W jednej ze szkół do biurka mogą podchodzić tylko dzieci zaszczepione – nie pozwólmy na ten zamordyzm!

Prezydent Siemianowic Pan Rafał Piech: W jednej ze szkół ogólnokształcących na Śląsku, jedna z nauczycielek powiedziała, że do biurka mogą podchodzić tylko dzieci zaszczepione!

całość posiedzenia:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

18 odpowiedzi na „W jednej ze szkół do biurka mogą podchodzić tylko dzieci zaszczepione – nie pozwólmy na ten zamordyzm!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  • wobroniewiary pisze:

   Wybacz mi Panie, ale to moje powiedzenie coraz bardziej mi się podoba
   „Ot Bolesław Krzywousty” 😀 😀 😀

   No cóż: jaki prorok, taki wyznawca
   i na odwrót
   Jaki wyznawca – taki prorok 😀

 2. wobroniewiary pisze:

  Aniołowie zazdroszczą nam tylko jednego, a mianowicie tego, że nie mogą cierpieć dla Boga. Tylko cierpienie pozwala duszy powiedzieć z całym przekonaniem: Mój Boże, dobrze wiesz, że Cię kocham! (FM, s.166).❤️❤️❤️
  św. Ojciec Pio

 3. duszyczka pisze:

  Tak wygląda Ofiara Mszy Świętej w Chinach.
  Ci ludzie ryzykują życiem, są torturowani za swoją wiarę, burzą im kościoły. Ci ludzie ryzykują swoim życiem.
  Tracą pracę, burzone są ich kościoły, są torturowani, a i tak idą do Kościoła. To nie jest pogrzeb, to Ofiara Mszy Świętej.

  Boże zabierz nasze serca z kamienia…

  • Wojciech pisze:

   Warto by poznać czas i okoliczności tej Mszy Świętej, no i pewnie tekst pieśni swoje robi, że się bidoki tak spłakali. Jestem całkowitym laikiem jeśli chodzi o kulturę zachowań ludu chińskiego ale czy to aby nie wynik obyczajności, coś na podobieństwo płaczek wśród ludów wschodu. Jeśli tak to w dobrym tonie jest płakać i to się czyni jak obyczaj i kultura tego wymaga. Natomiast jak rzeczywiście tak przeżywają Ofiarę Pana Jezusa, to wiele nam od nich się nauczyć by trzeba.

 4. Bogumiła pisze:

  Proszę wszystkich o modlitwę za kilkumiesięcznym Wojtusiem i jego starszą siostrą Mają , o łaskę uzdrowienia z przeziębienia , z chorych oskrzeli, żeby uniknęli szpitala, oraz za ich babcią w Bogu wiadomej sprawie,

 5. adamo pisze:

  Nowenna za przyczyną św. Rocha

  Chwalebny Święty Rochu, wymodlony przez rodziców za przyczyną Matki Najświętszej, obdarzony Jej szczególnym błogosławieństwem, wielki czcicielu Maryi, gorliwy naśladowco Jej niebiańskich cnót – módl się za nami, abyśmy i my, podążając za twoim wzorem, szczerze, nabożnie i godnie oddawali Matce Bożej cześć Jej należną, a dla nas zbawienną, i byśmy pod Jej przemożną opieką mogli dostąpić udziału w niebieskiej chwale.

  Ojcze nas… Zdrowaś Maryjo… Chwała Ojcu… Święty Rochu, módl się za nami.

  Chwalebny Święty Rochu, w młodzieńczym wieku osierocony przez rodziców, mając do dyspozycji znaczny majątek otrzymany w spadku, większość odziedziczonych dóbr przeznaczyłeś na jałmużnę, a sam wiodłeś ubogi żywot pielgrzyma – módl się za nami, abyśmy nie przywiązywali się do przemijających rzeczy tego świata, lecz zawsze na pierwszym miejscu stawiali naśladowanie najświętszego wzoru Jezusa Chrystusa.

  Ojcze nasz… Zdrowaś Maryjo… Chwała Ojcu… Święty Rochu, módl się za nami.

  Chwalebny Święty Rochu, twoją szczodrość i poświęcenie w służbie ofiarom zarazy oraz wytrwałą modlitwę Bóg wynagrodził powstrzymaniem epidemii i powrotem do zdrowia zakażonych we wszystkich odwiedzanych przez ciebie miastach Francji i Włoch – módl się za nami, abyśmy dzięki twojemu wstawiennictwu zostali zachowani od wszelkich plag, a zwłaszcza od tej, siejącej spustoszenie i napawającej nas wielkim lękiem pandemii koronawirusa.

  Ojcze nasz… Zdrowaś Maryjo… Chwała Ojcu… Święty Rochu, módl się za nami.

