Prof. Christian Perronne doradca ds. zdrowia Francji o szczepionkach na „sanctus covidus”

Prof. Christian Perronne przez piętnaście lat był wiodącym doradcą ds. Zdrowia publicznego w kilku rządach francuskich. Był też przewodniczącym komitetu technicznego ds. szczepień, wiceprzewodniczącym komisji ekspertów ds. szczepień strefy europejskiej wraz z Rosją oraz środkową Azją.

Za ten film dostałam bana na fb, ale Prawdy nie da się zatrzymać!!!
Teraz film usunięto na you tube, ale … 🙂

https://www.cda.pl/video/97440093c  oraz

WYPOWIEDZ PANA PROFESORA CHRISTIANA PERRONA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM W LUXEMBURGU w dniu 14.01.2022 za stroną: kliknij

Proszę o zabranie głosu.
Pan profesor: dziękuję bardzo, jestem zaszczycony, że mogę przybyć tutaj w dniu dzisiejszym; Szanowna pani przewodnicząca, pani minister, szanowni  posłowie.Chciałbym na początku przedstawić i przypomnieć moje doświadczenie zawodowe jako Przewodniczący Komisji do spraw Chorób Zakaźnych przy Naczelnej Radzie Zdrowia Publicznego.Byłem przez 15 lat doradca w różnych rządach Francji, gdzie zarządzam występującymi kryzysami z powodu chorób zakaźnych i kryzysami sanitarnymi. Przez wiele lat byłem również przewodniczącym komitetu technicznego do spraw szczepień i w związku z tym przewodził im polityce szczepień we Francji. Nie jestem przeciwnikiem szczepień, jak podają niektóre media. Jestem absolutnie przekonany co do znaczenia szczepień, bylem wiceprzewodniczącym WHO w grupie ekspertów do spraw szczepień w całym regionie w gestii WHO, co jest regionem znacznie większym niż UE, gdyż terytorialność WHO obejmuje cala Rosje, wszystkie republiki w Azji Centralnej, Turcje, i Izrael.W związku z tym mam doświadczenie w zakresie epidemii i szczepień w WHO.

Mam dwie ważne wiadomości do przekazania o tym kryzysie, a mianowicie, zlekceważyliśmy naukę i prawo.

Zlekceważyliśmy naukę, ponieważ wszystkie decyzje naszych polityków oparte są na opinii ekspertów, którzy na nieszczęście i o tym już wiemy są w poważnym konflikcie interesów z przemysłem farmaceutycznym i  podejmują decyzje w sposób tajemniczy, podając zero referencji naukowych. Osobiście znam Jean-François Delfressy – przewodniczącego rady naukowej w pałacu elizejskim. Znam go od dawna kiedy był internistą w 1978 r i zadzwoniłem do niego kilka tygodni temu, mówiąc : „ słuchaj Jean-Ftançois, nie jesteśmy zgodni, ale chciałbym debaty kontradyktoryjnej, ponieważ ty wydajesz opinie ot tak sobie, nie znamy twoich źródeł”. On odmówił tej debaty.

Dlatego jestem w komfortowej sytuacji, gdyż od dwóch lat walczę w mediach francuskich, napisałem dwie książki, które nigdy nie były kwestionowane z punktu widzenia naukowego. W moich książkach znajdują się na ponad dziesięciu stronach dowody naukowe i wszystko oparte jest na źródłach, nigdy tez nie zmieniłem zdania od ponad dwóch lat i nikt nigdy nie zakwestionował ani jednego mojego słowa. Nawet gdy media  codziennie  podają, że jestem spiskowcem, ale to dlatego, że nie posiadają żadnych argumentów, a więc brakuje im dowodów naukowych. Następnie, kiedy pojawiły się dowody naukowe, wszyscy zobaczyliśmy w nich nagromadzone oszustwo. Publikacje w największych gazetach świata były oszukańcze. Przypominacie sobie gazetę „Lancet gate” w której chciano zdyskredytować hydroxychlroquine, lobby zapłaciło redakcji i gazecie, aby wydali fałszywe badania naukowe, które wszystko zablokowały w skali światowej. Nie tak dawno widzieliśmy w gazecie „British Medical Journal”, gdzie „Pfizer gate” pokazał część badań Pfizera, który aby otrzymać autoryzacje na rzekoma szczepionkę, badanie sfałszował. We Francji o tym żadne media nigdy nie mówiły, za wyjątkiem malej wzmianki w „Le Figaro”. Jest to skandaliczne, zwłaszcza gdy ukazał się „Lancet”, wszystkie media o tym mówiły. Konflikty interesów są poważne, czy to z ekspertami, czy z mediami, co jest publicznie znane, nie jest to fake news i to nie ja to wymyśliłem.

Rząd francuski dodatkowo daje dziesiątki tysięcy milionów euro dla mediów głównego nurtu i tak od dwóch lat dal trzy miliardy na swoje media. Trzy miliardy euro ! A podobno budżet francuski jest pusty, a daje się  trzy miliardy dla mediów. Za te miliardy można by zbudować dużo szpitali.

Następnie produkt ten nazywają szczepionka. Bylem długie lata uważany za specjalistę w tej dziedzinie we Francji, Europie i na świecie, dlatego sadze, ąe największym skandalem tej epidemii jest fakt, ze nas przekonano o tych szczepionkach, które wcale nimi nie są. Dowodem na to jest fakt, ze nie działają, nie powstrzymują zakażeń ani powikłań, a narody się zaszczepiły. Po czym ponad 90% ludzi zaszczepionych dwoma  i trzema dawkami  znajdują się w szpitalach na oddziałach reanimacyjnych, czegoś takiego ja nigdy dotąd nie widziałem i to dowodzi, że to nie są szczepionki, więc trzeba natychmiast zatrzymać to szaleństwo. Jest choroba, która prawie już nie zabija ! Gdzie są zmarli ?

Podawano zawyżone statystyki, ponieważ testy PCR, które wskazywały ponad to, co jest dozwolone naukowo, stad podawano zawyżone liczby zgonów i zachorowań. Ponieważ ludzie, którzy przychodzili do szpitali na cos innego i jeśli mieli test pozytywny, byli uznawani za chorych na cowid, a w przypadku śmierci  uznanych za zmarłych na cowid.

Następnie, co mnie niesamowicie szokuje jako specjalistę od szczepionek, że potrzeba aż 10 lat, żeby szczepionka normalnie była dopuszczona. Ponadto  widzę skandal dotyczący kobiet ciężarnych, gdzie zwyczajowo trzeba 10 lat do  autoryzacji i ostatecznie komercjalizacji  i to musi być uzasadnione. A tu w ciągu kilku miesięcy dopuszczono je dla ciężarnych. Szokuje mnie najbardziej brak podstaw naukowych takiej decyzji. Rząd mówi, że potrzebna jest trzecia, wkrótce czwarta, piata, szósta i siódma dawka  i zero danych naukowych aby potwierdzić taką decyzję. Również bardzo mnie szokuje, .ze AEM – Europejska Agencja Leków przyznała się latem ubiegłego roku, że nie znała całego składu szczepionki, a mimo to wydala zezwolenie na jej stosowanie.

