Matka Boża prosi o modlitwę tej nocy przy zapalonej, poświęconej świecy – apel z Trevignano Romano

13/14 lutego 2022 – noc modlitwy z zapalonymi poświęconymi świecami

Ewa Jurasz, szefowa Echa Medjugorie i tłumaczka przeslań z Trevignano Romano napisała:

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Kochani wiadomość dostałam ok. 20. dzisiaj – 13 lutego 2022 od Gianiego i Giselli:
Cari fratelli, la Madonna ci invita alla preghiera questa notte, chiede di accenderen una candela benedetta.Vi chiedo di pregare, seguiamo le indicazioni date, senza perderci in inutili domande o messaggi o telefonate.

Drodzy Bracia, Matka Boża prosi o modlitwę tej nocy przy zapalonej, poświęconej świecy. Prosimy was o modlitwę, słuchamy tego do czego zostaliśmy wezwani – (TERAZ) – bez zbędnych pytań, wiadomości, czy telefonów – jednym słowem bez dociekań

Posłałam to już na whatsappie, tworzą sie grupki, które dzielą się modlitwa w nocy, dostałam tez cos takiego:
Ewa P: Cały czas docierają trwożne wiadomości. Rosja jest bardzo zdecydowana. Putin dziś powiedział że Ukraina to własny terytorium Rosji, w telewizji rosyjskiej mówią okropne rzeczy. Nic nie przekona Rosjan.  – To od koleżanki z Białorusi właśnie.

I w załączeniu modlitwa kapelana Prezydenta RP
Pozdrawiam
Z Panem Bogiem
Ewa Jurasz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

31 odpowiedzi na „Matka Boża prosi o modlitwę tej nocy przy zapalonej, poświęconej świecy – apel z Trevignano Romano

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!


  Akt oddania Jezusowi, podyktowany mistyczce siostrze
  Marii Natalii Magdolnej z obietnicą 5-ciu łask


  Owe pięć obietnic: „Wbrew pozorom żaden z ich krewnych nie pójdzie do piekła, ponieważ w chwili, gdy ich dusza odłączy się od ciała, otrzymają łaskę doskonałej skruchy. Jeszcze w dniu ofiary wszyscy zmarli członkowie ich rodzin zostaną uwolnieni z czyśćca. W chwili śmierci będę u ich boku i omijając czyściec, zaprowadzę ich dusze przed oblicze Trójcy Przenajświętszej. Ich imiona wyryją się w Sercu Jezusa i w moim Niepokalanym Sercu. Poprzez swoją ofiarę, połączoną z zasługami Chrystusa, uchronią wiele dusz przed wiecznym potępieniem, a wielu innym będą świadczyć dobro aż do końca świata”.

  „Mój słodki Jezu, w obecności trzech Osób Trójcy Przenajświętszej, Twojej Świętej Matki oraz całego dworu niebieskiego, w łączności z intencjami Twojego Przenajświętszego Eucharystycznego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, ofiarowuję Ci całe moje życie, wszystkie moje Msze Święte, wszystkie Komunie, dobre uczynki, ofiary i cierpienia. Łączę je z zasługami Twojej drogocennej krwi oraz śmierci na krzyżu – dla uczczenia Trójcy Przenajświętszej, dla zadośćuczynienia za zniewagi, jakich doznał od nas Bóg, dla jedności Kościoła, naszej świętej Matki, dla księży, dla dobrych powołań kapłańskich, dla wszystkich dusz aż do końca świata. Przyjmij, o Jezu, ofiarę mojego życia i daj mi łaskę, abym wytrwał w tym w pełni wiary aż do śmierci. Amen”.

  • An pisze:

   Dzisiaj bylam na Mszy sw i Komunia Sw za Asie i za pokoj na swiecie i w naszych domach.
   Nie moglam modlic sie w nocy ale dzis zapale swiece okolo 12 i bede prosic Maryje.
   Rano prowadzAc corke na polkolonie runelam na schodach i bolesnie sie potluklam. Upokorzenie bo na oczach innych, niektorych to rozbawilo. Coreczka pomogla mi wstac. Normalnie sie nie przewracam. Bede intencje w sercu mowic jednak 🙂

  • aga pisze:

   Moim skromnym zdaniem, szczególnie w tak nasilającej się sytuacji, w każdej parafii w Polsce każdego dnia powinien być wystawiony Najświętszy Sakrament i wraz ze szturmową modlitwą różańcową, lud Boży na czele z pasterzem, powinien przepraszać za zniewagi wyrządzane Najświętszemu Sercu Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi oraz błągać o miłosierdzie dla nas i całego świata. Czy tylko jeden ks. Dominik jest w Polsce dla organizowania pokuty? a co z większą resztą? Wake up !!!

