Rosja: Na niebie nad Kuzbasem w obwodzie Kemerowskim pojawił się ognisty krzyż

Niżej film a tu linki do wiadomości:

Na niebie nad Kuzbass pojawił się płonący krzyż – W Gurjewsku mieszkańcy zobaczyli na niebie płonący krzyż. Naoczni świadkowie zarejestrowali to zjawisko w aparacie w telefonie komórkowym. Niektórzy sugerują, że może to być znak w przeddzień Objawienia Pańskiego:
1) https://www.vesti.ru/article/2665096

2) Na niebie nad Kuzbasem pojawił się ogromny płonący krzyż: https://sibdepo.ru/news/ogromnyj-pytayushhij-krest-poyavilsya-v-nebe-nad-kuzbassom.html

3) Gigantyczny krzyż zauważony na niebie nad regionem Kemerowo: https://www.gazeta.ru/social/news/2022/01/19/17161045.shtml

Ode mnie:
Moja śp. babcia Marianna opowiadała często, że przed II wojną światową taki płonący krzyż był na niebie długo widoczny a noc przed wybuchem II wojny 3 krzyże płynęły po niebie…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

21 odpowiedzi na „Rosja: Na niebie nad Kuzbasem w obwodzie Kemerowskim pojawił się ognisty krzyż

 1. Beata pisze:

  Witam
  To są daty ze stycznia, miesiąc temu to było…?

  • wobroniewiary pisze:

   Nikt nie mówi, że to z dziś – to z ostatniego czasu

   • Małgosia pisze:

    Moja ukochana śp. babcia widziała również krzyż na niebie przed wybuchem wojny. Krzyż towarzyszył jej przez całe życie, nigdy Go nie odrzuciła.Zmarła mając 100 lat podczas słuchania niedzielnej Mszy Świętej. Mój mąż zawsze mówił chodźmy do babci na rekolekcje. Bardzo nam jej brakuje.Minęło właśnie 10 lat od jej śmierci.

   • Gosć pisze:

    To niebo daje sygnał że tylko modlitw i exspjacja, mogą to co grozi temu krajowi odwrócić. Organizujcie się do modlitwy. Pojedynczy człowiek niewiele może, a nawet nic! Stąd konieczność organizowania się. Tak jak to czyni Matka Najswietsza. Skupią nas przy sobie na modlitwie. Idziemy do kościołów na różaniec. Do dzieła.

 2. Klara pisze:

  To na Syberii? Moi rodzice też opowiadali o krzyżu na niebie przed wojną. A teraz mówi sie że Krzyż św ukaże się na 7 dni przed Ostrzeżeniem i bedzie ciemno cały czas.

  • wobroniewiary pisze:

   to krzyż nie na Ostrzeżenie – nie był widoczny na cały świat

  • Paweł pisze:

   Nie wiem, czy to zostanie opublikowane, ale może warto w kontekście tego wpisu głównego zauważyć (dodatkowo), że ks. dr Grzegorz Bliźniak w jednym ze swoich najnowszych nagrań podaje – za widzącą Gisellą Cardia z Trevignano Romano – iż NA PARĘ DNI przed „Oświeceniem sumień”/’Wielkim Ostrzeżeniem’ [wg „szacunków” tejże widzącej mającym nastąpić w TYM ROKU, tzn. w ciągu – najdalej – KILKU miesięcy od teraz] WSZYSCY na tej ziemi zobaczą KRZYŻ na niebie – taki to, jak niegdyś św. Faustyna opisała w swoim „Dzienniczku”:

   • Natalia pisze:

    Ksiądz Adam S. napisał mi na moje pytanie, że te objawienia z Trevignano Romano nie pochodzą od Pana Boga. On ma znajomego, który ma dar rozeznania. Napiszcie do niego i się dopytajcie.