  Chwalebny Święty Rochu, ty, służąc chorym w czasie zarazy, sam także zostałeś zakażony; lecz gdy Bóg poddał cię tak ciężkiej próbie bólu i cierpienia, postanowiłeś przejść ją w osamotnieniu, z dala od innych ludzi; schroniłeś się w ubogim domku, gdzie doznałeś cudownej opieki: twoje rany opatrywał anioł, a siły krzepił chleb przynoszony przez dobrego psa – módl się za nami i wyjednaj nam łaskę przyjmowania cierpienia z niezachwianą ufnością, że w każdej niedoli, udręce i nieszczęściu otrzymamy niezawodną pomoc z nieba.

  Ojcze nasz… Zdrowaś Maryjo… Chwała Ojcu… Święty Rochu, módl się za nami.

  Chwalebny Święty Rochu, ty z każdym dniem coraz bardziej upodabniałeś się do naszego Odkupiciela, Chrystusa Ukrzyżowanego, cierpliwie znosząc kłamliwe oskarżenia oraz ciężkie męki więzienia, i gdy wydałeś ostatnie tchnienie, nadprzyrodzone światło rozświetliło więzienną celę, a głos z nieba objawił światu twoją świętość – módl się za nami i wyjednaj nam tę łaskę, abyśmy, ukryci przed ludzkimi spojrzeniami, każdego dnia, w duchu pokory i uniżenia zdobywali zasługi u Boga, aż do chwili, gdy On sam zechce nas przeprowadzić z naszych trudów na odpoczynek, z upokorzeń do chwały, z wygnania do ojczyzny niebieskiej, gdzie będzie nam błogosławił na wieki

  Ojcze nasz… Zdrowaś Maryjo… Chwała Ojcu… Święty Rochu, módl się za nami.

  Jedna z wielkich czcicielek św. Rocha w Sanktuarium tego świętego w Mikstacie (diecezja kaliska) napisała o nowennie i innych modlitwach za wstawiennictwem św. Rocha odmawianych w czasie nabożeństw na cmentarnym wzgórzu: „Bardzo lubię te modlitewne spotkania, ale niejednokrotnie w trudnych dla mnie chwilach odmawiam te modlitwy sama. Wiele trudnych momentów przetrwałam właśnie dzięki wstawiennictwu Świętego Rocha. Wierzę, że jest obecny w moim życiu i oręduje za mną u Pana. W 2010 r. został wydany modlitewnik „Święty Rochu, nasz Niebieski Patronie, wspieraj nas!” i tam zostały zamieszczone te modlitwy i Nowenna. Często po nie sięgam. Kult Świętego Rocha był kiedyś bardzo popularny w różnych zakątkach naszego kraju. Dziś coraz mniej osób zna modlitwy do niego. A szkoda, bo to patron także na dzisiejsze czasy. Nie umieramy dziś z powodu dżumy czy cholery, ale mamy wielu biednych, chorych, starszych, zepchniętych na margines życia społecznego, nad którymi trzeba się pochylić i udzielić im wsparcia, wykonać w ich kierunku życzliwy gest, a tego nas właśnie uczy Święty Roch”.

  • Paweł pisze:

   LITANIA DO ŚWIĘTEGO ROCHA
   [Ze str. 239-240 książki ks. Jerzego Lecha Kontkowskiego SJ „100 Litanii”, wyd. Wydawnictwo WAM – Księża Jezuici, Kraków 1997, NIHIL OBSTAT: Przełożony Prowincji Polski Południowej Towarzystwa Jezusowego, ks. Mieczysław Kożuch SJ, Kraków 16 II 1994 r.]
   Kyrie, elejson! Chryste, elejson! Kyrie, elejson!
   Chryste, usłysz nas! Chryste, wysłuchaj nas!
   Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami.
   Synu, Odkupicielu świata, Boże, zmiłuj się nad nami.
   Duchu Święty, Boże, zmiłuj się nad nami.
   Święta Trójco, Jedyny Boże, zmiłuj się nad nami.
   Święty Rochu, jałmużniku ubogich, módl się za nami.
   Święty Rochu, który wzgardziłeś dobrami ziemskimi,
   Święty Rochu, naśladowco Apostołów,
   Święty Rochu, wierny sługo Chrystusa,
   Święty Rochu, służący w szpitalach,
   Święty Rochu, poskramiający krzyżem morowe powietrze,
   Święty Rochu, nierozpoznany w ojczyźnie przez swoich,
   Święty Rochu, uznawany po śmierci przez wszystkich za świętego,
   Święty Rochu, patronie od zarazy i morowego powietrza,
   Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
   Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
   Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.
   Módlmy się:
   Boże, wybaw nas, prosimy, od wszelkiej zarazy i morowego powietrza za przyczyną świętego Rocha, wyznawcy. Przez Chrystusa, Pana naszego.
   W: Amen.

 6. Darek pisze:

  Niezaszczepieni są ważni ludzie z PiS i jego otoczenia, np. wiceszef partii Antoni Macierewicz, prezes TVP Jacek Kurski czy sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s