– Proszę kończyć, ma Pan maksymalnie jedna minutę.

Profesor kontynuuje:
Co znamy aktualnie i oficjalnie, według bazy danych to to, ąe szczepionka spowodowała 36000 zgonów w Europie, 25000 zgonów w USA oraz około setki sportowców. Również jak podają onkolodzy w Stanach Zjednoczonych nastąpił wzrost śmiertelności z powodu nowotworu po podaniu szczepionki. Sadze, ze najlepszym przykładem jest to, ze w krajach w których nie stosowano szczepionki lub odstąpiono od jej stosowania nie ma już epidemii. To bardzo istotne. Tak jest w Indiach.Ostatnie słowo jeśli chodzi o prawo, otóż to wszystko nie jest legalne, bo jak powiedziałem wcześniej, warunkowe dopuszczenie do obrotu można uzyskać, jeżeli wykażemy, że nie ma skutecznego leczenia. Setki publikacji  naukowych jak i przykład Indii i innych krajów pokazują, ze leczenie jest skuteczne. Nade wszystko trzeba stwierdzić, ze jesteśmy w trzeciej fazie eksperymentalnej i ze traktaty międzynarodowe jak i Kodeks Norymberski totalnie zabraniają stosowania produktów w fazie eksperymentalnej. Wszystkie rządy, wszyscy parlamentarzyści, którzy głosują za obowiązkowym szczepieniem tym produktem, mogą być ścigani i osobowo postawieni przed trybunałem międzynarodowym za naruszenie prawa karnego w zakresie narażenia ludzkości na niebezpieczeństwo utraty życia. Ponieważ mówimy również o dzieciach – i na tym zakończę – są dzieci, które umierają po szczepionce i teraz wiemy, że te które zmarły po szczepionce, są liczniejsze niż te które chorowały na cowid i zmarły. Jest prawie zero zgonów. Osobiście znam 17 – łatkę i 20 – łatkę, które zmarły dzień po szczepieniu z powodu zawału mięśnia sercowego. Takiego przypadku w mojej karierze nie widziałem, zawału serca w wieku 20 lat i inny z powodu zatoru płucnego.Wiec proszę o moratorium na te produkty, które ewidentnie nie są szczepionkami i które nie były odpowiednio przebadane oraz do czasu jak będziemy mieli dostępne wyniki badan za kilka lat. Dziękuję.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

88 odpowiedzi na „Prof. Christian Perronne doradca ds. zdrowia Francji o szczepionkach na „sanctus covidus”

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  • Sylwia pisze:

   Znam tylko jedno wstawiennictwo z Biblii – wrzucam na końcu. Proszę wskazać wstawiennictwo i pośrednictwo Maryi. Już nie wspomnę o niewolnictwie. Szczerze mówiąc ci co oddali życie Jezusowi są wolni właśnie. Co to znaczy, aby Maryja była Arką Ocalenia??? czy Jezus nie wystarcza? zasłona została rozdarta w dniu Jego śmierci. Mamy dostęp do żywego Boga przez Jezusa i to on zbiera nasze modlitwy i jak wonności zanosi do Boga. „22 O tyle też Jezus stał się poręczycielem lepszego przymierza. 23 I gdy tamtych wielu było kapłanami, gdyż śmierć nie zezwalała im trwać przy życiu, 24 Ten właśnie, ponieważ trwa na wieki, ma kapłaństwo nieprzemijające. 25 Przeto i zbawiać na wieki może całkowicie tych, którzy przez Niego zbliżają się do Boga, bo zawsze żyje, aby się wstawiać za nimi. ” Hbr 7:22-25

   • wobroniewiary pisze:

    Droga Sylwio za moją odpowiedź niech Ci wystarczy fragment modlitwy ułożonej przez Sługę Bożego Ojca Mateusza z Agnone (Servo di Dio Padre Matteo da Agnone) i nie mam nic więcej do dodania ani do dyskutowania.
    Pozostań z Bogiem i Maryją :):

    Maryjo (…) Ty jesteś naszą pośredniczką,
    Podobnie jak Syn Twój jest pośrednikiem pomiędzy Ojcem a człowiekiem,
    tak Ty jesteś pośredniczką między człowiekiem a Twoim Synem …

    • Sylwia pisze:

     dziękuję za zaakceptowanie mojego komentarza – szczerze myślałam, że niewygodne usuniecie. Modlitwa ułożona przez sługę bożego nie przekonuje mnie. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że każdy kto odda swe życie Jezusowi jest jego sługą.Jezus jest Bogiem. Również ja jestem jego Sługą. Również wy, podobnie jak ojciec Mateusz z Agnone. Powtarzam – w Biblii nie ma nic o pośrednictwie świętych czy Maryi i na pewno doskonale o tym wiecie. W momencie gdy Jezus umarł za mnie i za was na krzyżu zasłona została rozdarta i każdy ma przystęp bezpośredni do Boga i może go czcić „w duchu i prawdzie”. Nauki ludzkie są zwodnicze, dogmaty też. Dlatego warto oprzeć swoją wiarę na jedynym wiarygodnym źródle informacji o Bogu – Biblii. Przecież nawet apostoł Paweł pisał, że niech będzie przeklęty ten kto głosi inną ewangelię niż jego. Czyż pośrednictwo Maryi o ktorej nawet nie wiemy czy wniebowstąpiła (Biblia milczy na ten temat) , czy świętych umarłych gdy wiemy, że wszyscy śpią (oprócz Abrahama, Eliasza…). Czy wiecie, że w całej Biblii nikt nie modlił się o umarłych a tylko o żyjących świętych? Czy wiecie, że świętym jest każdy kto wypełnił słowa Jezusa z jego rozmowy z Nikodemem? Ewangelia Jana 3 rozdział? Kto narodzi się na nowo z wody i z ducha. Czytajcie Biblię. Tylko w niej macie życie wieczne. Kocham Jezusa, oddałam mu swoje życie w 2015 roku – dał mi nowe serce. Ufam tylko Jemu. Modlę się do niego i wysłuchuje mnie. A Maryja zawsze dziewica? cudowna kobieta – naprawdę. Wspaniała matka. Jednakże na zawsze dziewicą nie była bo „„A nie obcował z nią, dopóki nie powiła syna, i nadał mu imię Jezus”. Mowa o Józefie – i to nie jest tak, że Jezus miał braci i siostry nie rozumiane jako rodzone rodzeństwo. Pozdrawiam i zaufajmy Jezusowi. Tylko on jest godzien chwały i czci

    • wobroniewiary pisze:

     Sylwio, napiszę jeszcze tak:
     Jeżeli masz – nie wiem, kolegę, przyjaciela, chłopaka, narzeczonego, krótko mówiąc kogoś, kto Ci bliski. Czy jak pójdziesz do Niego w gości do domu, to Jego Matce powiesz „bujaj się, bo przyszłam tylko do twego syna, czy też i jej okażesz szacunek?

