

    Kasia ma przeczytaną ksiazkę „To Jezus leczy złamanych na duchu” i jest zaniepokojona, ja uważam że to zrozumiałe, jest mamą i chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Ks.Amorthowi też zarzucano że wszędzie widzi tego diabła, odpowiedział a gdzie go nie ma.

 3. gosc pisze:

  Kasia śp.ks.Amorth tak bardzo poleca Nowennę do Najdroższej Krwi. Ta modlitwa że szczególnie porusza Serce Ojca. Odmów za córkę z intencją o przeciecie, zerwanie węzłów zła córki z chrzestną. Pisze aby, jak najwięcej wymieniać w intencji. Poczytaj jeszcze modlitwy ks.Closa z „Uwolnienie z mocy złego ducha” coś dołączysz do tej intencji. Jedna nowenna jedna osoba. Pierwszą powinno odmówic się w intencji zbawienia duszy. Ja obecnie tą nowennę odmawiam za siebie, córkę /oddzielnie/ w intencji przecięcia złych węzłów. Drugą z kolei. Jak jestem na Mszy św też ta intencja, zamówiłam w Gidlach Msze św zbiorową w tej intencji. Dziś mi się przyśniło miejsce, osoby co przed laty znałam, przebywałam z nimi.
  Jest dobrze tą nowennę odmówić w intencji uwolnienia od klątw, złorzeczeń….wymienić jak najwięcej. Pamiętać jedna osoba jedna nowenna, tak pisze. Dobrze w kalendarzu odliczyć po 9dni, zapisać.

 4. gosc pisze:

  Z książki ks.Amortha Gdy mamy do czynienia z „zagrożoną” osobą, na przykład małżonkami ,którzy chcą się rozejść lub mają inne osobiste, poważne problemy ,bądź z młodym człowiekiem ,który ma problem alkoholowy lub jest uzależniony od narkotyków ,recytujemy nowennę do Najdroższej Krwi Jezusa , w pierwszej nowennie /przez dziewięć dni/ prosząc o łaskę ocalenia dla tej osoby. Np Udziel mi łaski zbawienia dla /imię osoby/, aby mogła/mógł zostać ocalony na końcu swej ziemskiej wędrówki i przyjść do Niebieskiego Jeruzalem ,aby składać Ci dzięki , aby razem z Tobą głosić chwałę i dziękować Jezusowi. Zlituj się nad nią/nim , wyrwij ją/go z rąk demona . Wystarczy odmawiać nowennę przez dziewięć dni. Możemy być spokojni i pewni ,że otrzymamy łaskę . W wypadku innych problemów pokonanie trudności może zająć niekiedy wiele miesięcy, dlatego należy odmawiać nowennę przez długi czas .Bóg chce nas ukształtować poprzez wiarę i poświęcenie .Wiara w niego będzie nagrodzona. Po otrzymaniu łaski zbawienia ,można – w intencji tej samej osoby -odmówić nowennę z prośbą o nawrócenie /lub o uwolnienie od uzależnienia od narkotyków bądź o uwolnienie od ducha nienawiści lub o uwolnienie od wszystkiego , co dręczy , a czego pochodzenia nie znamy/ Dobroczynny skutek może przyjść po miesiącach lub latach. Możemy być pewni ,że prędzej czy później nadejdzie Np Udziel mi łaski , aby /imię osoby/ został uwolniony od złych uroków i od zastępów diabelskich , które trzymają go w niewoli. Niech będzie uwolniony od wszelkiego przekleństwa ,zaklęcia i klątwy .Niech będzie mógł wrócić do wiary w Jezusa. Niech będzie mógł wzrastać w wierności Bogu i na końcu swej ziemskiej wędrówki przyjść do Ciebie i podziękować Ci w Niebieskim Jeruzalem. Miej dla niego litość ,Święta Matko .Dziękuję Ci ,bądź błogosławiona.

 5. eska pisze:

  @An
  Napisałaś, że otrzymałaś uwolnienie ale nie uzdrowienie. Tu jest piękna modlitwa do św. Archanioła Rafała – może się przyda:
  https://www.google.com/amp/s/deon.pl/wiara/duchowosc/trzy-wyjatkowe-modlitwy-za-wstawiennictwem-archaniolow,409901/amp

 6. An pisze:

  Ewo kiedy dokladnie jest planowana operacja Asi?

 7. Czytelniczka pisze:

  Wczoraj w mojej parafii była już noc walki o błogosławieństwo dla Polski. Łączyliśmy się telefonicznie z Kapłanem z Kijowa i wspólnie modliliśmy się za Ukrainę. Ten Kapłan mówił, że najważniejsze jest, aby nie znienawidzić wroga tylko modlić się. Dziś jadę na noc walki do pobliskiego miasta. Błogosławionego dnia dla całej naszej rodziny Wowitowej.
  +++ we wszystkich intencjach

 8. HeSo pisze:

  „…Miejcie odwagę: Jam zwyciężył świat” (J 16,33)

 9. Krystyna pisze:

  Pani Ewo, czy będzie transmisja z Niepokalanowa Nocy modlitwy o błogosławieństwo Boże dla Polski?

  • wobroniewiary pisze:

   Tak – zapraszam do najnowszego wpisu

   • Aga pisze:

    A tak. Rozmawialiśmy o tym w domu. Nawet zebranie w szkole mamy stacjonarnie i kombinuje kto na nie pójdzie, bo mąż w pracy…

   • Aleksandra pisze:

    To prawda kochana P. Ewo. Dziś nasze oczy i serca są zwrócone gdzie indziej. To dobrze ,że w tym trudnym czasie zapomniano o covidzie, a skupiono się na pomocy potrzebującym. Jest to znak od Boga,że mimo wszystko dla nas Polaków drugi człowiek jest ważniejszy. Chodź wielu mogło by się ze mną nie zgodzić,pamiętając to co działo się na granicy z Białorusią. W tedy jednak było to celowe. Dziś nie możemy powiedzieć nie. Nie wiemy kiedy i nas spotka ten sam los. To są nasi sąsiedzi,bracia ,ludzie wierzący, chrześcijanie. Maryjo otocz Ukrainę ,Polskę swą Matczyną opieką . Niech cały świat odpowie Dziś modlitwą o pokój i jedność.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s