Ks. Robert Skrzypczak: DYKTATURA ANTYCHRYSTA

DYKTATURA ANTYCHRYSTA!
Nowe Credo ludzi świata

Świat pragnie nam dziś wmówić, że to co dobre jest złe, a to co złe – dobre. Przejawy chęci głoszenia Dobrej Nowiny tłamsi się w zarodku. Co mamy zrobić? Czym jest ta dyktatura antychrysta? O tym ks. Robert Skrzypczak!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

47 odpowiedzi na „Ks. Robert Skrzypczak: DYKTATURA ANTYCHRYSTA

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. wobroniewiary pisze:

  Otrzymałam i pilnie przekazuję
  Jutro 5 stycznia godz. 10.30

  To dotyczy nas wszystkich!!!!
  Jutro (05.01.2022) odbędzie się wysłuchanie publiczne przed wprowadzeniem ustawy segregacyjnej. Mam w związku z tym gorącą prośbę, aby jutro w czasie trwania przesłuchania pomodlić się w intencji, aby Pan Bóg uchronił nasz kraj przed niewolą sanitaryzmu. Każdy jak może – Różaniec (choćby dziesiątka), Koronka, Pod Twoją Obronę, Akt Strzelisty, Litania do św. Andrzeja Boboli – co kto może i uważa. Ludzie będą pikietować przed sejmem, a my możemy „popikietować” w domach, szturmując Niebo w intencji zachowania wolności.

  P.S. Ślemy prośbę pocztą pantoflową, fb i smsami, żeby w tym dniu i w dniu głosowania ustawy (nie znam jeszcze daty) modliło się jak najwięcej ludzi

  https://gloria.tv/post/9gesMy8hApP31obMaumztj38i

 3. kasiaJa pisze:

  Kochani ponownie proszę Was o szturm modlitewny w intencji uzdrowienia nauczycielki (po 3 dawkach ), która kilka dni temu miała zator z wylewem, jest w śpiączce i istnieje zagrożenie kolejnych zatorów. Niech Bóg okaże jej Miłosierdzie… to moja koleżanka z pracy.

  • xcvb pisze:

   nie chce byc zlosliwy ale mogla troche wyluzowac z odstepami miedzy dawkami. swoja droga po szczepiniu warto brac cos na rozrzedzenie krwi i duzo wody pic (oczywiscie po konsultacji z lekarzem). mogliby do tej szczepionki jakas heparyne dorzucic czy cos, warto tez przed szczepieniem zbadac didimery i inne markery stanu zapalnego zyl.

   • kasiaJa pisze:

    Uważam, że na dywagacje nie czas, kobieta leży już prawie tydzień w klinice w stanie śpiączki farmakologicznej i rokowania są nieciekawe. Co mogła a czego nie mogła… wielu ludzi w zaślepieniu weszło w to diabelstwo. Pewne środowiska były nakłaniane jako pierwsze do „eliksiru-1” wczesną wiosną, potem nr2 a teraz kolejny. W międzyczasie kolejne moje znajomw z pracy mają „dziwne” dolegliwości z czego jedna już jest w szpitalu. Proszę TYLKO o modlitwę a nie o poradnictwo.

    • xcvb pisze:

     porady byly skierowane ogolnie luzno do kazdego kto czyta. moja kolezanka przed szczepieniem zrobila sobie markery krzepliwosci wyszlo cos nie tak i lekarz powiedzia lze nie ma sie szczepic. najgorsze jest to ze kwrstia osob ktore z jakis powodw nie moga sie szczepic tez jest w ogole pomijana. co do kolezanki to rzeczywiscie na porady za pozno.

  • Anna pisze:

   Pod Twoją Obronę uciekamy się Święta Boża Rodzicielko. ……

  • beatkaa11 pisze:

   Święta Maryjo Uzdrowienie chorych Módl się za nami+++

  • Paweł pisze:

   Można jeszcze tu dodać takie oto WIĄŻACE W TEJ SYTUACJI słowa Pana Jezusa:
   „Zauważ, że Papież przygotowuje was również do właściwego formowania waszych własnych władz, gdy nadejdzie pora. Gdy mówi wam o sprawiedliwości, o prawdzie, o współpracy całego narodu, o tym, że RZĄD winien mu służyć i WYPEŁNIAĆ WOLĘ SPOŁECZEŃSTWA, mówi to z Mojej woli. Podaje wam obraz prawidłowego ustroju (…)” – http://www.objawienia.pl/anna/anna/bw-03b.htmlhttp://www.objawienia.pl/anna/anna/bog2.html#d
   – – – Jest to cytat ze str. 159-160 pierwszego tomu książki „Boże Wychowanie” Anny Dąmbskiej, wydanej w roku 1995 przez Wydawnictwo WAM Księży Jezuitów w Krakowie, z NIHIL OBSTAT: Przełożony Prowincji Polski Południowej Towarzystwa Jezusowego, ks. Mieczysław Kożuch SJ, Kraków, 14 VII 1993 r., L. dz. 100/93.
   – – – – – A TYMCZASEM według sondażu sprzed około tygodnia: „(…) Nadal blisko połowa Polaków jest za DOBROWOLNOŚCIĄ w kwestii szczepień (46,7 proc.). Z drugiej [zaś] strony: za takim OBOWIĄZKIEM jest [tylko] co trzeci ankietowany (31,6 proc.)” – https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Obowiazkowe-szczepienia-przeciw-COVID-19.-Zaskakujace-wyniki-sondazu
   – – – – – – – A PONADTO, co ciekawe, na przykład: Afryka unika katastrofy COVID-19. Eksperci w szoku. „Dzieje się coś tajemniczego” – https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/afryka-unika-katastrofy-covid-19-eksperci-w-szoku-dzieje-si%C4%99-co%C5%9B-tajemniczego/ar-AAQXMXJ
   Dane WHO pokazują, że zgony w Afryce stanowią zaledwie 3 proc. globalnej liczby. Dla porównania zgony z powodu epidemii w obu Amerykach i Europie stanowią odpowiednio 46 i 29 proc. (…) W Afryce dzieje się coś tajemniczego, co zastanawia naukowców. Afryka nie ma szczepionek i środków do walki z COVID-19, które są w Europie, ale wydaje mi się, że radzi sobie lepiej. (…) W Afryce jedynie mniej niż 6 proc. osób jest zaszczepionych. (…) Część naukowców jest zdania, że średnia wieku na kontynencie – 20 lat wobec 43 lat w Europie Zachodniej, a także niski stopień urbanizacji i życie prowadzone na zewnątrz być może oszczędziło do tej pory Afryce bardziej śmiertelnych skutków koronawirusa. Trwają też badania, czy mogą być inne wyjaśnienia sytuacji stosunkowo niskiego wskaźnika zachorowalności na tym kontynencie (…).
   [Tak, a – moim zdaniem – NAJWAŻNIEJSZYM WYJAŚNIENIEM jest tutaj fakt, iż Afryka jest obecnie NAJRELIGIJNIEJSZYM/najpobożniejszym KONTYNENTEM świata!!! I to z TEGO faktu trzeba WSZĘDZIE na świecie teraz BRAĆ PRZYKŁAD!!!]

 4. eska pisze:

  „Chorzy są obrazem Jezusa Chrystusa. Wielu nieszczęśliwych przestępców i grzeszników trafia do szpitali z woli miłosiernego Boga, który pragnie ich ocalenia. Powołaniem sióstr, lekarzy, pielęgniarzy i całego personelu szpitala jest współpraca z tym nieskończonym miłosierdziem, pomagając, wybaczając, poświęcając się. Jakże my, lekarze, jesteśmy szczęśliwi, jeśli zdajemy sobie sprawę, że poza ciałem mamy do czynienia z duszą nieśmiertelną, którą Ewangelia nakazuje miłować, jak siebie samego”. – św. Józef Moscati, lekarz
  https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/04-27c.php3
  .
  Myślę, że za służbę zdrowia warto się modlić przez wstawiennictwo tego świętego.

 5. wobroniewiary pisze:

  Prosze o modlitwę za starszą corkę Asię – jest po 9 operacji na nowotwór ucha (kolejny raz rozcinana czaszka), wyszła tydzień temu po operacji a już jest w drodze z powrotem do szpitala, bo są powazne komplikacje

 6. Czytelniczka pisze:

  +++

 7. Darek pisze:

  I co daje szczepienie? otwórzcie oczy!!!

  Prezydencki minister przypomniał, że Andrzej Duda przyjął dwie dawki szczepionki przeciwko Covid-19 (w kwietniu i czerwcu ubiegłego roku) oraz dawkę trzecią, przypominającą

  https://wiadomosci.wp.pl/andrzej-duda-zakazony-koronawirusem-6723093406571360a

  • wobroniewiary pisze:

   Po szczepieniu – a już drugi raz złapał koronę!!!
   To już drugi raz prezydent Duda przechodzi koronawirusa. Poprzednim razem zachorował w październiku 2020 roku

   https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/polska/news-prezydent-andrzej-duda-ma-koronawirusa,nId,5751015#crp_state=1

   • Damian1 pisze:

    Jako zwykłemu stworzeniu (takim jak my wszyscy) jakim jest pan Prezydent Duda życzę powrotu do zdrowia. zgodnie z wolą Pana Boga. Natomiast jako osobie piastującej urząd Prezydenta RP życzę aby doznał łaski nawrócenia na wiarę i przymnożeniu jej w Jezusa Chrystusa, jedynego Pana, Króla i Zbawiciela tego świata za wstawiennictwem Maryi Królowej Polski. Będzie to z korzyścią i dla niego samego jak i dla naszej całej Ojczyzny.