     Dwa: my zwykli ludzie chcemy mieć naj męża, naj pracę, naj dzieci, naj teściów, naj lekarza, naj Przyjaciół, a Bóg chciał „byle kogo” na Matkę Swego Syna?

     I na koniec: Bóg sam stworzył Maryję (tak jak i nas) i pokazał Ją aniołom, część z nich się wkurzyła i zbuntowała – resztę znasz 🙂

   • Bogdan pisze:

    Maryja w Ewangelii wg.św ŁUKASZ 1:49 mówi: „Oto bowiem błogosławić mnie będą odtąd wszystkie pokolenia” i teraz pytanie czy protestanci(pomijajac luteranów) błogosławią Maryję ? – Nie!
    robi to Kościół Katolicki i Prawosławny od wieków.
    Czy Jezus w którejkolwiek Ewangelii powiedział: Zabraniam wam modlić się do Mojej Matki Maryi? – Nie!
    Jeśli ty masz prawo się modlić za mnie a ja za ciebie, to dlaczego Maryja nie może?
    Skoro Bóg ją wybrał przed wiekami i przygotował do tego by była Matką Jego Syna, który wg.Ewangelii św Jana jest Słowem i Jednorodzonym: 1 Na początku było Słowo,
    a Słowo było u Boga,
    i Bogiem było Słowo. co ewidentnie potwierdza że Maryja jest Bożą Rodzicielką, bo Maryja podczas zwiastowania nie przyjęła do swego łona tylko Jezusa – człowieka, ale Jezusa Boga i człowieka i takiego wydała na świat, kolejnym dowodem na to są słowa Elżbiety Łk 1:43:”A skądże mi to, że matka mego Pana przyszła do mnie?” Nazywa Maryję Matką swego Pana a nie pana.
    Tylko o Maryi jest powiedziane że jest „Pełna łaski” tylko ona otrzymała taki tytuł i żadna kobieta czy niewiasta przed nią nie była tak nazwana.

    ŁK:2,7 „Porodziła swego pierworodnego Syna, owinęła Go w pieluszki i położyła w żłobie, gdyż nie było dla nich miejsca w gospodzie.”

    te słowa świadczą o tym że kto nie przyjmuje Maryi odrzuca także Jezusa, tak jak odrzucili Go ci którzy nie udostępnili Maryi godnego miejsca do urodzenie Swojego Jednorodzonego Syna, a skąd mam pewność że Jednorodzonego?
    1.Bo od momentu urodzenia Jezusa aż do powrotu z Egiptu ani razu nie było wspomniane
    że Maryja miała inne dzieci z Józefem nie ma na to żadnego dowodu.
    2. Gdyby je miała Jezus nie przekazał by opieki nad nią swojemu uczniowi Janowi.

    To nie jest tak ze raz przeczytasz Pismo Święte i już wszystko wiesz, na to co Kościół już od dawna wierzył i wierzy jeśli chodzi o Maryję i świętych ja dostałem światło przez czytanie Słowa Bożego dopiero po długim czasie ale tylko dlatego że prosiłem o to na modlitwie, że byłem otwarty na to co Duch Święty chce mi powiedzieć, a nie zamknięty w swoje kategorie myślowe.

    Bez modlitwy szczerej i pokornej niczego nie osiągniesz i niczego nie otrzymasz nawet odpowiedzi na nurtujące cię pytania. A dzięki modlitwie na pewno otrzymasz tylko trzeba być cierpliwym i wytrwałym.

    Proś Boga by dał ci poznać Maryję Matkę Jezusa taką jaka Ona jest , aby rozwiał twoje wątpliwości.
    Niech cię Tatuś Niebieski błogosławi i strzeże.
    Zamykam cie w Niepokalanym Sercu Maryi.
    Jezus jest Panem( a bez pomocy Ducha Świętego nikt nie może tego powiedzieć, jak mówi św Paweł)

   • eska pisze:

    @Sylwio
    Piszę jako osoba niegdyś praktycznie ateistyczna. W rodzinie wszyscy byli ochrzczeni ale niepraktykujący, dodatkowo rodzina z jednej strony katolicka, z drugiej ewangelicka.
    Gdy Pan Bóg zaczął mnie do siebie przyciągać, próbowałam rozeznać, a jakie właściwie wyznanie wejść głębiej. A że lubię dowody, bo mam umysł w miarę ścisły – po czasie dotarło do mnie znaczenie Cudów Eucharystycznych. Mamy czasy, gdy naprawdę kto jest uczciwy i chce, ten znajdzie informacje o nich i może się dowiedzieć, że potwierdzali je niezależni naukowcy. W hostiach znajdowano tkankę aerca człowieka w stanie agonii. Innymi słowy mamy dowody, iż Pan Jezus potwierdził nam wielokrotnie, że jest prawdziwie obecny w Eucharystii. I że należy serio traktować jego słowa o tym, że spożywanie Jego Ciała jest drogą do zbawienia i warunkiem, aby mieć życie w sobie.
    Zatem skoro nie podoba Ci się katolickie podejście so Matki Bożej i postrzegasz to jako niewierność Chrystusowi, to proszę Cię o wyjaśnienie mi, w jaki sposób akceptujesz bycie w kościele, w którym nie ma JEGO? Jest to podstawowa niewierność samemu Chrystusowi, mająca znacznie większe znaczenie niż podejście do Maryi czy świętych – a to ta właśnie niewierność stoi u źródła każdego protestanckiego kościoła.

