Prezydent Rafał Piech: Przekaz dla zaszczepionych!

Całość wystąpienia Pana Prezydenta Rafała Piecha
( w tym miejscu proszę o modlitwę za Pana Prezydenta Rafała Piecha, za mnie i za wszystkich, którzy mają odwagę to udostępniać)
Pamiętajmy – tylko Prawda nas wyzwoli!

fragment dla wszystkich: zaszczepionych i niezaszczepionych
Możliwe, że pojedziemy pod Sejm. Pokażemy, że jesteśmy potężną siłą

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

28 odpowiedzi na „Prezydent Rafał Piech: Przekaz dla zaszczepionych!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Czytelniczka pisze:

  Bardzo proszę Was Kochani o modlitwę za mego syna o bezpieczne badanie i postawienie właściwej diagnozy. Jutro ma gastroskopię. Bóg zapłać za każdą modlitwę. Codziennie zawierzam naszą wowitową rodzinę i wszystkie intencje NSM

 3. Kamilbolt pisze:

  Mają zaszczepieni swój „pokój i bezpieczeństwo”, który pęka jak bańka mydlana 🙂
  Pod rozwagę polecam ten artykuł:
  http://jednoczmysie.pl/komu-wierzysz/

 4. Sylwek pisze:

  Kochani stać się musi to i to i nie chcę nadziei zabierać ale i tak się to stanie bo tak zapisano, czy my się zbierzemy czy nie z resztą widać to np po australi austri niemczech itd o canadzie…. Prawda może i wyzwoli ale w Osobie Jezusa Chrystusa On mówił jam drogą prawda.. co Piłatowi powiedział o prawdzie? tak że jeśli na s wyzwoli to Jezus Chrystus gdy przyjdzie – oby jak najszybciej, Marana THA Panie Jezu. Przyjdź Panie Jezu, żeby to się skończyło żebym i ja cię już nie obrażał.
  Co do wyzwoleń znam kilkanaście historii o tym wyzwoleniu ale z więzów życia tego tu na ziemi dzięki wiadomo czemu- choć to nie prawda. np z 2 dni wstecz nagle umiera na raz tej samej nocy tej samej godz. (prawie) małżęństwo oczywiście po….. są zdrowi a nagle, rolka się skoczyła, tydz temu byłem w jednym miejscu a tam człowiek mówi szwagier umarł tak go leczyli jak ta panią z Częstochowy co miała zawał, miał wewnętrzny krwotok a od razu na covidowy $$$$ i dwa dni się chłopina wyzwolił a raczej go wpisane miał mieć covid ale rodzina się coś burzyła i sekcja okazało sie zę właśnie wewnętrzy wylew, ale po pompowali kilkanaście godzin respiratorem od szumoskiego a może od tego co zbiera i gra? nie wiem znam też inne historie, o lekarzu co za dużo powiedział bo % ma słabą głowę ale robi co mu nakaże naczelnik którego nazwiska nie wymienię – oszczędzając sobie nerwów.
  Widzicie ludzi łatwo złamać np zamknąć im sklep z % jak w canadzie i juz rozważają to i owo bo jak nie ma % to i zycie smutne, ale podobno do wszystkiego można przywyknąć nawet do co miesięcznej strzykawki z eliksirem wyzwolenia ? tak samo jak do przyjmowania Komuni Św na rękę , – to kwestia przyzwyczajenia jak słyszałem zzza oceanu przez łącze internetowe, ach żałowałem wtedy że uszy dał mi Stwórca a po chwili i język…
  Sami widzicie jakie to łatwe proste a jak zabiorą jedzonko to się w kolejkach do wyzwoleńczej (aby na pewno) szczepionki nie pomieszczą. Ale ja jestem po… jak usłyszałem bo tak teraz jest tak trzeba tak KK mówi i Papież? i proboszcz siostra zakonna wódz narodu i td td a ty to jesteś indywiduum i przez takich jak jak to się wirus rozprzestrzenia.
  Nikogo tu obrazić nie chcę ani nic z tych rzeczy !

  • Ada pisze:

   Owszem może i musi się stać. Ale to nie znaczy że mamy siedzieć i nic nie robić. Modlitwa i działanie. Jedni się modlą drudzy maja siłę do działania. A co będzie to nie wiemy na pewno.

