Zawiadomienie do prokuratury na Prezydenta Siemianowic Rafała Piecha

Pan Prezydent Rafał Piech mówi o tym, jak złożono na niego zawiadomienie do prokuratury, m. in. z tego powodu, że nie może się on zajmować covidem, ponieważ posiada wykształcenie ekonomiczne a nie medyczne i nie posiada kwalifikacji upoważniających do oceny zagrożenia chorobą „sanctusa covidusa”.

Tymczasem minister zdrowia Adam Niedzielski
również ma wykształcenie ekonomiczne – jemu wolno??? 🙈🙉🙈

można też obejrzeć tu: kliknij

wszystkie filmy: https://www.pjj.tv/categories/pjj-tv/

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

55 odpowiedzi na „Zawiadomienie do prokuratury na Prezydenta Siemianowic Rafała Piecha

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. wobroniewiary pisze:

  Film z kanału po 5 min mi usunęli ale spokojnie – jest kilka miejsc na ten filmik 😉

  • JUSTYNA pisze:

   Nie idzie odsłuchać pani Ewuniu. Nie wczytuje filmu

  • rysik pisze:

   Mamy czasy, że trzeba posługiwać się kanałami, których nie ocenzurują tzw. „niezależni weryfikatorzy”. Jednym z takich kanałów (alternatywa dla YT) jest Rumble. Można korzystać tam z opcji bezpłatnej – umieszczać tam nagrania „dla siebie” o statusie prywatnym, oraz rozszerzonym ale już płatnym. Należy tylko założyć konto na Rumble i można gromadzić swoje nagrania (podobnie jak na YT) a następnie udostępniać poprzez podawanie linków do nich.

 3. Sylwek pisze:

  A niedzielski może – jakie ma wykształcenie?

   • Aga pisze:

    Ja leczylam Rimantinem dzieci 11 lat, 13 lat i 16 lat. Lekarz telefonicznie dal
    Bez osluchania oskrzeli, ale dzieci nie goraczkolwaly. Lekarka z Warszawy ale leczyla też chrzesnice mojej koleżanki w Radomiu. Mogę p Ewie dac namiar. Ewentualnie na priv jakos

    • Estera pisze:

     Aga, dziekuję za komentarz. Jeśli możesz, to podaj mi namiar na ta lekarkę. Poprzez maila. Poproszę Ewę, by Ci przekazała.

    • Małgorzata pisze:

     Ja też bardzo proszę o dane tej lekarki z Warszawy…..

    • wobroniewiary pisze:

     Wyślę maila Agi na Twego maila jak wrócę do domu do komputera Za opóźnienie przepraszam

    • Małgorzata pisze:

     Jeszcze raz bardzo proszę Agę o namiar na lekarkę z Warszawy na mojego maila.
     Skorzystała z tej informacji inna osoba. Więc jest to możliwe.
     Jeżeli możemy sobie pomóc, to dlaczego moderator strony usuwa komentarze.
     Pani Ewa nie zamieściła mojego komentarza na stronie.
     Dlaczego? Czy są równi i równiejsi?

    • wobroniewiary pisze:

     Bylam 4 godz w kosciele
     Mamy 400 lecie prowincji franciszkańskiej jest o Teodor Knapczyk jest możliwość nabycia zielonego szkaplerza
     I tylko dlatego dopiero teraz zatwierdzam komentarze…
     Nie osądzajcie mnie jak nie wiecie…😮

    • Małgorzata pisze:

     Pani Ewo,
     Bardzo dziękuję i przepraszam za natarczywość.
     Z Panem Bogiem.

    • wobroniewiary pisze:

     Spokojnie 🙂
     Ja już zapomniałam, tylko czasami smutno mi się robi 😉

 4. Estera pisze:

  Kochani, czy ktoś z Was leczył amantadyną nastolatka? Chodzi mi o to, czy zaleca się wtedy schemat jak u dorosłych, czy mniejszą dawkę? Syn ,15 lat, leży z wysoką gorączką, w klasie jest covid. Błagam, tylko nie piszcie : zgłoś się do lekarza. To nic nie da. na wstępie opieprz, że niezaszczepiony, test i zamknięcie w domu reszty rodziny ( my już przechorowaliśmy kilka miesięcy temu, tyle że bez testów). A na pytanie o amantadynę będzie następny opieprz , gorszy od tego pierwszego. Nie znam akurat żadnego prywatnego lekarza w okolicy, który zgodziłby się na wizytę i leczy amantadyną. Może ktoś z Was zna? Śląsk, okolice Katowic, Tychów, Pszczyny.