   • Bogdan pisze:

    W tym filmie prawosławny kapłan opisuje sytuacje gdy zaczepił go protestancki ewangelizator zadał pytania, które i ja tobie zadam pani Sylwio:
    1. Co było pierwsze Biblia czy Kościół?
    Biblia nie spadła z nieba
    To Kościół ustalił Kanon Pisma Świętego, który który składa się z 46 ksiąg ST w Kosciele Katolickim w Prawosławnym z 49 ksiąg ST (Kiedyś te dwa Kościoły były jednością)
    Synod w Kartagine z 28 sierpnia 397 wydał kanon Biblii, wymieniając księgi: Rodzaju, Wyjścia, Kapłańska, Liczb, Powtórzonego Prawa, Jozuego, Sędziów, Rut, cztery księgi Królestw, dwie księgi Kronik, Hioba, Psałterz Dawidowy, pięć ksiąg Salomona, Dwanaście ksiąg prorockich, Izajasza, Jeremiasza, Daniele, Ezechiela, Tobiasza, Judyty, Estery, dwie księgi Ezdrasza, dwie księgi Machabejskie. A więc to był IV wiek więc jeszcze początki Chrześcijaństwa. Protestanci odrzucają modlitwę za zmarłych a przecież w IV wieku dwie księgi Machabejskie( które też zostały odrzucone przez protestantów) zostały oficjalnie dołączone do kanonu Pisma Świętego pochwalają modlitwę za zmarłych.
    Protestanci mają tylko 39 ksiąg Starego testamentu, przecież pierwszy był kosciół a
    nie protestanci, protestanci odrzucają też papieża a przecież pierwszym papieżem po Piotrze był Linus za wikipedia: „Linus był drugim, po św. Piotrze Apostole, biskupem Rzymu czyli według tradycji katolickiej drugim papieżem. Do przełomu II i III wieku był jednak uważany za pierwszego papieża”.
    2.Biblia mówi nie nazywaj ojca ojcem ale w tej samej Bibli czytamy . 1 Liście do koryntian 4:15 czytamy: Choćbyście mieli bowiem dziesiątki tysięcy wychowawców w Chrystusie, nie macie wielu ojców; ja to właśnie przez Ewangelię zrodziłem was w Chrystusie Jezusie.
    ten tekst dość mocno sugeruje że święty Paweł uważał siebie za duchowego ojca wspólnoty wiernych w Koryncie, czyżby to oznaczało że nie był wierny Panu Jezusowi skoro sam Jezus powiedział żeby nie nazywać ojcem nikogo na ziemi?. Nie,
    to znaczy że jak jest napisane w NT że Biblia nie jest do prywatnego wyjaśniania.

    Gdyby nie byłoby Kościoła to od wczesnego chrześcijaństwa ludzie by interpretowali słowo Boże wg własnego „widzi mi się” jak to ma miejsce u protestantów gdzie zbory tam sie mnożą jak grzyby po deszczu i każdy według swych pożądliwości Biblię na swoją modłę tłumaczy:
    Ile jest zborów protestanckich w których pastorowie wbrew Słowu Bożemu opowiadają się
    za homoseksualizmem i aborcją
    święty Paweł mówi że dar języków jest darem prywatnym chyba że jest osoba która tłumaczy w tedy jest dla pożytku Kościoła List do Koryntian 14: 5 Chciałbym, żebyście wszyscy mówili językami, jeszcze bardziej jednak pragnąłbym, żebyście prorokowali. Większy jest bowiem ten, kto prorokuje, niż ten, kto mówi językami – chyba że jest ktoś, kto tłumaczy, aby to wyszło na zbudowanie Kościołowi. 6 Bo przypuśćmy, bracia, że przychodząc do was będę mówił językami: jakiż stąd pożytek dla was, jeżeli nie przemówię do was albo objawiając coś, albo przekazując jakąś wiedzę, albo prorokując, albo pouczając? 7 Podobnie jest z instrumentami martwymi, które dźwięki wydają, czy to będzie flet czy cytra: jeżeli nie można odróżnić poszczególnych dźwięków, to któż zdoła rozpoznać, co się gra na flecie lub na cytrze? 8 Albo jeśli trąba brzmi niepewnie, któż będzie się przygotowywał do bitwy?

    I gdzie tu jest wierność Słowu Bożemu skoro we wspólnotach protestanckich i niestety także we wspólnotach katolickich wszyscy mówią jeżykami a nie ma nikogo kto by je tłumaczył.

   • jan pisze:

    Podaj swój adres mailowy: curiculum@o2.pl

 2. wobroniewiary pisze:

  Tu inne z Nim nagranie sprzed roku!

 3. wobroniewiary pisze:

  Dzisiaj o 17.30 w TV Trwam – Rykoszetem Czy szczepionki są etyczne
  Próba odpowiedzi na pytanie, czy procesy wykorzystywane przy produkcji szczepionek są etyczne. Nie jest bowiem tak, że sam sposób wytarzania danej szczepionki nie powinien podlegać ocenie moralnej.

  https://tv-trwam.pl/na-zywo

 4. xcvb pisze:

  https://www.medonet.pl/porozmawiajmyoszczepionce/szczepionka-na-covid-19,ema–krotkie-odstepy-miedzy-dawkami-szczepionki-moga-oslabic-odpornosc,artykul,91375897.html widac powoli niektore teorie spiskowe staja sie faktami. Swoja droga jezeli te szczepionki dlugofalowo zaczna „wybijac” swoich „nosicieli” to mamy przechlapane. w PL mamy zaszczepionych okolo 80procent medykow – wolalbym zeby byli zdrowi i zdolni do ratowania ludzi.

  • Anula pisze:

   Xcvb- – nie mam 100% pewności, że aż tyle. Nie wiemy, ilu z nich zaszczepiło się de facto tym specyfikiem, ile czymś, co mialo udawać szczepionkę a ilu nie szczepilo się wcale, a w papierach ma co innego. Tu prawdy się nie dowiemy.

 5. Paweł pisze:

  Druga (nieformalnie) po papieżu osoba w hierarchii Stolicy Apostolskiej – to kardynał Sekretarz Stanu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Sekretarz_stanu_Stolicy_Apostolskiej
  No cóż, on – po trzech dawkach „szczepionki” – jest AKURAT chory na COVID-19: https://www.gosc.pl/doc/7321883.Watykan-Najblizsi-wspolpracownicy-papieza-zarazeni-COVID-19

 6. Darek pisze:

  Coraz ciekawiej!
  Obecny sekretarz stanu kardynał Pietro Parolin po trzech dawkach „szczepionki” jest chory na COVID-19
  https://m.niedziela.pl/artykul/76290/Watykan-najblizsi-wspolpracownicy-papieza

  • Witek pisze:

   Szczerze mówiąc to już nawet nie jest ciekawe. Kto się zaszczepił.
   Zaszczepiłeś się twój wybór.
   Nie zaszczepiłeś się twój wybór.
   Jak znasz Pierwsze i Drugie przykazanie Boże to chodzisz w przyjaźni Bożej i masz Jego Błogosławieństwo.
   Jak Bóg jest dla ciebie Najważniejszy to ten Bóg dał ci światło i się nie zaszczepiłeś.
   Owszem są różne za i przeciw.

   Dla mnie „papierkiem lakmusowym” było dopuszczenie przez obecną Głowę Hierarchii Kościelnej ( świadome stwierdzenie) a nie Kościoła usprawiedliwienie mordowania dzieci do wytworzenia szczepionki-śmiercionki.

