Transmisja sympozjum „Oblicza Pandemii” na żywo

Zapraszamy do oglądnięcia transmisji sympozjum „Oblicza Pandemii” z auli Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu

Początek nagrania od 55 min.30 sek. (wcześniej cisza w eterze w oczekiwaniu na sympozjum)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Transmisja sympozjum „Oblicza Pandemii” na żywo

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. xcvb pisze:

  https://pch24.pl/pracownicy-rzeszowskiego-szpitala-przeciwko-obowiazkowi-szczepien-gotowi-sa-odejsc-z-pracy/

  mam nadzieje ze rzad sie wycofa z tych odiotycznych destabilizujacych panstwo koncepcji.
  mamy w PL wyjatkowo malo medykow a przez ta ustae bedzie ich jeszcze mniej.
  za chwile bedziemy mieli 1-2 mln uchodzcow z ukrainy ktorym mamy obowiazek zapewnic pomoc rowniez medyczna. nieciekawie to wyglada.

 3. wobroniewiary pisze:

  Od 2 lutego rusza stała Nowenna do św. Andrzeja Boboli w INTENCJI NARODU POLSKIEGO O WOLNOŚĆ I DUCHA PRAWDY.
  Codziennie odmawiamy Litanię do św. Andrzeja Boboli.
  Zapraszają: Kustosz Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie – ks. Józef Niżnik, prezydent Siemianowic Śląskich ‒ pan Rafał Piech, Wojownicy Maryi oraz osoby i wspólnoty związane z propagowaniem kultu św. Andrzeja Boboli.
  Zapraszamy wszystkich do włączenia się! ➡➡➡

 4. wobroniewiary pisze:

 5. AnnaMaria pisze:

  Matka Boża ukazała się w Rosji, też w czasie procesji.
  Cyżby przypomnienie aby poświęcic Rosję Niepokalanemu Sercu Maryji?

 6. wobroniewiary pisze:

  Prof.Piotrowski przypomniał też uchwałę Zgromadz.Parlamentarnego Rady Europy,zobowiązującą państwa członkowskie do zapewnienia informowania obywateli o tym,że szczepienie nie jest przymusowe oraz zapewnienia,że nikt nie jest dyskryminowany z tego powodu,że nie jest zaszczepiony.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s