   • Paweł pisze:

    Jako ciekawostkę – choć nie wiem, czy wartą opublikowania – mogę dodać, że u Johna Leary [którego ‚orędzia’ są niepewne (a przynajmniej po części: całkiem chyba fałszywe? – „casus” podobny może do śp. Carol Ameche i do śp. o. Melvina Doucette z P.E.I. w Kanadzie, w Polsce zaś… do Oławy?); aczkolwiek – jak kiedyś czytałem (i tu na stronie cytowałem) – jego lokalny biskup nie potępił go tak całkiem jednoznacznie, tylko polecił znaleźć sobie na przyszłość dobrego „konsultanta” teologicznego] pod datą 18 VII 2008 można (było) wyczytać w ‚orędziu’: „(…) the Warning would most likely occur during your [= in USA] football season from September to February”, CZYLI: „Ostrzeżenie najprawdopodobniej będzie miało miejsce w czasie waszego [tzn. amerykańskiego = w USA] sezonu futbolowego – pomiędzy wrześniem a LUTYM”…
    – – – – – Czyżby TO więc JUŻ miało być teraz, w TYM miesiącu???

 3. Natalia pisze:

  Tak, to prawda. Ale w Piśmie św. pisze niech Was nikt nie zwodzi, dzień ten nie nastanie dopóki nie objawi się syn zatracenia…Owszem było by super jakby to było w tym roku to Oświecenie. I jeszcze te oczy Pana Jezusa. Gizela w jednej z konferencji w Polsce mówiła, że Pan Jezus ma oczy niebiesko-zielone, a jedna z widzących z Medziugorje mówiła, że niebieskie.

 4. An pisze:

  To nie bedzie teraz jesli tak sie stanie to po smieci ks.Skwarczynskiego.
  Tego nie wie nikt tylko Bog.

 5. Gosć pisze:

  To niebo daje sygnał że tylko modlitw i exspjacja, mogą to co grozi temu krajowi odwrócić. Organizujcie się do modlitwy. Pojedynczy człowiek niewiele może, a nawet nic! Stąd konieczność organizowania się. Tak jak to czyni Matka Najswietsza. Skupią nas przy sobie na modlitwie. Idziemy do kościołów na różaniec. Do dzieła.

 6. Ania pisze:

  Przed ostrzeżeniem chyba jeszcze musi się dużo złego wydarzyć, świat chyba będzie w bardzo złym stanie, już jest źle ale jeszcze nie na tyle. Kiedyś czytałam jakąś analizę fragmentów apokalipsy, nie twierdzę, że jest na pewno dobra ale tam było opisane, że najpierw musi przyjść wojna, cały ten kryzys gospodarczy z wielkim głodem itp a dopiero później ostrzeżenie. Poza tym chyba nie ma co sie ekscytować kiedy i wyczekiwać tylko raczej przygotować duchowo na to wydarzenie, bo prawda o nas samych może nas zaszokować ;). Przecież nawet siostra Faustyna pisała, że gdy była na sądzie i ujrzała stan swojej duszy to nie wiedziała, że z takich drobnych rzeczy trzeba zdać sprawę przed Bogiem, a gdzie nam zwykłym ludziom do takiej świętej.

 7. Natalia pisze:

  Ksiądz Adam S. z Iskry z Polski. Nie żaden o. Szustak. Też mi się wydaje, że ludzkość doświadczy najpierw tej przymusowej pokuty, bo nie chciała pokutować dobrowolnie. Módlmy się wszyscy i bądźmy gotowi w każdy czas.

  • Marian pisze:

   Tak czytam te pełne wiary wyznania a teraz wam powiem , Każdej niedzieli idę na 11,30 ulica Kuźnicka na msze św do Franciszkanów i moja żona jest oburzona ze jej pokazuje , zobacz nowe pokolenie wychowane bez Boga nas mija na rowerach w peletonie maja Boga tylko w chrzcinach i w komuni 1- pierwszej potem my młodzi rodzice

 8. Hubert pisze:

  Słup słoneczny po zachodzie – można sobie obejrzeć w grafikach googla.

  • wobroniewiary pisze:

   Gwiazda Betlejemska też dla niektórych była tylko zwykłą gwiazdą.
   Mieli oczy a nie widzieli, uszy – a nie słyszeli

  • Janka pisze:

   Przed końcem świata ma być krzyż na niebie i wszyscy będą to widzieli, ale czy uwierzą? Dzisiejszy człowiek wszystko wie najlepiej, wszystko potrafi sobie wytłumaczyć. Szczęśliwy będzie ten, komu dane będzie uwierzyć, bo będzie miał jeszcze czas, żeby Boga przeprosić za swe marne życie. A Jezus powiedział ” Czy znajdzie u ludzi wiarę, gdy przyjdzie jeszcze raz na ziemię?”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s