    P.S. Żona Prezydenta Dudy ma tyle do powiedzenia w kwestii szczepień, co nie przymierzając sąsiad Kowalski

  • eska pisze:

   Życzę prezydentowi wyjścia z choroby bez powikłań. Niemniej może to i dobrze, że ma teraz motywację do refleksji na temat zasadności szczepień. Zwłaszcza, że całkiem niedawno widziałam w internecie jego wypowiedź, że temat obowiązku szczepień to u niego w domu trudny temat, gdyż on co prawda jest za dobrowolnością, ale żona za przymusem.

   • Wojciech pisze:

    Z mojego doświadczenia, najczęściej ludzie w analogicznej sytuacji mówią: „Dzięki temu, że jestem zaszczepiony przechodzę chorobę lekko i nic mi nie będzie”.

    • eska pisze:

     To prawda. Wielu ma tak wdrukowaną tą narrację że nic się nie przebije i nic nie zmusi ich do refleksji. Z drugiej strony to akurat jest prezydent państwa, a my się za Ojczynę modlimy, dlatego być może Pan Bóg udzieli prezydentowi jakiegoś większego światła Ducha Świętego dla dobra narodu. Nadzieję powiązaną z pokładaniem ufności w Bogu warto żywić 😉

    • wobroniewiary pisze:

     Skoro zaszczepieni zarażają to czemu ja tylko mam się testowac i to za własne pieniądze – jak zaszczepiony może mnie szybko i „skutecznie zarazić”

     Powiem więcej – czuję wściekłość!!!
     Już wiadomo, że testy pcr nie wykrywają korony (wpis komentarz od ks Macieja Bagdzińskiego), to se wymyślili fluronę oraz jakieś „ihu…” nie będę wulgarna, ale aż się chce dodac jedną literkę w złości do tego „ihu”!

     https://twojezdrowie.rmf24.pl/choroby/koronawirus-covid-19/news-objawy-flurony-czyli-polaczenia-wirusa-grypy-i-sars-cov-2,nId,5750978#crp_state=1

    • eska pisze:

     Ewcia, to było i jest do przewidzenia. Przypominam, że cel nie jest medyczny, tylko celem jest przebudowanie m.in. ekonomiczne i zdobycie kontroli nad ludzkością. Ten plan trzeba doprowadzić do końca, bo obecny system finansowy już praktycznie upadł i na siłę jest udawane, że to jeszcze żyje, do czasu aż sięuda wprowadzić wystarczająco nowy system. Więc nie chodzi o to, czy działania niby-zdrowotne są logiczne, tylko czy narracja jest wystarczająco zgrabna, żeby się nabrało jak najwięcej osób, a restrykcje na tyle dotkliwe, żebyś wymiękła i się dla świętego spokoju „zaszczepiła”. Wtedy będzie cię można podłączyć w przyszłości do internetu ciał.
     Dla przypomnienia: https://www.bitchute.com/video/UZJeRO9sz92i/

    • Marta 3 pisze:

     Dokladnie to miałam napisać… Do tego stopnia, że jakby ktoś umarł po dzczepieniu to powiedzieliby: „umarł, ale przynajmniej nie na covid”.

    • xcvb pisze:

     ogolnie ludzie nie lubia wiedziec ze popelnili blad. wina jest zawsze u innych. i tak jedna pani slynna rezyserka od telenowel pomimo 3 dawke szczpienia rozchorowala sie wraz z cala rodzina ale oczywiscie wszystkie winni sa niezaszczpieni.

     przypomina mi to troche czasy pierwszych chrzescijan gdzie za kazda porazke rzymu czy glod czy trzesienie ziemi czy wulkna czy choroby wszyscy obwiniali chrzescijan. teraz oczywiscie nikt nikogo do lowo nie bedzie wrzucal bo to niehumanitarne wobec zwierzat.
     montypythonowskie czasy nastaly.

    • xcvb pisze:

     do lwow

  • AnnaSawa pisze:

   Kolejny teatr, tym razem pod tytułem „zobaczcie jak po 3 dawce lekko przechodzę Covid”. Tyle to opowiedzenia.

   • eska pisze:

    A tymczasem tak naprawdę:

    .
    Moim zdaniem bardzo sugestywny jest ten filmik. Obraz przemawia lepiej niż słowa. Mnie samą zdeprymował, chociaż ogólnie znam temat…
    Niestety, tym w rodzinie, którzy są zaślepieni, nawet nie mam jak pokazać – taki poziom zabetonowania i braku otwarcia na przyjęcie czegokolwiek do wiadomości.
    +++ R.I.P – dla wszystkich ofiar z filmiku i nie tylko.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s