   ŚWIADECTWO Z OKRESU II wojny światowej szczególnie dla Polaków: https://www.youtube.com/watch?v=4o-QFbVtaDo

   • wobroniewiary pisze:

    Masz tu mapę miejsc, gdzie te modlitwy będą -a przybywa tych miejsc z każdym dniem
    Mapa na dole strony:
    Miejsca w których będziemy się modlili: http://blogoslawienstwodlapolski.pl/

    • aga pisze:

     Bóg zapłać za informację. Tylko niech to się nie kończy na jednej nocy, ale dobrze by było mobilizować pasterzy w parafiach (tych, którzy tego szczególnie potrzebują 😉 by codziennie choć przez godzinę wystawili Najświętszy Sakrament i umożliwili modlitwę na ten szczególny czas! Im nas więcej tym lepiej. W mojej rodzinnej parafii mała trzódka przebudza co jakiś czas naszego pasterza i zaczął się interesować objawieniami z TR, w rezultacie zorganizował pierwszych 5 sobót miesiąca nieustannie. Warto próbować, nawet jeśli od razu efektów nie będzie. Lekko potrząsać z miłością 😉

 2. wobroniewiary pisze:

  Maggie:
  Oj 11 do północy to u Was 5- ta do 6-tej, będę się więc modlić 2 godziny aby nie było luki przez moją pomyłkę.

 3. wobroniewiary pisze:

  Agnieszka B: Agnieszka Będę się modlić o 24-tej

 4. wobroniewiary pisze:

  Iwona:
  Przyłączam się do nocnej modlitwy przy poświęconej świecy. Poproszę i za Wami, za chorą Asią również

 5. wobroniewiary pisze:

  Krzysztof z Zamościa
  Dobry Boże miej nas w opiece , Matko Najświętszą dziękujemy za wszelkie łaski

 6. wobroniewiary pisze:

  Ewa Jurasz:
  ja biorę od 2 do 3, Basia S od 3 do 4

 7. wobroniewiary pisze:

  Lucija: Mogłabym od 5.00 do 6.00

 8. wobroniewiary pisze:

  kasiaJa: 24.00 – 1.00

 9. wobroniewiary pisze:

  NadziejaZg: Zapisuje się na modlitwę przy świecy 13 lutego od 23 do 24

 10. wobroniewiary pisze:

  Pola: Zapisuję się na modlitwę. Pola 23-24, Anielka 1-2

 11. wobroniewiary pisze:

  MagdalenaŁ Modlę się od 22:30 ile wytrwam

 12. wobroniewiary pisze:

  Bogna pisze: 🙏🙏🙏

 13. wobroniewiary pisze:

  Ewelina U: Ewelina 23-24

 14. wobroniewiary pisze:

  Iga: Dołączam do modlitwy o 24-ej

 15. wobroniewiary pisze:

  Darek: od 23.00 do 1.00

 16. wobroniewiary pisze:

  Ja od 21.00 do 3.00 rano

  • eska pisze:

   Właśnie się obudziłam, poczytałam i już zapaliłam świecę. Będę się modlić jak umiem od teraz czyli od 4:30.

 17. AleksaB pisze:

  Dołączam do modlitwy od 4-tej do 5-tej.

 18. Maria pisze:

  Maria, 4-5

 19. Alutka pisze:

  Modliłam się od 4.52 do 6.02.
  Nie zapisywałam się , bo wróciłam dość późno byłam padnięta ale , dzięki Bogu , wczesnym rankiem się zbudziłam .🙂

 20. Krystyna pisze:

  Ja dopiero teraz podłączyłam, modląc się przez wstawiennictwo św Cyryla i Metodego, korzystając z https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.cmknurow.pl/go_modlitwy.php&ved=2ahUKEwjW_b6I8_71AhUqxosKHZLBA08QFnoECAQQBQ&usg=AOvVaw1O7sKsdVHYTmFCd1O7G0QF
  oraz ofiarując swoje cierpienie (mnie też dopadły dolegliwości) i prosząc dusze czyśćcowe moich bliskich. 🙏

 21. wobroniewiary pisze:

  Na niebie gęsto od samolotów. Ukraińscy oligarchowie uciekają z kraju
  Sytuacja na Ukrainie jest coraz bardziej napięta. Zagraniczne wojska opuszczają kraj, a państwa apelują do obywateli, by wyjechali, póki jeszcze mają taką możliwość. Teraz Ukrainę opuszczają oligarchowie i biznesmeni.

 22. wobroniewiary pisze:

  Kochani,
  proszę Was namawiajcie innych i zapisujcie się do naszej Pokutno-błagalnej Nowenny Pompejańska o pokój na świecie, w naszej Ojczyźnie i w naszych rodzinach

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s