Benedykt XVI: Tylko powrót do konfesjonału, zapewni nam zwycięstwo!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

17 odpowiedzi na „Benedykt XVI: Tylko powrót do konfesjonału, zapewni nam zwycięstwo!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencję miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!


  Akt oddania Jezusowi, podyktowany mistyczce siostrze
  Marii Natalii Magdolnej z obietnicą 5-ciu łask


  Owe pięć obietnic: „Wbrew pozorom żaden z ich krewnych nie pójdzie do piekła, ponieważ w chwili, gdy ich dusza odłączy się od ciała, otrzymają łaskę doskonałej skruchy. Jeszcze w dniu ofiary wszyscy zmarli członkowie ich rodzin zostaną uwolnieni z czyśćca. W chwili śmierci będę u ich boku i omijając czyściec, zaprowadzę ich dusze przed oblicze Trójcy Przenajświętszej. Ich imiona wyryją się w Sercu Jezusa i w moim Niepokalanym Sercu. Poprzez swoją ofiarę, połączoną z zasługami Chrystusa, uchronią wiele dusz przed wiecznym potępieniem, a wielu innym będą świadczyć dobro aż do końca świata”.

  „Mój słodki Jezu, w obecności trzech Osób Trójcy Przenajświętszej, Twojej Świętej Matki oraz całego dworu niebieskiego, w łączności z intencjami Twojego Przenajświętszego Eucharystycznego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, ofiarowuję Ci całe moje życie, wszystkie moje Msze Święte, wszystkie Komunie, dobre uczynki, ofiary i cierpienia. Łączę je z zasługami Twojej drogocennej krwi oraz śmierci na krzyżu – dla uczczenia Trójcy Przenajświętszej, dla zadośćuczynienia za zniewagi, jakich doznał od nas Bóg, dla jedności Kościoła, naszej świętej Matki, dla księży, dla dobrych powołań kapłańskich, dla wszystkich dusz aż do końca świata. Przyjmij, o Jezu, ofiarę mojego życia i daj mi łaskę, abym wytrwał w tym w pełni wiary aż do śmierci. Amen”.

 2. Ola pisze:

  Od rana mam w głowie zdanie z Biblii ,tak nagle do mnie ono przyszło: ” tuczyliście serca wasze w dniu rzezi ” , słuchajcie ja właśnie robię obiad ,mam co jeść, mam ciepło ,wygodnie ,najadłam się ,wypiłam ulubioną kawę. Tymczasem tak mnóstwo ludzi cierpi!!!! Boże co mogę dla nich uczynić ??

  • eska pisze:

   Inwazja zgrojna nastąpiła w tłusty czwartek…

   • wobroniewiary pisze:

    A zapowiedź przez podpisanie uznania tych republik 22.02.2022

   • Maggie pisze:

    23 Lutego 1945 było wyzwolenie Poznania … trochę spóźnione w zamierzeniu, bo miało być wg Stalina dokładnie w rocznicę powstania czerwonej armii. Stąd i dlatego: aby było zgodnie z planem ku uczczeniu rocznicy, pchał sołdatów i do tego przymuszonych Poznaniaków jak na mięso armatnie pod Cytadelę …
    W tym roku car Władimir (jak widać, pragnący powrotu do grabieżczego „dziedzictwa prapra-zaborców”) przeczekał ciut, aby inwazja ta „wyszła jak szydło z worka” nie w czasie igrzysk olimpijskich (dla zdrowych oczywiście) w Pekinie, które stały mu na przeszkodzie, więc też ciut z opóźnieniem … ale zmieścił się, bo …. w lutym …
    Mamy w kraju obce wojska … ale to w sumie … niezbyt wesołe … bo w historii „przyjacielskie” lubiły się „zadomowiać”. Kto wie, czy to też nie fragment globalnego planu … zwłaszcza, że Polska w historii otwierała granice i serca dla prawdziwych uciekinierów … i różnie było/jest z pamięcią..

  • Damian pisze:

   Rząd podobno uruchamia stronę https://pomagamukrainie.gov.pl/
   Może warto tam zajrzeć za dzień lub dwa dni jak będzie strona zrobiona ?

  • Anna pisze:

   Na strone csritasu wejsc tam można pomoc

 3. eska pisze:

  Bardzo proszę o szturm modlitewny za moją dobrą koleżankę Izę. W dniu 8 grudnia przyjęła szkaplerz, jest osobą bardzo związaną z Bogiem oraz maryjną – ale nie nauczoną postrzegać sprawy duchowe jako walkę, gdzie przeciwnik miesza i atakuje. Często daje sobie wmówić od ducha oskarżyciela, że nie jest nic warta, nie ma prawa prosić Boga o przebaczenie itd. Mniej więcej w okolicy przyjęcia szkaplerza namówiłam ją jeszcze do udziału w akcji https://15koronek.pl/ i żarliwie zaczęła odmawiać za kapłanów koronki do Łez MB (których zły nie cierpi). Wkrótce potem została zaatakowana przez złego, ale nie pokojarzyła faktów i się nie przyznała. Dziś się dowiedziałam, że w tym roku kalendarzowym nie była jeszcze u spowiedzi, ma niechęć do Matki Bożej oraz do modlitwy, a teraz już praktycznie nie potrafi wejść do kościoła – co wejdzie, to czuje niechęć i wychodzi. Myślę, że dość łatwo dała się zwieść atakom złego i uległa pokusom, bo nie zorientowała się, że to jego dzieło. Wcześniej nie doświadczała problemów aż takiego kalibru.
  Na moje pytanie, dlaczego nie powiedziała mi wcześniej, jaka jest sytuacja, odparła, że się wstydziła. Bo znowu patrzyła na to, jak na swoją słabość, a nie jak na atak, gdzie potrzeba wezwać posiłki do pomocy.
  Już jej przekazałam modlitwę o ochronę przed zemstą złego ducha, aby się nią modliła. A teraz wzywam posiłki. Bardzo was proszę, ktokolwiek może – o choćby westchnienie, aby Iza została uzdolniona do powrotu do Boga i sakramentów!
  Z góry ogromne Bóg zapłać.
  .
  P.S. Iza zgłaszała się za moim pośrednictwem do naszych pompejanek – brała „50-tkę”. Teraz mimo swojej sytuacji miała taką wolę i zadeklarowała dziesiątkę.

 4. Ola pisze:

  Kochani ,kto czuje takie przynaglenie ,niech ofiarowuje swoje prace, cierpienia ,trudności w intencji pokoju na świecie, za Ukrainę , Rosję . Może wyrzeczenia ,aby współtowarzyszyć choć w małym stopniu tym biednym cierpiącym ludziom ? Może, w miarę możliwości , odmówić sobie czegoś przyjemnego ,zrezygnować z siebie dla tych biednych ludzi ? Przyszło mi do głowy ,że takie skromne ofiary mogą podobać się Bogu ,jeśli wynikają z miłości i serdecznego współczucia cierpiącym .

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s