Ks. Piotr Glas: Nadchodzi ogromne uderzenie! Zostało to zapowiedziane

Szatan zrobi wszystko, by zniszczyć rodzinę! Jak wytrwać w walce o to, co święte? O tym ks. Piotr Glas!

Zobacz najnowszą książkę ks. Piotra Glasa i Jacka Pulikowskiego „Ostateczna bitwa o rodzinę”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

20 odpowiedzi na „Ks. Piotr Glas: Nadchodzi ogromne uderzenie! Zostało to zapowiedziane

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Ewa Kucharska pisze:

  Oremus😉

  Pt., 21 sty 2022, 16:29 użytkownik W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej napisał:

  > wobroniewiary posted: „Szatan zrobi wszystko, by zniszczyć rodzinę! Jak > wytrwać w walce o to, co święte? O tym ks. Piotr Glas! Zobacz najnowszą > książkę ks. Piotra Glasa i Jacka Pulikowskiego „Ostateczna bitwa o rodzinę” > https://www.youtube.com/watch?v=hkZaYDVtHMk” >

 3. wobroniewiary pisze:

  Dzisiejszej nocy (21/22.01.1993), czyli 29 lat temu św. Charbel przyszedł we śnie do chorej Nouhad Al-Chami i zoperował ją, pozostawiając ślady na szyi- dwie rany cięte. Powiedział jej wówczas, że jest znakiem na ziemi dla ludzi aby się nawracali i by każdego 22-go dnia miesiąca uczestniczyła w modlitwie i procesji z Pustelni św. Charbela do Klasztoru.
  Prosimy dzisiaj szczególnie św. Charbela o wstawiennictwo we wszystkich intencjach, prosimy szczególnie o łaskę głębokiej wiary i miłości do drugiego człowieka, o pokój na świecie, o zakończenie pandemii oraz za cały Kościół Święty.
  Prosimy Cię św. Charbelu we wszystkich naszych intencjach… wstaw się za nami u Boga we wszystkich tych prośbach i wyjednaj nam łaskę głębokiej wiary. Niech w naszych sercach na nowo rozpali się miłość do Boga i drugiego człowieka.
  Św. Charbelu módl się za nami ❤

  • Paweł pisze:

   Czy święty Charbel uzdrawia z koronawirusa? Od 1 marca [2020] przez WhatsApp rozpowszechnia się nagranie z relacją o. Louisa Matara z sanktuarium świętego w Annaya. Co ważne, Zakonnik potwierdza autentyczność jej treści.
   – W niedzielę rano, 1 marca, pewna dziewczyna z Bejrutu zgłosiła się do niego po pomoc. Powiedziała, że we śnie ukazał się jej Święty Charbel prosząc, by wzięła garść ziemi z miejsca pierwszego grobu św. Charbela i aby ją zagotowała w wodzie, a następnie odcedziła i zaniosła tę „wodę” do Uniwersyteckiego Szpitala im. Rafika Al-Haririego.
   We śnie Święty Charbel wskazał, na którym oddziale przebywają chorzy poddani kwarantannie z powodu koronawirusa, oraz wskazał lekarza, z którym miała się skontaktować – czytamy na profilu popularyzującym kult św. Charbela.
   W efekcie kapłan pomógł dziewczynie w realizacji zalecenia świętego pustelnika. Wówczas dziewczyna poszła do szpitala i przekazała przygotowany według receptury świętego mnicha lekarzowi.
   Lekarz ten – jak się okazało – zajmował się leczeniem koronawirusa. Bardzo szybko ci, „którzy z wiarą zażyli to lekarstwo”, zostali uzdrowieni w niewytłumaczalny sposób.
   – Relację dla Telewizji OTV potwierdziła też strona „Głos Libanu z Dbajje”. – https://nczas.com/2020/03/13/swiety-charbel-uzdrawia-z-koronawirusa-szokujaca-relacja/

   • Anna pisze:

    Święty Szarbelu, módl się za nami i naszymi rodzinami. Zanoś nasze prośby i błagania przed tron Boga Najwyższego, by Krew Najdroższa Boskiego Syna, Jezusa Chrystusa przyniosła nam uwolnienie, oczyszczenie i uzdrowienie według Najświętszej Woli Boga Ojca. Amen.