 5. Grażyna K pisze:

  Oczywiście racja jestem za 😊

 6. wobroniewiary pisze:

  Radczyni przytoczyła dwa punkty unijnej rezolucji
  – Zgodnie z punktem 7 3.1 zagwarantowane zostało, że obywatele zostaną poinformowani, że szczepienia nie są obowiązkowe i że na nikogo nie będą wywierane naciski polityczne, społeczne ani inne by się zaszczepił, jeśli sam tego nie chce zrobić. Zgodnie z punktem 7 3.2 zagwarantowano, że nikt nie będzie dyskryminowany za to, że nie poddał się szczepieniu ze względu na ewentualne zagrożenie dla zdrowia lub dlatego, że nie chce się poddać szczepieniu – twierdzi radca prawny.

  https://tarnogorski.info/komisja-zdrowia-rad/

  • Danuta pisze:

   Niestety rezolucje Parlamentu Europejskiego nie mają mocy dokumentu prawnie wiążącego, to tylko coś w rodzaju opinii:(

   • wobroniewiary pisze:

    Pytam poważnie, czy zarządzenie wewn. mojej szefowej zmuszające mnie do płatnego testowania – ma moc prawną czy nie?

    • Danuta pisze:

     Prawnikiem nie jestem, ale wedle mojej wiedzy to bezprawie (z którym trzeba walczyć). Proszę spojrzeć tutaj – pierwsze pismo https://kasiatarnawa.pl/pisma-do-pobrania/
     Jeśli nie pomoże to dalszy krok – Państwowa Inspekcja Pracy.
     Moja przyjaciółka należy do „kategorii” „medycy” i niestety też musi walczyć (już dostała pismo od kierownika o obowiązku szczepienia, który powołuje się na rozporządzenie ministra zdrowia), a chciałaby po prostu spokojnie pracować (niestety jest nękana nawet przez „koleżanki” z pracy).

    • wobroniewiary pisze:

     Tylko, że ja mam umowę na rok i jak się postawię to w ogóle na czynsz i na chleb nie będę miała 😦

    • Michał pisze:

     Jeśli pracodawca zwolni Cię z powodu braku szczepienie, to sprawę sądową masz wygraną plus wynagrodzenie za okres kiedy nie mogłaś przez niego wykonywać zawodu ma obowiązek zwrócić. Są teraz darmowe pomoce prawne, spróbuj skontaktować się w swoim mieście z darmową pomocą prawną.

 7. Z Krzyszycha pisze:

  Popieram calym sercem. Integrujmy Sie to jedna droga i ostatnie Moment.

 8. wobroniewiary pisze:

  We wtorek (11.01.2022) odbyła się sejmowa Komisja Zdrowia, na której omawiano projekt ustawy, umożliwiający pracodawcy weryfikację statusu zaszczepienia pracownika preparatem przeciw COVID-19. Pod głosowanie poddano też wprowadzenie obowiązku szczepienia posłów i senatorów – niestety ten obowiązek odrzucono, gdyż kilku posłów opuściło salę

  • Maggie pisze:

   Nie mogę się połapać i co dalej…
   Czy to znaczy, że posłowie NIE podlegają (mocą immunitetu się obronili) i mają wolną wolę i wybór … ale tylko obywatele/wyborcy mają być i to co rusz, etapami nadal, bo jak sflaczała dętka dopompowywani … z „wyjaśniem”, że … „tak trzeba” … skoro z tego „panaceum”, którym szprycują, magiczna „moc” ucieka?
   Czy to może ? być jaskółka, która choć wiosny jeszcze nie czyni .. iż jest nadzieja … że rozsądek wróci i odrzucą zastopowując .. eksperyment, który ludzi kłóci, kiedy nienawidzą nienakłutych ci wielokrotnie nakłuci?

   • Maggie pisze:

    Zapomniałam dodać, że tylko ciut udało się zobaczyć. Nie mogę więc: odsłuchać/obejrzeć uważnie bo … niedostępne

 9. Inka pisze:

  Aresztowano X. Lukasza Szydlowskiego z Bractwa Pius X . Sprawa zwiazana jest z kwestia kowidowową.Informacje uzyskałam dziś od osoby uczeszczajacej na msze trydenckie. Nie znam niestety szczegółów sprawy.Trzeba naszej modlitwy…
  .

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s