 5. Joanna pisze:

  Poproszę o modlitwę za mnie i za moją mamę, jesteśmy we 2 chore 🙏

 6. eska pisze:

  Życzę prezydentowi Piechowi jak najlepiej, bo jest wspaniałym człowiekiem. Ale z drugiej strony aż chciałam zobaczyć to piękne samozaoranie, jeśli dopną swego używając akurat takiego argumentu, że ekonomista nie ma się wypowiadać o sprawach medycznych. Stworzyliby piękny precedens!
  Swoją drogą myślałam, że się już zorientowali w ryzykowności takiej linii argumentowania, skoro po „samokrytyce” pani małopolskiej kurator Barbary Nowak (gdzie przyznaje, że jako historyk nie powinna była się wypowiadać w sprawach medycznych) zostawili ją na stanowisku. Najbardziej na nią bowiem najeżdżali ekonomista Adam Niedzielski i socjolog Beata Mazurek.
  Tymczasem teraz poseł Gramatyka wyjeżdża panu Piechowi dokładnie z takim argumentem… Oj, chyba nie uzgodnił tego z wierchuszką 😉

 7. Anna pisze:

  We wszystkich intencjach osób chorych. +++

 8. kasiaJa pisze:

  Krótka, ale istotna wypowiedź:

 9. wobroniewiary pisze:

  Dr Sienkiewicz, która była swego czasu celem numer 1 nagonki na lekarzy przeciwnych segregacji pokazuje PRZERAŻAJĄCE DANE NA TEMAT POWIKŁAŃ PO SZCZEPIENIACH NA COVID (NOPach)‼️ Zwłaszcza wśród dzieci, młodzieży i młodych dorosłych jest powinno być to przedmiotem poważnych dyskusji i analiza – a NIE JEST‼️ Dlaczego?
  Podajcie dalej‼️

  • Sylwek pisze:

   ooooo to nie dobra jest mówić o tym, i tak w takiej naszej ? ojczyźnie (bo ja już w nowym niełądzi, czuję się jak bym był niewolnikiem niby w swoim kraju) , nie ma praktycznie nopów bo się nie prowadzi albo ukrywa jak tylko da te przypadki. A zatem ostatnia prosta resztę znacie

  • Estera pisze:

   chciałam to udostępnić na swoim FB, ale otrzymałam odpowiedź, że nie można , bo post został prawdopodobnie usunięty

 10. wobroniewiary pisze:

  Wałęsa chory na COVID-19. „Nie czuję własnego ciała”

  „Nie mogę uwierzyć !!!!
  1. 3 razy zaszczepiony
  2. pobrane wymazy.
  3 Jestem zainfekowany. A. Ból głowy. B. Nie mogę rozgrzać ciała. C. Odczuwam odrywanie ciała od kości. Nie mogę nic poradzić, nie czuję własnego ciała. Co robić” – napisał na swoim profilu na Facebooku były prezydent Lech Wałęsa

  I CO? SZCZEPIONKA POMAGA?
  SEKRETARZ STANU WATYKANU, PREZYDENT DUDA, „LECHOSŁAW BOLESŁĄWSKI” i in ni!
  Szczepta się dalej!

 11. Krystyna pisze:

  Tutaj jest ciekawy wywiad z prezydentem Piechem.

 12. Leon pisze:

  Mężczyzna, lat 40, niezdiagnozowane objawy neurologiczne po II dawce Pfizera – PSNLIN
  https://psnlin.pl/artykuly,mezczyzna-lat-40-niezdiagnozowane-objawy-neurologiczne-po-ii-dawce-pfizera,24,179.html

 13. Karolina pisze:

  Proszę o modlitwę za moją mamę. Ma covid.

 14. Darek pisze:

  Jak się traktuje niezaszprycowanych żołnierzy? Skandal w Polskiej armii!! Opowiada oficer Wojska Polskiego, rezerwista a jednocześnie

 15. kasiaJa pisze:

  A tutaj coś takiego

  • Maggie pisze:

   CZY NA ZAPAS 6 x „ZABEZPIECZENI”⁉️
   8 Stycznia br w północnej części Toronto (GTA) napompowali SZEŚCIOKROTNIE ludzi = BO „SKONDESOWANĄ”, nierozcieńczoną dawką, gdyź w jednej ampułce jest doza dla sześciu osób.

   No i oczywiście wczoraj („JUŻ” ‼️) ledwo chlapnęli w TV, a, że to ujawnione w mediach (w których spikerzy „chcą prześcignąć prędkość światła”) i tylko nikła/mało zauważalna wzmianka, by sprawdzić czy się nie przesłyszałam, poszukałam wiarygodności w pisemnej formie. Kopiuję niżej co znalazłam: „AŻ” tyle=wszystko dla potwierdzenia tej lakonicznej usłyszanej wzmianki, która się jakby „ulotniniła”, że:

   „A clinic in York Region mistakenly administered undiluted COVID-19 vaccines to its patients two weeks ago.
   The York Region Public Health was notified on Jan. 8 about an incident that occurred that day at Schomberg Medical Centre, says Patrick Casey, the health unit’s director of corporate communications.”

   Jakie⁉️ „benefity” to czas pokaże, będą mieli ze szprycówki …. ci co dostali więcej niź jedną lecz TAKĄ dozę …

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s