   Pamiętacie rok 2020!
   Już w grudniu pojawi się bóg szczepionka o dalej będziecie mogli żyć jak do tej pory, hulaj duszo piekła nie ma. A tu ciach pierwsza, druga, trzecia i jeszcze tylko ….

   A zobaczycie co się stanie jak Najświętsza Ofiara zostanie zniesiona…..

   Jak to powiedział o. Augustyn Pelanowski na wiosnę 2020 r. że epidemia (tak to ścierwo wymyślone przez szatna i dopuszczone na nas za nasze grzechy i odejście od wiary) nagle ustanie…. Bo nastanie wojna…..

   Jedyną dobrą i formacją jest taka, że jest sprawowana Najświętsza Ofiara i robisz wszystko, aby w pełni w niej uczestniczyć.

   Musimy pamiętać, że zgoda na nasz krzyż który wszyscy mamy to zgoda na nasze zbawienie.
   Tak tak…. Pamiętacie co powiedział Łotr na krzyżu?! I jaki był efekt?!

   Pierwszy zbawiony.

   Pamiętaj wykorzystaj swój krzyż i go zaakceptuj. Nawet jeżeli się zaszczepiłeś czy popełniłeś wiele innych złych rzeczy których żałujesz.

   Łotr żałował i zaakceptował swój krzyż i został zbawiony…..

   Nie ma o czym dyskutować.

  • Estera pisze:

   I za tydzień będzie pochwała szczepionki, dzięki której uniknęli ciężkiego przebiegu choroby. Dokładnie tak jak z naszym prezydentem, który właśnie zachwalał te preparaty, bo dzięki trzem dawkom przeszedł zakażenie łagodnie. To wszystko jest przygotowanie dla powszechnego obowiązku. Ale nad nam czuwa Pan, bądźmy ludźmi nadziei i pokoju. On ma moc, by wszystkiemu zaradzić.

   • wobroniewiary pisze:

    szczepionki są po to, aby w ogóle nie zachorować a to są pseudoszczepionki – preparaty medyczne i tyle!

    • Bogdan pisze:

     Od swojego kierownika duchowego i spowiednika dowiedziałem sie że że tylko raz zaszczepił sie na grype a potem sie nie szczepił i miał przez to problemy zdrowotne zachorował na ptasią lub świnską grypę i leczył sie tym co miał pod ręką życie swoje uratował ale na sercu to sie odbiło bardzo mocno ale postanowił że nie będzie sie wogóle już szczepić na grypę że jednak lepiej było mu ją przechorować tak aby organizm sie wzmocnił niż uzależniać swój układ odpornościowy od szczepionki na grypę. Lekarze wyjaśnili mu że kto sie raz na grypę szczepił ten co roku musi się szczepić. Więc ta zakażonka (niby-szczepionka) na covid19 nie jest pierwszą „szczepionką” którą trzeba powtarzać.
     To nie znaczy że neguje wszystkie szczepionki tylko podałem przykład że ten preparat na covid19 nie jest jedyny.

    • Kamil@W pisze:

     Wyczytałam na portalu https://www.takniewiele.pl/, że paszport kowidowy przydaje się w podróży na tamten świat. Bardzo dobre porównanie.

   • Beata pisze:

    Estera
    Spotkałam dwie pacjentki , które szczerze żałowały, że się dały zwieść. Jedna płakała i ja też miałam już do płaczu, jak mi opowiedziała, że od dwóch miesięcy od dawki nie śpi ani trochę. Nie umie sobie poradzić ani z codziennością ani z niczym bardziej precyzyjnym. Załamana kompletnie, lekarz wysłuchał ją i dał psychotropy. Po nich też nie bardzo się czuła.
    Smutne. 😥
    Druga kobieta po 50 tce. Przyszła w niedzielę jak odsłuchiwałam konferencję lekarzy (chyba z Kanady) i jeden z nich mówił, że są przypadki wznowienia miesiączki u kobiet, które są po menopauzie.
    Mocno mnie to zastanowiło i oddałam to w modlitwie Bogu, aby mi rozjasnił to. Dał znak, czy to warte uwagi, czy to jakiś materiał, który nie powinnam znać.
    Nie minęło może pół godziny od tej modlitwy i wchodzi wspomniana kobieta. Ja wyłączyłam dźwięk i kupuje jakiś drobiazg. Wychodzi , ale odwraca głowę i mówi, że chce porozmawiać, bo cos ją niepokoi. Opowiada, że już 5 rok jak nie ma miesiączki a teraz dostała silnego krwotoku, tj miesiączka wróciła.
    Była miesiąc po zastrzyku Astry. Lekarz powiedział, że to nic takiego może się ureguluje.
    Cóż powiedzieć. 🤔😥
    NOP nie zgłoszony, człowiek pozostawiony sam sobie.
    Pozostaje tylko modlitwa🙏 za to wszystko i wiara, że Pan Bóg jeszcze nad tym wszystkim.

    • Estera pisze:

     Ja jestem zdecydowanie na NiE , jeśli chodzi o te preparaty. Dopóki nie zostanie wobec nas zastosowana siła fizyczna, to nikt w moim domu dobrowolnie nie podda się takiemu eksperymentowi. Chodziło mi tylko o to, że choć te zastrzyki są nieskuteczne i bardzo szkodliwe, to i tak okłamuje się ludzi, że ktoś po 3 dawce ,choć zachorował, to przeszedł to łagodnie. Nasz prezydent właśnie wykorzystał to, o zgrozo, jako argument za i zachęca do przyjmowania kolejnych dawek. Podobnie będzie z dwoma zakażonymi kardynałami. Takie podejście jest też powszechne w środowisku, w którym żyję. Ludzie już nie oczekują, że się nie zakażą, ale są niemal święcie przekonani, że kolejne dawki uchronią ich od ciężkiego przebiegu czy śmierci z powodu covida. Pranie mózgu płynące z mediów głównego nurtu i niestety także z ambony zrobiło swoje.

 7. Pingback: połączcie kropki – 7777777blog

 8. Beata pisze:

  Dziś ważny dzień.
  Liturgiczne wspomnienie
  https://misericors.org/19-stycznia-wspomnienie-sw-jozefa-sebastiana-pelczara-biskupa/
  https://capitalbook.com.pl/pl/p/Masoneria-Sw.-Jozef-Sebastian-Pelczar/1310
  Niezwykle ciekawe są Jego książki.
  BArdzo wnikliwie obserwował pewne zachowania I powiązania masonów .
  Analizując wg tego co opisał, to pewne ich propozycje życia chce się nam współcześnie narzucić. Niewykluczone, że osoby z tej grupy są zaangażowane w tworzenie dla nas ” nowego świata „.

