Niech ten głos rozsądku usłyszy cała Polska i pół świata!!!

Dla tych co „widzą czarne okienko” podaję link:https://www.facebook.com/watch/?v=985620232052358
Zgrałam na you tube, ale natychmiast zostałam zablokowana (w ten sposób mam zablokowane moje obydwa konta – zarówno „wobroniewiary” jak i „jutrzenkę”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

51 odpowiedzi na „Niech ten głos rozsądku usłyszy cała Polska i pół świata!!!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. xcvb pisze:

  dla wszystkich chorych na Dawid:
  https://portal.abczdrowie.pl/wiekszosc-z-nas-ma-go-w-domowej-apteczce-czy-popularny-lek-przeciwbolowy-bedzie-nowa-bronia-w-walce-z-covid
  https://www.wapteka.pl/blog/artykul/naproksen-lek-bez-recepty-ktory-warto-miec-na-wypadek-infekcji-koronwirusem
  UWAGA NA INTERAKCJE Z INNYMI LEKAMI.

  z wszystkimi tymi lekami blokujacymi namnazanie wirusa jest taki problem ze powinnismy je brac zanim wystapia pierwsze objawy. ogolnie slabo.

 3. anetabc pisze:

  Nie ma nic do wyświetlenia, chyba skasowano materiał

 4. Witek pisze:

  Super nagranie.

  Ale wklejam też super nagranie o. Augustyna Pelanowskiego, komentuje ks. Adam Skwarczyński choć nie jest wymieniony…
  Ci ludzie nazwijmy są…no właśnie do odsłuchania. kto odsłucha będzie wiedział

  (…) edycja

  • wobroniewiary pisze:

   Witku – o. Augustyn już dementował, że to nie są jego słowa!!!
   I nie można powtarzać na zasadzie „jedna pani drugiej pani powiedziała” gdy tymczasem sam ojciec to dementuje!
   Mam awersję do portalu gloria i nie zamierzam praktycznie nic z tamtej strony publikować.

   Ps. Pan Jezus powiedział „będę z Wami aż do skończenia świata” Nie powiedział „będę z wami do czasów ks. Natanka, ks. Adama, o. Łukasza czy ks. Andrzeja (jakiegokolwiek), papieża Benedykta.
   Jezus powiedział „AŻ DO SKOŃCZENIA ŚWIATA”, tak więc niech i papież sobie błądzi i wielu kapłanów (pisma musza się wypełnić, a bez błędów i grzechów była tylko Maryja) – to ja i ta strona będziemy w Kościele!

   • Witek pisze:

    Ewo. Dziękuję. Ja też nie mam zamiaru wychodzić z Kościoła.

    .. a bez błędów i grzechów była tylko Maryja….

    Moderacja jest zawsze wskazana:):)

 5. wobroniewiary pisze:

  Kochani Czytelnicy
  bardzo proszę o szturm modlitewny w intencji brata naszej Czytelniczki (imię podam jak dostanę odp., ona pisała przed 4-tą w nocy i pewnie teraz wszystko załatwia to nie ma głowy do odpowiadania

  „Bardzo proszę o modlitwę za mojego brata. Zginął dzisiaj w wypadku w pracy. Umarł bez spowiedzi, bez pojednania. Proszę się pomodlić za moją rodzinę.czy może Pani poprosić o modlitwę na WOWiT za niego?
  Jak to przetrwać Pani Ewo, jak? „

 6. Małgorzata pisze:

  W Kościele w Polsce obchodzimy dzisiaj Dzień modlitwy i postu w intencji pokoju na Ukrainie. Jest to odpowiedź na wezwanie

  @Pontifex_pl

  wyrażone podczas niedzielnej modlitwy Anioł Pański. #Ukraina #pokój

 7. Małgorzata pisze:

  🙏🙏🙏Wieczne odpoczywanie…
  I pokój serca dla bliskich.

 8. wobroniewiary pisze:

  Czysta, zdrowa nauka w oparciu o duchowość świętych Ojców Kościoła Św. pozbawiona teorii spiskowych i sensacji.

 9. wobroniewiary pisze:

  „Nasz Dziennik” poinformował, że 29 stycznia w Toruniu wybitni eksperci zabiorą głos w dyskusji opartej na racjonalnych argumentach. Jednym z pierwszych panelistów będzie dr Włodzimierz Bodnar, pulmonolog z Przemyśla, który zasłynął promowaniem amantadyny. W sympozjum weźmie też udział lek. med. Paweł Basiukiewicz, domagający się zniesienia izolacji i kwarantanny. Internista i kardiolog z Grodziska Maz. na Twitterze często wspomaga się wpisami statystyka dr. Marka Sobolewskiego, kolejnego prelegenta, według którego „segregacja sanitarna nie ma żadnych naukowych podstaw”. Będzie też dr Zbigniew Martyka, który dowodził nieskuteczności maseczek oraz twierdził, że z powodu HIV zmarło więcej osób niż na Covid-19.

  https://legaartis.pl/blog/2022/01/26/ojciec-rydzyk-laczy-sie-z-przeciwnikami-szczepien

 10. Małgorzata K. pisze:

  Droga Ewo,
  Bóg Ci zapłać za ten wywiad!
  Znam p.Marie Kurowską. Ona jest bardzo aktywna też dla Kościoła,co roku uczestniczy w różańcu ulicami miasta Marsz dla życia, często nawet w powszednie dni przyjmuje Eucharystię.
  Mądre słowa mówi w tym wywiadzie.
  Chwała Bogu.

 11. Efka pisze:

  Już zablokowali :(((

 12. Endriu pisze:

  „OBLICZA PANDEMII” – POD KONIEC STYCZNIA DEBATA EKSPERTÓW W TORUŃSKIEJ AKSIM . Z tego co mi wiadomo jest szansa na to że będzie ta debata transmitowana w Tv Trwam
  https://www.radiomaryja.pl/informacje/oblicza-pandemii-pod-koniec-stycznia-debata-ekspertow-w-torunskiej-aksim/

 13. wobroniewiary pisze:

  Ma ktoś z Was link do dzisiejszych wystąpień?

 14. gosc pisze:

  Proszę o modlitwę, mam jutro bardzo ważne zeznania. Bóg zapłać

 15. wobroniewiary pisze:

  W państwach, gdzie najwięcej osób jest zaszczepionych przeciw COVID-19, w tej chwili jest najwyższa zachorowalność – powiedziała z mównicy.

  Kurowska zaprezentowała też wykres, który – jak dodała – „ewidentnie” potwierdza jej zdanie. Przypomniała przy tym, że „państwa europejskie odchodzą od restrykcji”. Jako przykłady podała Wielką Brytanię oraz Norwegię

  https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-maria-kurowska-tam-gdzie-najwiecej-szczepien-jest-najwyzsza-,nId,5793600

 16. Basia pisze:

  Witam. Jestem nową osobą na wowit. Dziękuję wszystkim za to co się tu dzieje co piszecie co wystawiacie. Proszę módlmy się razem. Boże zmiłuj się na nimi bo nie wiedzą co czynią. Miłosierdzia!!!Pod Twoją obronę…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s