Ks. Piotr Glas: Szopka się nakręca – Kościół musi wstać z kolan!

Dekoracje „świąteczne”: w Grenadzie odwrócone satanistyczne krzyże z wijącymi się wężami a w Polsce  świeczki w postaci męskich narządów rozrodczych!

Ile katolicy będą milczeć?
Pora powiedzieć BASTA!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

11 odpowiedzi na „Ks. Piotr Glas: Szopka się nakręca – Kościół musi wstać z kolan!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Dariusz pisze:

  Kiedyś odbywały się wyprawy krzyżowe wobec niewiernych teraz musimy słowem i swoją postawą okaz stanowczy sprzeciw wobec tego co się dzieje zastanawia mnie tylko gdzie jest polski episkopat

 3. Darek pisze:

  Ktoś uszkodził statuę Matki Bożej Fatimskiej przed bazyliką Niepokalanego Poczęcia w Waszyngtonie, ważnym sanktuarium maryjnym dla Amerykanów. Proboszcz miejsca wyraził zaniepokojenie i wezwał do modlitwy za sprawcę.

  Nieznany sprawca odciął ręce w statule Matki Bożej Fatimskiej przed bazyliką Niepokalanego Poczęcia w Waszyngtonie. Uderzał też wielokrotnie w twarz statuy i uszkodził nos. Odcięte ręce Matki Bożej zabrał ze sobą.

  Policja prowadzi śledztwo m.in. w kierunku „przestępstwa z nienawiści”. Ksiądz prałat Walter Rossi, będący proboszczem w ważnym maryjnym sanktuarium, podkreślił, że wierni byli głęboko poruszeni tym faktem. Poprosił, aby na nienawiść odpowiedzieć modlitwą, aby Matka Najświętsza wyprosiła nawrócenie dla sprawcy tego czynu.

  https://opoka.org.pl/News/Swiat/2021/usa-odcieto-rece-matce-bozej-fatimskiej-w-narodowym-sanktuarium

 4. wobroniewiary pisze:

  Myślałam, że już nic mnie nie zdziwi – a jednak!!!

  Erotyczna szopka bożonarodzeniowa. Cukiernia wywołała skandal
  Cukiernia La Vergueria w Sewilli wywołała skandal „erotyczną szopką bożonarodzeniową”. W lokalu pojawiły się wypieki w kształcie narządów płciowych przedstawiające Świętą Rodzinę

 5. eReM pisze:

  Do przemyślenia..
  W sumie to szkoda na tej witrynie podawać linki do takich szatańskich obrazków-informacji. Niedawno prosiliśmy tutaj o wstawiennictwo św Łucję aby wyprosić łaskę czystego, bożego spojrzenia… Otwierając ten link (sprawdza się tu dosłownie przysłowie „ciekawość to pierwszy stopień do piekła”) bardzo zasmuciłam swoje serce, zbrukałam nie tylko oczy ale i pamięć wzrokową…
  I to nie pierwszy raz, bo wcześniej też podawano tutaj linki do innych obrazoburczych informacji…
  Po co? Czy „warta jest skórka wyprawki”?

 6. Alicja pisze:

  Moim zdaniem bardzo ciekawy wywiad z ks. Piotrem, który z jednej strony odcina się od nasilającej sie pandemii i obostrzen, z drugiej ostrzega, żeby nie wpaść w pułapkę czarnych proroctw o „znamieniu bestii” i „końcu świata”. Od tego wszystkiego można albo zwariować albo sie załamać. A do tego nie powinniśmy dopuścić.
  To bardzo pokrzepiajace przesłanie pomagające nam z radością przeżyć nadchodzące święta i Nowy Rok.

 7. Małgorzata pisze:

  W kontekście drożyzny i inflacji, która jeszcze podobno ma rosnąć, taka mnie kiedyś naszła myśl o trzech dniach ciemności i zapasach… Czyżby to był początek tego czasu…

  • xcvb pisze:

   w proroctwie o 3 dniach ciemnosci nie ma mowy o robieniu jakichkolwiek zapasow poza zapasem poswieconych swiec.

   jezeli wybuchnie wojna na ukrainie to inflacja skoczy jeszcze bardziej ponadto moga byc chwilowe przerwy w dostawie energii i w tym kontekscie warto sie przygotowac na takie niespodzianki.

   nie ma powodu by laczyc wydarzenie duchowe jakim beda 3 dni ciemnosci z jakimis „blachostkami” typu inflacja.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s