 9. Małgorzata pisze:

  Prof. Luc Montagnier – noblista, odkrywca wirusa HIV: Odmawiam poddania się szczepieniu
  https://psnlin.pl/artykuly,odmawiam-poddania-sie-szczepieniu-luc-montagnier-noblista-w-dziedzinie-medycyny,17,175.html

 10. klasv pisze:

  Albo Państwo Boże albo szatańskie.
  ks. prof. Tadeusz Guz, dr Kazimierz Krawczyk, Tomasz Żak

 11. M. pisze:

  Znów jakieś dziwne anomalie pogodowe przeszły nad Polską: w poniedziałek przetoczyła się w zasadzie jedynie nad naszym krajem burza śnieżna i to na dodatek w niektórych rejonach bylo niemal tyle grzmotów co latem. W moim obszarze akurat nie było burzy, za to po godz. 13-tej zrobiło się tak ciemno, jakby zbliżał sie wieczór, i ogromna śnieżyca przeszła.

  Na poczatku akapitu użyłam słowa „znów”, bo (już o tym kiedyś wspomniałam) latem jednego ranka rozwinęła się burza nad centralną Warszawą i w tym czasie nigdzie indziej nie było burzy, tylko dokładnie tam. Dopiero po paru godzinach zaczely sie burzę pojawiać w innych obszarach kraju.
  Jak dla mnie to są zastanawiające sytuacje pogodowe.

  • R.M. pisze:

   Dzisiaj po południu zauważyłam na niebie utrwalone długie i mocne ślady po tzw. chemitrals… z parę miesięcy tego nie było. Kto, jakie gremium wydaje polecenia do takich działań i co chcą tym osiągnąć nie wiem, przyroda odpowiada anomaliami pogodowymi. Hm… wieczorem odczytałam smsa z alertem pogodowym. No tak, spiskowa teoria dziejów 😉

 12. Małgorzata pisze:

  Obejrzyj film „Rykoszetem: Czy szczepionki są etyczne” w YouTube

  To to, co było dziś o 17.30 na TV „Trwam”.

  • Estera pisze:

   Moim zdaniem słaby materiał. Dobrze, że chociaż tyle, ale…Pani która na początku filmu objaśnia mechanizmy komórkowe, mówi zawiłym językiem, choć podaje na prawdę wstrząsające fakty. Dr. Hałat – zdecydowanie na plus ! Jednak kolejny ekspert właściwie opowiada się za tymi preparatami mówiąc, że należy szczepić, tyle, że nie wszystkich. Może marudzę, miałam nadzieję na coś bardziej zdecydowanego.

   • wobroniewiary pisze:

    „coś bardziej zdecydowanego” by nie przeszło, skoro sama „góra” zaszczepiona

    • eska pisze:

     Tylko że jest też pewna psychologia podawania wiadomości. Najlepiej się zapamiętuje początek i koniec, a środek wylatuje. Uczono mnie przed maturą ustną, że jeśli wylosuję 3 pytania i mam możliwość wyboru kolejności, to to, które umiem najsłabiej – mam włożyć do środka, a zakończyć tym, które umiem najlepiej.
     Zatem konstrukcja reportażu w tej warstwie, jaka jest kolejność podawania wiadomości też wpływa na to, co zostanie zapamiętane. I uważam, że ludzie pracujący w mediach doskonale sobie z tego zdają sprawę i nie pozostawiają takich spraw przypadkowi.

    • Katarzyna pisze:

     W mediach nie ma przypadków. Tam każda nanosekunda czasu antenowego, jest policzona. Nie ma też spontanicznych wypowiedzi, muszą być one zgodne z linią programową stacji. Ewentualnie zwarcie światopoglądowe, jest częścią scenariusza. Graczy jest zaledwie kilku. Ich pieniądze są policzone. W telegraficznym skrócie, tak wygląda kuchnia IV władzy.

 13. Maggie pisze:

  Uwaga BARDZO WAŹNE DLA ZDROWIA (również dla diabetyków)

 14. eReM pisze:

  Naturalne zwiększenie odporności – nalewka bursztynowa zabezpiecza przed wirusami, uodparnia na choroby grypopodobne, ma wiele prozdrowotnych właściwości! Wyczerpujace informacje o właściwościach tego babcinego lekarstwa można znaleźć w internecie (ponoć na fb istnieje fanpage nalewka bursztynowa, piszę ponoć, bo od kilku lat nie melduję się już na tej „mecie”). Odkryciem medycznym jest Artemisia Annua – bylica roczna (Aretmizyna – w kapsułkach), podobno w jakichś ubiegłorocznych objawieniach o tej roślinie zielarskiej wspominała Matka Boża. Na wszelki wypadek warto mieć w domowej apteczce, a nalewkę bursztynową zrobić samemu (gdy ma się alkohol 95% i bursztyny) lub kupić gotową w aptece i profilaktycznie stosować 3 kropelki do porannej herbatki (letniej, nie gorącej!) Na zdrowie!

  • wobroniewiary pisze:

   nalewkę bursztynową potwierdzam całą sobą 🙂

  • kasiaJa pisze:

   O to mój bursztyn tyle lat w butelce czeka… przywiozłam go jednego roku z wakacji spędzonych nad naszym Bałtykiem i tak sobie stoi. Niby gdzieś tam się słyszało o nalewce bursztynowej ale niezbyt ufnie podchodziłam do zagadnienia , pewnie dlatego że nie wiedziałam o jej dobrodziejstwie a przede wszystkim sposobie jak ją przygotować, jak dawkować. Dziękuję za tą informację.

 15. kasiaJa pisze:

  „Ponad 150 tys. nadmiarowych zgonów! Niedzielski do dymisji? Rada medyczna odchodzi. Dr Z. Hałat” –
  https://banbye.pl/watch/v_P2Xh0ybhYllY

  • wobroniewiary pisze:

   Powiem wam, że nie ma jeszcze 8 godz od wgrania filmu z prof. Perronne, a jest już 270 tys. wyświetleń

   • eska pisze:

    Ja dostałam wczoraj ten materiał od rana chyba ze 4 razy – od różnych osób, z różnych źródeł (akurat nie z WOWIT). Jest zainteresowanie tym materiałem.