 4. eska pisze:

  Dołączam do grona chorych proszących o modlitwę. Złapało i mnie.

 5. AnnaMaria pisze:

  Za Eska i wszystkich chorych
  +++

  Ksiądz prof. dr hab. Dariusz Oko: GDY WSZYSCY PŁYNĄ Z NURTEM, TY TRWAJ WCIĄŻ PRZY CHRYSTUSIE

  Świetny (jak zawsze!) wywiad ks Oko !

 6. babula pisze:

  Dla wszystkich chorych, umęczonych -P. Jezus do Alicji Lenczewskiej:
  „Pan pozwolił mi zrozumieć jak wyglada droga prowadząca do świętości

  To droga nieustannego czuwania i nieustannej walki ze słabościami własnej ludzkiej natury i z pokusami do których szatan nakłania duszę. Wysiłek by te pokusy rozpoznać, zanim zaciemnią duszę i rozum. Świętość jest owocem zwycięstw w kolejnych potyczkach i głównej bitwie, jaką jest życie na ziemi. Linia frontu znajduje się wewnątrz człowieka -w jego duszy. I niezależnie od pomocy Bożej w postaci łaski decyzja o wygranej zależy wyłącznie od człowieka -od jego wysiłku i wyboru. Nie ma świętości bez wysiłku, dlatego Pan stwarza okoliczności gdzie można wykazać się wysiłkiem w walce oraz decyzjami określającymi wybór. Te okoliczności ciągle zmuszają do coraz doskonalszego wysiłku na miarę świętości jaką Bóg chce dać duszy, ktora pragnie Mu byc wierna. Trudności, krzywdy, cierpienia -wszystko , co trudne i bolesne stanowi te okoliczności by walczyć nie z tymi okolicznościami i nie z ludźmi je tworzącymi ale z sobą by zwyciężyła miłość w duszy nad egocentryzmem. To znaczy by w duszy zwyciężył Bóg. Najlepszym sposobem walki jest oddanie Bogu siebie i swej woli, by On tę walkę prowadził. Wtedy cały wysiłek polega na zawierzeniu, dziękczynieniu i przyjmowaniu z miłością wszystkiego i wszystkich jako okoliczności uświęcenia dawanego przez Boga. Dlatego droga dziecięctwa Bożego -dziecięcdgo oddania się -jest najkrótszą drogą swiętości.”

 7. Małgorzata pisze:

  Serdecznie zachęcam do podpisania petycji dotyczącej nowego, obrazoburczego spektaklu w Teatrze Powszechnym :

  https://stopobrazaniuchrzescijan.pl/

  Jednym z najbardziej bulwersujących momentów spektaklu jest scena, w której do pojemnika na śmieci wyrzuca się ważne dla każdego chrześcijanina symbole, krzyże, portrety papieża, święte obrazki, jak również figurę Chrystusa.

 8. Pola pisze:

  +++
  za Eskę i wszystkich chorych proszących o modlitwę.
  Mnie również dopadło i część domowników, jak na razie przebieg choroby jest łagodny oby tak dalej.

 9. eska pisze:

  https://operacjahetman.pl/bez-kategorii/to-koniec-zobacz-koniecznie-parlament-we-francji-przekazuj-dalej/
  Znana już wypowiedź prof. Perronne we francuskim parlamencie – z jeszcze innego źródła.

 10. Edyta pisze:

  Również proszę o modlitwę.Razem z mężem i dzieckiem przeszliśmy chorobę,chyba był to covid.Na szczęście było w miarę łagodnie, ale moja psychika jest w fatalnym stanie.Nie potrafię się modlić.Jeszcze wczoraj zachowałam się karygodnie wobec własnego dziecka.I to wszystko wpędza mnie w jeszcze większe poczucie winy.Szkoda gadać…
  +++ we wszystkich intencjach ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s