   • tyjty pisze:

    już nie ma wyświetleń ;-P
    szybcy są

   • Kasia pisze:

    Rozesłałam komu mogłam ale juz zablokowali. Moje obserwacje są takie , że po 3 dawce coś zaczyna się dziać. podam przyklady:
    1. Kolega w pracy męża po 3 dawce straszne bóle glowy, bóle pleców, depresja
    2. Teść po 3 dawce ciagle leży jest osłabiony, bolą plecy , na nic nie ma siły i teściowa widzi jakąś depresję
    3. Znajomy szwagierki 3 dni leży juz po szczepieniu, wiele różnych objawów, mówi, że umiera!
    4. w grudniu 7 znajomych zmarło na serce lub miało zawał, wszyscy zaszczepieni,
    5. w sklepie przysluchiwalam się rozmowie że zmarł maż ekspedientki, poprostu nie wstał z fotela…ale nie na covid bo miał 3 dawki powiedziała bardzo pewnie kobieta,
    6. u szwagra w przedszkolu, gdzie jest dyrektorem i wie dużo , nagła smierć ojca dziecka przed 40 stką zaszczepiony.
    I jest wiecej tego. To wszystko nie przypadek.

    • EM pisze:

     W 2020 r. w zaledwie niespełna tydzień po przyjęciu pierwszej dawki „superszczepionki” dziewczyna straciła całkowicie wzrok. Poskutkowało… – wedle relacji znajomego z tej miejscowości od tamtej pory „padł blady strach” i większość ludzi nie przyjęła preparatu.

 16. Grzegorz pisze:

  Może kogoś zainspiruje o poście

 17. Malgosia pisze:

  Ewa,dziekuje Ci z calego serca za ten filmik.Mieszkamy w tym „cudownym ” kraju ,Francji i to co tu widzimy to przechodzi ludzkie pojecie.Ludzie sie poddali calkowicie tej histerii szczepionkowej.My oczywiscie sie nie szczepimy,natomiast moj syn,ktory jest kucharzem,zeby nie stracic pracy ,musial zaszczepic sie 3 razy.Co do prof.Perronna,przestali juz Go zapraszac do dyskusji,bo jest poprostu niewygodny.

 18. 5y45yh54 pisze:

  proszę byście uzywali raczej peertube na własnym serwerze niz Youtube, albo robcie choc kopie słabej jakosci.

  co do drugiej strony już podano ze to nie prawda bo przecinki sie nie zgadzaja a w ogole jak wybuchla afera to ja poprawnie załatwili wiec afery nie było 😉
  https://sprawdzam.afp.com/http%253A%252F%252Fdoc.afp.com%252F9UK8PJ-1

  • Damian pisze:

   Piękna idea, ale skoro Parlera zablokowali poprzez rozwiązanie umowy na poziomie serwerowni, skoro prezydenta USA zbanowali na największych portalach socjalnych, to to samo mogą zrobić z nami. Podsumowuje to Grzegorz Osiński na kongresie „Katolicy a wolność religijna”.

   Rozwiązanie jakie proponuje na końcu, to „zbudujmy własny Internet”, i ja się z tym zgadzam. Sprawa też się rozbija o pieniądze, bo takie inwestycje potrzebują sporo pieniędzy, a gdzie się nie obejrzę, to widzę sporo inicjatyw katolickich, które powoli umierają właśnie ze względu na brak finansowego wsparcia od nas katolików (przykładowo kanał youtube Ku Bogu). Bez nadzwyczajnej Bożej pomocy się po prostu nie obędzie.

   W każdym razie jeśli coś się zacznie jednak rozkręcać, to mogę trochę pomóc od strony technicznej

 19. Michał pisze:

  No i film już usunięty…..dosłownie kilka minut temu 😦 Ma ktoś jakiś inny link albo mógłby podesłać film na pocztę, bądź wrzucić jeszcze raz na youtibe?

 20. tyj56ty7j pisze:

  już filmik spadł z rowerka, i co ? macie kopie? możecie odesłac do innego serwera? lub dwóch?

 21. Peryskop pisze:

  prof. Christian Perronne wycięty z yt

  Ale jest na vimeo :
  8 minut prawdy- Francuski Parlament

  • wobroniewiary pisze:

   Napisali mi:
   Nieprawdziwe informacje medyczne

   YouTube nie zezwala na publikowanie treści dotyczących szczepionki przeciw COVID-19, które są sprzeczne z opiniami ekspertów lokalnych instytucji zdrowia publicznego lub Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Więcej informacji znajdziesz tutaj

 22. Łukasz pisze:

  Czy dysponują Państwo jeszcze tym filmem? Mogę prosić o przesłanie na maila?
  Prze wetrasfer choćby?

  • wobroniewiary pisze:

   Proszę zajrzeć do wpisu 🙂
   I jak ktoś poda mi w mailu (nie na stronie) swój nr tel (a znam daną osobę ze strony, z komentarzy itp., to mogę przesłać wtedy na WhatsApp)

   • tyju567u pisze:

    prosze zainstalować bezpieczne komunikatory, tox, matrix lub protonmail.
    wire jest tez dobry ale niestety nie anonimizuje listy kontaktów. ale szyfruje komunikacje.
    reszty odradzam !

 23. Mich pisze:

  Tu ciekawa strona gdzie nie usuwają https://banbye.pl/

 24. Krystyna pisze:


  Słowo ks Kostrzewy wygłoszone w grudniu w Niepokalanowie.

 25. Beata Sochacka pisze:

  Dziękuję Ci za film i rozpowszechnianie go. Ja już nie zdążyłam zobaczyć go na Youtube a mama wysłała mi go wczoraj!!! To jest jawne zatajanie faktów widać gołym okiem co się dzieje.

 26. Małgorzata pisze:

  Wiadomość przekazana —
  Od: Kaja Godek – Fundacja Życie i Rodzina kontakt@zycierodzina.pl
  Data: 19 stycznia 2022 23:20:04
  Temat: ALARM! Segregacja sanitarna z aborcją w tle już za tydzień w Sejmie!

 27. Wojtek pisze:

  Bardzo ciekawej jest stwierdzenie jednje pani, ze Profesor musi kuz konczyc, bo ma juz tylko jedna minute. Piec minut na tak istotny temat. To poprostu kpina z ludzkosci.

 28. Paweł pisze:

  Proces federalizacji Unii nabiera tempa: https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/g%C3%B3rny-proces-federalizacji-unii-nabiera-tempa/ar-AASYSEt
  „Słyszymy dzisiaj pojęcie wartości europejskich. Nikt nie wie, co znaczą” – mówił Grzegorz Górny na antenie TVP Info.
  TAK; GDYŻ i sam PAN JEZUS już przed laty mówił:
  «Zastanówcie się, co może wam dać „zjednoczona Europa”, do której tak bardzo pragniecie się włączyć. Jakie duchowe wartości prezentuje wam? ŻADNE. Natomiast pragnie wam narzucić MNÓSTWO CECH niegodnych człowieka, dziecka Bożego: nastawienie na zysk, RYWALIZACJA, bezwzględność, CHCIWOŚĆ, lekceważenie i wyzyskiwanie słabych, szybkie dalsze bogacenie się już bogatych – wszystkie te cechy natury ludzkiej skażonej grzechem wy sami określacie jako ZWIERZĘCE. Umożliwiają one człowiekowi WYGODNE życie, skłaniają do używania go bezwzględnie i EGOISTYCZNIE, niszczą więc WSZELKĄ JEDNOŚĆ, także wspólnotę ludzką. Nie wynika z nich odpowiedź na ZASADNICZE pytania: „Skąd pochodzę? Kim jestem? Dokąd zmierzam? PO CO ŻYJĘ? Jaki sens ma życie w SPOŁECZNOŚCI?” A przecież po to dałem wam rozum, abyście szukali odpowiedzi na pytania zasadnicze dla człowieka – uznającego siebie za homo sapiens!
  Wy [m. in. zwłaszcza przez uznanie UE za jakiś rzekomy „super-ideał”] przekreślacie MĄDROŚĆ, którą ludzkość osiągnęła przez KILKA TYSIĘCY LAT wysiłku umysłowego, w dążeniu do poznania siebie. Jak łatwo was SKUSIĆ! Szatan nigdy nie zaproponuje wam trudności, samozaparcia, pracy dla dobra innych ludzi, słabszych lub starszych od was. Przeciwnie, on sprzyja waszym ZACHCIANKOM. On usiłuje skłócić i rozbić wszelkie większe społeczności i środowiska, zaczynając od najmniejszej komórki – RODZINY, a kończąc na partiach politycznych, sejmie, senacie i innych władzach państwowych. Przy nim ostaną się TYLKO SEKTY [zamiast Kościoła???], MAFIE [zamiast organów państwa i samorządu???] i inne grupy PRZESTĘPCZE [zamiast rodzin i wszelkich wspólnot???], zjednoczone wizją korzyści MATERIALNYCH.» – http://www.objawienia.pl/anna/anna/bog2.htmlhttp://www.objawienia.pl/anna/anna/bog2.html#d
  – – – – – Tak więc powiedzmy sobie to wreszcie JASNO: Unia Europejska – to jest „nowe wcielenie” CZYSTEGO MATERIALIZMU!!! Czyli: ZERO wartości – de facto – ETYCZNYCH (a więc w istocie: „niefizycznych”, nie zamykających się KOMPLETNIE w PRZEMIJAJĄCEJ wokół nas doczesności)!!! Podobnie, jak to było z rewolucyjnym marksizmem (np. zwłaszcza w ekonomii), z „socjalistycznym” ZSRR czy z ideologią III Rzeszy, które to – co jest znamienne oraz ZAWSZE w historii się powtarzające – nie przetrwały „PRÓBY CZASU”!
  Jako że i sam SZATAN, a także jego ANTYCHRYST (kim by on nie był) – nie przetrwają na tej ziemi „próby CZASU”, lecz zostaną wrzuceni do piekła!!!
  Także więc i Unia Europejska – jeśli się nie „przeistoczy” w coś całkiem odmiennego, niż jest teraz (na co nadzieję miał chyba św. Jan Paweł II, ale to jest realnie MAŁO prawdopodobne i wymagałoby wręcz niemal CUDU) – NIE PRZETRWA „próby CZASU”!!! {A pierwszym tego symptomem – moim prywatnym zdaniem – był brexit…}

  • xcvb pisze:

   polecam: wladca swiata – benson. autor na 90procent byl katolickim mistykiem. ponad 100lat temu opisal wszystko co sie teraz dzieje. lacznie z tym superpanstwem europejskim.

 29. Jolanta pisze:

  Grzegorz Braun demaskuje lekarza z fałszywymi dokumentami dot. testowania ludzi na…

 30. EM pisze:

  Sylwio, 3 lub 4 proste pytania.

  Pierwsze moje pytanie: Czy modlisz się na różańcu, jak często i w jaki sposób się modlisz/jak ”wygląda” Twoja modlitwa?
  Drugie: Co czynisz wchodząc do Kościoła Rzymskokatolickiego (odczucia, myśli, zachowanie w kilku pierwszych minutach)?
  Trzecie: Czy byłabyś teraz albo kiedykolwiek w przeszłym Twoim życiu przyjąć wszystkie cierpienia ludzkości od jej zarania z miłości do Króla Chrystusa Pana?

  Dodatkowo Czwarte: Czy codziennie odmawiasz koronkę do Bożego Miłosierdzia?

  • EM pisze:

   Sylwio, Jeszcze przed północą zadałem retoryczne i nieco prowokacyjne pytania w celu rozpoczęcia uświadamiania, pobudzania Cię (w toku dalszej naszej wymiany zdań, przekonań) co do konieczności poszukiwania, zbliżenia się do Boga poprzez wstawiennictwo Świętych a w szczególności Niepokalanej. Jednak potworny sen tej nocy i zło manifestujące się w godzinach rannych wyraźnie dało mi do zrozumienia, było dla mnie znakiem, że powinienem sobie odpuścić. Niemniej jednak z serca życzę Ci aby Przejrzenie i Światło Ducha Świętego zatriumfowało w Twoim życiu.

   • Maggie pisze:

    Kopiuję z „Serce Naszej Matki” Carver Alan’a Ames:
    18.06.1997
    W moim sercu Bóg złożył miłość do całej ludzkości. W moim sercu jest Boża łaska, która pozwala mi kochać całą ludzkość.
    W moim sercu jestem matką wszystkich Bożych dzieci.
    Bóg w swej miłości do ludzi przepoił moje serce pragnieniem i wlał w nie wszystkie łaski, jakie przychodząc od Boga, przejawiają się za moją przyczyną.
    Zawsze pamiętaj, że to nie ja, lecz Bóg zbawił ludzkość i to dzięki Jego miłosierdziu mogę troszczyć się o ludzi jako ich matka.
    (W tym to mam upodobanie. Jr 9, 23)

 31. Ania pisze:

  Wszystkich wątpiących bądź nie znających jeszcze roli Matki Bożej w zbawieniu ludzkości serdecznie zapraszam na Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski. Takie zawierzenia odbywają się w każdą pierwszą sobotę miesiąca na Jasnej Górze w Częstochowie.Spotkania te prowadzi Bractwo Najświętszej Maryi Panny Królowej Korony Polski oczywiście za zgodą i pod patronatem arcybiskupa Depo. Ze szczegółami można się zapoznać na stronie avemaryja.pl. Nasza Najlepsza Mateczka na zawierzenie zaprasza wszystkie swoje dzieci niezależnie kim jesteśmy i w jakim momencie swojego życia się znajdujemy, tych mocno wierzących i tych wątpiących. A tych drugich myślę, że nawet bardziej.
  Zapraszam serdecznie.

 32. Pingback: Prof. Christian Perronne – prawda

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s